2020. augusztus 05. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Computer
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 következő lap )
 szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 02:07   
2004-05-25 22:28, Szőnyi Bartalos Mária:
-
Szigy kedvesem,
egy kukker nézeget rám, de kávéscsésze sehol!

Kedves Mária!

A kukkantó eszköz alatt jobbra tarka téglalapok találhatól. Fölülről a másodikon gőzölög a kis csésze, annak bal sarkában, és mellette áll pirossal, hogy FREE.
Arra kell klikkelni.

Szeretettel: szigy

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 01:27   
Mária,

a Microsoftnak nincs magyar letöltö oldala?

Van. A Microsoft Magyarország hivatalos letöltőközpontja
http://msdownload.netacademia.net/info.asp?prid=330

Java Virtual Machine Build 3845 for Internet Explorer (Windows 95/98, Windows ME, Windows NT 4.0, Windows XP) (angol)
Típus: Egyéb Méret: 5 375 kB
Információk:
Nyelv: angol Feltöltés dátuma: 2002. március 13.
Letöltés:
http://store.netacademia.net/MSHU/INTERNET/vm40/w9598ment/msjavx86.exe
ftp://store.netacademia.net/MSHU/INTERNET/vm40/w9598ment/msjavx86.exe
Letöltési idő: KB. 22 perc (@ 33.6k modem); 11 perc (@ 64k ISDN); 2 perc (@ 384k ADSL)
Platform:

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 22:28   
Szigy kedvesem,
egy kukker nézeget rám, de kávéscsésze sehol! Persze, nem is értem azt a sok betűt, mert se olvasni, se...ja(va) írni tudok.
Mária

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 19:12   
Koszonom szepen a tanacsot Andikam, nekem van Yahoo cimem is mint ahogy mar megmondtam Neked. Most egy par napig kerlek azt hasznald.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 17:45   
Valikám,

anyámmal és Budapesti sogorommal az a DSL email megoldásom volt, hogy irattam velük a Yahoo cimemre mikor nem tudtak küldeni a másikra vagy kapni.

Persze sehol máshol nem hallottam olyanrol mint annak idején a svájci Sunrise szolgáltatonál hogy elvesztettek több millio emailt mert crasholt a mail serverük s a backup-upjuk is. Nesze neked svájci precizio, kapálták, ahogy régen apám mondta egy Siofoki pincérnek.

A Yahoo-n ingyen lehet email cimet nyitni.

Puszillak, Andrea

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 12:45   
Andikam:

Mar megoldodott, mert amint latom tegnap este elment mind a ket email. Ma felhivom a szolgaltatot, hogy megkerdezzem mi tortenik veluk es velunk.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 10:53   
szigy uzenete:

Véreim és Vértelenek!

Mindazok, akiket a komisz sors megfosztott a csattogástól, néma csalogányaim!

Az XP nem tartalmaz javát, az a gond.

Letölthető!

http://www.sun.com

Ott megkérdezik, mi a frászt akarunk, és milyen nyelven óhajtjuk.
Ha ezt előadjuk egy klikkeléssel(japánul is lehet, csak magyarul nem), megjelenik egy csésze kávé, és azt is oda írja egy gondos kéz, hogy java2.
Lehet klikkelni.

A többivel, amit oda ír, nem kell törődni.

Ahhoz kell ragaszkodni, hogy mindent a gép csináljon, erre az mérgében letölti és installálja.
Végül egy pukkanás hallatszik, és a tálca jobb oldalán megjelenik az említett gőzölgő csésze piciben. Egy buborékban pedig az olvasható, hogy menjünk vissza.

Nem kell visszamenni, ha nem akartok fölösleges cuccokat vásárolni:
A CÉCÓ VÉGET ÉRT, LEHET CSETÖLNI.

Chat címszó alatt ugyanezt megírtam, mert ismétlés a tudás anyja.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 10:37   
andi_usa uzenete:

Most olvastam egy web lapon, hogy korai Windows XP-ben nem jött Java, azért nem müködik némelyik MON tagnak talán a chat? Hogy lehet ellenörizni?

For Internet Explorer:

1) At the very top of the Internet Explorer screen, click on "Tools", then click on "Internet Options"
2) At the top right of the little box that comes up, click on the "Advanced" tab.
3) Scroll down until you see "Microsoft VM".
4) Under Microsoft VM make sure the box is checked next to "JIT Compiler for virtual machine enabled". Scroll down further and see if you have "Sun VM" on your computer and uncheck the box if it is checked. You probably don't have Sun VM on your computer, but if you do, then Microsoft VM and Sun VM should not both be checked.
5) Then restart your computer and try the chat room again.

Innen lehet letölteni:

http://www.microsoft.com/mscorp/java/

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 03:29   
Valikám,

most kaptam Töled 2 emailt, kétszer ugyanazt! Elküldtem ujra amit a Mailer Demon jelentett, hogy nem tudott kézbesiteni, meglátjuk megkapod-e. Külömben elöbb teszteltem mielött a Te provideredet hibáztattam volna, küldtem külömbözö nem Compuserve cimeimre emailt s nem jött semmi vissza és odaért.

Claudia barátnömnek is postai levelet fogok irni mert régen nem válaszolt, lehet hogy a Verizon DSL-jével van baj?

Sogorom DSL-je ugyanazt csinálja amit Te tapasztalsz, de hát az magyar, attol nem lehet többet elvárni. 1-2 nappal késöbb kapom meg az emaileket, amelett nem tud a Compuserve cimre küldeni csak a Yahoora! Fura!

Puszillak, Andrea

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 02:26   
Andikam:

Ugyanez tortent velem. Ma kaptam meg a 21-en irt leveledet, es amikor valaszomat kuldeni akartam, nem ment el. Valami hibarol beszel, de nem tudom mit akar. Majd elkuldom megegyszer.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-24 23:54   
Valikám,

vacakol a DSL-ed hogy kaptam egy Mailer Demon üzenetet a küldött emailem miatt?

----- Transcript of session follows -----
... Deferred: Connection timed out with xxxxxxxxxxxx.
Message could not be delivered for 3 hours
Message will be deleted from queue

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-23 07:57   
Az a kérdésem nem lehetne e azt megoldani, hogy a "magán üzenetek" előtt, ne az a szerény, fekete számocska álljon, hanem egy pirosan villogó boriték (pl.) vagy valami, ami jobban felhivja a figyelmet.
Ugyanis az én figyelmemet sokszor elkerüli, és csak hosszu idő után veszem észre, hogy valaki várja a válaszomat

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-21 17:52   
2004-05-21 17:20, andi_usa:
-
Espa,

gyönyörü a kép, itt ezt Napoleon-nak hivják.
Itthon Esterházy torta.

Ilyen volt az esküvői tortánk. Belül.
Kivül marcipánboritásu volt. Gyönyörű volt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-21 17:20   
Espa,

gyönyörü a kép, itt ezt Napoleon-nak hivják.

A computer csodálatos dolog - ha müködik!

Mikor elmondtam páromnak mi mindenen mentem keresztül a napokban (közben tanitott arra is hogy kell battériát tesztelni az ö kis Micronta tesztelöjével), hirtelen elismeréssel mondta nekem, milyen ügyes vagyok és mennyi pénzt megsporolok azzal, hogy magam tudok szerelni! Hova kopogjam, az enyém azota müködik amiota az elemet is portalanitottam.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-21 15:24   

Ezt ki kell majd törölni, de most tanit a fiam, hogyan kell képet berakni!

aztán majd a moderátor dolgozik egy kicsit!

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-21 10:27   
.....sszamega....

Nem tudom mi történt a gépemmel....

De most már úgy néz ki jó... remélem.

Egy-egy oldalt sok perc alatt hozott be, vagy simán lefagyott. Tegnap kezdte..
Ma addig telefonáltam (elhasználtam egy csomó pénzt) és igazgattam a madzagokat, hogy most ugy néz ki jó

Majd frászt kaptam. Elment egy csomó időm.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-18 16:44   
Tegnap vettem észre hogy ugy látszik a Sony cég a legfukarabb.

A Kodak honlapján van ingyenes letölthetö graphic software, az Easyshare, amit a Kodak fotopapir pakoláson is hirdetnek.

A Canon honlapján szintén letölthetö minden digital camera program ami jön a CD-ken a géppel, csak a Sony oldalon nem találtam semmit csak egy firmware update-t és egy kis programmot ami összekapcsolja a kamerát a computerrel hogy a képeket át lehessen kopirozni.

Az Agfa szintén adott mindent letölteni, mert mikor anyámnak vettem egy olyat, letöltöttem és CD is tettem neki a német verizot, mert az amerikai jött az itt vett géppel.

A Canonnal nekem eddig csupa jo tapasztalataim vannak, emiatt maradtam nyomtatonál, scannernél és a digital cameránál is a Canon cégnél, mindig sok fajta program jött a gépekkel söt mikor vettem az uj photo printert, a CD-n rajta volt a legujabb programm verzioja annak ami panorama képeket tud késziteni, mindig elfelejtettem megnézni a Canon honlapot van-e ujabb verzio kiadva amiota vettem a digital camerámat, azzal kaptam meg elöször.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-18 16:35   
Bimbikém,

gratulálok, élvezd az uj játékodat. Annyiba került a laptopod mint az én autom, amit karácsonyra kaptam páromtol.

Nem értek a DVD készitéshez de Bill haverom igen és ö ajánlotta, hogy nekem DVD-re tesz egy videot amit Mauin vettem fel, csak el kell küldenem neki végre. Neki Sony DVD writere van és a feljavitott computere kb. olyan mint az enyém, 2GB alatti processor, 512MB memoryval mint nekem. Gondolom a több memoryval ami a Tiedben van, gyorsabban megy a DVD irás.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-18 05:46   
Na meglet vegre a kis "lapi" szep kis masina.es foleg ezekre kepes:

http://shop4.outpost.com/product/3947858#detailed

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-16 01:12   
Jol kifáradtam az átpakolási müveletben, hogy az uj computer surge protector alapot kicseréltem itt a beépitett szekrényben, ahol a computer kuckom van, az ujra amit vettem tegnap a thrift storeban! A monitorom hátul kezdett szakállat növeszteni a portol! Ideje volt lesikálni és mögötte is kiporszivozni.

Mivel már a fele ki volt pakolva, elhatároztam hogy végre a régi nyomtato drotjait is kihuzom amik a faburkolat mögött voltak befüzve, ahova lukat furt párom hogy hátul átfüzhessem öket. A serial kábel a vagy dugaszokkal igen nehéz volt ahoz a fiokot is ki kellett huznom, és igen erölködtem mert alig lehet hátra érni hogy segitsem át ha keresztbe állt! Az USB kábel persze könnyü volt. Most szép tiszta minden és itt áll az uj console élvezetes látvány, mindjárt a ez egér lapomat is lesikáltam, most elevenebbek a szinei. Az also polcramég nem rámoltam vissza ott nagyobb rendet kell tennem, de közben pihenni akartam itt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-13 12:21   
Tegnap leszedtem egy névjegy tervezö programmot, lányomnak annyira tetszett amit kreáltam vele, de utálta a kis betüs figyelmeztetést ami eltünik, ha megveszi az ember s csak kinyomtatásnál jelent meg.

Ma elmentem befizteni online a $ 24.95-öt és meglepödtem hogy angol programm. Mivel lányom barátja is jött még több késöbbi ötletekkel ezen a téren gondolom hasznáni fogom a programmot eleget.

A programm neve Business Card Designer Plus (7-es verzio). A shareware 30 napig müködik.

Persze volt lehetöség hogy az ember levàgja a tetején azt a zavaro mondtatot de nem minden tervezett fajtánál müködött, annál nem ami a legjobban tetszett neki, körbe keretnek ecseteket tettem.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-10 23:33   
Laptop reviews:

http://www.pcmag.com/category2/0,4148,9,00.asp?kc=PCGL10310KTX2B2200331

http://www.pcworld.com/reviews/article/0,aid,111647,pg,1,00.asp

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-10 20:17   
2004-05-10 19:49, hunor:

Bimbi uzenete:

Bocs Andi elirtam a magan uzetentbe az egyik nevet Ti mit mondtok mejik laptop lene a jobbik?
-
Bimbikém, nekem a Toshiba laptopokkal jo tapasztalataim voltak, csoda jo a website és a support és még a régi P100-as is müködik nálam, tulélte az utat Svájcba, anyám tanulását rajta aztán a visszautat ide postán és soha semmi baja nem volt.

A Sony céggel kissé hadilábon állok, Billnek is és nekem is elromlott a Sony CD writer (mindketten kicseréltük most Plextor-ra), neki egy Sony DVD writere van ami szintén kezd vacakolni és most bánja hogy nem más márkát vett amikor vette.

Nekem csak ezek a tapasztalataim vannak és amiket hallottam. De talán másnak mások, kiváncsi vagyok azokra. Viszont meg lehet nézni a Comsumer Reportnál a laptop összahasonlitásokat.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-10 20:07   
2004-05-10 20:00, rigojanos:
-
Bimbi, Commodore 64-eset vegyel.
-
LOL! Az szerintem már csak computer muzeumokban találhato!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-10 20:02   
Az valami kubikus hibrid? rigo

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-10 20:00   
Majd Hunor atmasolja a linkeket is amit az uzenet vegemre tettem csak kesob miutan mar ide huzta a mi vagyunkbol

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-10 20:00   
Bimbi, Commodore 64-eset vegyel.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-10 19:49   
Bimbi uzenete:

Na mar csak par nap es az olombe fogok szoritanni vagy egy Fujitsut vagy egy Sonyt vagy egy Toshiba laptopot.Mar kinesztem a Fry's Electronics uzletbe ahol konyen be dilizel a csodalatos kinalatukert na meg az eladoktol.Meg nem hatartoztam el magam mejik legyen, a Fujitsu tetszet legjobban de utana kell kutasak menyire kompatibilis.Mind harom 2300$ felul vannak,Pentium 4,mar DVD burner is vann bene a tobi melet amity mar ismerunk letezik.A Fujitsu kepertnyoje szuper high defenitionak mondjak.Wirerless is, vagyis viheted ki a kertbe.
Bocs Andi elirtam a magan uzetentbe az egyik nevet
Ti mit mondtok mejik laptop lene a jobbik?

http://shop1.outpost.com/product/3947858

http://shop1.outpost.com/product/3948218

sajnos az a Toshiba amit kineztem azt nem talaltam on line de itt a tobi kinalat a:

http://shop1.outpost.com/category/Outpost/Notebooks+&+Tablets/view+All+Notebooks/

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-08 01:43   
Kedves szigy,

ha van kedved és idöd, irjál a webmasternak, én már tettem ha láttam valamit helytelenül leirva. Sose tanultam oroszul igy nem tudtam, hogy rosszul irták, csak ide kopiroztam.

Nekem telepitve van a Multilanguage Support a Windowsban azért engedett cyrilicát kopirozni, gondolom.

Szeretettel, Andrea

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-08 01:00   
2004-05-07 05:40, andi_usa:
-
- Na, éppen erre jártam. A programban annyira kételkedem, hogy megkontrázom.

Mégpedig azért, mert a

Русский alak hibás. (Hoppá, itt nem tudom bemutatni, csak példával.)

Ez a ruszszkij olyan, mintha a Deutsch helyett Deutscher lenne oda írva: ez hímnemű melléknév, azaz mondatban minőségjelző. A helyes az úgynevezett állítmányi alak, a Ruszszki. (Milyen hely ez, hogy nem tudom itt cirill betűvel leírni? Mégsem világnyelv a "szovjet"?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó