2020. augusztus 05. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Computer
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-07 05:54   
Ödönke,

köszönöm, megnéztem a http://www.lavasoft.de honlapon, letöltöttem a Language Pack-ot és ténleg ha az ember telepiti ott van a Magyar is közte.

Most töltöm le magamnak az ujabb 6-os verziot, nekem még az 5-ös volt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-07 05:40   
2004-05-07 05:25, Ödönke:
-
2004-05-07 02:16, andi_usa:
Az Ad-aware is "tud magyarul".
-
Megnéztem, de csak ezeket a nyelveket találtam:

You can easily change the language of Lavasoft’s website. Just click your language below.

Deutsch
English
Espanõl
Français
Italiano
한국어
Nederlands
Portugues
Suomi
Svenska
中國人
日本語
Русский

Ödönke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-07 05:25   
2004-05-07 02:16, andi_usa:
Az Ad-aware is "tud magyarul".

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-07 02:16   
Hátha valaki még nem tudja: rejtett reklám elleni két ingyenes programm van, a Spybot és az Ad-aware. Kipucolja a gépböl az ilyen rejtett dolgokat. A Spybot magyarul is létezik, én direkt azt telepitettem, érdekességböl.

Van más mod is persze, a cookie-kat törölni vagy a registry-t kitakaritani, de ez nehezebb.

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-17 19:40   
Miután elküldtem néhány címre - mivel ismerõstõl kaptam - az alábbi válasz jött, s a továbbiakban szívtelen leszek, s az alábbihoz tartom magam, s nem dõlök be nekik:

«...ezt nem erdemes terjeszteni, nem igaz. Az AOL es semmilyen mas email szolgaltato nem tudja nyomon kovetni a leveleket ha egyszer ki forwardolod az o rendszerukbol. Kepzeld el, milyen botrany lenne ha valoban kepesek lennenek kovetni a leveleket, amelyben privat es uzleti dolgokat kuldozgetunk....»

2004-04-16 03:47, Ferencz Zsuzsanna:
-
Kedves mindenki, megkaptam a talán századik mélt is, hogy valakinek beteg a gyermeke, felesége, anyja stb, és a műtétet nem tudják fizetni. Ezért arra kérnek, hogy azt az üzenetet küldjem el sok ismerősömnek, mert az AOL, stb. számlálja, hányan kapták meg, és minden mélért fizet valamennyit, vagyis végül fizeti az operációt.
Lehetséges ez? Vagy a cimeinket akarja valaki megszerezni?
-

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-17 19:08   
Kedves Hunor,

sogorom utoljára sikeresen tudott nekem emailt irni a Yahoo cimemre de a másikra csak alig olvashato krixnikraxni jött a DSL-jével ami csatolt adat volt.

This is a forwarded message
From: Mail Delivery Subsystem
To:
Date: Sunday, April 11, 2004, 11:19:44 AM
Subject: Returned mail: see transcript for details
Final-Recipient: RFC822; xxxxxx@cs.com
Action: failed
Status: 5.5.0
Remote-MTA: DNS; mailin-03.mx.aol.com
Diagnostic-Code: SMTP; 554-(RLY:B1) The information presently available to AOL indicates this
Last-Attempt-Date: Sun, 11 Apr 2004 11:19:44 +0200 (CEST)
Ez volt a csatolt részben: "Dr=E1ga Andre=E1m,
k=F6sz=F6n=F6m az =E9rtes=EDt=E9st. Azt a levelemet megkapt=E1tok-e=
amiben azt
k=E9rdeztem, mit csin=E1ljak a J=F3zsi unokatestv=E9r=FCnk prospektu=
saival?
Boldog husv=E9tot nektek, milli=F3 cs=F3k Pista"

Emlékszem ugyanilyen jelenségre anyámtol DSL-el, végül neki azt ajánlottam, csináljon magának Yahoo cimet s irjon nekem onnan, ami müködött. Érdekes kaliforniai barátnöm is kapott DSL-t és neki semmi email problámája nem volt a Verizon.net-el igy gondolom ez konfigurácio hiba lehet. A baja ami volt mikor nem kapott vonalat, meg lett oldva, uj vezetéket szereltek neki be mert mondták közös vonalon a másik lakonak is a DSL-je zavarta a vonalat, azota rendesen müködik nála. Az elmulasztott napok miatt kapott vissza pénzt.

Magam is bajlodok, hirtelen nem müködnek a CD iroim és még nem jöttem rá mi okozza ezt, az ujabb Nero Burning Rom verzio vajjon? Probáltam data kabelt cserélni, az se segitett. A következö a Nero kiszedése lessz s ujra telepitése talán egy régebbi verzioval amikor még tudtam CD-ket késziteni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-16 13:06   
Itt is meg lehet nézni mi a HOAX:

http://hoaxbusters.ciac.org/

http://hoaxbusters.ciac.org/HBHoaxIndex.html#sympathy

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-16 10:38   
-
Kedves Zsuzsa,

nem lehetseges! Ez amit ugy hivnak, hogy HOAX, vagyis beugrato email. Van ennek veszelyesebb valtozata is, amikor azt irjak, virus van a gepeden, megadnak egy filenevet, hogy az lenne az, es torold ki. Kozben pedig ama file rendes rendszerfile, aminek kitorlese utan a geped nem megy.

De visszaterve erre - nem is tudom, hogyan dolnek be ennek annyian, hiszen abszolute nem logikus, hogy az aol, illetve mas neves cegek ugy fizetnenek tamogatast beteg gyerekekert, hogy ezert tok ismeretlen emberek spammelnek, illetve technikailag az emailek sem merhetoek, vagyis hogy Te hany cimre kuldted tovabb.

Udv,

Hunor

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-16 10:34   
-
VIGYÁZAT: SPAM!

Ugyanezt én is megkaptam tegnap, ill. tegnapelőtt két forrásból. Ilyen rendszeresen megjelenik. Cimlista-gyűjtő céllal. Ha továbbítod, az általad megszólítottak emil-címéhez hozzá tud jutni a gyűjtő. Minket tehát már "megszereztek", már csak felebarátainkat védhetjük azáltal, hogy mi legalább nem továbbítjuk.

A gyerekbetegség pedig még mindig meghatja az embereket, egyéb reklám kevésbé. Az pedig szemenszedett hazugság, hogy az állítólagos gyerek az állítólagos operációhoz ezáltal pénzt kapna. Erről már több cikk megjelent különböző fórumokban, de az ötlet - mint látjuk - kiirthatatlan.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-16 03:47   
Kedves mindenki, megkaptam a talán századik mélt is, hogy valakinek beteg a gyermeke, felesége, anyja stb, és a műtétet nem tudják fizetni. Ezért arra kérnek, hogy azt az üzenetet küldjem el sok ismerősömnek, mert az AOL, stb. számlálja, hányan kapták meg, és minden mélért fizet valamennyit, vagyis végül fizeti az operációt.
Lehetséges ez? Vagy a cimeinket akarja valaki megszerezni?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 23:41   
Kedves Hunor,

köszönöm a tippet, majd megkérzdezem Pistát nem-e az a baj hogy letiltották az AOL féle cimeket? Viszont az elözö emaileimre válaszolt egy hétig. Az egyik Ebay elado akart nekem képet csatolva küldeni s nem engedte be az AOL féle email server! Irtam neki küldje a Yahoo cimemre és ott megkaptam.

A másik szerintem beállitás lehet. Tudok arrol hogy a DSL beszerelés után nem müködött Pista skennere, egy rokon jött aztán aki azt helyre hozta, de lehet hogy amiatt valami el lett mozgatva a DSL beállitáson. Nem értek hozzá, nekem nincs, én továbbra s ingyen modemozok. Arra is gondoltam, hátha az a baj hogy nagybetüvel irta az email cimemet? Nem mindem email server fogadja el.

Majd probálgatunk, adtam neki 2 másik email cimet de még nem probálta ki öket.

Virginiai haverom irta, hogy tünödött a kabel modemen de kabel elöfizetönek havi $ 40.- lenne, ha nincs kabel (neki DirectTV van) akkor havi $ 50.-, annyit nem hajlando költeni.

Andrea

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 20:16   
2004-04-11 18:23, andi_usa:
-

Kedves Andi,

jo lenne latni azt a bizonyos a hibauzenetet, altalaban abbol megallapithato, hogy mi is a hiba oka. Egyebkent pl. olyan is lehet, hogy emlitett kuldo ISP-jenek elofizetoi szamos spamet kuldtek az adott szolgaltatodhoz tartozo elofizetoknek, es ezert letiltottak azt, stb., stb. Ilyen volt velem is - egy olaszorszagi szolgaltato valamelyik elofizetoje rengeteg spamet kuldott a MON szerveret felugyelo ceg egyeb email cimeire, stb., es akkor ugy letiltottak azt (magat az egesz szolgaltatot), hogy amikor valaki nekem akart irni, azt sem kaptam meg. Persze, miutan jeleztem ezt, a tiltast rogton feloldottak.

Hogy osszefugges lenne egy-egy ISP sebessege es az emailek celba nem erese kozott - errol nem tudok.

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 19:29   
Kedves gizmo,

Az internet típusának semmi köze az E-mailhez! E-mail szolgáltatónál van a probléma! Vagy a tiednél éppen vagy aki a levelet küldené neked.

Remélem ezt nem veszed megin a magyar DSL lekritizálásának, mert anyám Svájcban ugyanugy küzködik a Sunrise DSL-el Windows XP-re telepitve.

Itt emailezek Earthlink szolgáltatoval, Cox.net és Verizon.net-esekkel (a két utolso high speed) és nekik nincs bajuk vele.

Sogorom elözö szolgáltatoja DSL nélkül szintén vissza küldte néha hogy a cimzett nem ismert. Az az @ella.hu volt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 18:23   
Tanácsot szeretnék kérni magyar DSL-hez. Sogorom ma irta, nincs-e más email cimem más serverhez kapcsolva mert neki háromszor is vissza dobta ma hogy nem jo a server! Az axelero.hu a szolgáltatoja most. Köszönöm!

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 04:06   
2004-03-19 21:11, zitazita:
-
Nem akarlak ingerelni, de hasonlót már csináltam. Az lett a vége, hogy mindenestül töröltük a lemezt. Egyetlen haszna: kb. két hét után sincs tíznél több e-mail-en elérhető ismerősöm vagy barátom. Néhányan még hiányoznak, ők majd csak előkerülnek, a többi valahogy nem is hiányzik.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 21:26   
Köszönöm Lányok a segítséget a filmemhez!
Kiderült, hogy néhány dolog hiányzott még. Így a hozzám közeli stúdióban kisegítettek és kész lett a vizsgafilmem, aztán elfogadták -bemutatták egy filmszemlén. Ennyi történt.
Betennék egy nagy csokor virágot nektek. Alább olvastam, hogy valamilyen Tárhely kell. Rákattintottam, de igencsak hosszú angol szöveg fogadott.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 21:10   
NEM - PERSZE, HOGY NEM...
Majd legközelebb odaírom. Csupán nem tudtam előre, hogy ez lesz belőle.

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 08:58   
... vagy befesd a hajadat szökére mint Rigo!
... esetleg irhatsz a "pofàm leszakad alà is!"

... bocs! remélem nem veszed sértésnek csak àprilis 1-nek! Puszi Andy!

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 00:31   
Jót nevettem!
A kis "i" betűt néztem egyesnek ponttal.
Szóval: szemüveget kell cserélnem, vagy ....

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-28 13:37   
Üdvözletem mindenkinek.
Lenne egy kis gondom újra.
Nem találok olyan kicsi 1-es számot, amelyik felett pont van.
Hol keressek a gépen ilyet szerintetek?
Köszönöm előre a segítséget.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-28 13:17   
A problémám:
kicsi 1-es szám, aminek pont van a tetején.
Hol találok ilyet szerintetek?
Előre is köszi a segítséget.

Rigoberta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-20 03:20   
Szia zitazita:
Sikerült megoldani már de köszi a tanácsokat.
Rigoberta

zitazita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-19 21:11   
2004-03-19 14:20, Rigoberta:
-

1.töröld le az uninstallal az MSN.-t
2a programfileok.-ban is keresd me az MSM maradék részét amit találsz,és ott is törölj ki mindent
3.ezt követően töltsd felújra az MSM.t

Rigoberta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-19 20:38   
Sziasztok!
Megvan a megoldás a problémára, már müködik is rendesen a MSN Messenger. Gondoltam, hogy megosztom veletek, hátha másnak is ilyen problémája adódik a közel jövöben.
Szóval:
Vezérlõpult,
Felhasználói fiókok: kattintás a kívánt fiókra.
Baloldalt: "Kapcsolódó feladatok", "A hálózati jelszavak kezelése".
Kijelölés, eltávolítás.

Ne csak az email-címes sort töröld, hanem a .Net Password stb.-t is, tehát maradjon üres az ablak.
Rigoberta

Rigoberta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-19 16:17   
2004-03-19 15:22, bobe:
-
en ugy tudom hogy csak abban a szamitogepben raktarozodik el ->

->Igazad van, de szeretnénk kitörölni a raktárból! Ezt, hogy lehetne elérni?
Plz. valaki tud segíteni?
Rigoberta

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-19 15:22   
en ugy tudom hogy csak abban a szamitogepben raktarozodik el

Rigoberta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-19 14:20   

Sziasztok!
Van egy kis problémája az egyik ismerösömnek, remélem, hogy valaki tud segíteni neki. Win xp op. rendszerem van és a MSN Messenger 6.1 változata. Az történt, hogy beírta az email címét és a password-öt és véletlenül biztos betett egy pipát oda, hogy automatikusan induljon és jegyezze meg a jelszót. Azt szeretné, ha ezt már nem tenné, de nem tudjuk, hogy tudnánk visszahozni az eredeti állapotot, hogy csak akkor jelentkezzen be amikor Ö is akarja és minden alkalommal be kelljen írnia a jelszót úgy mint régen. Ki tudna segíteni?
Már egyszer leszedte és újratelepítette, de ez sem segít. Valahol el van raktározva a jelszó szerintünk, de nem vagyunk elég okosok, hogy lehetne ezt "visszacsinálni"
Rigoberta

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-07 17:20   
Kaptam egy uj meghivot beta test-re, a nagy meglepteés a go word után volt mikor a message board-ra kattintottam! AOL! Mindenki számára nyitva van. ==========================================
Hello Testers!

We have a new open web-based Beta test for Radio@Netscape. This great new
experience is open to all users on CompuServe® and the Internet. Tell your
friends and have them try this great music player with enhancements and new
features.

Some of the highlights for Radio@Netscape are:

* Access more than 175 stations, including music, news, sports and
terrestrial streams from most respected names in broadcasting
* Improved listening experience: less upfront buffering time and fewer gaps
between songs.
* Ability to save your favorite stations and rate your favorite songs.

You can access this test feature through Beta Central from the Radio@Netscape
link or by going to http://beta.aol.com/nscp_radio/

Of course, as a Beta release, it's still a work in progress. Therefore, your
comments on its new features, graphics, and user interface are essential for
us to develop the best final version of Radio@Netscape. Give it a listen and
let us know what you think! We welcome your suggestions, praise, criticism or
any comments that will help improve the quality of the product. If you
experience any problems with the player, please let us know so our product
development team can benefit from the results of your trial.

Your CompuServe Beta Team
========================================

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-06 10:46   
Mostanaban a Netsky virus terjed, meglehetosen nagy szamban, en peldaul neha napi tobb tucatot is kapok, de szerencsere a Nortonom nem engedi be.

TIPP
Altalaban az uj virusokhoz mindig van ingyenesen letoltheto removal tool a www.symantec.com oldalon. Ugyanakkor most talaltam pl. a www.antivirus.com oldalon online viruskereso rendszert, szinten ingyenes.

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 12:02   
Kedves Avokado,

Ugyanaz mint az ICQ, de talan jobb, kellemesebb a hasznalata: yahoo messenger. Errol az alabbi topikban talalsz infokat:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=922&forum=46&27

Udv,

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó