2018. november 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-17 07:42   
My dear Mrs. Wassorr,
az egyik cicád nem teljesen fekete, azt tehát nem is kell ünnepelned. Megspórolhatod a tészta felét.

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-16 19:59   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves olwasóim, jelentkezem. Igaz, már jó ideje kihalt a jósdám, úgy tűnik, senkinek nincsenek gondjai, kérdései, mindenki ismeri múltját és jövőjét. Jó tudni, hogy minden rendben van az Önök háza táján. Nálam sajnos kicsit összesűrűsödtek az események. Utaztam, aztán a gyógynövényeket, egyéb télirevalókat kellett összegyűjtögetnem, rögtön ezután a boszorkányok nagy ünnepe, Hallóvén következett. Holnap ismét rendkívüli világnap lesz, a Fekete Macskák Napja.
Ebből az állatfajtából nekem kettő is van, most törhetem a fejem, mivel lepjem meg őket ezen a feledhetetlen ünnepen. Süthetnék nekik egértortát, de receptem csak csigára van, és különben is, mostanában kétjobbkezes vagyok.
Annyi minden eszembe jutott már, de vagy drága vagy vacak, vagy már van nekik. Hoppá. Vajon mit szólnának egy-egy koncertjegyhez ?

Van valami jobb ötletük? De psssszt, csak halkan súgják a fülembe, nehogy az ünnepeltek megsejtsenek valamit a meglepetésből.

Várok……

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-22 17:36   
Kedves Zsuzsa

Nincs rá jogalapja, mivel ugyanabban az időben a férj is Gyulán fog tartózkodni és ha Böbe nem féltékeny erre......

Kedves Egyedls

helyesen látja, sugárzó egyéniség (avagy egyed) abban a fényesben ugye? Hiába, egyedi darab!

Mrs.W.

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-22 10:53   

Nahát!? Most már tudom, honnan sugároz az az UV!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-18 04:30   
Mrs. Wassorr, szóval jó lesz, ha Böbe Gyulára megy... A férje nem féltékeny?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-18 00:48   
Most jot nevettem Elképzeltem édes-kedves páromat a sárgában majdnem olyan jo mint a lanyaitol kapott alsonemu amin piros cseresznyek voltak . Azota is nevetunk ha cseresznyet latunk vagy eszunk mindig "Apu bugyija " jut eszunkbe

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-17 18:53   
Hú barátom, Huba, de jó, hogy eszembe juttatta. Hiszen az úrnak is kellett volna ajánlanom valamit a testére.
Gondolom, erre a jómadárra gondolt?

De hát egy fecske nem csinál nyarat.

Itt egy másik, libasárga csinos darab, hogy a hölgyek is hadd legeltessék a szemüket.

Mrs.W.

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-17 18:18   

csak a bugyi lötyög egy kissé, (mint régen a fecske) de különben aranyos, vagy is inkább ezüstös kis viselet...

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-16 17:12   
Jaj hát nem Szaúd-Arábiába készül, minek ez a takargatás!
Az Ön korában már nyugodtan hordhat bikinit, kedwesem.

Itt van egy futurisztikusan csinos modell, beépített UV-sugárzás mérővel. Na mit szól hozzá?

Mrs. W.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-16 16:37   
Kedves Mrs Wasorr önben mindig megbizom ,mert tudom ugy lesz ahogy mondja josolja.
Egy dilemmam van a fürdödressz
ez legyen ?

vagy ez??

esetleg ez?

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-16 14:23   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves még mindig 87 éves Kovács Böbe

Hosszú távolmaradása után örömmel üdvözlöm ismét a jósdámban. Remélem az erszényét sem feledte otthon, mert mint tudja, a jó munkát jól meg kell fizetni.
Az idei nyár már múlóban van, de mint kérdéséből látom, Ön bízik a nevével fémjelzett utórezgésekben. Dehogy kérem, ne tessék mindjárt megsértődni, van a szeptembernek másik neve is. Hát persze hogy az indián származására utaltam! Dehogyis mernék én az Ön hajlott korával viccelődni.
Szóval szeptemberben várhatóan szép idő várható. Ez biztos. Egyébként mivel a gyógyfürdőhely természeténél fogva természetesen termál, így a dolognak amúgy sincs jelentősége. A gyógyító hullámok jótékonyan símogatják majd 87 éves csontjait, és újjászületve merül fel a habokból, mint Afró Dité. Csak egyre vigyázzon kérem, a lépcsők tájékán meg ne fenekeljen! Ez nagyon veszélyes az Ön korában. Ja és még egyre: a csúszda, azt mindenképpen kerülje.

Éjszakai wellness fürdőzés, pillangó-medence, Lovarda-medence, hullám-és pezsgőfürdő, dögönyözős, árnyékolós és polip, csupa izgalmas kalandban lesz része és mindezt egy helyen.
Látom vett a kalandokhoz szép fürdőruhát is, bár ez majdnem felesleges kiadás volt, ugyanis a gyógyvíz kifakítja a színeket!

Korábban már említettem a csomagolást és egyéb utazási előkészületeket, azok a tanácsok még most is érvényben vannak, hogy ne szaporitsam a szót, inkább keresse elő a régebbi szeánszok anyagát.

Programok
Sajnos a VII. Gyulai Böllér Napokat és a VIII. Gyulai Kisüsti Pálinkafesztivált már alaposan lekésték, sőt a Tarhonya - és Sárgarépa Napokat is, de azért ne aggódjon. A Nemzetközi Szüreti Karnevállal csak magukat várják. Igyanak sok mustot, hiszen az idényjellegű, csak must kapható.
Ezen kívül várja Önt a vár, a 100 éves cukrászda, főképp a szemnek, hiszen korabeli bútorokkal berendezve múzeumnak is beválna. És persze várja Gyula.

Kovács úrnak melegen ajánlom a Gyulai Rádió Múzeumot. Külön előnye, hogy bár tele van technikai dolgokkal, ezek egyike sem eladó.

Gyula egyik legfontosabb nevezetessége a kolbásza. Ezt Ön is emlegette, sőt ígért is belőle. Köszönettel veszem, de nem kerítésnek, mert az a mézeskalács házikómhoz nem passzol. Majd felaggatom a padláson azt a 30-40 szálat.

Bár még addig sok víz lefolyik az esőcsatornán, kellemes koraőszi vakációt kíván Önöknek

Mrs. Wasorr A gyulák távoli ivadéka, programajánló és link felelős

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-16 12:00   
Kedves Böbe, én megjósolom neked, hogy te leszel
Poe boszorkányinasa.. Ám én is értek kicsit a jósláshoz, hát megmondom neked: Gyulán jó lesz, és találkozni fogsz egy fiatalasszonnyal, aki miattad utazik oda Észak-Magyarországról

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-16 01:01   

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-16 00:51   
2007-08-16 00:42, bobe:

Megggyözödtem most, hogy vannak erök, amelyek az ismereteinken és lehetöségeinken kívül fexenek.....

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-16 00:42   
Kedves mrs Wasorr a szokasos kerdesemet szeretnem feltenni. Mit is lat ön a gömbben? Milyen lesz a nyaralasom összel Gyulan?
Elöre is köszönöm es igerem hozok kolbaszt a keriteshez.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-15 23:15   
2007-08-14 21:33, Mrs. Wasorr:

Én az "Isten fizesse!" feliratú vatikáni valutára gondoltam.

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-15 02:14   
Kedves Perec

Megértem aggályait, tényleg nem mindegy, kivel izzad együtt az ember lánya. Talán ez a csinos szőke fiú megfelel kényes ízlésének?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-14 23:25   
Kedves Misziz, az 1. sz. oktatóval nem bánom, elkezdenék különböző napszakokban jógázni. A 2. számúhoz már inkább kellene a napkelte friss optimizmusa.
Hívjon sekélyes akárminek, nem bánom, de tagjaim kicsavarásához ha tehetem, magam választom meg a kísérőt.

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-14 21:33   
Kedves ügy-felem Mary

(bár súlya még biztosan nem a fele a minapinak, de lehet fele száz kilónak ötven!)

Gratulálok gyors fogyatkozásához, csak így tovább. A kedélyének mindenképpen jót tesz a változatos és gyakori étkezés.
Szolgálataimat természetesen lehet vatikáni valutában fizetni, csak sok legyen belőle!

Ps. Jógázni mindig lehet. Hajnalban, délben ,naplementekor de akár éjjel is.

Mrs.W.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-14 19:40   
2007-08-11 22:28, Mrs. Wasorr:

Kedves Misziz,

köszönöm a lélekfelépítö sorokat (vajon ez is több kiló lesz a mérlegen?)

Idöközben elért az Ön woodoo-baba szúrkálásának hatása (úgy hastájban), mert három nap alatt eltünt egy egész kiló és nem csak 999 gramm.

De megtörténhet, hogy levédetem a módszert, ha módszernek nevezhetö: három napja mindent eszek, amit akarok. Mindent és mindenhol és állandóan. Ha már lúd, legyen kövér (ne csak én). Különféle ünnepségek, sok finomsággal, itthon terülj-terülj asztalkám és sok csoki, rántott hús és egyéb ördögi találmányok evészete. Tehát minden, ami tilos. A tegnap éjfélkor fel kellett keljek, megenni két kukoricacsövet (természetesen csö nélkül, de csak azért, mert az rágós )

Eredmény: egy kilóval kevesebb.

Ezt folytatni fogom, mert szabin vagyok és ilyenkor mindent szabad. De ha Magácska woodoozik, úgy is jó, majd szólok, ha abba lehet hagyni.

Vatikáni valutát el teccik fogadni?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-14 19:14   
2007-08-12 19:35, perec:

Mi az hogy délután? Reggel, este, délelött és éjjel is hallatlan!

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-12 19:35   
Kedves Misziz, ne tessék már velem ezt csinálni. Méghogy délután jógázni, micsoda gondolat!

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-11 22:28   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Perec

Nem kérem, egyáltalán nem biztos. A jóga klubban két oktató is van, íme a másik, a délutános. Válasszon!

Kedves Mary

Rég láttam errefelé, mi szél hozta? Azért az eső nem kellett volna!
Első kérdését tél-túl Perec megrendelőmnek már megválaszoltam, bár az inkább csak a helyre és nem a munkára vonatkozott. Ön tehát kap a pénzéért néhány egyedi jawaslatot. Három helyett úgy tud dolgozni, ha három helyet foglal el. Ha elég gyorsan helyezkedik, a gyorsulási energia átváltozik szilárd halmazállapottá, és Ön így fog kinézni.
A legolcsóbb, legegyszerűbb és legkevésbé fáradságos módszer azonban most következik!

Ugye? Három helyett dolgozik....walaki. Gondoltam, hogy megnyeri a teszését.

Másik problémája immár örök, az örökös fogyókúra. Felejtse el! Nem kell fogyni, csak a hájat izommá alakítani. A kilók maradhatnak, sőt, mivel az izomsejtek súlyosabbak a zsírsejteknél, így a mérleg még többet is mutathat. Szóval sportoljon keményen, és akkor hamarosan Ön is ilyen szép lesz. Ne nevessen kérem, ilyen testtel még bajnokságokat is lehet nyerni.
Ha mégis a diéta mellett döntene, akkor ezt ajánlanám. Legalább a lelkének jót tesz.

Mrs Wasorr munkász, helyész és fogyász

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-10 06:41   
2007-08-10 00:19, Mary:
Nahát? Fogyókúra? Az is valami? Én már 40 éve fogyókúrázom!!!

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-10 00:19   
Drága Mrs Wasorr, Ön szerint van-e megoldás arra, hogy az ember 3 helyett tudjon dolgozni, a modern multitasking jegyében? Kérdésemre a Dolly adott néhány választ a klónozással kapcsolatban, de kis provinciánkba ez még nem jutott el.

Tehát más kérdés: hogyan lehetne öneröböl kb. 6 kilogrammot lefogyni, mágikus erökkel? Mert sem torna, sem jogging, sem kemény munka nem segít. Az FDH (friss die Hälfte=zabáld a felét) módszer sem segít.

Nemtom már, mi van felírva a számlámra. Tessék összszámlát írni, amit leüthetek az adóból is.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-09 22:09   
Nagyon köszönöm az 1edi 5leteit a 3felé osztódásomat illetőleg.
A klónozás kézenfekvő gondolat, de talán nem lenne fair, ha a világnak 3 példányt kellene elszenvednie belőlem. Néhányan még ezt az egyet is soknak találják. Meg aztán gondoljunk csak azokra a milliárdokra is, akiknek soha nem volt szerencséjük még a születés pillanatáig sem eljutni.
Mondja, ha beíratkoznék arra a jógatanfolyamra, biztos hogy a képen levő illető lenne az oktató?

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-08 20:19   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Perec

Mint látom, Ön krónikus időhiánnyal küzd. Május óta nem járt a jósdámban, akkor is csak azért, hogy visszamenőleges hatállyal egy extra napot kérjen magának. Ez már nem szorgalom, kedwesem, ez már stressz. Lazítson. Dőljön hátra kényelmesen, legalább most, míg a tanácsaimat olwassa. Úgy. Hát nem jobb?

És most lássuk, hogyan lehetne magán segíteni.

1. Mondja csak, ugye hallott már Dollyról? Nem, dehogy Dolly Roll! Azt a zenekart ne is emlegesse, ha nem akarja, hogy fény derüljön az életkorára. Dolly egy birka volt, sajnos, már az örök égi legelőn harapdálja a füvet. Arról volt nevezetes, hogy klónnak született. Hát ha ez lehetséges báránnyal, nem látom be, miért ne sikerülhetne Pereccel? Tehát klónoztassa magát, és akkor mindig lesz egy hasonmása munkára, egy a családra, egy pihenésre.

2. Ha idegenkedik a géntechnikától, lássunk egy sportos módszert. Íratkozzon be egy jóga-tanfolyamra, ahol néhány hét alatt elsajátíthatja a képen látható “Perec” fantázianevű gyakorlatsort. Ennek segítségével kellő rugalmasságra tesz majd szert, lábainak hosszúsága a kétszeresére növekszik, így 7 mérföldes léptekkel tud majd helyet változtatni. Sajnos, nem sikerült még kiderítenem, ez angol vagy amerikai mérföld, esetleg szárazföldi vagy tengeri ?

3. A harmadik módszer geometriai. Bizonyára találkozott már a végtelenített magnószalaggal vagy telefonkártyával. Ez hasonlatos a saját farkát harapó macskámhoz. Örömmel jelentem, hogy nemrégiben a tudósok feltalálták a végtelenített Perecet. Friss, fiatalos színekben kapható, sokfunkciós, könnyen kezelhető segédeszköz a nehéz napokban. Hátrányuk, hogy ezek a Perecek csak a végtelenben találkoznak.

4. Nézzük, mi van még? Hohó, itt a tökéletes megoldás, a szuperszónikus Perec. Ez kell magának, ezzel a járművel könnyedén közlekedik majd, és időben odaér mindenhová. Bár az első prototipus mintha kissé életveszélyesre sikerült volna. Egy morzsányi módosítás ráférne, és persze a bukósisakról, védőöltözetről sem szabad megfeledkezni! Van egy újabb változata is, a Violinkulcs-Perec, ez hangsebességre tud gyorsulni.

Remélem, a négy megoldás közül valamelyik megnyerte a tetszését. Azért vigyázzon azzal a sok munkával, ne aprózza el magát!
Ennyi munkát csak úgy lehet teljesíteni, ha megfelelően étkezik. Vegyen magához naponta elegendő vitamint. Azt hallottam, sok borsója termett, akkor bizonyára a tanácsaim sem kerülnek a falra. Azonban csak borsón nem lehet megélni, egyen néha babot is. Tudja, hogy kapható már Perecbab is?

Ha pedig sikerül megoldania a lehetetlent és egyszerre három helyen is helyt áll majd, akkor várhatóan hamarosan szobrot emelnek magának, emléktáblával. Az iskolák tanulóikat oda viszik osztálykirándulásra, hogy példát vehessenek a legszorgalmasabb Perecről.

Munkájához sok sikert kíván

Mrs. Wasorr a Perectani Kutatóintézet Helyváltoztatástani Intézetének referense

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-07 23:49   
Drága Mrs W, Ön szerint van-e megoldás arra, hogy az ember 3 helyen tudjon lenni egy időben? Nagyra értékelném a segítségét.
p3rec

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-05 21:29   
Kedves Mrs. Wasorr,

megfogattam jó tanácsait és megcsináltam mind a 4 tesztet. Mindegyik pozitív lett, utoljára megkóstoltam és ehetö volt. Heureka, beiratkozok tehát a kovászos partba.

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-05 00:15   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Tihi

Uborkái kovásztartalmát a tudomány mai állása szerint négyféle módon is ellenőrizheti.

Vizuálisan: azaz szemkomtaktust teremtve

meggyőződhet róla, hogy uborkái felvették a katonaságnál használt terepszínű gyakorlóruha színét, azaz a khakit.

Nazálisan vagyis orrkontaktust teremtve

meggyőződhet róla, hogy uborkái a Kovász fantázianevű parfümöt használják. Ehhez nem árt, ha szaglószervét kissé meghosszabbítja, így könnyedén mintát vehet a 10 literes üveg belteréből. Sajnos, ezt csak teóriából ismerem, mivel az enyém vasból van ugye, nem dughatom akárhová, mert kiüt rajta a rozsda.

Manuálisan: vagyis kéz- illetve ujjkontaktust teremtve

mutatóujját a lébe mártva ellenőrizheti a lé állagát, ízét, hőmérsékletét. Ha félős, tartson udvari főkóstolót.

Orálisan: vagyis szájkontaktust teremtve

megállapíthatja, hogy elég puha-e, de azért ropogós maradt az uborkája. A só mennyiségét is így ellenőrizheti, ha kevesli, dobjon még bele egy marékkal.

Ps. a kenyeret már mindenképpen hajítsa ki belőle, mielőtt megeszi a penész!

Kovászos üdvözlettel: Mrs Wasorr

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó