2018. december 11. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Levelezzünk
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 aranymag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-06 21:27   
Kedves 40-esek! Keresem azt a érdeklődő, nyitott társamat, akivel az elkövetkező években őszinte levélbarátok leszünk. Érzem, hogy itt van valahol. Addig kutatom, míg meg nem találom. (Beszélek németül és tanulom az angolt.)

unamuchacha  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-01 14:07   
Helloka!

Nagyon szeretnek levelezni Spanyolorszagban, Nemetorszagban, vagy Ausztriaban elo magyarokkal! Kerlek irjatok! Itt az emailcimem: unamuchacha@freemail.hu

ANNA16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-01 10:29   
2005-12-01 10:00, ANNA16:
-

Megosztom veled a gondolataim, itthon beavattam egy pár embert, érdekes van aki bátorit, hogy ez szuper, biztos örülni fog, Feri ha meglát, van aki negatív. "MI VAN HA NINCS IS OTT, MEG NEHOGY ÉN LELEPŐDJEK, MEG." Azért lesz nálam vissza jegyre pénz. Kétszer jött haza hamarabb, de csak 1 nappal a vártnál, egyszer éjszaka vezetett, és aranyos volt, reggel 6-kor felhívott, hogy lefőtt-e a kávé, és ott állt az ajtóba. Egyszer meg megkérdezte, meddig dolgozom, mert szeretne értem jönni. Én is boldog voltam, gondoltam Neki is jól fog esni, hogy nem kell még egy hetet várnia, remélem boldog lesz, mert csak ez a cél.

ANNA16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-01 10:00   
2005-11-24 17:18, Lepu:
-

Szia! Nem tudom, hogy bátorság-e mindenestre nagyon félek. A legjobban én is attól féltem, nehogy elinduljon hazafelé. Minden este beszélünk. Szombaton 12 órázik, reggel 6-tól este 6-ig. Ha nem megy busz a vasútról, akkor felhívom, hogy jöjjön értem. kicsit tudok németül. Tavasszal kivitt magával, igy valamennyire ismerem Passaut is.
Azért köszi.
Üdv.
Anna

nica  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-30 16:07   

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-29 19:46   
UNANAMUCHACHA UZENETE:

Levelezopartner keres Ausztriabol, Spanyolorszagbol:

Sziasztok!
Szlovakiabol irok. Nem lenne kedve valakinek levelezni egy 17 eves gimis csajjal? Ha igen, akkor itt az emailcimem: unamuchacha@freemail.hu
Remelem azert akad majd aki ir. Ciasztok!

mesziadi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-29 17:48   
Sziasztok! Én egy 19 éves Magyarországon élő fiú vagyok. Szívesen leveleznék Olaszországban, Spanyolországban, vagy Portugáliában élő magyarokkal. A címem mesziadi@index.hu. Ha van kedvetek írjatok. Hasonló korúak előnyben.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-27 22:13   
PGX UZENETE:

Sziasztok!
Svájcban élek feleségemmel és két fiunkkal Bern mellett egy kis faluban. Levelezőtársakat keresünk a világ bármely tájáról!
A legtöbbször a http://magyarok.ch portálon vagyunk, ha van kedvetek kukkantsatok be, vagy írjatok e-mailt ide:
pgx@hispeed.ch

Szép napot!

Új Portál magyaroknak: http://magyarok.ch

kapuimonika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-27 18:49   
Szia Eszter!

Én Magyarországon élek és van két lányom, szivesen felvenném veled a kapcsolatot, ha gondolod.
kapuimonika@freemail.hu

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 21:55   
ANNA UZENETE:

sziasztok. szeretnék más emberekkel ismerkedni, barátkozni. ani vagyok magyarországról. óvónő vagyok, 44 éves vagyok, szarvason élek. freemail címem anni60@freemail.hu

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 13:56   
UNAMUCHACHA UZENETE:

Sziasztok! Nem irna nekem valaki? Ugy szeretnek levelezni valakivel Spanyolbol, Nemetbol. 17 eves vagyok, nagyon nagyon szeretem a spanyolt, a nemetet. Ha valakit erdeklek, akkor itt az email cimem: unamuchacha@freemail.hu
Na adios amigos!

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-24 17:18   
Nem tudom megmondani neked, hogy mennyibe kerül a taxi 15kilométerre. Kb. 25-50€ között lehet. Mindenestre nagyon bátor vagy, hogy "megleped", elvégre lehet hogy nagynehezen elküzdöd magad oda, és ö meg pont Passauban van... Vagy netán pont úton hozzád haza... Nem jobb ha megmondod neki, hogy jössz és szervezze meg, hogy hogyan jutsz Passauból hozzá?

ANNA16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-24 14:24   
2005-11-24 13:11, Lepu:
-

KÖSZI, BUDAPESTRŐL INDULOK ÉS 15.30-RA ÉR BE A VONAT. GONDOLTAM ÉN IS A TAXIRA, DE FÉLEK SOK LENNE. A KEDVESEM KINT DOLGOZIK ÉS SZERETNÉM MEGLEPNI A NÉVNAPJÁN, IGY EGYEDÜL KELL MEGOLDANOM, ÉS NAGYON KICSIT TUDOK CSAK NÉMETÜL.

MÉG EGYESZER KÖSZI

ANNA

MEGVAN A BUSZ )

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-24 13:11   
Van közvetlen busz is, hétvégén 2x megy délelött. Megnézheted a http://www.bahn.de -n
Lehet van városi busz is, de nem valószínü. A legegyszerübb taxival menni, olyan 16km...

ANNA16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-24 12:01   
SZIASZTOK!

SEGITSÉGET SZERETNÉK KÉRNI!

DEC 03-ÁN UTAZOM PASSAUBA, DE ONNAN MÉG EL KELL JUTNOM BÜCHLBERGBE, EZ EGY KÖZELI FALU.

VAN KÖZVETLEN BUSZ?
KÖSZÖNETTEL,

ANNA

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-20 21:44   
Kedves Stelakry,

nezz be a Csalad, szabadido, erdekessegek temakor ala is - ott talalsz tobb szamitastechnikai temaju topikot.

Hunor

stelakry  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-20 14:44   
Sziasztok!

Bécsben élek, a TU-Wien Informatika szakán tanulok. Szívesen barátkoznék, leveleznék olyanokkal akik szintén informatikát tanulnak, vagy már végzett informatikusok.

Írjatok!!!
Stelakry

honffy.sisi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-17 16:11   
Sziasztok Szilvi vagyok 22 eves, Hollandiaban elek, szeretnek levelezni Monacoban vagy del Franciaorszagban elo magyar fiatalokkal. honffy.sisi@freemail.hu, c.s.services@wanadoo.nl

darida67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-09 22:03   
Híúz:
szia, várom leveled a darida@freemail.hu-n.

Híúz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-09 20:06   
Kedves Eszter,
Ha bejelentkezel, s elérhetlek, szívesen leveleznék veled - ha nem is az óperenciás tengeren túl élek is, hanem Németországban, kislányom két éves, kerülne közös téma elég.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-09 18:56   
Sziasztok!
Én Eszter vagyok, kis családommal Vencouverben élünk. Levelezni, barátkozni szeretnék ezúton, esetleg kisgyermekes szülőkkel.

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-09 16:29   
Szia Feri,
Imádom Budapestet, valamikor ott születtem,
ott éltem !
Francia vagyok, de valahol még mindig magyar !
Küldöm a mail címemet magánüzenetben.
üdv.
Hajnalka

Várady  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-09 13:26   
2005-11-09 13:25, Várady:
-

Szia Hajni! Én általában sok szabadidővel rendelkezem ha gondolod levelezhetünk. Én pesti vagyok kaphatsz hazai hireket is. Minden témára nyitott vagyok. Válaszod várva, szivélyes üdvözlettel: Várady Feri

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-08 16:12   
Sziasztok!
Szívesen leveleznék különböző témákról, hiányzik a "magyar", sajnos főleg franciául beszélek és írok!
Észak-franciaországban élek.
üdv.
Hajnalka

Várady  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-08 08:06   
2005-11-07 22:33, Professora:
-

Szia. Estenként én leveleznék veled ha te is akarod. Én pesti vagyok és időmilliomos friss nyugdijas. Nyitott vagyok minden témában. Ha gondolod levelezhetünk,irj vissza. A listán megtalálsz engem is. Üdv.Várady

Professora  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-07 22:33   
Sziasztok!
Nagyon orulnek a magyar e-maileknek mert itt nem talalkoztam meg magyarokkal!:(
Folyekonyan beszelek nemetul es tanulok portugalul es jol jonne valaki aki tud segiteni mert ez igy egyedul nagyon is nehez!
Mindenre nyitott vagyok szeretek olvasni es ha van valaki a nagyvilagban aki tud segiteni nagyon halas lennek!:)

Professora  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-07 22:25   
2005-10-27 23:48, hunor:

-

Szioka!
Mi erdekel?

Professora  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-07 22:23   
Sziasztok!
Itt vagyok Portugaliaban kinoz a honvagy es szivesen vennem ha valaki megmagyarazna miert olyan nehez ez a nyelv!Jol esne egy ket e-mail!
boanoit@freemail.hu

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-27 23:48   
FIREMAN UZENETE:

Ha valaki szeretne beszélgetni egy 50-éves nyugdíjas tűzoltóval, az tegye meg. Szivesen veszem István

kata52  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-22 23:01   
Köszöntök mindenkit!
szeretnék levelezni canadába,vagy bárhová ahol külhoni magyarok élnek. szeretnék családommal együtt barátságot kötni. van még egy kérésem a lányom 17 éves ő is szeretne vele egy idősökkel levelezni.hivő emberek írjanak ha lehet. baptista hivők vagyunk.köszönöm.kata52 szatmari.katalin@freemail.hu

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó