2018. október 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> FÓRUM
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
 Sandor Szabo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-03 17:29   
Na végre sikerül!

Kedves lila-tehén -Barátok!
Hunor hosszú kutatómunkája eredményeként meg lett nevezve, kisorsólt képem:
"Adelheid 2003" nyertese. Gratuláció! Riát elhalmozták a Forum szorgalmas írói.
Ez az oldal, sajnos eddig elkerülte a figyelmemet. Nem reméltem (még álmomban sem), hogy egy digitálfestmény ennyi visszhangot fog elöidézni. Természetesen
nagyon örülök, hogy résztvehettem ebben a vidám kiręndulásban ęs megigérem,
hogy a közeljövöben is Veletek fogok tartani----virtuálisan.
Szivélyes Üdvözlettel
Sándor

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-31 07:59   
Szia Anri

Gratulálok a tehenedhez Es ahogy a Miki is "fenyegetett"... En is szeretnem leellenorizni

RIA

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-28 19:05   
Szia ANRI!!!
Szivböl gratulálok a lila tehénhez, és örülök, hogy itt vagy ujra! Néha pár napig én sem tudok benézni, de maradok!!!
Puszillak
Zsizel

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-28 18:50   
Én is szívböl gratulálok a tehénkéhez Anri!
Csak ma vettem észre a hírt.
Szeretettel puszillak

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-27 21:59   
2003-01-27 21:25, anri:
-
Köszönöm mindenkinek a gratulaciot.

En csak irigykedem a tehen miatt

De oszinten gratulalok!!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-27 21:25   

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-27 06:58   
Anri, gratulalok

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-27 00:22   
Kedves Anri,
csatlakozom az előttem szólók gratuláihoz. Kérünk fényképes bizonyítékot, hogy hol "legelteted" Őlilaságát.

Judit

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-26 20:22   
Kedves Anri,

én is sok szeretettel gratulálok a tehénkéhez, egyszer megnézem személyesen hogy hol legelteted éppen

Szeretö üdvözlettel,

Miki_d

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-26 19:48   
Drága Anri,

gratulálok én is a lila tehén nyereséghez szeretettel!

Puszi, Andrea

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-26 17:13   
Valami technikai hiba közbeszólt, de egye fene, a lényeg, gratula és megiszok egy pohár La Riojait az egészségedre!
Anrikám! Büszke vagyok Rád!

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-26 17:03   
Anri!
Gratulálok a lila tehénhez!!!! Találj neki jó helyet!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-25 22:03   
Kedves Anri

Gratulalok a lila tehenhez. Kerlek, jelezz vissza, es e-mailben mihamarabb kuldd el cimedet, hogy postazhassuk.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-25 21:38   
Kedves Mindnyajan

Ma befejeztem a forum atalakitasat. Az elmult het soran a kovetkezoeket tettem:

- letrehoztam a MON 2002 forumot, amely egyfele archivumkent szolgal, oda kerultek a mar nem aktiv topikok, vagy azok melyekbol egy temahoz tobb volt.

- letrehoztam a Cseveges forumot, ezutan ott lesznek a kotetlen beszelgeto topikok.

- az Altalanos Beszelgeto Forumbol szamos topikot - temajuk miatt - atkoltoztettem a Csalad, szabadido, erdekessegek forumba.

- voltak olyan temak, melyekhez tobb topik tartozott (pl. filmes, konyves temakban). Ezekbol temankent egy topikot hagytam meg, a tobbit lezartam.

Termeszetesen, minden lezart topik feloldhato, visszateheto, vagy uj indithato helyeben, amennyiben valaki folytatna a temat.

Remelem, hogy a valtoztatasok utan forumunk sokkal attekinthetobb lett. Koszonom a tanacsokat, javaslatokat mindenkinek!

Hunor

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-25 03:05   
Hunor
VARJUK, VARJUK,VARJUK HOOOL A KEK CSOOOOOOOKI

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-24 15:39   
Kedves Mindnyajan

Kesve, de ma, penteken befejezodik a forum atalakitasa.

Es ami meglepetes (!!!): holnap estig ebben a topikban kozoljuk a lila tehen kep nyertesenek nevet, akit egyebkent most ertesitettem e-mailben. (Megj.: most allando jelenlevo baratunknak kedvezett a szerencse, igy nem lesz akadalya az elkuldesnek. )

Hunor

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-20 01:42   
2003-01-20 01:00, Maya:
-
mert a jövőre nézve valóban átláthatóbb lesz a honlap.
-
At fogjuk látni kéhlekalássan

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-20 01:00   
Én is üdvözlöm a változtatásokat és nagyon remélem, hogy most már semmi akadály nem áll útjába azoknak akik eddig nem irtak -a változtatások létrehozásával- , hogy elkezdjenek irni/folytassák az irást.
A kávézóm ugyan tönkre fog menni,én meg csődbe:-))) de ennek ellenére is örülök, mert a jövőre nézve valóban átláthatóbb lesz a honlap.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-19 22:30   
2003-01-19 11:01, hunor:

Kerlek Benneteket, ha van eszrevetel, javaslat, irjatok meg nekem.

En maximalisan happy vagyok az atalakitasokkal!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-19 11:01   
Kedves Mindnyajan!

Ma befejezem a forum atalakitasat. Remelem, igy sokkal attekinthetobb es olvashatobb lesz. Kerlek Benneteket, ha van eszrevetel, javaslat, irjatok meg nekem.

Udv,

Hunor

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-16 02:03   
2003-01-15 23:21, MagyarOnline.net:
-
Es akkor varom a velemenyeket, javaslatokat! :)

Szia Hunor,

velemeny:-nagyon jol hangzik amit irtal

javaslat:-"melyről a napokban értesítjük a nyertest, és természetesen olvasóinkat is"
lejarta az idejet :-) szavatossagit is :-)

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-16 01:46   
Jo otlet Hunor!

Es mikor kerul kivitelezesre?

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-15 23:26   
Hello

Akkor most mikor indithatom a Riacska legujabb viccei cimu topikomat?

RIA

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-15 23:21   
Kedves Mindnyajan!

Eloszor is koszonom az alabbi tanacsokat, valamint azoknak, akik privatban, chaten, messengeren, e-mailben is eljutattak hozzam a forummal kapcsolatos velemenyuket.

Ezek altalaban a kovetkezoekre vonatkoznak:

- a szamos topik neheziti a forum attekinteset.
- ugyanabban a temaban tobb topik is van, ami szinten neheziti az adott tema koveteset.
- szamos topikban a beszelgetes elter a topik temajatol, igy nehez kovetni az erdemi vitat, velemenycseret.

Atgondoltam, es talan a kovetkezo lepesek segitenek, hogy a forum ismet attekintheto, egyszeruen kezelheto legyen:

- MON 2002 neven egy onallo forum letrehozasa, melybe a "lejart" topikok kerulnek, illetve azok, melyekbol egy temahoz kapcsolodoan tobb van. Ezek az uj forumba kerulnek, es csak olvashatoak lesznek.

- a kotetlen csevego topikok a megszuno Napjaink forum helyett indulo uj Cseveges forumba kerulnek. Ezaltal a kotetlen csevego, es a temakotott topikok (ahova csak az adott temaban lehet irni) elkulonulnek.

Amennyiben megis egy lezart temat folytatna valaki, termeszetesen indithat ujat.

Es akkor varom a velemenyeket, javaslatokat!

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-08 12:07   
Koszonom Miklos.

En mindenesetre irtam nekik levelet, amire az alabbi valaszt kaptam:

Kedves Simon Hunor és MagyarOnline.net Szerkesztőség!

Elnézést kérek a kellemetlenségért, valóban történt nagy számú levél küldése rendszerünkből.

Gépeinket többen használják, ügynökségünk közvetítést vállal magyar és külföldi üzletemberek között, ezért meglehetősen sokféle és nagymennyiségű tevékenység folyik az irodánkban.

Marketing osztályunk több forrásból kapja a címlistáit, amelyeket nem mindig tudunk ellenőrizni, feltételezzük a legjobbakat.

Levelét továbbítottam a marketinges csapatunknak és mindent megteszünk, hogy ez ne forduljon elő még egyszer.

(...)

Boldog Új Évet kívánva tisztelettel,

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-08 11:52   
Èn is kaptam két mailt, sajnos nem lehet mit csinálni!
Ez nem a szerkesztök hibája szerintem, vannak dolgok a web-világban amit neghezen lehet kivédeni.

Üdv,
Miklos_d

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-08 00:39   
2003-01-07 17:56, hunor:
-
A legegyszerubb vedekezes ez ellen, hogy sehol nem adjuk meg cimunket.
-

Azért nem akkora a veszedelem, hogy emiatt inkognitóba vonuljak. Eddig 2, azaz kettő ilyen atrocitás ért - ennyit kibírok.

Én, pl. kimondottan örülök a nyilvános emil-címnek, mert van néha olyan mondanivalóm, amelyet szívesebben közlök az illetővel direkt, mint a nyilvánosság előtt. A MON által rendelkezésre bocsátott magánüzeneti lehetőséggel nem mindenki tud bánni. Továbbá ha nem nézi rendszeresen a fórumot, akkor nem tudom elérni. Szeretnék ezennel mindenkit inkább bíztatni, hogy ne rettegjen az idegen mél-áradattól.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-07 17:56   
Kedves Mindnyajan!

Aki megadja nyilvanosan email cimet a forumba torteno regisztralasnal, szamitania kell, hogy mas is megnezheti, kuldhet keretlen emailt, stb.

A legegyszerubb vedekezes ez ellen, hogy sehol nem adjuk meg cimunket. Aki megadta, es megvaltoztatna, megteheti a Profil szerkesztese menupontban.

Ma pl. Magyar Online - ingatlan targgyal kuldott valaki reklamot tartalmazo emailt, engem ugyesen kihagyva a cimzettek kozul. Viszont edesapam is tag a forumban, cime nyilvanos, igy megkapta o is, es elkuldte reszemre.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-18 17:15   
Kedves Mindnyajan

Koszonom szepen a tanacsokat, velemenyeket. Topikokat teljesen nem szeretnek torolni, mert azokban egyreszt korabbi gondolataink olvashatoak, masreszrol pedig uj baratainknak ujak, erdekesek lehetnek meg, ha mar mi olvastuk is. Hanem amit torolni fogok, teljes bemasolt irasokat, hiszen azokat olvastuk, nem sajat irasaink, igy nem erdemes orokre megtartani. Termeszetesen, abban az esetben, ha mar volt ra reagalas, hozzaszolas, akkor megmaradnak.

Udv,

Hunor

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 16:58   
2002-11-27 18:53, andi_usa:
-
Bimbi,

szerintem nem kell semmit törölni, vannak olyan topikok, melyek késöbb lesznek felébresztve, viszont talán lehetne egyet-egyet összerakni melyek hasonloak.

Én is igy gondolom, törlés helyet összerakni az azonos/hasonló témákat. Tudom, nagy munka lenne!

-

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó