2018. december 13. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-19 05:08   
Kedves Waschohr, hehehe.
Természetben lehet fizetni?
Mármint: Kik, Mik és F.Zs.
Nagyon szép az az egy füst alatt két legyem legyen...
de a többi is.
Más: jár maga ezen a nyáron a Székelyföldön? Vagy a környékén, mondjuk Barbadoson...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-18 17:35   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Kik és kedves Mik. Egy kedves ismerősük szentpéteri esernyője sánca mögül nyújtotta be a kérvényt hozzám az Önök jövője ügyében. Úgy tűnik, az ezzel járó anyagi terheket is magára vállalta. A jó kereset reményében vállakozom a feladatra, ritkán történik meg, hogy egy füst alatt két legyem legyen.
Hát akkor vágjunk bele. Először a családi fényképet elemeztem, mert ez mindig sokat elárul a személyiségről.

Kik és Mik testvérek. Láthatóan Kik az idősebb, így hát komolyabb is, tapasztaltabb. De a karaktere is más. Kiknek mindig égnek áll a haja valamitől. Gyakran vörös a méregtől, kritikus szeme meglát minden visszásságot, és persze nem is megy el mellette szótalan. „Kik tették ezt? Kik látták? Kik a felelősök? Kik tudnak segíteni?” 222 kérdés és megannyi válasz. Kik a kultúra területén tevékenykedik, örökmozgó, és mint a keljfeljancsi, hiába dől el, mindig talpraáll. Igazi túlélőtípus. Bemegy a kijáraton, kijön a bejáraton, de mintha hárman lenne, mégis benn marad.

Mik késői gyerek és mint ilyen, elkényeztetett, széltől is óvott, félős teremtés. Persze a kritikus látásmód nála is megvan, de inkább szörnyülködésben merül ki. „Brrrrr, mik ezek??” „Hogy mik vannak?!!” Mik az állandóságot, a nyugalmat keresi, a boldogság kék madarát. A csendes kék állóvizet, némi fodrozódással. Kerüli az érzelmi hullámzásokat. Hideg kék szemével jeges pillantásokat lövell nyugalma megzavarójára. Ő is kultúrában utazik, a Média24 csíki rádióállomás hajnali műsorának hírszerkesztője.
Mint a képen is látható, Kik és Mik együtt laknak egy ötemeletes házban.
E rövid jellemzés után lássuk a jövőt.

Bár Kik és Mik néha elválaszthatatlannak tűnnek, merőben ellentétes tulajdonságaik miatt különböző lehetőségeik adódnak.
Kikről vagy 10 éve egy textildiszkont áruházláncot neveztek el, szlogenjüket olwasva megállapítottam, hogy túl sokat nem hozhat a konyhára. Bár meztelenül járni tényleg a legolcsóbb.

Most mintha előrelépés mutatkozna, mert a Kik textil a foci vébére új sportkollekciót dobott piacra.

Kis hal is hal, gondolja Kik, és Hollandiában nyit egy pékséget. Jó ötlet, hiszen a kenyér mindig divat. Beteszem ide a készülő névjegyét, talán kapok a reklámért némi extra garast. Persze igazi üzletasszony mindig több lóra tesz. Az se baj, ha póni. Jelen esetben amerikai country-rádióállomás részvényeibe fektet. Bár ez inkább Mik profiljába vág, Kik nem ijed meg a kihívásoktól. Mellékkeresetként a Chevvy mikrobuszból narancsszínű cowboycsizmákat árul. Úgy hírlik, az arra járó holland szurkolók viszik, mint a cukrot. És hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik egy jó üzletasszony? Hát kérem: Kompetens, Innovatív, Koncepciózus. Vagyis KIK
Német üzleti kapcsolatai közül meg kell említeni még a sissachi vasútállomás pinceszínházában tartandó felolvasóesteket
Igazán figyelemre méltóan sokoldalú életút.

Azért Miknek sincs oka szégyenkezni. Bár un. intellektüell, olykor nem riad vissza a kemény kétkezi munkától sem, szükség esetén boxol is. Cipőt, dobozt, bokszolót.
Kihasználva nővére textilipari érdekeltségeit, nevét adja kockás szoknyák árusításához, majd kihasználva a skót mecénások közismert bőkezűségét, zenei stúdiót és kiadót hoz létre.

Legújabb terve, hogy egy fehérorosz kiadóval közösen női magazint jelentet meg, melynek több, mint fele háztartási és főzési tanácsokkal és Mik saját receptjeivel lesz tele. Itt az első mintapéldány A sikeren felbuzdulva már a franciák felé kacsintgat. Két szimpatikus fiúval, Pistával és Pierrel idén nyáron vitorlázni mennek, majd élményeiket pikáns, franciás regényben adják közre. Az olwasók egy üveg Pinot noir vagy egy doboz Merci mellett élvezhetik a nem mindennapi kalandokat.
Ehhez a projekthez kapcsolódik a Mik go-go club hálózat létrehozása is. Hasonlóan Kik pékségéhez ez is nyereségesnek ígérkezik. Hiszen nem csak kenyérrel él az ember.
Jövőre kerül majd megrendezésre először, kísérleti jelleggel a MIK-fesztivál. A helyszinek közül figyelmükbe ajánlanám a kimondhatatlan nevű Krk, a pajzán Pula, és a politikai jelentőséggel is bíró Rijeka (lánykori nevén Fiume) metropoliszokat. Mint a plakáton látják, néhány olyan kevésbé ismert, kisebb helyre is elviszik majd műsorukat, mint London vagy Sidney. A falulakóknak is joguk van a színvonalas, kultúrált szórakozáshoz.

Kik és Mik népszerűségük csúcsán megjelennek majd a keresztrejtvények függőleges meghatározásaiban, ahonnan már egyenes út vezet a lexikonok K és M oldalaihoz. Kiknek a „kihágás” és a „kimonó” között tartanak fenn egy helyet, míg Mik a „migrén”és a „mikádó” közé szorul. Ebből is látható a következő állomás, vagyis a japán érdekeltség. Csikikuki Tamagocsi úr már készíti a kölcsönös kereskedelmi előszerződést.

Kedves Kik, kedves Mik, sok sikert kívánok.

Mrs. Wasorr, a Kikmik Gmbh reklámmanagere és sajtótitkársági referense

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-15 18:54   
Madame Ouachorr!
A szemüvegem kerete középkék. Jól talál a könyvekhez, amelyeket olvasok.
Hanem:
Megkért KIK és mik, hogy kérjem meg magát, mondja meg a jövőjüket.
Az anyagiakról később.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-14 20:58   
Hi Böbe, te nem látod a magánüzeneteket?
Valahogy nagyon elhanyagolsz

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-14 18:45   
vagy szinvak a grafikus?

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-14 18:39   
2006-06-14 17:06, bobe:
-
KHmm khmm ezek emlök azt hiszem :

esetleg mert Csernobil...?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-14 17:27   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Ferencz Zsuzsanna

Igazán nem akarok szőrszálhasogató lenni, de talán új szemüvegre lenne szüksége. A szerkesztőség mellett van egy optimális optikus, aki csak úgy szőrmentiben optimalizálni tudná az Ön periférikus látását. Kutyaharapást szőrével, a látást meg szemüveggel gyógyítják. Kértem is Önnek legott egyet, próbálja fel. Ha jó, hordja egészséggel. Csak aztán nehogy elveszítse!

Mrs.W.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-14 17:06   
KHmm khmm ezek emlök azt hiszem :

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-14 16:56   
Te jó ég, a tehénnek szőrös a tőgye...

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-14 00:05   
2006-06-13 01:29, poe:
...de vajon a káposzta megmaradt-é?

Hát persze hogy megmaradt, hisz tudja, zöldeket csak beszélni szoktam, enni sosem. Szívesen itthagyom e kel egyedet magánál, mert már úgyis a fejemre nőtt.
Szóval igaz ami igaz, disznólkodni szeretek, de vén kecske vagyok én már miszisz, nekem a káposzta ideje már lejárt, a ideje (úgynevezett sótájm) meg még nem jött el, de azért nem nem búsulok, hisz kecske vagyok vagy én nem ló!
Ja, és különben adósa vagyok ám még magának: mekk kell köszönjem hogy kecske mivoltomat egylapon emlegeti velem, így legalább soha nem követik el azt a baklövést egyesek, hogy fejős tehénnek néznek.

Ezennel megyek, elkoslatok legelek egyet s fekszem.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-13 01:29   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves R

Köszönöm a komatálat. A hurkát-kolbászt gondolom a kutya ette le útközben.

Azért behoztam a kovászos uborkát a bodzabokor alól, nehogy megártson ez a kis diétás tepertyű. Megkóstolom, ami marad azt meg eldugom a macskák elől, majd ha Böbe néni benéz holnap az irodába, átadom neki. Ebbe a régi Kurjantóba csomagolom, legalább kultúrát is kap vacsorára. Csak meg ne feküdje a gyomrát. Mármint a tepertyű.
Aztán mondja csak kedvesem, azt már tudom, hogy a kecske jóllakott, de vajon a káposzta megmaradt-é?
Na elkutyagolok, a nyári éjszakák a legjobbak a bájitalokhoz való növények gyűjtéséhez. Szóval dolgom van.

Mrs Wasorr tepertyűtulajdonos növénygyűjtő

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-13 00:33   
Kedves miszisz!
Korgó gyomorral és meleg szívvel fogadtam a jótanácsot és egyben jelentem, megjártam a tortúrát. Hoztam kóstolót is. Ha erre jár, csipegessen belőle és kínálja meg K.Böbe ifiasszonyt is. Majd meglátja úgy ideszokik el se lehet zavarni

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-09 01:49   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves KoRgógyomoR

Az Ön kakasa hajnali négykor nem háromszor, de huszonháromszor rikoltott az ablakom alatt. Világos, hogy a fazékban végezte. Kopasztás közben gyors egymásutánban háromszor hallgattam le a harasztot, de még most sem értem a problémáját. Mondja csak, Önnek jobban megfelelne, ha a disznó évében egy kutya bak(a)torra menne? És ott berúgna, mint egy disznó??

Vagy esetleg Ön lenne az a bűnbak, aki szívesebben fogyasztana el egy forró kutyát véres hurka helyett?

Ne tegye. A disznótor népi hagyomány, nemzeti örökség, etnográfiai látványosság, ahová emeletes buszok szállítják jó pénzért a
naív városi turistákat. Használja ki az alkalmat, hogy Önnek fizetnie sem kell ezért. Vegye úgy, mint egy izgalmas színdarabot,
ahol a főhős már az első pár percben elbukik, ezalatt a néző teljes katarzist él át.
A darab a fellépő színészek helyszínre utaztatásával kezdődik. Mihelyt együtt a stáb, az ügyelő kikészíti a kellékeket. A sminkes kikészíti a szereplőket. A szereplők kikészítik egymást.
A párbaj első vérre megy, a kötszeres ládikát tehát tartsák kéznél. Védőitalnak és fertőtlenítőszernek kisüsti vegyespálinkát jawasolnék.
A két röfi sorsot húz, az nyer, akire a tizenhármas jut. A szerencsés kiválasztott máris a világot jelentő deszkára kerül. A kevésbé intelligens sertések benevezhetnek az éppen induló foci VB-re.
Közben a darab elérkezik a tragikus végkifejletig. Kérem, hogy gyengébb idegzetű és érzékeny lelkületű olwasóim NE nézzék meg ezt a képet.
A véres látványosság néhány nemkívánatos elemet is odavonz, aminek egyenesági következése, hogy megjelenik a motoros rendőrjárőr is.
Feloszlatja a tömeget, majd hevesen udvarolni kezd a női főszereplőnek

Hepiend. Függöny. Taps.

Látja kérem, az a kis irodalmi körítés jobban illik a véreshurkához, mint a dinsztelt káposzta.
Legyen szerencséje a disznótoron

Mrs. Wasorr a disznó képek európai forgalmazásának orientális és kontinentális koordinátora

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 22:59   
Igen tisztelt Kedwesné!

Hiába zörgetem a harasztot a kapuja előtt már egy fertály órája, nem kapok választ, ezért üzenetemet digitalizáltam. Csíki nem csíki nem kap mást.
Remélem még azelőtt visszahallgatja majd, mielőtt egy szál inkognitóra vetkezve nekiáll újabb tudósítást írni csekélyke honorárium ellenében.
Üzenetemet a harmadik kakaskukorékolás után hallgathatja meg. Magyar nyelvű menü: kettőskereszt gomb.

Khmmm....tehát : meghívást kaptam minap a szomszéd faluban élő ángyoméktól, miszerint világra szóló disznóvágást rendeznek a hétvégén, melyre nem csak a disznó, hanem én is hivatalos vagyok.

Ön szerint nem felelőtlenség egy baktól a kutya évében disznótorra menni?

Válaszát korgó gyomorral várom: R

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-31 08:19   
2006-05-30 16:12, poe:

Ah, megnyugodtan. Féltem ugyanis, hogy holmi illegális cselekedetekre fog biztatni. Pl. szegedi piros paprika hamisítására úgy, hogy téglapor helyett piros cipőt darálok bele.

Tanácsait és legalizálható ötleteit mindenképp köszönöm. Ha átugrik hozzám, teliöntöm a kristálypoharát ...

Üdvözli:
Zuloaga hm

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-30 16:12   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves tettestársam a mosásban, ez jó hír. Piros, piros, piros, háromszor is piros. Itt a piros, hol a piros. Piros volt a paradicsom. Piros csizma lábravaló, sárga csizma sárbavaló. A piros az egy jó szín, bár az elmúlt ötven évben sokan dolgoztak a lejáratásán. Mégsem sikerült nekik. Piros a vérünk és piros a szerelem, piros a mikulás, a télapó, a nyúl is pirostojást tojik. Piroska piros bort visz nagyanyónak. Piros a rózsa, a hajnal, és Hajnalka szája, körme is.
Azt üzenem családja férfinemen lévő tagjainak, ne a szájukat húzzák, hanem a cipőjüket. Az ellenállás leküzdésére néhány jó tanács:
Az egyik piros cipőbe tegyen fehér a másikba zöld pertlit, így máris kétnemzetiszínű lábbelijük lesz. Ünnepi alkalmakkor a kokárdát, sportmérkőzéseken a zászlót helyettesítheti.
Nem a cipő színével van a baj, hanem a kiegészítőkkel. Vásároljon nekik néhány piros holmit, például szabadidőruhát, vagy napelemmel működő ventillátoros bézbólsapkát.
Szelíden győzze meg őket arról, milyen jól illik a piros sportcipő a piros kerékpárhoz, vagy a Ferrarihoz. Ez utóbbit nevezik ugyebár Testarossának is. A jó ügy érdekében megfontolandó a családi járművek átfestése.
A piros cipő nem a hétköznapi emberek viselete, kétségkívül van benne némi extravagancia, kell egy adag bátorság a hordásához. Az igazi nagymenők büszkén hirdetik piros topánjukat.
Amennyiben agitációs propagandamunkáját mégsem koronázná siker, gondolkodjon recyclingben. Mire használható fel pár pár piros cipő?
Kis fantáziával számtalan lehetőség közül válogathat. Néhányat bemutatok én is, gondolatébresztőnek.

Hamarosan itt a cseresznyeszezon, jönnek a seregélyek. Tegyen madárijesztőt a fákra. Ez rigóra is hatásos.
Sose találja a mobiltelefonját? A piros lábravalóból ideális telefontartót rögtönözhet.

Ilyesmije már van? Sebaj, egy piros cipellő asztaldíszként is megállja a helyét. Ültethet bele virágot is persze.

Egy röpke fekete fátyollal izgalmas kalapot kreálhat belőlük. Ötméterenként elhelyezve kijelölheti vele a kukához vezető kerti utat Így mostantól a férfiak is ki tudják vinni a szemetet.

Végezetül felhívnám a figyelmüket rá, hogy a piros cipő kulturális és művészeti jelentőséggel bír. Megihletett egy nagy művészt, kinek dala hónapok óta a topon van.

Remélem, enyhítettem kicsit a gondjain. Sok sikert az alkalmazásokhoz.

Mrs Wasorr a Távolban egy vörös cipellő című könyvforgatás rendezője, kellékese és mellékese, akit csak egy hajszál választ el Oszkártól.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-30 11:13   
Mélyen Tisztelt Üzlettárs!

Van úgy, hogy az ember rózsaszínben látja a világot. Mi most pirosban. Ez sem rossz. Lett sok piros edzőcipőnk. Miért húzza mégis a férjem és a fiam a száját?

hm...

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-23 00:45   
Részvétem, Twisztelt Részvényes asszonyság!

Ihajja csuhajja.. hahajja hanemhajja, maga aztán jól kitekerte a mondanivalómat!
A jósdán és magán kívül tartózkodó szerkesztő kisasszony nevében is mondom, akit nincs szerencsém (vagy szerencsétlenségem?) ismerni: A rézfán fütyülőjét!

Az Eurora meg ne is célozgasson, mert olyan fesztivált rendezek itt hogy még magának is visioi támadnak miatta, pedig idáig csak én finntorogtam. Böbe nénénk el van tévedve egy kicsit, de hát az ő korában már együtt jár a bokaficam az izlésficammal
Azért mégis megpróbálom őt helyes útra terelni.

Bizony mondom, elbizonytalanodtam az érvelésén. Az érverésem is megállt.
Megint fordítva nézett a tükrébe fogadjunk! No de sebaj, maradok, adott szavam helyett itt tart a bérletem.

Most vagyok abban a helyzetben amikor nem tudja a jobb kéz mit csinál a bal!

Köszönöm a szó szerint korai válaszát, igyekeztem én is ez időtájt – ha nem is jó szívvel de - válaszolni, és remélem nem gázoltam bele senki lelki világába. Ha mégis, akkor tessék-lássék.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-22 01:32   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves R

Sajnálom, hogy ilyen gyorsan leleplezte vállalkozásom álcázott bővítését. Most már akár fel is fedhetem a titkot, a cikkben szereplő Gabriela, az bizony nem más, mint a lentebb tanácsokat kérő Bimbi leányzó. Nálam tanulta ki a mesterséget, szagdolgozatát A macskák és mosómedvék felhasználása csirkebéljósláshoz címmel a minap közölte a WiccaWeb.
Mivel az én működési engedélyem kizárólag magyar nyelvterületre szól, a többit szétosztom a tanítványaim között. Szóval maga csak ne féltsen engem kedwesem, bár meg kell mondjam, aggódása jólesett.

Egyéb kérdéseit is sorra veszem, ha már benne vagyok. Mint olwashatta, K. Böbe legöregebb és leghívebb kuncsaftom hűsége töretlen, bizalma rendíthetetlen irányomban.
Na és az a bizonyos olcsóság! Mondja csak drágám, tud maga számolni? Hát mióta több az ötven a háromszázezernél mi??! Arról nem beszélve, hogy annak is a 20%-a engem illet. Aki Csíki Gabicához akar járni, csak tessék.

Ön nem tudja, és kérem, ne is árulja el senkinek, hogy mi úgyis megkonzultáljuk a fontosabb vagy bonyolultabb eseteket.

És hogy milyen lépéseket teszek? Hát általában előre lépek, nagyritkán hátra. Mikor valamelyik macska a lábom alá kerül, akkor néha keresztbe is. Az üst mellett körbenjárok, kis konyhámban csak csárdáslépésben jobbra-balra.

Mint tudja, én főállásban a Csíki Kurjantó melléküzemága vagyok, tehát a szerkesztőség dolga lenne a reklám és marketing. Persze amíg megy a szekér, a fülük botját se mozgatják.

Végigkutattam az Ön által ajánlott piacot, kértem is egy párat abból a banánba oltott ananászformájú zöld pikkelyes micsodából, de sajnos csak kosarat kaptam. Aztán a nagy tömegben lett fogás is, nem öt de hét. Pedig csiklandós vagyok. Feladtam a piackutatást.

Többi ajánlata érdekelne, bár kis módosítással. „Kettőt fizet-egyet kap” ez a szlogen számomra szimpatikusabb, mert kicsit más, mint a megszokott. A reklámnak épp az a lényege, hogy legyen meglepő, akár sokkoló is. Sokkal többet hoz a konyhára. Bizonyára látta tegnap az Eurovíziló című műsort, hát a sokkolás ott is bejött. Szóval sokkterápia a menő.
Reprezentációs ajándékokat eddig nem nagyon mertem elfogadni, nehogy a főnökasszony megvesztegethetőséggel vádoljon. De most, hogy felhívta rá a figyelmemet, talán lazíthatnék egy kicsit. Hiszen a szerkesztőségi kisasszony évszámra se teszi be a lábait és cipőit az irodámba. Szóval jöhetnek az ajándékok, nem zárkózom el, vagy be.

A stb-n még gondolkodom.

Azon pedig nagyon csodálkozom, hogy tanult menyecske létére sem talál jobbra. Bár magam nem politizálok, de kerítettem Önnek egy szimpatikus fiatalembert (nem, nem vagyok kerítő, sem kerítés) aki megmutatja merre van a jobbra.

Mrs. Wasorr a Delfin és társa kft. alapítója és üzemeltetője és főrészvényese

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-21 23:19   
Ezt a gyanusitast . meg vagyok en elegedve Mrs Wasorral, hiszen még mulattunk is egyutt egyet

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-21 22:24   
2006-05-21 21:39, Rzsike:

Megjelent a konkurrencia !
És milyen olcsó!

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-21 21:39   
Kedves Wasorr!

Megjelent a konkurrencia ! http://csik.ro/happend.php?id=973
És milyen olcsó!
Nem tartja elképzelhetőnek, hogy mindenki által szeretett Böbe nénénk is ezért utazik Csiki-ba?
Ennek kapcsán megragadnám az alkalmat, hogy megkérdezzem: Ön milyen lépéseket tesz jelenlegi s jövendőbeli megrendelői megtartása, ill. új kuncsaftok megszerzése érdekében?
Ilyesmire gondolok hogy: piackutatás, markecing fogások, (minimum 5 fogásosak), egyet fizet kettőt vihet, repiajándékok stb...

Maradok tisztelettel, amíg jobbra nem találok.
R

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-21 00:59   
Bimbi ez fatálisan jó ötlet, ideje megalakítani a DUCI klubot! Ne hallgass azokra akik azt mondják nem lehet egy fenékkel kettőt is megülni …. Dehogynem!
Az alakuló ülést rendezhetnétek például a közeli Zsírosböd-ön. A hivatalos alapító okiratot javaslom a tagok aláírása után zsírpacnival hitelesíteni.
Egyenruha és egyensapka viselése megkülönböztetné a bájos hájas hölgyeket a nem regisztrált tagoktól.

Sok szeRencsét

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-21 00:38   
Kedves Mrs. Wasorr befektetési tanácsadó és lakkberendező markecingmanager ,

Nagyon szepen koszonom valaszat , olvasva tanacsait mar ugy erzem magam mintha Trump-on ulnek mar.Latom oldalasamat mar limokban es fancy tarsasagba.
Na mejek azonal adni hirdetest az ujsagba , rekrutalasra ducikra.

Na meg vasarolni pom pom farkincakat

U.I. Kedves Mrs Wassor, le mond az eredeti neverol ezert az ujert? 20 % -elert?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-19 19:53   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves friss megrendelőm Bimbi asszonyság

Végre, hogy kibújt már kicsit a fészkéből, és bekukkantott a boltomba. Érdeklődéssel olvastam business terveiről, s mivel jómagam sem tartozom a sütőben aszalt fogpiszkálók táborába, lelkesen helyeslem az ötletet. Ducinyuszi-klub, már a neve is csalogató, sőt egyenesen ínycsiklandozó.
Biztosan tolonganának a kíváncsiak, az ínyencek, a vadászok és a kisérletező kedvűek. A lökdösődés elkerülésére ajánlanám, hogy a klub legyen zártkörű, kizárólag európai, ázsiai, amerikai, afrikai és ausztrál tagokkal, a létszámot tízezerben limitálnám. Ha nem bánja, tapasztalataim mérhetetlen tárházából merítenék Önnek, megkönnyítendő a nyitást, marketinget, reklámtevékenységet.

A vendéglátás már az utcán kezdődik, a kuncsaftnak látnia kell, mire számíthat. Vagyis nagyon fontos a kirakat. Helyezzen el az ajtó mellett egy műalkotást, egy szobrot, amelyik afféle aperitifként szolgál, vagyis hát étvágyat csinál a belépéshez. A bejáratnál szolgálatot teljesítő – és gazdaságosság okán Madame tisztséget is betöltő – fogadónyuszi tálcájára ne bécsiszelet (alias rántika) kerüljön, ez olyan hétköznapi. Helyette kék menüt ajánlanék, esetleg édes-savanyú mártásban hancúrozó nyúlcombokat. Ugye milyen gusztusosan gömbölyödnek? Nem is csoda, hiszen a konyhában két duci hölgy szorgoskodik.

A bárban a balesetek megelőzésére a kék székeken csak férfiak, a pirosokon csak hölgyek foglalhatnak helyet.

Munkaruhát is találtam, viszonylag kicsi az anyagszükséglet, szellős, csinos és szekszi.
Apropó szekszi, táncos műsorra remélem gondolt, hiszen mióta a kánkán lefutott, ebben a műfajban nagyon nagyok a fehér foltok.
Izgalmas öltözék, vérpezsdítő zene, kígyózó testek látványa = garantáltan telt ház lesz!
Egzotikumként ajánlanám egyenest az 1001 éjszaka meséiből ezt a kis démont. Aki megdörzsöli a gömbjét, annak minden kívánsága teljesül.

De azért nem csak léhaságból áll az élet, időnként csempézzen be két sztrip10 közé egy kis kultúrát is. Néhány operaária egy híres énekesnő előadásában még senkinek sem ártott meg. Műsorra kerülhetne prédául Puccinitól a Pillangókisasszony, Donizetti Szerelmi bájitala, Mozarttól pedig a Szöktetés a szerájból és a Varázsfuvola.

Repüljön dominával! Az izgalmas kalandok kedvelőinek ajánlhatom a superwomant
Elege van a frivolságból, egy igazi előkelő dáma kegyeire szomjazik?? Az is van, a duciklub försztlédije kecsesen lejt, fekete tollboájával magához láncolja a gyanútlan hímneműt.
Természetesen a gyerekekre is kell gondolni, tudja, a mekdonáldsz előtt is van játszótér. Ide az Ön nájtclubja elé stílszerűen egy nyuszitrambulint terveztem, hadd szokják a fiatalok a miliőt.
Mint azt Ön is tudja, az idő pénz, szóval a falióráról meg ne feledkezzen.

Persze a vidám éjszakákat munkás, szorgalmas nappalok kell, hogy kövessék. Önnek kell tárgyalnia a szállítókkal, a könyvelővel, a mosodással. Jó hogy emlegettem, épp most jött. Na lányok, kié ez a szivecskés tanga? Legközelebb hímezd bele a nevedet. Mi? Hogy nem szeretsz varrni? Akkor mit keresel itt?

Kérdései között szerepelt egy bútordarab, nevezetesen a svédasztal. Erről már én is hallottam. Tudja mit? Próbálja ki. Ha beválik, csináltasson az asztalossal minden szobába egyet. Hat lábbal a stabilitás miatt, de fiók nélkül, úgy mégis olcsóbb.

Végezetül két jótanács azoknak a duciknak, akik nem egészen elégedettek gömbölyded formáikkal.
Egyenek sok répát, ha nem is lesznek karcsúbbak, legalább a látásuk javulni fog. Bár tudja fene, a nyulak is szemüveggel olvasnak.
Ha már semmi sem segít, minden este imádkozzanak.

Sok sikert kívánok a forradalmian új vállalkozáshoz, értékes tanácsaimért cserébe a bevétel 20 %-ára gondoltam. Mit szól hozzá?

Mrs. Wasorr befektetési tanácsadó és lakkberendező markecingmanager

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-18 04:42   
Bimbi, szerintem a nyusziknak jó biznisz lenne.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-18 02:26   
Mrs Wasorr , a tegnap azt hiszem meg csokolta a homlokomat a "megvalto".Es egy oljan otletet kuldot agyamba ami meg nincs amcsiba ,ahol elek jelenleg.Ara gondoltam nyitok egy "duci klubot", oljasmit mint a "playboy" nyuszikak de jo dundicikat .Vagyis jo husban nem oljan lerben tul sutot kiszaradt combokra gondolok.
A mai masculinok oljan untak mar a sok csontos , feszult husu nyuszikra mar nem hasznaljak a fogpiszkalot sem , es ez nagy katasztrofa a mai gazdasagnak.
Tetszik tudni hogy van ez, ha nincs mibe bele harapni,bele tornek a fogak , es az is csak pinz veztes, kelesz uj fogat vasarolni a marketbol.
Ara gondoltam ha nyitok egy iljen klubot fel veszek egy oljan sovanyab nyuszit a bejarathoz, ki majd kinalja a vendegeket rantikaval a sved asztalrol, na meg kinevezem Madamenak(az mar egy jo funkcio).Ja halodtam azt is a sved asztalok jobbak mint a tobi dolog , tetszik tudni mire gondolok.
Na kalapos Mrs.Wasorr, meg razna a seprujet es meg dorzsolne jol gombjet mondja meg ha ez be valna? Jo bizinesz lenne?
THX

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-17 14:15   
2006-05-17 14:03, bobe:

Ja, a film, az fergeteges

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-17 14:03   
Mary, eltalaltad, a hallokeszulekre apropoztam csak a memoriazavar miatt elfelejtettem oda irni, hogy ha ekkora fülem lenne, akkor bezzeg nem kellene a hallókeszülék. A filmre nem volt semmi kommentar, pedig azt is loptam be egyet nektek.
A cipöim azok igencsak a ringo (imbolygo ) jarast segitik elö. Mar volt lehetösegem edzeni az esztorszagi hajon. En imbolyogtam, de voltak akik nagyon-nagyon imbolyogtak naluk mas okok forogtak fenn. Svedorszag alkoholpolitikajanak köszönhetöen ezeken a hajokon majd minden utas tengeressze valik mar ami a jarast illeti. Volt egy idösebb ur, aki 45 fokos szögbe dült hatrafele, ezen elegge elcsodalkoztam en biztos hanyatestem volna, ö nem, ö csak az üveget kereste.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-17 13:48   
Photobucket - Video and Image Hosting
Irigylésra méltó a Böbehölgy izlése!
Valószinü a ringó járásához van szüksége, kétféle modelre

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó