2020. január 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Computer
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-28 10:46   
Nem tudom, melyik a rosszabb az amerikai vagy a német Support, az Iomega cég ugy látszik nem alkalmaz intelligens segitöket. A felsö válasz volt a második, amit csak akkor kaptam sablon szerüen - nem azt kérdeztem-, (amikor megirtam neki az url-t a produktjukhoz mert hiába neveztem elöbb meg a formulárban a produkt nevét, nem értette meg, miröl volt szo! A második válasz pedig hogy ök nem árulják? Engem az nem érdekelt, mivel már vettem egyet.

======================================================================

I understand that you wish to connect your Iomega CLIK! Plus or Dock Drive on your Desktop computer.

Please note that in order to connect your this drive on desktop computer, you should have Clik! Desktop Docking Station.

Kindly make sure that in present Iomega is not manufacturing any drives or Cables/Accessories in Clik! Drive range because now it has become Iomega's an End of Life product.

Although, we do not have quantity of the Clik! Desktop Docking Station in stock.

However, I would suggest you to purchase the same Docking Station for your Clik! drive to connect it on to the Desktop computer, from your nearby Iomega Dealer or local vendor.

Sincerely,
Reece
Iomega Customer Support

=============================================
Thank you for contacting Iomega's Online Support Services.

I understand you wish to know that do you need to use any converter to connect your Iomega CLIK_DRIVE_PLUS with the Toshiba Laptop.

In order to connect your Iomega CLIK_DRIVE_PLUS on a Laptop running Windows XP, you need to have a PCMCIA Connector or Converter as shown in this link below:

http://www.iomega.com/support/documents/10507.html

As per as your concern is about using the IomegaWare software on your Windows XP Operating System which has been installed in German Language, it may not work on this system.

Please note that IomegaWare is available to download in different language on Iomega's website but unfortunately, there is no option for German language.

Regarding this I would inform you that your concern about the IomegaWare download available in German language is escalated to our concerned department and they are working over it and sooner there the IoemgaWare download will available sooner. Please periodically check our web site at:

http://www.iomega.com/software/index.html

to check the download version available in German Language.

Your case history ID is 1660622. Please refer to this if you need to contact us again. Your email ticket tracking number is given in the subject field of this email. In order to respond to you as efficiently and quickly as possible, you may receive subsequent responses from a different Iomega agent. To ensure proper routing of your email, please do not modify the email subject field of any subsequent reply to Iomega Support.

Sincerely,
Reece
Iomega Customer Support

======================

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-27 18:00   
Itt van a német Iomega válasza, most azért is megkérdezem az amerikait is! Ez még némtetül se tud rendesen! A megszolitásban férfinek nevezett, nem vagyok olasz, mert az Andrea csak ott férfinév!

======================================
Wir danken Ihnen für die Benutzung von unserem Online Support Service.

Sie muessen einem Konverter fuer dieses Modell benutzen. Wir muessen ihnen aber warnen, dass wir keine Unterstuetzung auf das Thema leisten, weil das Geraet nicht in Europa gekauft wurde. Danke fuer ihr Verstandnis.

Mit freundlichen Grüssen

David
Iomega Technischer Kundendienst
===============================
Ez amelett egy Spassvogel, ha találtam volna ott Iomega Dockot, megveszem ott, de csak itt volt ilyen elado.

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 05:22   
Vannak még meglepetések, a half.com leirásban meg volt emlitve az Iomega Dock, egy power supply s egy Clik media. Ma megérkezett a csomag s ezeken kivül volt benne tokkal együtt egy PCMCIA Clik drive is! Nem rossz ár, küldéssel együtt volt $ 50.-.

Annál jobb, igy a másik Clik drive maradhat a laptopban, s ezt az egész együttest pedig lehet a desktopban használnia anyámnak!

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-21 02:45   
Kedves Tibi,

tegnap megrendeltem az Iomega USB Dock-ot de mivel külömbözö negativ s pozitiv infokat találtam, müködne-e e az a Windows XP-vel vagy sem, talán az lenne a legjobb ha az Acer át lenne állitva Windows98SE-re s akkor minden menne!

Na de az majd kisül, ha eljut az a darab Svájcba s ki lessz probálva.

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-17 19:51   
Kedves Tibi,

köszönöm azt a linket, nem is tudtam, hogy olyan is létezik! Közben találtam egy másik Iomega megoldást:

http://www.iomega-europe.com/eu/category.asp?catalog%5Fname=Iomega&category%5Fname=PC+Card+Dock&Page=1

ott nem kaphato jelenleg, de az Amazonnal igen, $ 54.-ért, használtan, az USB konnekcios.

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/stores/offering/list/-/B00005145Y/all/ref=dp_pb_a/002-5701877-4042460

Itt a multiboot leirás:

http://www.microsoft.com/windowsxp/pro/using/howto/gettingstarted/multiboot.asp

Andrea

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-17 19:06   
Kedves Andi,

én meg ilyesmire gondoltam:
http://www.elandigitalsystems.com/adapter/index.php

Hátha így egyszerűbben megoldható...

Tibi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-17 18:29   
Kedves Tibi,

köszönöm nagyon a tippet, de az a driver a PCMCIA kártyára valo, ha viszont megvenném a Plus-t vagy a Mobile-t, amit a nagy computerbe lehet dugni

http://www.imaging-resource.com/ACCS/CLIK/CLIK.HTM

azokhoz sajnos egyikhez sincs német XP meghajto!

Nem tudom, hogy egy készen vett computerhez milyen CD-t adnak, mert nekem eddig soha nem volt olyan, mindig vagy használtan vettem, vagy magam tettem bele a hardware-t s külön vettem az Operating Systemeket vagy kaptam öket mint beta tester.

Most kaptam még egy tippet, beta tester barátomtol, aki szerint nem kell kiszedni az XP-t s ugy is lehet másodiknak hozzátelepiteni a Win98SE-t. Igaz ö külön merevlemezeken használja a három OS-t (Win98SE, Win ME és WinXP) de mikor kezdte, egyen volt az XP és az ME.

Az Ebayn licitáltam egy Iomega Mobile felszerelésre, sajnos az orrom elött vitte el valaki $ 26.51-ért, nem néztem az idöt, most várom a következöt. Egy adapter/konnektor is annyiba kerülne gondolom.

Andrea

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-17 09:26   
2002-09-16 17:20, andi_usa:
-
Szerintem az Iomega Clik drive dolgot itt is lehetne tárgyalni, hátha van másnak tapasztalata vele s tud tanácsot adni.
2002-09-16 17:20, andi_usa:
-
Szerintem az Iomega Clik drive dolgot itt is lehetne tárgyalni, hátha van másnak tapasztalata vele s tud tanácsot adni.

Kedves Andi,
én találtam valami drivert a http://www.iomega.com/software/ címen, ahol a clik-hez is ajánl német nyelvű XP soft-okat. A kettős oprendszer lehetséges, ehhez azonban szükséges mindkettőnek a telepítő CDje, mivel nem mindegy, milyen sorrendben telepíted a két window$-ot. A lényeg az, hogy először a 98ast kell telepíteni, s mindjárt az elején legalább két particiót létrehozni a hard disk-en (ezt az fdisk parancssal lehet megtenni). Miután a 98ast feltetted, jöhet a 2k-s vagy az XP, amely meg fogja kérdezni, hogy meg akarod-e tartani a régi oprendszert is, erre igen-nel kell felelni, majd megadni a telepítőnek, hogy melyik particióra tegye magát (ez elvileg a D lemez lesz, a 98ast föltétlenül a "default" C meghajtóra kell telepíteni). Ha ez rendben sikerült, boot-olásnál megjeleni egy kis menü, amelyben választani lehet a kívánt oprendszerek közül. Sok sikert!

Tibi

p.s. Ha jobban körülnézel, valószínüleg találsz PCI-PCMCIA adaptert is, amelyet be lehet tenni az Acer egyik PCI dokkjába s akkor már csak annyira van szükség, hogy a laptopból kiemelt PCMCIA-egységet ebbe beletedd.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-16 17:20   
Kedves Miki,

jot tett helyében jot várj, mondja a mese. Én is váratlanul segitséget kaptam emailben egy itteni tagtol, nem emlitek nevet, ha ö inkább háttérben szeretne maradni, de nagyon meghatott, s nagyon örültem ennek!

De kezdjük elölröl; anyám kapott férjétöl egy Acer minitowert TFT monitorral, melyen Windows XP van. Az elözö laptop, melyet tölem kapott, Windows98SE-vel szalad. A laptopban van az Iomega PCMCIA drive s az Agfa digital camera amit szintén kapott tölem csak Clik media-val megy. A kérdés az, hogy érdemes-e vennem anyámnak egy másik olyan Iomega drivet, melyen parallel port összekötés van, s lehetne talán használni az XP gépen. Csak talán, mert az Iomega website szerint nincs hozzá német XP driver.

Bátyám azt tanácsolta, kettös boot-ot kellene azon a gépen csinálni, Partition Magical telepiteni a Windows98SE-t is, mert akkor tudná használni az asztrologia programmot is, mely szintén nem megy XP-vel (azért is lett márciusban beszüntetve teljesen) s a régebbi Word-ot is, melyen van boriték s cimke nyomtato lehetöség amit eddig nem talált az XP-n levö Word-en.

Mi nézeted a kettös Operating Systemröl? Sose csináltam, mindig egyet használtam egy gépen.

Külömben ami az Outlook-ot illeti az XP-n, nem változott semmi, eddig kétszer küldte nekem vissza anyám saját emailemet válasz helyett. Mivel Windows Millenniumot használok, nem is tudok neki az XP-vel segiteni.

Andrea

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-16 11:58   
Kedves Babi, sajnos késön olvastam el az üzeneted, ezért késett a válasz!
Andi, köszönöm hogy kisegítettél.

Miklos_d

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-12 00:09   
Kedves Bab,

örülök, hogy sikerült.

Andrea

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-11 23:36   
2002-09-11 19:37, andi_usa:
Kedves Andi, nagyon koszonom Neked. Te valoban nagyon figyelmes s segitokesz vagy. Letoltottem a hianyzo file-t, installaltam a Messengert, minden kesz Koszonet Neked Andi
Babi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-11 19:37   
Bab,

vagy letöltheted itt:

http://student.fortlewis.edu/~aalencastro/messenger/
http://www.angelfire.com/ny5/idle_dll/

vagy kiszeded a Yahoo Messengert s ujra telepited.

Andrea

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-10 04:09   
Kedves Miklos,
Akartam volna a Yahoo Messengert downloadolni, de sajnos azt az üzenetet kaptam, hogy a szükségeltetett (ez a szó ) .DLL file YGXA_2.DLL hiányzik a computerembôl.
Ujra kell a Windows-t installalnom? Vagy mi lesz most ?
Tudnal segiteni, Kedves Miklos
Babi

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-04 16:50   
Hunor, köszi a választ.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-03 17:27   
Kedves Klári,

válaszom: nem lehetséges. Számos bővítéssel, változással jövünk a közeljövőben, de -legalábbis - egyenlőre ez a funkció nem szerepel közöttük. Öszintén szólva, sok a hátulütője is.

Üdv,

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-03 17:00   
Szakemberek: jo pár napja telefonon azon igyekszem, hogy rendbe hozzam azt anyám laptopján, amit mások eltoltak. A laptop decemberben lett müködö állapotban csomagban elküldve, s amiota januárban megkapta, s házi tanitoktol kért segitséget, folyamatosan több munkám lett.

Tegnapelött sikeresen ki lett törülve végre teljesen a Bluewin szolgáltato, mert ö csak egyet, a Sunrise-t akarta használni de szintén deinstallálva lett a Sunrise Messenger is, mely nem tetszett egyikünknek sem, s visszatettük a laptopba az AOL Instant Messengert, melyet azelött egy fiatal olasz nö telepitett Beat barátja segitségével, de még a régi Compuserve2000 email cimére, melyet anyám bosszuságára Svájcban májusban megszüntettek. Azt kedvelte a legjobban, az egyszerü client software részére könnyen érthetö volt, oktobertöltöl májusig használta.

Az utolso aki segiteni volt nála, egy Magyaronline.net tag svájci férje volt, aki nejének utána azt mondta, rossz a laptop, hardware hibája van! Hogy mit csinált azzal a szerencsétlen laptoppal, hogy most anyámtol rendszeresen a Supervisor Password-ot kéri (mely nem lett vele közölve!), nem tudja, eddig még nem jöttem rá, hol kell ezt helyreállitani (néztem a Passwordoknál s a Networkben), mert a web design kurzuson kivül ahol az osztályban a computerek networkre voltak installállva (sokszor a tanitonk se értette ) nem találkoztam még ezzel a tüneménnyel. Windows98SE verziorol van szo.

Egyenlöre tud Outlook Expressel emaileket kapni és küldeni, de nem tud Interneten keresgélni, se chat-elni. Kérek szépen tippeket, de elmegyek a német Microsoft KB-ben is keresgélni, hátha ott megtalálom a megoldást. Német szöveg érthetöbb anyám részére.

Teljes konfuzio az is, melyik a Sunrise-nél a helyes betárcsázo szám Baselböl, mert ugy látszik mást adnak meg a nyomtatott ismertetöjükön, mint a weblapukon!

Anyám nem rég egy szaküzletben is megkérdezett egy férfit, aki állitolag ért a computerekhez, s ott azt kijelentést kapta, rossz a modem! Persze gondoltam, azért tud nekem naponta emaileket küldeni? Angliában élö bátyám erre azt válaszolta nekem, egy ilyen eladonál örülhet az ember, ha tudja mi fán terem egy egér!

Andrea

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 17:56   
idézet:
a kerdes, hogy elkuldendo e-mailhez, vagy a forumba irt szovegedhez szeretnek csatolni file-t?

Hunor, köszi, hogy válaszoltál. A forumba írt szövegre gondoltam, hogy lehet-e csatolni egy file-t mert akkor csak az kell olvassa akit érdekel.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-28 19:03   
Klez: The Virus That Won't Die (this article)
http://www.pcworld.com/news/article/0,aid,103259,pg,1,00.asp

Klez's Path of Infection (a graphic depiction of how the virus propagates) http://www.pcworld.com/news/article/1,aid,103259,pg,3,00.asp
--------

"Klez: The Virus That Won't Die

Already the most prolific virus ever, Klez continues to wreak havoc.

Andrew Brandt
From the September 2002 issue of PC World magazine Posted Thursday, August 01, 2002

In this story ...Klez: The Virus That Won't Die-

The Klez worm is approaching its seventh month of wriggling across the Web, making it one of the most persistent viruses ever. And
experts warn that it may be a harbinger of new viruses that use a combination of pernicious approaches to go from PC to PC.

Antivirus software makers Symantec and McAfee both report more than 2000 new infections daily, with no sign of letup at press time. The British security firm MessageLabs estimates that 1 in every 300 e-mail messages holds a variation of the Klez virus, and says that Klez has already surpassed last summer's SirCam as the most prolific virus ever.

And some newer Klez variants aren't merely nuisances--they can carry other viruses in them that corrupt your data.

How It Works-
Klez is an example of a blended threat: software that distributes itself like a virus but sometimes behaves like a worm and at other times like a Trojan horse. Klez usually arrives in the in-boxes of unsuspecting victims as a file attachment. It uses various subject lines, including "Klez removal tool". Some variants also draw subject lines from random words in files on a victim's hard drive.

When the victim double-clicks the attachment, or even just previews the message, the fun begins for Klez. It pilfers addresses from the victim's e-mail address books, and also searches the hard drive for addresses from the Web browser cache or temporary files.

What makes Klez particularly insidious is that it draws both a new sender and a new recipient from the infected party's sources. This creates at least three victims: the person who first got the worm, the one who is sent the worm, and the one whose address was taken from the original victim and is used as the new sender.

Because the infected sender's address is not on the new e-mail, the worm is difficult to track. And blocking the return address is
ineffective, because that person didn't send the worm. Worse, the innocent sender may well be someone you know, making you more likely to open the message, click on the attachment, and perpetuate the virus.

"These types of social-engineering tricks are extremely effective," says virus researcher Sarah Gordon. People don't want to ignore a friend or colleague, she says. "They feel compelled to look at an attachment--even though they've heard the warning."

In the months since Klez was first identified, antivirus vendors have discovered seven versions of the virus. These strains share many behavioral traits but act slightly differently from one another. For example, some later versions can attack other systems over networks by copying infected files to file servers and shared hard drives. One of the newest variants, W32.Klez.H@mm, contains another worm called ElKern that can damage an operating system beyond repair. In some instances, users must reformat the entire hard drive and reinstall Windows to purge the virus from a PC.

Can You Fight Back?
With these types of blended threats, it's not enough just to update your antivirus software's data definitions regularly; you need comprehensive security protection, including both privacy and intrusion protection, according to Vincent Weafer, senior director of Symantec Security Response. Users who also make it a habit to install new security patches are better equipped to defend their PCs against the kinds of worms that attack well-known Windows weaknesses.

But even if you take all appropriate measures, others who have your e-mail address in their books may not. You won't get the worm, but you will still get neutralized and irritating notes in your in-box.

There's little you can do to prevent such e-mail from reaching you; however, your ISP may be able to help. Some ISPs use so-called
antivirus appliances that are capable of filtering millions of messages and stopping infected ones from getting to your in-box.

But ultimately, each of us who uses a PC is responsible, in a small way, for preserving our neighbors' security--by keeping our own PC clean."

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-28 16:58   
Kedves Klari,

a kerdes, hogy elkuldendo e-mailhez, vagy a forumba irt szovegedhez szeretnek csatolni file-t?

Udv,

Hunor

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-28 16:49   
Van egy kérdésem computer zseniknek. Ha a leírt szövegemhez szeretnék csatolni egy file-t, attachment-ként, azt hogyan tehetem?
Illetve meg lehet-e tenni?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-22 05:02   
kedves Andi, kösz. Mindent megpróbálok, kis idő múlva. El kell múlnia a félelmemnek.

Kedves Ubuge!
Gondolom, a marosvásárhelyi verebek is csiripelik, hogy F.Zs. korszerűsíti a Brúnó nevű gépét.

Az új merevlemezre (amelyre egyelőre csak a Windows és a Netscape került) telepíteni akartam az 50 megás helyesírási programot, amelyet ajánlottál. Ekkor két dolog történt:

1. a Netscape-be akart menni (az én célom a Word)

2. valami application zipet akart, ami nincs a merevlemezen. Mit tegyek?

Csak úgy zárójelben megjegyzem: várom ígért beszámolódat, hogy készüljön a cikk. Cím: ferencz@fx.ro

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-21 14:41   
Kedves Zsuzsa,

nem tudom, hogy rendezted be Te, nekem elöbb egy 5.3GB volt aztán vettem a nagyobb, gyorsabb 15.3GB-set. Nálam mindkettö Western Digital Caviar. Természetesen a nagyobb a Master (van magyar nyelvü BIOS? ), a két merevlemez 6 particiora van osztva, C-H-ig. Én ugy tettem, hogy elöbb csak az ujat kapcsoltam be, s elökészitettem Window telepitéssel együtt. Külömben nem használok soha mást mint a Windows start diskette-t, azzal inditom, s készitem a particiokat is, utána a telepitést mivel rajta van a CD Rom support Windows98 ota. Aztán cseréltem az irányitokat (jumper), s a nagy lett a Slave, összekötöttem, s ugy kopiroztam át a kisebb lemezröl a nyagyobbra a szükséges dolgaimat. Ez mindig müködött s nem kellett CD égetésekkel idöt tölteni. Aztán vissza állitottam a jumpereket, s azota is él a kettö békében együtt. A kábel végén van a Master bedugva, a közepén a Slave s a merevlemezek mindig IDE 1-en vannak.

Üdv.: Andrea

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-21 04:50   
Kedves Ubuge, letöltöttem a helyesírási programot. Ám nem történt semmi, nem látom a műkődédét. Sőt, bevallom, a programot sem találom a merevlemezen.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-21 04:07   
Kedves Andrea, kösz. Még ugyan nem értem, de tanulmányozom.Ez el fog tartani úgy 2-3 napot, ahogy ismerem a saját kompi-kapacitásomat.
Nekem Penthium 2-m van, 3 éves, de azóta állandóan vásárolok bele ezt-azt.Pl.kicseréltem a RAM-ot 64-esre.A merevlemezem eredetileg 2 gigás volt, most vettem még hozzá egy 10 gigásat, amelyet kettéosztottam, úgyhogy összesen l2 gigás a három merevlemez.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-21 03:23   
Kedves Zsuzsanna,

nem vagyok zseni, de azért válaszolok. Én PC-t használok, nem Macintosh-t.

Nekem is két merevlemezen van ebben a gépben, s semmi komplikált átváltást nem kell müvelnem ahhoz, hogy egyiken vagy másikon használjak valamit. Mikor összeállitottam, ugy lett minden intézve, hogy a BIOS-ban beállitva a Master és Slave drive, amelett a merevelemezen is a jumper (nem ismerem a magyar szot erre, a kis pöcök amivel ezt beállitják, néha kettö van) ugy téve, hogy az egyik Master legyen, a másik Slave. A Windows természetesen a Master drive-on van. Egy kabelen van mindkettö, (ezek speciális kábelen, mert gyorsabbak). Nekem Ultra66 kártya segitségével lett minden összekapcsolva, a két merevlemez, két CD iro s az LS 120 drive, mert az alaplapomon csak két IDE slot van, s kábelenként csak két peripheralt tudok tenni. Ezt toldja meg az Ultra66 kártya.

Mondanál többet a gépedröl? Netán cable selectre tette Neked valaki s ezért van ez a baj? Szerintem jobb, ha kezdettöl fogva a fent leirt modszert használják, s ha nagyok a merevlemezek, az ember több particiot készit, melyeket a Windows probléma nélkül megold. A particiok elönye hogy egyenként lehet kitörülni, ha kell, s nem veszik el minden, de az is hogy többet lehet rajtuk tárolni, pláne FAT32-vel, mely 540MB-nél nagyobb lemezeken beállithato.

Andrea

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-20 04:17   
Kedves számítógép-zsenik!

Ismételten hozzátok fordulok.Több merevlemezem van a gépben, és elég nehézkes az átváltás. Vagyis: restarttal újraindítok, bemegyek a Setupba, és ott még elbabrálok egy kicsit, míg a másik merevlemez beindul. Nincs ennek valami egyszerűbb módja?

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-18 02:15   
Andrea, köszi szépen a segítséget. Jó tudni. Egyelőre a Webmania oldalt használom szótárnak.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-16 20:02   
Kedves Klári,

az is van, de nem ingyenes mint a másik, $ 79.- az ára s müködik a Word-el:

http://www.worldlanguage.com/Products/660.htm

"With Word Proofing Tools you can! Each package consists of exactly the same spelling dictionary and hyphenation file that Microsoft incorporates in the non-English versions of Word. Proofing Tools for many of the languages also includes thesaurus and/or grammar checkers."

Andrea

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-16 19:25   

Köszi az infót, Andi. Meg néztem az oldalt és jónak látszik csak a *txt formátumra használható. Én a Word programban .doc file-okat használok.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó