2018. október 15. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-04 23:58   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Darwinka

Igaza van Pettyesnek, fogas kérdéseket szegeztél nekem. De nehogy azt hidd, hogy most megfogtál. Délután konzultáltam egy kedves ismerősömmel, talán te is hallottál már róla, igen híres orvos, doktor Bubó. Na őszerinte a kígyóknak lábsó kell, a madaraknak meg fogsor. Ezt persze még az utókor is megemlegeti majd. Most már csak azt kell eldönteni, te mi vagy? Hogy ne nézzelek madárnak? Jól van na, nem kell mindjárt megsértődni. Rendben van, nálam a vevő a zúr. Tehát ha parodontológiailag vagy tanácstalan, akkor máris megfogorvosolom a bajodat.

Körülnéztem egy kicsit a fogpiacon, hát mit mondjak, hatalmas a választék. Azért jó lenne tudni, hogy hány fogat akarsz. Ezen a mintadarabon például a jobb hátsó bezápult fog a 47. számot viseli, tehát elmondhatjuk, hogy több fog, mint kolbász. Ám ez a fogazat a mai nehéz időkben luxuscikknek számít, és attól tartok, hogy nagyzolási adót rónak ki rád. A sok kolbászról nem is beszélve. Kicsit szerényebb kivitelű ez a másik modell, de emiatt meg a Tudományos Akadémia tiltakozna, hiszen megdőlni látszik az az örökérvényű igazság, miszerint ”ki korán kel, aranyat lel”. Kellő világosság esetén ezt a fogsort délben vagy akár késő délutáni ébredéskor is megleled. Viszont nehézséget okozhat a közlekedésben is az erős fényvisszaverődés mián. Ha azonban úgy véled, hogy hallgatni arany, akkor mégiscsak ezt kellene választanod. Csukott száj paravánja mögött egészen csinos lehet.
Ha mégsem kívánsz egész fogsort, akkor azt ajánlanám, tetess fel pár koronát. Olcsóbban megúszod és látványos lesz az eredmény is. Nézd csak:

Igaz, ez csak háromágú, egy vacak kis grófi címerről másolták, de van hatágú hercig hercegi is. Már csak egy kutyabőrre kell szert tenned hozzá. Kérjed szépen tőle.
Nem tetszik a korona? Mi, hogy ehhez kékvérűnek kellene lenni? Na jól van, van másik, még mindig a fogékszer-kategóriában. Mit szólsz ehhez a delfinhez? Manapság divatos motívum, ott mosolyognak a fogmosópoháron, fürdőszobaszőnyegen, törölközőn és a wc-tetőn. Hogy ez sem kell? Nem szereted a halat? Ej de válogatós kedvedben vagy ma, na lássuk csak, mi van még. Egyáltalán hány éves vagy te? Lehet, hogy még tejfogakat kell viselned? Na, körülnézek a gyerekosztályon. Nicsak, ez pont jó lenne.

Lányos-lányos, hát hogy lenne lányos, mikor kék a riglije?
No itt egy masszív darab, ez rágáshoz pont jó, és ha kimutatod a fogad sárgáját, megfutamodnak az ellenségeid menten. Schrekklich! Igaz a dizájnon még csiszolgathattak volna, de az ára legalább szolíd. Akár ezt is megveheted mellé, pótalkatrésznek. Meglásd, a jövő farsangon még jó hasznát látod.
Ha nem, nem, úgy látszik, nehéz eset vagy. De mégse menj el üres kézzel, van itt egy turkáló. Nemrégiben végetért a karnevál, a takarítók összeszedték az elhányt, elszórt fogsorokat. Próbálj fel néhányat, hátha valamelyik passzol.

Örülök, hogy benéztél, gyere máskor is Darwinka.

Mrs. Wasorr a “Fogat szemért körömmel” mozgalom mozgóárusa

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-04 03:43   
2007-03-04 00:11, Rzsike:
Namost füllentettem vagy fogadkoztam?
----------
Milyen protkót csináltassak magamnak, mi a trendi manapság banyaságod szerint, amivel enni és hódítani is tud a magamfajta?

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-04 00:11   
Tisztességben megőszült, pajzán gondolatokkal melírozott, meleg-wízidisznó szakértő asszonyság!

Hja, biz' rég nem voltam már magánál kedvesem, bár orvosaim szerint magamnál is ritkán vagyok mostanában. De hogy távollétem ne váljon okafagyottá március havában, s hogy a kutya nem egye meg nélkülem a telet, beszámolok mielőtt leszámol velem, s kiszámol a csapatból. Azért is jöttem ma, mert a horoszpókom azt írta hogy szerencse ér; a sors ujja ma rám mutat. Azt persze csak utólag tudtam meg, hogy ez az ujj a középső ujja lesz.

Na de hogy legyen valami fogalma elmaradásom okáról, megfogalmazom miért nem adtam idáig életjelet magamról.
Először is azért kérem, mert nincs életjel-adóm. Ezzel nem szeretnék tippeket adni a költségvetési szerveknek, de ez az egyetlen adófajta itt az állatkertben, amit még nem vezettek be.

Másodsorban (ugye itt tartok a számolásban?): foghíjas memoáromnak köszönhetően elfelejtettem az idevezető utat. Akámerre indultam, minden út Rómába vezetett, és elfelejtettem a jelszót is. Rémlett valami ilyesmi hogy: ...egy a jelszónk: a béke... de ez nem működött sem régen, sem most. Ugyanígy jártam az öt csillaggal is, pedig az mindig bevált. Ugye maga is ezt szokta beírni?

De hogy egyik jelszavamat a másikba ne öltsem, magának elárulom: fogházban voltam. Foghíjas emlékezőtehetségemet is ennek, ill. konkrétan egy embernek - Dr Ezot Erikának - a fogorvosomnak köszönhetem akit a göteborgi Kikkamakka egyetem dékánja vett feleslegül három deci kóser barackpálinka és 73 év után. Ez az az Ezot Erika tudja, aki tavaly indult a fiúk kontra lányok szépségverseny előselejtezőjén és az Egyéb Élőlények kategóriában az első díjat vitte el. Az ügyet a „tettes ismeretlen”-nel zárták le.

Szóval olyannyira igaz ez a foghúzással kapcsolatos memoriazavar, hogy a beavatkozás után kétszer annyit akart kérni, mint amennyiben megállapodtunk.
Az én esetemben a fogszuvasodás veszélye minimálisra csökkent, ugyanis lassan több a fülem, mint a fogam. Namost füllentettem vagy fogadkoztam? Szájalok itt összevissza szemenszedetteket míg meg nem orrol rám.

Nézze pedig milyen előszeretettel és böcsülettel használtam a segédeszközöket most meg csak a kefét eszem mérgemben.

Egy szónak is száz a vége, száz forintnak is ötven a fele, úgy ahogy kérte magához fordulok bizodalommal. Jó’van ne fintorogjon már annyira: Milyen protkót csináltassak magamnak, mi a trendi manapság banyaságod szerint, amivel enni és hódítani is tud a magamfajta?
Szerintem ez probléma másokat is gyötör, mondhatnám foglalkoztat. Az vesse rám az első fogkövet akit nem érint valamilyen szinten.

Jelige: Enni vagy nem enni, ez itt a kérdés…

Kötönöm tépen előre isz jótágát, várom válatát: Darwinka a beképdelt szófogadatlan majomdejek.

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-03 14:10   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Híveim

Megütközéssel olvasom a nemzetközi sajtolóban, hogy egyesek nem átallanak szerteágazó problematikáikkal mindenféle kuruzslókhoz fordulni. Mikor itt van nekik egy magasan kwalifikázott jawasasszonyuk, aki bár nem olcsón, de legalább drágán áll rendelkezhetőségükre. Némelyeknek még - igaz meg nem újított - bérletük is van.
Kérem, vegyék tekintetbe, hogy az én diplomiám és dioptrám szinte mindenre érvényes, a tengeri sertések nemi eltévedésétől a világgazdagság megjobbításán keresztül a reklámpszichopatáig.
Szóval forduljanak fel ém bizodalommal, nem bánják meg. Vagy legalábbis nem mindjárt.

Mrs.Wasorr polihiszterika

Izabella  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-09 06:05   

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-09 01:34   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves új megrendelőm Tihi

Kérése szerény volt, igy a kedvezmény igénybevételével most megússza 15 garasból. Legyen máskor is szerencséje.

Mrs. Wasorr fapapucsos tulipánvadász és export őr

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-09 01:30   

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-08 22:00   
Kedves Mrs Wassorr!

Nem tudom kihez forduljak a segítségért, de van egy üres "Aalto" vázám és abba tulipánokat kellene betenni. Ehhez én nem értek, de korábbi csodáit nézve, ez nem lehet nagyon nehéz feladat.

Photobucket - Video and Image Hosting

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-08 07:37   
Igen tisztelt mr. Wassorr, látom, kegyed is új nickekre vágyik...
Végigmosolyogtam a kegyed sajtójóslatát. Remélem, az illetékesek is elolvassák...

Izabella  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-08 05:09   

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-08 02:49   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Adós

Milyen önzetlen dolog Öntől, hogy a saját jövőjéért percig sem aggódik, hanem a kedvezményesen leértékelt jóslási lehetőséget ismeretlen egyének számára használja fel. És milyen önző, hogy mindjárt két jóslatot is rendel. Pedig tudhatná, ki sokat markol, olykor keveset fog.
De lássuk a medvét, illetve az árnyékát.
A múltkori kocsonyacsontokat használtam fel az egyik sorselemzési mágiához, a másikhoz a reggeli kávé maradékát.
A piros sarokban az idősebbik hetilap, az Amerikai Magyar Népszava Szabadság talán a nyúl (mások szerint macska) csillagjegyében született. Nehéz dolgom volt, hiszen a lap maga sem biztos ebben. Azt állítja, 1891-ben látta meg a lapvilágot, ám a címlap két zászlaja között egy évvel kevesebbet ír. Ő tudja, ő volt ott a násznál, mikor kettőből egybesült. Így lett egyesült. Én innen az óperenciákról kénytelen vagyok hinni neki. Szóval ha elfogadom a saját kormeghatározását, akkor kiderül, hogy benne nincs semmi forradalmi, vagy szenvedélyes. Kicsit körülményeskedő, néha fondorlatos is, de fontos dolgokban nehezen hoz döntést. Erősnek akarja mutatni magát, de félénk és ingatag. Szenved a változásoktól, érzékeny, sértődékeny, hajlamos bármit félreérteni. Az ellenkezőjét is. Bár vannak művészi adottságai, óvatoskodása és hangulatingadozásai gátolják a haladásban. Ámde a magakeverte bajból legalább ügyesen ki tud mászni. Naponta többször is.

A kék sarokban a New York-i Magyar Szó, kilenc évvel fiatalabb, 1902-es születésű kistigris. Ő igazi életművész, szerelemre és pénzköltésre termett. Szereti a kockázatot, a veszélyt, a harcot. Nem ijed meg a saját árnyékától, a medvéétől sem, örül a kihívásoknak, és partnereit ezzel néha az őrületbe kergeti. Meg a karmolással is. A mának él, de vakmerősége hiúságból táplálkozik. Bármit képes feláldozni, bármit elviselni a győzelemért. Nem végez félmunkát. Nem vesz semmit félvállról, és az apróhirdetés még a fél fogára sem elég. (Én is akartam hirdetni benne a jósdát, de az onlájn megrendelőlapból kifogyott az elem.) Skizofrén módon színtén két személyisége van, Híd ő és Szó is. Híd a szavak között vagy szó a hidak között? Ki tudja... Nem egy fázós alkat, ritkán veszi fel a kesztyűt. Hacsak az arcába nem vágják. Mert ahhoz már nem vág jó képet.

Kettejük kapcsolata nagyon ingatag lábakon áll. A tigris ereje és bátorsága szemben áll a nyúl óvatoskodásával és csúfolódásával, megijeszti azt. Ezek az ellentétek összetűzésekhez vezetnek.
Konklúzió: két dudás egy csárdában csak úgy fér meg, ha egyik a páros, másik a páratlan napokon-heteken muzsikál. A másik megoldás, hogy egymás nótáját húzzák el. A harmadik lenne, hogy összehangolják a hangszereiket, de a matematika mai állása szerint ennek lehetősége 10 a mínusz hetediken.

Mrs. Wasorr Kontinentális Sajtóajtónálló és Konfliktuslekezelő

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-07 17:13   
2007-02-07 17:05, Mrs. Wasorr:
-

Jelentkezem, szeretnék félárral az adóslistán maradni: szóval mit jósol a két new york-i magyar hetilapnak?

Hunor

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-07 17:05   

Kedves megrendelőim és olwasóim

Karácsony óta mindenféle elfoglaltságaim voltak, most meg ez a hó, de hogy hol volt eddig! Szóval csak szólok, hogy most már felhúztam a rolót, várom a kuncsaftokat. Hogy kárpótoljam Önöket a kiesésért, az első 3 megrendelőnek féláron szállítok.

Mrs. Wasorr pókuszhókusz

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-06 04:12   
Igen Tisztelt Mrs.Wasorr !
Kegyed igazán a jósnôk gyöngye ! Minden ismerôsnek és ismeretlennek ingyen fogom reklámozni az irodáját ! Micsoda szakértelem ! Micsoda szolgáltatás ! Egészen oda és vissza vagyok . Sôt ,magamon kívül vagyok az ámulattól és a bámulattól . Már az meglepett , amikor beléptem , hogy a macskája szeme színe is megváltozott . Gondolom csupán irántam való tiszteletbôl pirosból zöldre váltott . Photobucket - Video and Image Hosting Egészen meghatódtam . Photobucket - Video and Image Hosting Aztán , hasznos tanácsait megfogadva , azonnal , tettrekészen hozzáláttam a megvalósításukhoz. Ahogy megérkeztem a munkahelyemre , az iroda ablakából kikukucskáltam . Szerencse , hogy felhívta a figyelmemet ! Eddig észre sem vettem a felhôkarcolókat . Most már felfedeztem ôket ! Vajon miért is akarok innen máshova menni , amikor mások ide akarnak jönni ? Nem furcsa ? Aztán eszembe jutott a lottó ! Gyorsan lementem a sarki lottóshoz és vettem egy szelvényt . (olyan kapargatóst , mert türelmetlen voltam . ) Képzelje ! És ez nem vicc !!! 4 (NÉGY ) egész dollárt nyertem ! Hihetetlen ! Elô is szedtem a perselyemet Photobucket - Video and Image Hosting , megköpködtem a $4 és 3-szor egymás után elismételtem , hogy Apád, anyád idejöjjön ! és beletettem a pénzt . Bízom benne , hogy meghízik a malacom . Egy tanácsát nem fogom megfogadni : nem iratkozom be úszóleckékre . Megártana a sok izgalom .
Hálás köszönet ! Maradok , aki voltam :
Pettyes Photobucket - Video and Image Hosting

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-05 13:31   
Zsuzsa, ok lennenek a New Age Singers. En mar ki is nyomtattam es elkuldtem a szuleinek. Kivancsi vagyok, mit fognak szolni a kephez.

Poe draga, nagyon tudsz!!!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-05 04:27   
Kedves Poe, nagyon köszönöm...
Nem tudom, merjem-e megmutatni Eszkének? Nehogy zenekart kérjen tőlem ajándékba...
Vali, lehet, szerencsénk van, hogy nem halljuk őket... A te unokád countryt énekel, az enyém magyar népdalt, a Böbéé rapot...
Képzeld el ezt egyidőben.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 20:44   
Hiaba aki tud az tud

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 20:12   
2007-01-04 19:48, Mrs. Wasorr:

Kedves Mrs. Wasorr:

Ez pompas, de kar, hogy nem lehet hallani oket.

Koszonom, Valeria

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 19:48   

Meglepetés a hölgyeknek. Három nagyi kívánságára elővettem a varázspálcámat.
Íme az eredmény:

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 17:46   
Kedves Zs.

Rosszabbul is járhatott volna. Képzelje, ha nem rá-, hanem belelép. Ebből is látszik, milyen fontosak az igekötők.

Mrs.W.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 15:34   
Kedves Missis Wassorr, nagyon koszonom a vigasztalo informaciokat, orommel nezek ele a jovonek. Az atutalas megy!

Tiszteloje,
Valeria

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 15:13   
Kedves Wassorr, igaza van.A számítógépemet összetévesztettem a szomszédok kutyájával.Ezért nem sikerült belépnem a honlapra, viszont ráléptem említett kutya farkára.
Jó, akkor a fizetésről ne beszéljünk...
Tartós hálával, F.Zs.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 14:18   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves ZsuZsanna

Elöljáróban szeretném leszögezni, hogy fizetségről nem beszélni kell, egyszerűen csak fizetni kell. EGy örökké adós egy ilyen kis cégnek, mint az enyém több, mint elég.
De tudja mit? Leróhatja háláját részletekben is. De a szög és a kalapács árát is felszámítom.

És most térjünk rá a múltbéli problémájára. Jövendőt mondani a múltra is tudok, igazi szakember apróságoktól nem jön zavarba.
Mondja csak kedwesem, nem az ünnepek utáni csömör okozta a behatolásképtelen állapotot? Lehetséges, hogy a bőség zavarában rossz lóra tett, azaz rossz kulcsot választott a választékból?
Avagy nem a jó likba dugta? Ezzel vigyázni kell ám! Ha így van, persze, hogy nem sikerült bejutnia a kettőre zárt ajtón. Tudja, manapság annyi a rossz ember, hát nem árt az óvatosság. Első a biztonság. Néha a második is.

Látja-látja, addig erőltette, míg egészen lekonyult, ezzel már csak a kutyaház ajtaját lehetne kinyitni, ha lenne. De a környék kóbor kutyái nem zárják az ajtót. Na szedje össze a szanaszét heverő garasokat, és menjen el a kulcskirályhoz, ha szépen kéri, hamar csinál magának új kulcsokat.
Aztán máskor jobban vigyázzon ám, ne zárja se ki, se be magát. Erre a kulcsra meg tegyen kulcstartót, össze ne keverje megint.

a kiválóan tisztelt Mrs. Wasorr mechanikus és elektronikus zárszakértő, jelszó-nok és kód-us

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 13:41   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Valéria

Örülök, hogy kérdésével és bizalmával megtisztelt. Okos döntés volt, majd meglátja.
Belenéztem a gömbbe, és azt láttam, hogy az évek múlásával az ember nemcsak okosodik – ez ugye törvényszerű – de szépülhet is.

Nem sok kell hozzá, csak egy kis odafigyelés, aztán meg egy ügyes kezű fodrász.
Szüksége lesz még pár csinos fehérneműre, az sem baj, ha sárga, csak illatos és extravagáns legyen.
A felsőruha ne legyen túl feltűnő, de azért nem árt, ha fantáziadús. Egy fehér blúz piros nyakkendővel és egy bő szürke
pantalló
mindig elegáns viselet.

Szinte készen is vagyunk, még egy pár biztos kézzel kiválasztott ékszer és szolíd smink csodákra képes. Voilá, most nézzen a tükörbe, ha mer. Aki mer, az nyer. Gratulálok a nyertesnek.

Átutalását várva maradok az Ön őszinte rajongásának tárgya, aki egy személy. Egy nőszemély. Remélem, hogy kérdéseivel máskor is hozzám fordul.

Mrs. Wasorr kozmikus kozmetikus és butikus

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 05:01   
Kedves Wassorr, most ne beszéljünk fizetségről, mert az január negyedikén (valamint az év minden napján) pechet jelent.
Mai kérdésem: ön a múltat is megjósolja?
Természetesen nem szeretném itt most az egész múltamat felfedni...
De kérem, magyarázza meg nekem, miért nem tudtam tegnap kinyitni a MON-t?
Kiváló tisztelettel, Ferencz Zsuzsanna

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 02:40   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Pettyes

Ejnye látszik, hogy régen járt nálam. A kis cicámtól ne ijedezzen, tudja, hogy szelíd jószág. Többnyire. A piros szemeket egy nyúltól kapta kölcsön, én is mondtam, hogy nem áll jól neki, de mindenáron ki akarta próbálni. Azt mondta, ez a divat.
A garasokat megkaptam, épp jókor, legalább nem kezdem az évet üres malaccal. Sietek is hamar megszolgálni a munkabért.

Képzelje, csupa jóval kecsegtethetem. Remek kilátása nyílik munkahelye sokadik emeletéről a környékbeli irodákra. Azonban legyen belátással és ne kukucskáljon a szemben lévő ablakokba.
Remélem, szokott még lottózni, mert a gömbben egy lóherét láttam. Ne tessék pirulni és sikítozni, ez így egybeírva nem disznóság, még csak nem is lóság, hanem egy növényke szerencsehozó levele. Úgy is hívják: négylevelű. Szóval mindenképpen kísértse meg a szerencséjét, s ha nyer, akkor meglesz a fedezet a nyaralásra. Ha mégsem, akkor nem árt beszerezni egy felül lukas malacot.

Nem csak vakáció idején, de egyéb alkalmakkor is érdemes kimenni a zöldbe. A virágos mezőn járva felfrissül, ellazul, megpihen és új erőt gyűjthet a hétköznapokra.
Ha víz mellé kívánkozik nyáron, addigra tanuljon meg úszni, mert nincs rettenetesebb látvány egy hullámok hátán kapálódzó katicánál.
És még egy jó tanácsot fogadjon el tőlem, ne menjen zsúfolt üdülőhelyre. Az minden, csak nem pihenés. Izgalmas kalandot máshol is lelhet, szóval kerülje a tolongást. Béreljen ki inkább egy magányosan álló bungalót, így biztosíthatja magának a zavartalan pihenést.

Kellemes takarékoskodást, vidám úszóleckéket és gondtalan kirándulásokat kíván Önnek

Mrs. Wasorr Fu - turisztikus .

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 00:52   
Kedves Missis Wassor:

Persze, hogy lenne kerdesem. Espedig, azt mar tudom, hogy okos vagyok, de kerem, nezzen bele abba a csodalatos gombjebe, es tudakolja ki, hogy leszek e szep az elkovetkezo evekben. Elore is koszonom. A honorariumot majd elkuldom Paypal-al, vagy majd atutalom a szamlajara

Oszinte rajongoja,
Valeria

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-03 03:06   
Welcome back, Mrs. Wasorr !
Végre, hogy itt találom az irodájában, ( egy kicsit megijedtem a macskája szemétôl – még most is szívdobogásom van Photobucket - Video and Image Hosting bár úgy látom, nagyon felgyûlt a munkája.Photobucket - Video and Image Hosting Ezért is igyekeztem, hogy az elsôk között érjek ide, de ezt az én hirnökömet nem volt könnyûelkapni.
http://img.photobucket.com/albums/v471/fellegvar/Katica.gif
Képzelje, a sok rohangálás után kiderült, hogy attól való aggodalmában, hogy kegyed megszereti a fransziákat, ô maga igyekezett megkeresni a szerencsémet és itt csíptem el: Photobucket - Video and Image Hosting
Na, egyszóval, nagyon örülök, hogy most már van remény rá, hogy valami bíztatót lát a gömbben és egy kicsit megvígasztal.
A pízt leszámoltam garasban, ahogy szoktam, Photobucket - Video and Image Hosting
Kérem, nézzen utána, hogy vajon van-e kilátásban ebben az évben egy nyaralás számomra ¿
Izgalommal várom válaszát.
Maradok továbbra is ôszinte tisztelôje:
Photobucket - Video and Image Hosting

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-03 02:19   

ITT A DELFIN JÓSDA

Bon Soir!

Hölgyeim, megérkeztem a Tour de Franceról.
Jósműhelyem ismét megnyitotta összes kapuit. Ne tolongjanak kérem, csak semmi lökdösődés, öklelőzés, mindenkire sor kerül. Ha nem ma, hát holnap. A jövő nem fut el, nem is romlik meg. Minél később kapja, annál tovább eltart. Egyébként kifelé menet a kasszánál el ne feledjék meghosszabbítani a bérletüket kérem, ismét elmúlt egy év.

Kedves Valéria

Jókívánságait a Jövőipari Szakmunkások Szakszervezetének átadtam, ezúton tolmácsolom köszönetüket, és a viszontkívánást. Mondja csak kedwesem, Önnek sosincs kérdése? Nem kíváncsi arra, mit hoz a holnap, és a holnapután?

Kedves Pettyes

Alig fél órája gondoltam Önre. Itt ültem a kristálygömböt nézegetve, amikor váratlanul egy pettyes szállt a kezemre. Ezek a pettyesek az évnek eme szakában aludni szoktak nem? Vajon mit keresett itt? Mire megkérdezhettem volna, nem Ön üzent-e, addigra meglépett. Tehát vagy megbízhatóbb postást válasszon, vagy személyesen fáradjon a jósdába kérem.

Kedves kecskeellenes FZS.

Nem értem mi baja van ezekkel a kedves jószágokkal. Szépek, okosak, hasznosak, finomak. Adnak tejet, amiből túrót, sajtot készíthet. Adnak gyapjút, szvetternek valót, bőrt bocskorkának és persze húst is. Elvégzik a fűnyírást a gazda helyett. Mint Öntől arra lentebb megtudtam, muzsikálni is tudnak.

Szóval ne meneküljön, hanem használja ki a páratlan lehetőséget ami megadatott, és éljen a kecskékkel barátságban.
Ami pedig őket illeti, bizonyára szeretnének Öntől szabadulni. Nem elanyátlanodni, de elzsuzsátlanodni lenne kedvük. Ha komoly a szándék, a kapu már nyitva, várja őket a nagyvilág. Garantáltan megfejik majd őket valahol. Indulás előtt ne felejtsenek el pénzt váltani a bankautomatánál.

Mrs. Wasorr, a franciakockás sakktábla feltalálója

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-30 05:05   
És én most akartam a bérletemet használni az év utolsó 2 napján ... Erre kegyed elôzetes figyelmeztetés nélkül hirtelen a fransziákhoz repül és itt hagy csapot-papot és a kétségek között hánykolódó kuncsaftokat ... Az üveggömböt is elvitte ? Mert én most itt kétségek között hányódom a jövômet illetôen . Egészen levagyok törve csalódottságomban . Legalább annyira mint annak a bizonyos éjjelinek a füle .
Mrs. Wasorrrrrr !! Siessen vissza ! Nehogy munkát vállaljon azoknál a beképzelt fransziáknál !!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó