2018. július 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> FÓRUM
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-30 15:03   
Kedves Mindnyajan

Azt hiszem, Fredi mai eszrevetele nagyon igaz. Megszavaztuk, szinte mindnyajan egyetertettunk, hogy nem lesz Politika oldalainkon. Mi szavaztunk, mi dontottunk, vagyis a mi kozossegunk. Moderatorkent nekem pedig kotelessegem erre (is) figyelnem, ezt betartani.

Ime, Fredi eszrevetele:

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=37&forum=21&71

Ezzel egyetertek. Fokent Izrael topiknal, de mashol is, pl. Nemetorszag alatt szinten politika jelent meg. En ugy gondolom, ezeket mar nem torlom, DE HA MINDENKI EGYETERT EZZEL, VAGY LEGALABBIS A TOBBSEG, akkor a tovabbiakban a politikai hozzaszolasokat azonnal torolni fogom.

Ne feledjuk, voltak, akit igent mondtak, akik politizaltak volna. De a tobbseg NEM szavazatara tekintettel, ezt elkerultek. Akkor tartsuk be mindnyajan ezt.

Szoval?

Udv,

Hunor

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-22 21:56   
Bocs, túl gyors voltam!!!
Nem akarok "politizálni", de hallotta-e valaki a Köztársasági elnök (Mádl Ferenc) strassburgi ünnepi beszédét. 1966-ra emlékezett egy mondatában!!! Csak 10 évet tévedett! Nem semmi!

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 21:08   
NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM
NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 18:40   
Kedves Mindenki!

Remélem a megszólítás tényleg mindenkit érint. Jóval alább egyértelmü NEM-et szavaztam, de korábban Hunornak javasoltam egy teljesen különálló topot erre a célra. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy engem a politika hidegen hagy vagy nem érdekel. Hiszen aki ezt mondja, valójában máris politizált. Ezt nem én találtam ki, nálamnál okosabb ember.
Természetes, hogy mindannyiunknak van véleménye, nem is biztos, hogy mindenben azonos másokkal, -de több évtizedes tapasztalatom, hogy erről mi magyarok ritkán tudunk higgadtan, nyugodtan csevegni.
De megpróbálhatjuk! Benne vagyok, -egy erre a célra fenntartott külön topikon.

Szeretetteli, békés üdvözletem mindenkinek!!!

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 16:38   
Kiegészítés

Ha aktuálpolitikai kérdéseket nem is, de társadalmi problémákat persze igenis csak vitassunk meg, mint ahogyan ezt tettük eddig is. Az nem apolitikus, sőt, szerintem igencsak határozott politikai magatartás, ha az ember kritikusan szemléli közel- s távoli környezetét, véleményt alkotván befolyásol.

Tartózkodom mindazonáltal minden konkrét véleménynyilvánítástól politikai pártok képviselőinek megnyilatkozásait, programját, felhívásait, konkrét akcióit és az ezekről megjelenő híreket illetően. Örülnék, ha ezt mások is így kezelnék.

Barátsággal

Pompéry Judit

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 13:03   
NEM - NEM - NEM - NEM - ............ - ÉS MÉGEGYSZER NEM !!!!!

Nálunk, magyaroknál a politizálás életveszélyes tevékenység. A legértelmesebbek is előbb-utóbb anyázásig süllyednek, mert nem tudnak uralkodni ösztöneiken. Calyx és még sokan éppen azért jöttek át más fórumokból, mert a MON ezt eddig elkerülte.

Azt szeretem itt már fél éve, hogy a civilizált konfliktuskezelési készség eddig a a másik megsértését, megalázását megakadályozta. Ez utóbbi viszont nyomtalanul eltűnik a politikai témáknál.

Nem szeretném, ha a MON Bp-i családom sorsára jutna, ahol már egy karácsonyi családi vacsorát sem lehet végigenni összeveszés nélkül. Ha sikerül max. 3-4 órányi békés egymásmellettélés, az csak annak köszönhető, hogy a beszélgetés - ősi angol tradíciót követve - az időjárásra koncentrál.

Hát akkor meg minek.

Tisztelettel

Pompéry Judit
a nemlétező politikai közép harcos képviselője

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 12:16   
Kedves Mindenki

Többen kérdezték, hol van Kuka az adatbázisban? A korábbi üzeneteinél a Profil nem látszik, mert elfelejtette a jelszavát, és emiatt ismét regisztrált. Most a 481-ik a felhasználok listáján, új üzeneteinél már fog látszani a profil.

Üdv,

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-11 04:17   
Ahhoz képest, hogy én t.k. politikai újságíró vagyok (voltam?), azt mondom, NEM.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-11 03:13   
Én leszek az egyetlen, aki IGENnel szavaz?

Nyakunkon egy háború, itt-ott választások, terrorizmus, nehéznek bizonyulhat majd kerülgetni az aktuális eseményeket.
Én azért az előttem szólóknál több bizalmat előlegeznék a fórumtagoknak. Ellenvélemény, egyetértés hiánya nem kell, hogy személyeskedéssé fajuljon. Civilizáltan is lehet vitatkozni, és a vita nem veszekedés.
Mindazonáltal megértem, ha mások távol akarják tartani magukat a legkényesebb témáktól, nem akarják megreszkorizni, hogy ez a kellemes kis társalgó darázsfészekké fajuljon.

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-11 02:35   
Nem, ezzel szavazok, tul reg ota elek itt, megtanultam, ha baratok akarunk maradni, Legyunk Magyarok. Evvel nem veszem el a jogot mastol, de magamtol sem hogy neha, mas helyen nyilvanitsam ki nezetemet.

--------------------------------

Tartsunk ossze, a hagyomanyokkal, Konyhamuveszetunkkel, Kulturankkal.

George

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-11 01:24   
Nem

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-11 00:10   
off:

Kedves Hunor !

<<Calyx, a hábórú (ha bekövetkezik, én nem vagyok teljesen biztos benne) >>

ahogy felenk mondjak:
"from your lips to God's ear"

(Ma megszavaztak a kongresszus hazban.)

U.dit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-11 00:09   
nem

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 23:46   
Kedves Mindenki

Az én szavazatom is NEM, de ez ne befolyásoljon senkit.

Par órával ezelőtt még IGEN lett volna, és moderáltam volna, de pl. látva a mai vitát, ami szintén ezért született a Kultúra rovatban, másként szavazok. Annak semmi értelme, hogy jó fej emberek, akiknek véleménye is megegyezik, emiatt összeveszenek, ehhez nem akarok hozzájárulni, mi több a fórumot sem nyitott erre.

Calyx, a hábórú (ha bekövetkezik, én nem vagyok teljesen biztos benne) akkor mehet egy külön topikba, hiszen az tényleg valamennyiünk életet érinti közvetve. De a magyarországi politikát tényleg NEM.

De dönt persze a többség.

Üdvözlettel és szeretettel mindenkinek,

Hunor

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 23:26   
Az en valaszom is NEM .

klara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 22:58   
NEM

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 22:20   
N E M !

Akit érdekel, ajánlom szeretettel az Indexet!

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 15:15   
NEM !

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 15:12   
Az en erzeseim vegyesek es szeretnek semleges maradni politikai ugyekben.
Avagy apolitikai.
Par tenyezo:
- valoban magyar forumokon es beszelgeto szobakban szemelyes harcokka fajulnak a politikai szemleletek kifejtese.

De a masik oldala az eremnek:
- Sajnos haboru lesz,es elkerulhetetlen lesz hogy ne erintse mindennapi eletunket.

Tehat ha 0-10-ig szabad szavazni,
akkor nalam
8=NEM
2=Igen

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 14:01   
Tekintettel arra, hogy semmi garancia nincs arra, hogy politikai kérdések tárgyalása a MON-on belül ne sülyedne a magyarországi és sajnos most már erdélyi szintre is, ezért én is NEM-el szavazok

Frédi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 12:27   
NEM láttam az elmult 7 év alatt magyarok között sem olyan politikai vitákat, melyek nem végzödtek volna személyes sértegetésekkel.

Egyszer már meg lett itt probálva, s le lett zárva egy topik emiatt, nem? Szoval egy NEM szavazat innen.

Egy másik javaslat, elkülönitett POLITIKAI VITA topikot ahol csépelhetik egymást moderálás nélkül a résztvevök, s akit nem érdekli, nem olvassa!

Andrea

dr.Omedar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-10 10:17   
Akkor én a NEM szavazatok számát szeretném gyarapítani.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-09 15:30   
Kedves Gábor

A Te hozzászólásod csak válasz volt egy előző politikai hozzászólásra. Természetesen semmi gond, azonban megkérlek, Te is, mint baráti közösségünk tagja, jelezd, hogy IGEN, vagy NEM, szeretnél, vagy nem politikát a fórumunkban.

Üdv,

Hunor

PS: ha az adott topik alatti, bal, felső részen lévő Üzenet küldése feliratot használod, akkor nem ismétlődik meg az előző üzenet szövege hozzászólásodban.

dr.Omedar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-09 15:04   
Félek, a hibás (részben) én vagyok, de igérem én többet nem politizálok itt, a szavazástól függetlenül. Mea culpa!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-08 18:03   
Kedves Mindnyájan

Az utóbbi időkben több politikai jellegű hozzászólás is megjelent. Mi legyen a jövőben? Kérlek Benneteket, döntsünk együtt! Szavazási lehetőség indul ebben a fórumban, melyre az elkövetkező két hétben van lehetőség, egészen október 22.-ik. Szóval IGEN, vagy NEM?

Köszönettel,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 12:57   
Kedves Mindenki!

Hogy a Fórum átláthatóságát megőrízzük, a CSEVEGÉS, és a Ez is, az is... kötetlen témák, gondolat töredékek c. topik egyes hozzászólásait az annak megfelelő topikokba költöztettem - a napokban, hétvégén. Erre azért lesz szükség, mert mindkét esetben vannak olyan hozzászólások, melyekhez tartozik külön, önálló téma, és itt pedig elkeveredik mással, nehéz visszakeresni, visszaolvasni.

Köszönöm a tegnapi, ezirányú javaslatokat.

Mindenkinek kellemes olvasást, írást!

Üdvözlettel,

Hunor

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-04 17:33   
Koszonom, Kedves Hunor!

bab

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-04 10:39   
Szia Bab!

Persze. mas is ir ilyen hosszut, ennel rovidebbet, ennel hosszabbat, nincs ezzel semmi gond. Nyugodtan omoljon a szo... Nincs terjedelmi megkotes.

Udvozlettel,

Hunor

teddy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-04 09:14   
Kedves Calyx!

Bocsánat, nincs igazad. A pohár mindig félig üres.

Üdvözöllek,
TEDDY

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-04 08:34   
Kedves Hunor!

Egy technikai problema adodott nekem, hogy miutan irtam be ket topikba, s mikor meglattam milyen hosszu lett, magam is megijedtem. De visszaszedni a betuket nem tudtam. Hogy lehetne latni elore, hogy sokat irtunk e mar, s be kell fejezni? Vagy majd a gyakorlat teszi a mestert?

Lehet mas is kuszkodik ezzel a gonddal, vagy csak en belolem omlik a szo?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó