2018. december 11. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 14:04   
Kedves Zuloaga

Wasárnap lévén Mrs Wasorr kotyvaszt, de kawarás közben is boncolóra veszi az Ön problematikáját. Megoldás kora este várható.

Meggyszószos üdvözlettel Mrs.W.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 13:48   
2006-01-15 13:27, bovi:
Ahan! tényleg jó edzés .. csak a pénztárcából nem "fussa".

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 13:27   
2006-01-15 11:35, Zuloaga:
Esetleg valami javallat?

A szaggatott visszajövetel!
Egy hetenként jönni-menni, edzés a változásra

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 13:01   
Kedves Som!
Olvadok mint ez a zöld Eisberg

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 12:41   
2006-01-15 11:35, Zuloaga:
-
Gyere bugyborékoljunk egyet a jacuzziban. Az mindenütt egyformán relaxáló hatású, becsukod a szemed és oda képzeled magad ahova csak akarod.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 11:35   
Majd elfelejtettem átadni a szögedi boszorkányok üdvözletét! Mentségemre szolgáljon, hogy a klíma és országváltás engem mindig fejbevág. Már egy hete megjöttem mégsem találom magamat ... a bőröndökben sem vagyok ... gyanítom, hogy egy náthás vírussá transzformált a "kétlaki" élet.

Esetleg valami javallat?

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-15 09:34   
Böbike, Te kedves zöld-Sárkánykisasszony!
Oh, bocs! Tegezés nélkül..
Fantasztikus az Ön kozmetikusa!! Kiskegyed is velünk menetel? Nagyszerű! Minden szempár Kiskegyedet lesi majd. Lelki szemeim előtt máris duzzad a zöldek csapata... Go Green!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 22:20   
Kedves zöld kampanyosok, Rzsike asszonysag megemlitett engem is , es mivel kozmetikusnal voltam es roppant elegedett vagyok sarkany kinezetemmel (zöld kozmetikus!!!!!!!!), en is menetelek, a csizmam is kenyelmes.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 21:16   
Rzsike Asszonyságnak:
Lám lám, be jó, hogy bekukkintottam ide, mert máris egyik lábam kint.. rohannok a délutáni talcsira. Nincsen itt kéremszépen semmiféle kampánycsend. Sőőt!! Egymást tullicitálós igérgetésekkel bombázzák a jámborakat. Olyanokat is mondanak, hogy a némberek szeme - vagy inkább a füle- csakugy káprázik a "nyönyörüségtől", merthogy ugy 90 fele a "gy" már "ny", s nekik igérgetnek, isten tudja mért is, tán mert az rövidlejáratú, persze szép gesztus nagyon, tudom én is azt jól. Most pedig, hogy le ne maradjak egy újabb parodikus jelölt-monologról, elrohanok, még csak annyit, hogy társaimmal a végén wasérces hangon elénekeljük az ajánlott nótat, hogy aszongya:
"Zöld erdőben jártam,
Zöld tojást találtam
Fel akart robbanni,
Wasorra kell szavazni." --- hátha..hátha..

Naaa, pá és kcs.
SOM, a zöld-drukker

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 20:12   
Kedves tisztességben megzöldült Mrs. Wasorr!

Bár zödfülű vagyok ebben a témában, mégis engedje meg hogy gondolatimnak zöld utat adva - Darwinkával együtt - csatlakozzam választási kampányához. Lehet hogy kicsit megkéstem de tűzfala sehogyan sem akart beengedni. Vagy már zöldkártya kell ide is?

Apropó választás:
Jawaslom hogy a ruhapróbát kövesse új frizura ki-, meg-, és elválasztása is, mely alkalmazodik az arany középúthoz, egyéniségét híwen tükrözve:

Továbbmegyek: a kosztümhöz legyező is szükséges, ha mást nem is, az Ön körül legyeskedőket, avagy tetszés szerint akár hiúságát is legyezgetheti bár erről nem tudnék hogy lenne, de jobb későn mint soha
Cipő helyett – nehogy többen a hócipő effektusra asszociáljanak – inkább ezt a kényelmes papucsot javaslom. Ha esetleg befürödne a választással, akkor is hasznát veheti a hideg zuhany alatt.

Ön nagyon jó színt választott kérem, hiszen ha belegondolok: a fehérekkel, a feketékkel, a sárgákkal mindig is baj volt, nem beszélve a sötétkékekről, ezért őszintén támogatom az Ön kaméleon kampányát. Mint az adóhivatal feketéző üldözöttje, engedje meg hogy válaszási hadjáratához néhány zöldséggel én is hozzájáruljak. Már látom előre az arcát, kérem ne SOMolyogjon és HUNORogjon, fog adja fognak szívesen, hátha zöld ágra vergődik valamelyik ötletemmel:

Nem beszélek rébuszokban, jawaslom járjon grinbusszal, melyet Ön is vezethet, akár az orránál fogva.

Akik Önre szavaznak azoknak egyenruha is szükségeltetik melynek költségét természetesen a saját kosztümével együtt kiskegyed viselné. A tagok így nem maradnának mez-telen. Ezen felül hívei ingyenesen hívhassák az Ön zöld számát akár interturbán is, vagy küldhessenek tree-mailt számítógépére. Jutalmuk a szavazásért egy zöldhasú mellett zöldtea, és spenót legyen.
Minden potenciális választópolgárt fel kell kutatni, ha másképp nem megy, akkor megnézni hogy: mimi..mimi..mimi..mimi..mi, …mimi…mimi…mimi…mi, ….mi mozog a zöldleveles bokorban...

Amennyiben a felkutatott alany mégsem hajlandó odaítélni voksát, annak javaslom a boksát! Kővé változtatás csak igazolt távollét esetén lehetséges!

Kampánycsend ne legyen, a választópolgárok wasérces hangon az alábbi rigmust kántálják:

Zöld erdőben jártam,
Zöld tojást találtam.
Fel akart robbanni,
Wasorra kell szavazni.

Ha valamelyik rajongójának még csak rügyedzik a tehetsége, úgy ezt könnyű nótát tudom ajánlani.

Remélem szolgáltam egy kis mankóval imidzsének kialakításában, talán zöld utat törve mások is csatlakoznak még Önhöz.
Ha nem jó tippeket adtam volna esetleg, akkor pardon szegény fejemnek.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 11:10   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves álruhás szerkesztő úr, aki remélem nem lesz sokáig Adósom!

Bevallom, tegnapelőtti kérdezősködésével egészen zavarba hozott. Tudja, egy jó szibilla – márpedig én szerénység nélkül állíthatom, hogy egyike vagyok a legjobbak közül a jóknak – szóval egy jó jós mindig úgy jósol, hogy az ne csak egy személynek találjon, hanem egyszerre több olvaSOMnak. Most aztán honnan tudjam, melyik mondatrésszel találtam fejbe? Vagy sziven?
Azért mégis megpróbálkozom a megfejtéssel, hiszen odalenne a jó hírem, ha pont az Ön kérdése fogna ki rajtam. Lássuk tehát a lentebbi jóslatot az Ön személyiségének tükrében. Melyik is lehetett az inkriminált szókapcsolat?? Az idézetek kékkel olwashatók, mögöttük ott kukucskál az esetlegesen Önre vonatkoztatható célzás.

Lehetett például ez: azt se tudtam, merre szaladjak.
Vagy talán a remélem, nem fürdök be vele óvatoskodó megjegyzésem nyerte meg tetszését?
Apropo fürdés, csak nem erre a félmondatra gondolt?
kifogyóban volt már a bájitalkészlet is
Mivel Ön egy komoly fiatalember, akinek nagy tervei vannak, inkább erre a részre gyanakszom: a kampányolást is megkezdtem.
Persze ismerve a nemek statisztikai arányát a fóruMON lehetett ez is :
ki kell egészíteni a stábot az erősebb nem képviselőivel

Ha a lelkiismeretét támadtam meg, akkor lehetett ez a mondatrész is :
aktívan és passzívan választható
Tudom már mi volt az. Hogy nem jöttem rá hamarabb.
a varrónőhöz futottam ruhapróbára

Ha a zsebe lett eltalálva, akkor szinte biztosan ez a szókapcsolat a tettes:
a szükséges anyagiak biztosítása
Mostanában sok gondja-baja van, úgy tudom, erre is van a szövegben utalás rengeteget törtem a fejem
Vagy talán erre gondolt? ismervén főzési tudományát, elképzelhető ez is nagy szája van

Azt csiripelték errefelé a madarak, múltkoriban technikai nehézségekkel bajlódott. Sikeresen megküzdött vele, ezért talán ez a mondatka nyerte meg a tetszését?
szerintem tökéletes
Van még ötletem, remélem, nem unja? Itt van például ez a mondat:
a csíki polgárok tömegesen tódultak zászlóm alá

Miután ennyi lehetőséggel sikeresen port hintettünk mindenki szemébe, Önnek megsúgom az igazi megfejtést. Igérem, köztünk marad. A sokat emlegetett szöveg más nem lehet, csak ez:
figyelmeztettek jóakaróim

Mivel én is jóakarója vagyok, az idei évre egyetlenegy tanácsot adok:
1 nadrággal maximum 3 lovat üljön meg egyszerre, mert különben elvásik az a jobb sorsra érdemes ruhadarab. És persze ha ló nincs, a szamár is legyen jó. Harmadik pedig, hogy az 51 garast minél előbb kérem számlámra átutalni.

Szibillikus üdvözlettel: Mrs. Wasorr a Delphin Jósda melléküzemág fővállalkozója

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-13 00:56   
2006-01-12 22:46, poe:
-

(...) primőr zöldséggel kedveskedett. Kár, hogy a szemem már nem a régi....

Kedves, tegyen tán be valami " convex - or - concave" kontaktokat, ha erről a képről lenne szó.
And enjoy it

kcs. zöld-piros-som

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 22:46   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Som

Elöljáróban szeretném megköszönni a pártalapítás és választási hadjárat körüli bábáskodást. Jawaslatait megfontolás tárgyává teszem. Ha beválnak, kinevezem Önt főbábának. (nem vasorrú, ez a predikátum már védett)

Hátuljáróban csak így négyszemközt megdícsérem a bátorságáért, hogy az idejáró hölgyeknek ott lejjebb azzal a primőr zöldséggel kedveskedett. Kár, hogy a szemem már nem a régi....

Aláírása kapcsán pedig eszembe jutott egy logikát próbára tevő találós kérdés, amit a legközelebbi PISA (nem trágár szó!!! csak ferde) tesztre is jawasolni fogok:
kérdés: -Miért piros a kékszilva?
megfejtés: Mert még zöld.

Az Adós jeligét használó titokzatos egyén kérdése tüzetesebb elemzést és felkészülést kíván, így türelmét kérem. Addig csak gyűjtse a garasokat, mert nem lesz olcsó!

Mrs. Wasorr a Zöldboszi Párt növénybiológósa

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 21:15   
A vörös som is savanyu vajon milyen lehet a zöld?

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 21:04   
Kedves Mrs. Wasorr a Zöldboszi Párt meglapító elnöke.

Megtisztel komolyságával.. izéé, azzal, hogy ezt a szivűgyemet ennyire felkarolja, és önnön szivűgyévé is teszi. Ha ezt igy tudom, magam is csatoltam volna már előzetesen egy kis pénz-magot
A Zöld Boszi egészen jó cimnek tűnik. Találtam egy szolid jelvényt is, ha megfelel Önnek.
A totemállat, a kameleon, nem éppen rossz, főként ezekben az örökösen "helyezkedős" időkben, de amúgy eléggé óvatosan kellhet bánni a szineváltozásokkal, és főképpen a túlélési tendencia kell hogy legyen az elsődleges szempont.
Namostmár, a gabalyodások elkerülése végett, világosságot kelletik deriteni arra a tényre is, hogy ez a "CSAK" úgy is olvasható, mint "KACS", azaz Kanadai Autonom Csapat, s abban a G.P. Egyáltalán nem ritka jelenség az itteni esőerdőkben, parkokban látni fanatikusainkat , akik Thai Chi prelüd gyakorlatok közepette medi-szugerrálnak a választások kimenetelére.
Még csak azt óhajtom megjegyezni, hogy ha mi CSAK - KACS -ok, és más szimpatizánsok szerte a világban, jelentős ZÖLD képviseletet juttathatnánk be parlamentjeikbe, akkor talán meg lehetne még menteni - valahány milla évecskéig! - ezt a megkinzott,
de hőn szeretett Golyóbisunkat.Image hosted by Photobucket.com

Maradok tisztelője, zöld-som

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 20:54   
2006-01-12 15:55, poe:
-

Kedves javasasszony,

egy mondatresszel engem is eltalalt. Kitalalja, hogy melyikkel? Tudom, hogy szerencses megfejtot tisztelhetek Onben, ezert orommel varom, josoljon nekem is.

Tisztelettel,

az Ados

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 15:55   

ITT A DELFIN JÓSDA

Igen Tisztelt Tisztelőm SOM

Ne haragudjon, hogy megtisztelő ajánlatára csak most válaszolok, de eddig tisztességesen be voltam fogva. Azt se tudtam, merre szaladjak. Tudja, tisztességes asszony minden nap főz, hol spenótot, hol zöldborsót, de legalább egy zöld teát. Namegaztán, tudja kifogyóban volt már a bájitalkészlet is, de idő hiányában ezt most az egyszer másra bíztam. Remélem, nem fürdök be vele.

Ötletét a képviselőséggel teljesen magamévá tettem (nana, ne tessék moderátor után sikítani, ez itt kérem nem trágárság, pusztán politolo-ideológiai szakzsargon!!) Mint alább majd láthatja, egészen komolyan vettem a Csíki Autonóm Köztársaság
(felségjele CSAK) parlamenti választási hadjáratát, és ezennel ünnepélyesen, aktívan és passzívan választónak és választhatónak nyilvánítom magamat.
A kampányolást is megkezdtem. Legelső dolog volt természetesen a szükséges anyagiak biztosítása. Remélem, a törzsvevőim nem haragszanak meg érte, hogy nemrég befizetett bérleti díjaikat mobilizáltam a jó ügy érdekében. Ezúton szólítanék fel minden igaz zöldségfogyasztót - úgy mezőgazdasági mint nyomdaipari termékek vonatkozásában – hogy ne sajnálják parlagon heverő garasaikat a közelgő választások oltárán megáldozni.

Rengeteget törtem a fejem, mi legyen pártom neve, jelvénye, totemállata. Ez utóbbira már rátaláltam, remélem, Önnek is tetszeni fog, egy kaméleon. Szerintem tökéletes. Micsoda pókerarc! Nagy szája van, hosszú hegyes nyelve, előszeretettel vadászik a vérszívókra, és ha más szelek fújnak, zöld színét lilára vagy akár narancssárgára módosítja. Igazi túlélőtípus. Na mit szól hozzá?

Közben kicsit megint félbe kellett hagynom a munkát, a varrónőhöz futottam ruhapróbára. Ezt a szép kosztümöt választottam hamarosan megtartandó szűzbeszédemhez.
Tegnap tartottam egy szűkkörű közvéleménykutatást, megállapítandó, közvetlen környezetemben mennyi szimpatizánsra számíthatok. Magam is meglepődtem a pozitív eredményen. A csíki polgárok tömegesen tódultak zászlóm alá, és mintha csak rám vártak volna, már egyenruhájuk is készen volt. Ez is azt bizonyítja, hogy az Ön elképzelése működik.

Az eddigi feladatokban nagy segítségemre volt néhány szakmabeli asszonyság, de azt hiszem, most következik a munka dandárja, ki kellene egészíteni a stábot az erősebb nem igent mondó képviselőivel. Hopp, ez nem jó, a képviselő én leszek. Hm. Korteseivel? Igen, ez a megfelelő kifejezés.

Mi hiányzik még a sikeres politikai fellépéshez? Egy jármű. Sajnos söprűben nem találtam megfelelő színűt, amúgy is figyelmeztettek jóakaróim, hogy jobb lenne a földön járni legalább a kampány idején, hát szert tettem egy legújabb kiadású Gazelle-re Tudna esetleg egy jó sofőrt ajánlani? Egy képviselőtől elég snassz, ha maga vezet nem?

Holnap megyek az asztaloshoz, ahol megrendeltem parlamenti székemet. Lehet, hogy most sokan azt gondolják, előre iszom a medve bőrére, de biztosíthatok mindenkit, nem medvebőrrel van kárpitozva. Egyszerű, mondhatnám puritán darab, pácolt mahagóniból, viszont méretre készül.

Hát ennyit sikerült végeznem pár nap alatt, várom megtisztelő véleményüket, támogatásukat,
jawaslataikat.

Mrs. Wasorr a Zöldboszi Párt meglapító elnöke és egyszemélyes igazgató testülete

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-08 14:49   

Szent Szalmazsák, hát mi történt itt? Az ember alig húzza ki a lábát az ajtón, máris történik walami. Hé, jóember! Maga ott! Igen maga. Maga a villanyszámlás? Fogadjunk hogy Böbe nénitől jön?! Ha végzett, megkérném, adja már kölcsön kicsit azt a talicskát, míg fordulok vele vagy háromszor a bankba.
Köszönöm, várok......

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-08 12:59   
Itt a fizetseg, most kotortam elö a szalmazsak melyeröl.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-06 21:16   
Kedves Böbe

természetesen lehet krajcárban is fizetni, csak sok legyen és egész. A kiskakas gyémánt félkrajcárját inkább a piacra vigye.

Mrs.W.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-06 14:10   
Kedves Mrs Wasorr!

Krajcarral lehet-e fizetni ? a garast kivontak a forgalombol

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 23:56   
2006-01-05 22:44, poe:
-

Drága Wasorr, maga olyan tündéri...
nem lehetne ezt a tagdíj dolgot valahogy feketén elrendezni instállom?

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 23:37   
Tisztelt
Mrs. Wasorr a „Rep-kény” zöldreménypárt szépreményű lapító elnöke!

Javasolhatnám netán Önt, helyi Kerületi Képviselőnek? Egyre többen vagyunk zöld pártiak itt, de ebben a "rothadó" korszakban nincs gatyánk ilyen nehéz cimet nyakunkba venni. Az Ön szétágazó szakértelme viszont biztos siker lehetne. 23-ig még kellő idő lenne a kampányolásra is. S.O.S.!

Tisztelője: som

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 23:18   
2006-01-05 22:55, bobe:
-

en lassan tenyleg zöld leszek

Az jó, igy eggyel több ok, hogy a zöldekre adjam szavazatomat!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 22:55   
Kedves Mrs Wasorr!
Izgalmas forgatokönyv
es köszönöm a vegen a vigasztaloszavakat en lassan tenyleg zöld leszek

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 22:44   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedveseim, csak semmi pánik, itt vagyok megint. Varázsfuvolám, varázshegyem nincsen, sőt, attól tartok, a fuvolázást a szerkesztőbigottság rögtönitélő vörös plajbásszal kimoderálná, ámde ideiglenes átmenetiséggel megoldottam a problematikus galibát. Eszembe jutott, hogy megvan még a régi, kopottas kristályutánzatú gömböm a padláson.

Kicsit le kellett pókhálózni, és olykor szikrázik és pöfög és nyikorog, de csak ha működik.

Kedves Bérletesek, hahó!!! Aki befizette az ez évi lerovást, tessék, itt vannak a bélyegek, lehet nyalni. A hátulján lévő enyv a nyelvet a szájpadláshoz ragasztja, miáltal a nyelés lehetetlenné válik. Nincs ennél olcsóbb, gyorsabb és hatásosabb fogyókúra. Hogy undorító az íze? Na és? Én meg a kaviárt nem szeretem.

Most pedig következzék Kovácsné született Sárkányanyós Böbe kérdésének analizé szóval elemes boncolgatása.
Kedves Kovácsné
Mivel Ön szeret filmeket nézni és teszi is ezt napszám szerint, így egy fekete-fehér tanmesefilmmel fogom Önnek megvilágítani a jelen- és jövő állapotokat.
Feketepéter-Feketepál a cime, szürrealista dramolett, a főhős szűr nélkül is molett. Első jelenet, történelmi előhang, felvétel indul! Csapó! Csapóóó! Figyelj, mert kiteszem a szűrödet!

A fekete sereg az ellenséget a Fekete-tengerig üldözi. Útközben feketehimlő viszi el a fővezért. A gyászhírt fekete szegélyes papíron, fekete pecséttel egy fekete holló viszi az özvegynek Budavárába. Ő nagy bánatában feketébe öltözik és meglátogatja szomszédját, aki szenvedélyes rovargyűjtő. A pókok közül az özvegy a fekete özveggyel rokonszenvezik. Egymás vállára borulnak. Hamarosan csipkefüggönyös fekete autó áll meg a ház előtt. Mindkét özvegyet elviszi. Snitt.

Második jelenet.
A Fekete Sas fogadóban Fekete Pál kéményseprő fekete munkaruhájában feketepétert játszik egy piaci feketézővel, aki feketeöves karatebajnok. Közben feketekávét iszogatnak. Mire a fizetése elúszik, Fekete már tudja, hogy fekete fellegek tornyosulnak felette. Vihar készül, családi vihar. Hazaballag. Az ajtóban Feketéné Fehér Franciska fapapucsa fogadja. „Te feketelelkű hímpellér. Már megint nem maradt egy vasad sem?” Orra alá számlákat dugdos, melyekről feketén-fehéren leolvasható az anyagi helyzet. Mától Pál a család fekete báránya. De ezután jön még csak a feketeleves. Pénz kell mindenáron. Hősünk feketemunkát vállal. Fekete haja gyorsan őszül, szeme alatt fekete karikák. Kocsma, sör, cimborák feketelistára kerülnek. Esténként fiával sakkozik, mindig övé a fekete bábu. Lányának Fekete István könyvét olvassa. Feleségének zongorázik kicsit, de csak a fekete billentyűket nyomogatja.
Decembert írunk, hónélküli a fekete karácsony, de Pál végre fellélegzik. Pozitív a mérleg. Békülékeny hangulatban vesz az asszonynak egy csokor fekete tulipánt. Az aluljáróban megszólítja egy fekete „Testvér nem kell dollár feketén?”
„ Majd ha a fekete lyukak kifehérednek”- feleli. Kap egy hatalmas pofont, minden elfeketedik előtte. Másnap tér magához, szeme körül fekete monokli. Rendőr jegyezgeti a vallomását. Nem olyan fekete az ördög, amilyennek festik. Csak egy fekete pontot kap. Snitt.

A Fekete-Körös partján egy fekete gólya egy feketerigóval osztozik egy szelet fekete kenyéren.
A Fekete erdőben feketefenyők alatt egy fekete medve csipegeti a feketeribizlit.
Theend

Mi a theendő? Kedves Böbe. E filmben mint látja, minden fekete. Szerencsére ezek a sötét dolgok Önre nem vonatkoznak. A sárkányok ugyanis zöldek. És a zöld a remény színe.
Kellemes reménykedés kíván továbbra is

Mrs. Wasorr a „Rep-kény” zöldreménypárt szépreményű lapító elnöke

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 12:55   
Igen, Valéria, s ha azzal nem sikerül, akkor vegyünk elő Thomas Mann Varázshegyét.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-04 01:18   
Tisztelt Mrs. Wasorr. A varázsgömbot nem lehetne megjavitani a varazsfuvolával? Már nagyon soknak segitett. Probálja meg.

Egy tisztelője-

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-03 23:14   
Tisztelt olwasóim

Sajnálattal kell közölnöm, hogy szinte új varázsgömböm meghibásodott. Kizárólag elmúlt eseményeket hajlandó mutatni, azt is csak ritkán. A Willámszerwiz úton van, ha le nem lepi őket az idei hó, akár még januárban ideérhetnek.
Addig kérem szives türelmüket.
Reklamációkkal, goromba levelekkel forduljanak egyenesen a szerkesztőséghez. Hátha a kisasszony megsürgeti a jawitást.

Addig is maradok.....magamnak. Mrs. W.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-03 04:46   
Kedves Wwassorr, hihihi. Nagyon kösz, szép volt...

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó