2018. december 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI DIGITAL ™
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 17:28   
2004-02-20 17:10, Zuloaga:
-
Ki az Antonio???

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 17:10   
Megjegyzem, az alábbiakhoz semmi közöm ... én kérem pont tusolni akartam, amikor felsikítottam mert olyan forrón jött a víz, mondtam is az Antoniónak „mit akarsz, hogy leégjen a szőr a nyelvemen”, mire ő, „engedj, hozzá hidegvizet”, erre én, „hol a hideg víz, nem látom mert sampon ment a fülembe ... de Antonio, Te ne nevess nekem mert nem tudom mit csinálok ... na megállj, gyere csak a tus alá” és akkor odajött, szavamon fogott azt a mácsó mindenit és mondtam, hogy most ne, migrénem van, de hiába, az én Antonióm a migrént is legyőzi, olyan erős ...
Szóval ez történt a tus alatt.

Kedves Szerkesztő Atyaisten Úr, legálább a lábfilmemet (nem bábfilmet) tette volna be, azok eredeti baszk lábak, élő közvetítésben Bilbaóból.

Az embernek még a hasa sem mehet nyugodtan. Megáll az eszem! És forog a szemem!

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 16:57   
2004-02-20 16:01, Studio Europa:
-

Nekem nem müködik! A kivàncsisàg furdalja az oldalam! Mit csinàlnak az urak - hölgyek???

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 16:31   
Megjegyzem, csalódott vagyok. A végét elfuserálta az a hagyma rendező. Legalább valami narancslét illett vón bécsurgatni abba a lefolyóba!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 16:26   
Mit mond ez a szerncsetlen a haldoklasa közben? Csak nem engem emleget?
En leszek a következö?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 16:15   
2004-02-20 16:14, Pompéry Berlin:
-
Alább nem működ!
!
!
!

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 16:15   
2004-02-20 16:01, Studio Europa:
-

A hideg veríték patakzik a hátamon.

Studio Europa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 16:01   

Studio Europa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 16:00   
Belsö szolgálati közlemény:
a feb. 20-i híranyag átjáttszás közben megsérült - korrupt filék lettek belölük.

Hírek helyett leadunk egy krimit.

CvD

(Homorószentpéteri studió részére zománc!)

Csiki Digital - Studio  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 05:34   
Kedves halgatoink , matol kezdve lehetosseget adunk mindenki szamara irjanak nekunk.Cimunk:

csikiradio_digital@yahoo.com

- Minden hetvegen be vezetyuk a : "LENKE NENI A FONOBOL TANACSOL" musort.

Kerjuk halgatoinkat feltenni Lenke neninek kerdeseket az eletrol, termeszetrol,haztartasrol,sexrol,par kapcsolatrol...stb.
Irjak meg kerdeseiket a cimunkre JELIGE nev alat es majd meg kapjatok valaszotokat radionk musoraba.Termeszetessen levelunk biztonsagba lesz nalunk nem adunk ki semi szemeljes informaciot senkinek meg az FBI es CIN es KGB nek sem.
VARJUK KERDESEIKET!!!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 03:15   
Itt a Studio Homoródszentpéter.A székely ember szívküldit akar.

Studio Europa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 00:37   

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 23:26   
2004-02-19 23:18, hunor:
-
No de Uram! Azért ezt mégsem tételeztük volna fel Önről! A kertészetet!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 23:24   
Tisztelt radiohallgato,

Segelykialtasa termeszetesen nem talalt suket fulekre. Szerencsere ugyanis illetekesek vagyunk mindket temaban. En fokent az utobbiban.

Milyen kerdesekre var tanacsot?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 23:18   
Itt egy lelkes radiohallgato, aki hianyolja az elo tanacsadast, fokent kerteszeti es intim temakban. Remelhetoleg eme eszrevetel megerto fulekre talal.

Hunor

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 22:41   
2004-02-19 21:20, rigojanos:
-
Tisztelt Főszerk.Assz.!

Meginyt nem teccedt figyelni: "a tus alatt, a tus alól...!"
Ehhez biz vízhatlan mikró kell. Nix diktafóny a dikón mellette. Az nem ugyanaz, tecciktunni?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 21:20   
Nem latom be, hogy miert ne lehetne odatenni a diktafont a kad melle helyezett haromlabu, feherre festett bukkfaszekre es nagyon hangosan emlekezetbol elszavalni Alföldi Géza "Áldás! Béke! Húgomasszony!" cimu verset.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 20:51   
2004-02-18 07:53, Zuloaga:
-
... (Onnan nem lehetne tudósítani? A tus alatt, a tus alól.) ...

Kedves Önkéntes Ajánlkozó!

Ötlete kiváló. A megvalósításhoz mindössze egy vízálló mikrofonra lenne szükségünk, amely Csikiben jelenleg sajnos hiánycikk. amennyiben sikerül elegendő előfizetőt toboroznunk és/vagy megfelelő szponzorokra szert tennünk, azonnal be fogjuk szerezni ezt a drága import kelléket.

Apropó szponzorálás: Multimediális virtuális adónk természetesen - megfeleleő igazolás ellenében, amely minden EU-adóhatóságnál elismerést nyer - szívesen fogad anyagi támogatást. Azonban a többezeréves magyar gyakorlattal szöges ellentétben nem kívánunk a szponzoroknak semmilyen eszmei, elvi, anyagi, társadalmi, ... stb. befolyást biztosítani.

A válaszokat, ajánlatokat várjuk a szerkesztőségbe

F Ü G G E T L E N S É G
jelszó alatt.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 12:19   
Kedves lelkes és kritikus hallgató!

Örömmel értesíthetem, hogy ma este új hírekkel informálhatjuk hallgatóságunkat: tengerentúli hírszerkesztöségünk már eljuttatta az anyagokat az adócentráléba, ahol technikusaink egy qualifikált szolgálatvezetö irányítása alatt megkezdték a "Mixing Impossible"-t.

Továbbá köszönetet mondok konstruktív kritikájáért, amelyet azonnali okvetetlenséggel továbbítottam az illetékes szerkesztönö irodájának.

MfG:
Elckerlyck van der Cruisberg
European CvD (Chef von Dienst)

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 12:05   
2004-02-18 20:37, elckerlyck:

Jelentem: könyékig meg vagyok hatva a hírműsortól. Úgy a nemzetközi, mint a belföldi hírek, a lokális rovatról nem is beszélve, kittttűnőek!!!

Egy apróságra szeretném a szerkesztőség figyelmét felhívni. Ezt is csak a potenciális vallásháborút elkerülni kívánó, békítő szándékkal.
A református pap az istentiszteletet reklámozza. A jobb megkülönböztetés végett. Mise a katolikus konkurenciánál, vagyatik. Persze, csak a jövőre nézve, nehogy összegabalyodjanak a csiki hívők.

Várom további műsoraikat.

egy lelkes és kritikus hallgató.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 11:43   
2004-02-18 23:48, Ribizli:
-

Milyen házy a rigó?

-

Kedves Recipient!
Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy archivumunkban megtaláltuk az egyetlen autentikus képet a kérdezett személyröl:

© Csiki Digital Archiv

MfG:
Elckerlyck van der Cruisberg
European CvD (Chef von Dienst)

Ribizli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 23:48   
Remek e falu népsége, hogy ennyi hírt össze tud hozni!
Elky, Pompy, Házy, Önök nagyszerüek!!! Csak tovább így, hogy gyarapodhasson a siker!

A Csiki kurjantó mint olyan amúgy is mindig mindent tud...
...nem úgy értem, hogy olyan okos, de minden kérdésre válaszol. ìgy pl. interjúban, vagy híradás során, rádiókvizben, lenkenéni lélekbúvár adása keretében vagy a tözsdeügynök tereferén.

Nem tudom, esetemben melyik szakember lenne a megfelelö és melyik adás ill. rovat keretébe illene legjobban a gondom, ezért egyenes útón a csiki kurjantó fö-, alá- és mellékszerkesztöségéhez fordulok kérdésemmel, mely már évek óta zaklat. Tudnillik: Milyen házy a rigó?

Elöre is nagyon köszönöm kedves segítségüket, ugye segítenek nekem?!
Már egyszer segítettek pálya változtatás ügyében. Miliomos még nincsen, de a produkcióból elég hamar kipenderitettek interjum leközlése után.
Tehát bizonyára most is segítenek felderíteni a helyzetet.

szüntelen hódolattal
Ribike

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 20:37   

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 16:02   
A NYILVÁNOSSÁG HELYREÁLLÍLTÁSA VÉGETT AZ ÉRINTETTEK EGYETÉRTÉSÉVEL ALÁBB KÖZZÉTESSZÜK A CSIKI KURJANTÓ FŐSZERKESZTŐJE ÉS A CSIKI DIGITAL MUNKATÁRSAI KÖZÖTTI LEVÉLVÁLTÁST.

A CsK főszerkesztőjének a CsD munkatársaihoz intézett emilje:

Thema: Panaszlevel!!
Datum: 17.02.2004 23:42:44 Westeuropäische Normalzeit
Von: rigojanos@xxxxxxx
An: elcky@yyyyyyy, pompy@zzzzzz
Internet-eMail: (Details)

Tisztelt Frau Pompery und Herr YYYYYYY,

Mint a Csiki Kurjanto kozerdeku magazin alapitoja es foszerkesztoje szeretnem hivatalosan kikerni magamnak, hogy a szisztematikusan ki vagyok rekesztve a Csiki Digital mukodesevel es mukodtetesevel kapcsolatos munkalatokbol. Szeretnem felhivni az Onok figyelmet, hogy a Csiki Kurjanto Multimedia-ba beltartozik a Radio illetve a Televizio is, (ez esetben a Csiki Digital), igy ezuttal meg baratsagosan szeretnem felkerni Onoket arra, hogy tegyenek eleget elvtarsi, uzleti valamint barati kotelezettsegeiknek, es kezeljenek egyenrangu kreativ partnerkent minden ide vonatkozo tevekenysegben!

Az "elcky es pompi" alairas kivannivalokat hagy maga utan....

Tisztelettel,

Fraulein Hase (rigojanos)
-----------------------------

A CsD válasza

Thema: Re: Panaszlevel!!
Datum: 18.02.2004
An: rigojanos@xxxxxxxx
Kopie an: elcky@yyyyyy

Tisztelt Fõszerk.Assz.

Mi? Önt? Ki?
SOHA! - Nem hagynánk!

A rekeszt meg nem is tudjuk, hogy hol van. (Talán az ajtón kívül? Ki tudja?)

Azt azért tisztelettel megmondjuk, hogy a Csiki Digi Tal Stereo-Video Rádió az Alapítvány szellemében önállóan mûködõ multimediális leányvállalat. Ahhoz, hogy sikeresek lehessünk, elengedhetetlenül szükséges némi önálló mozgástér. Ezzel a Fõszerk.Assz. is nyilván egyetért.

A nõi egyenrangúságnak mi feltétlen hívei, valamint üzleti. DE NEM ELVTÁRSI ! Viszont kreatív.

Addigis alattvalói tisztelettel

az alulírottak
(hogy hagyjuk a kívánnivalókat)

U.I.1 A Fõszerk.Assz. szintén belefolyhat a munkába és igazán küldhet végre valami megvágható anyagot. Csak ne az ujját!

U.I.2 Ezennél kérünk engedélyt a népközeliség létrehozása érdekében vonatkozó levelezésünk közzétételére.
-----------------------------------------

Eddig a levelezés.
Az engedélyt megkaptuk.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 10:05   
Elky, most igazán örülök annak, hogy vannak hangfalaim!!!
Folytatást várunk!!!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 09:49   
En az ejjel paplan alatt uve hallgattam mert a parom aludt es mondhatom ugy ereztem magam mint az a kutya a rajzfilmben aki mindegyre ki kellett szaladjon kiabalni vagy nevetni vagy sirni mert a szobaban csend kellett legyen
ma ujra hallgattam es vegre vihoghattam hangosan itt magamban köszi Elky jo napom lesz !!!!!!

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 08:58   
SSSSSZZZZZuuuuuuuuppppppppeeeeeeerrrrrrr!!!!!!

Még még még ! Folytatàst akarunk!!!

Mikor lesz televizios adàsa is a Csiki kurjantonak????

Grat!!!

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 08:45   
Ha lehetne, akkor szívesen megnézném !

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 07:53   
Nem tudom, hogy ébren vagyok-e.
Azt hiszem újra letusolok.
(Onnan nem lehetne tudósítani? A tus alatt, a tus alól.)

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-17 22:23   
Meghallgattam a Csiki Digi Tal-t. Nagyon izgalmasnak tunik. Bizonyara egy csomo elofizetojuk lesz kedves Csiki Digi Tal kozvetitok.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó