2018. július 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-02 22:22   
Kedves Mrs Wasorr!

En elolvastam amiket a kutya everöl ugatott ez a kutya nekem sarkanynak:

De megis jobb lenne ha ön nezne bele abba gömbbe hatha hatha nem olyan fekete, vagy ahogy az unokam mondana, feteke a jövöm.

tisztelettel

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-02 22:13   
Ezek szerint ha az ember a a kihangosító gombot nyomja csak meg, akkor "ujjra" élesztésben részesül?
Na, ezek után én is megnézem hogy mibe ütöm bele az orrom

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-02 18:40   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves FerenczZsuzsanna

Érdekes kérdést vetett fel így újév hajnalán.
Körülnéztem a gömbben, majd saját köreimben folytattam kiterjedt és hólyagos kísérleteket,

és mindezeket összevetve arra a megállapításra jutottam, hogy a tésztában lévő láthatatlan élesztőgombák, mint eleven szervezetek, átvándorolhatnak a kagylóra, és ott természetesen további növekedést okozhatnak.
A tészta és a kagyló bensőséges kapcsolatának egyenesági leszármazottja lehet a kagylótészta
Mint tudjuk ugyebár, a mennyiségi változások idővel minőségibe csapnak át, ezért az Ön kagylója nem csak megkel, kel, kel, növekszik ,de szinte észrevétlenül át is alakulhat.
A telefonkagylóhoz legközelebb áll, így legkisebb változással létrejöhet ez a kagyló. Valószínűleg túlkelt a tészta, azért lett ekkora, de megéri, mert több ékszer fér rá.

Vagy például lehet belőle kagyló, ha ebbe belehallgat, azt is meghallja, amit a távoli tengerparton mormolnak.
Aztán persze lehet ilyen is, ez legalább ehető, és néha hang helyett gyöngyöt izzad. Végülis mitől jobb a csiga mint a kagyló? Miféle rasszista megkülönböztetés ez?!
Aztán persze a kagylók nagy családjába tartozik ez is. Itt megmoshatja tésztától ragadós kezeit. Mosom kezeimet a következő kép miatt, de nem tehetek róla, bizony ez is kagyló

A probléma megoldására többféle javaslatom is van.
1. Ne maszatolja össze a tésztával az összes kezét. Legalább egy maradjon mindig tiszta, kagylóemelésre, orrvakarásra, lapozásra a receptkönyvben stb.
2. Kéz helyett dagasszon lábbal! Nem látom be, miért lehet a szőlőt, káposztát lábbal taposni, és miért nem lehet a tésztát? Ez esetben minden keze tiszta, sőt szabad maradna, és dagasztás közben horgolhatna, internetezhetne, telefonálhatna. Ezt nevezem a munkaeszközök gazdaságos kihasználásának
3. A dagasztás megkezdése előtt húzzon a kagylóra valamit. Zokni, gumi(kesztyű), nylonzacskó segíthet a gombamérgezés megelőzésében.
4. Húzza ki a dugót a dagasztás idejére. A skypen csak egy kattintás kell a fecsegéshez, az is az egérrel. De ő az élesztőgombától esetleg felfújódik,bölcsőre hízik.

Remélem, kimerítő dagasztásügyi analízisem megértő fülkagylókra talált.

Tiszteletteljes újévi üdvözlettel minden olwasónak:
Mrs. Wasorr tavalyról maradt süteményfelelős

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-02 08:29   
Kedves újévi banya,
kérem, világosítson fel:
mi történik, ha épp dagasztás közben megszólal a telefonom, és én tésztás kézzel felemelem a kagylót? Az is megkel?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-28 21:39   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves R

Meglepetéssel és örömmel fedeztem fel nekem szánt karácsonyi jóslatát. Ilyen lehet, amikor a hóhért akasztják?
Nekem sajnos távolkeleti szomszédom nincsen, mind közelnyugatiak. Tudniillik sorházban lakom, tudja, olyan ez, mint a soros kapcsolás, amikor a legszélső becsapja az ajtót, sorban mindenkinél felgyulladnak a lámpák.
A hosszú kutyanyelvet végiganalizáltam, arra a következtetésre jutottam, hogy kutyából nem lesz szalonna. Ez egy reciprok bölcsesség, mert szerencsére a szalonnából sem lesz kutya.
Hogy a rizsszemű szomszéd jóslatának helyességét leellenőrizhessem, először kávézaccal próbálkoztam, de az információáradatba szinte beleszédültem.

Ezt követően felvettem a kapcsolatot a távolkeleti kolléganőkkel, de sajnos ők sem tudtak segíteni. Továbbtanácsoltak a kínai fővárosba, a császári palotába, ahol a három pekingi bölcs végre megválaszolta kérdéseimet. A tapasztalatokat szívesen megosztom Önnel és az olwasókkal.
Valóban egészen tegnapig úgy állt a dolog, ahogyan Önnek szomszédja felvázolta. A kutya évének kellett volna következnie ránk, ami megvallom engem sem kecsegtetett valami rózsás kilátással.

Saját sötét jövőmet leszámítva mutatkozott még nagyszámú mindenféle katasztrófa, sóskajárás, ostorcsapás, áremelkedés és hajhullás formájában. Még a nagykutyák sem pihenhetnének a babérjaikon. Ámde mindezeknek okozója, az eb az elmúlt ünnepnapokban kissé mélyebben tekintett a pohárnak fenekére (ez nem trágárság kérem, egészen tisztességes tárgyaknak, dolgoknak is van feneke, lásd még fiók, tenger, tejföl)

A kutyát tehát először a katzenjammer nevű másnapos betegség gyötörte, de mára virradóra nyomtalanul eltűnt. Nem a betegség, hanem a kutya! Természetesen nagy erőkkel folyik a keresés. Amennyiben az elkövetkező 3 napban az eb nem kerül elő, úgy a jövő év a veszett, oppardon elveszett kutya éve lesz.
Ehhez kívánok mind magamnak mind Önöknek kellő kitartást. Ki-ki tartson ki valamit avagy valakit. Az imént kitartottam a tenyeremet az ablakon, de csak pár hópihe hullott bele. Ebből megállapítható, hogy a kutya nem ette még meg a telet.

Mrs. Wasorr az "Ebek harmincadján" nevű karitatív boszorkányénekkar karnagya

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-27 22:57   
Kedves Miszisz!

Karácsonykor rekedtségemnek köszönhetően kántálásommal nem zavartam meg a jósda csendjét. Különben is az időtájt hiányzott egy kerekem. Most is sebtében, takarítás közben írok s már előre is plíz, ha esetleg a padlón kívül a jó ízlés határát is súrolom:

Kedves Wasorr! A szomszédait igen, a sorsát azonban senki nem kerülheti el, tehát fogadja ez esztendő wégén jókívánságaim mellé, megszívlelendő tanácsaimat a következő évre, melyben segítséget egy ideiglenesen hazánkban tartózkodó szomszédomtól kaptam:

A következő év – ha tetszik, ha nem - a kutya jegyében fog telni, ezért meg kell tennie a szükséges óvintézkedéseket, ha nem akarja kutyául érezni magát:

Házikedvenceit már idejében szoktassa a gondolathoz, hogy a tél kutya hideg lesz az idén. Vége a nagy vendéglátásnak, jövőre minden falatot be kell osztani és megszorozni kettővel.
Nem lesz azonban semmi baj, ha mindig tudja ki a főnök a háznál.

Maradjon továbbra is olyan mint most, mutassa csak ki nyugodtan a foga fehérjét és óvakodjon továbbra azoktól a dolgoktól amitől idáig is idegenkedett, Ne vegyen fel álarcot, esetleg csak szilveszterkor.

Választójogával élve, mindig a helyes utat válassza, s erről részletesen számoljon el, illetve be, a MON-on, nehogy ebek harmincadjára jusson a wéleménye.
Ha nem akarja magát kutyául érezni az új esztendőben, azt tanácsolom soha nem egyen kutyafuttában, pláne ne a forró kását. Ha ezt megfogadja, meglátja kutya baja sem lesz jövőre. Ha mégis valami történne, ne keseredjen el, ebcsont beforr.
Emberi- és párkapcsolatára is legyen jótékony hatással a kutya éve, legyen hűséges és vidám mint az idén is tette, társával nehogy csak szőrmentén bánjon, esténként altatódalt dudorásszon. Ne mérgelődjön jövőre sem sokat a morcoskodás nem segít - még ha Önnek is van igaza - mert tudja a kutya ugat, a karaván halad….

Ha fenti tanácsokat megfogadja, majd meglátja, Fin Chi nem egy kutyaütő szomszéd, nem rizsázott. Nagy szagértője ennek a tudorrmánynak. Akár egy levált cipőtalpból is meg tudja mondani az illető, vagy illetéktelenek jövőjét.
A kutyafáját már így eljárt az idő, elkutyagolok. Remélem ázik már önnél is az újévi lencse, sül a malac és fő az önbizalom

Tehát egy szónak is száz a vége, kívánom hogy az Újévben sok garas üsse markát,
Szorosan fogja, s ne eressze az újévi malac farkát.

Hűséges egyéves olvasója : R

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-24 03:43   
Kellemes karacsonyi unnepeket! kivanok Mrs.Wasorrnak es minden kedves berletes tarsamnak.
A tagsagi dijat most itt helyben lepengetem a jovo evre, mielott aremelesre kerulne a sor. (Az ember sosem tudhatja a mai vilagban...)
Image hosted by Photobucket.com

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-23 23:45   

ITT A DELFIN JÓSDA

Jaj ebben a nagy ünnep előtti zűrzavarban hova tettem az eszemet? Már órák óta keresem.

Néztem már az irodában de nincs.

Kerestem a táskámban de hiába.
itt sincs
Uraim nem látták valahol?

Nem-nem , ez nem az. Vagy ha az, hát nem az enyém. Az egy picit nagyobb. És szürke.

Azt mondják próbálkozzam a guglival? Kösz a tippet!
Megvaaan. Na végre, hát persze, hogy a konyhában feledtem. Ebből is látható, hogy kevés mostanában a sütnivalóm. Na csak ha megleltem.
Kedves Boots, köszönöm, hogy felhívta a figyelmemet múlasztásbeli hiányosságomra. Ezúton szeretném mind a figyelmes mind a figyelmetlen bérleteseimmel közölni, hogy az idei esztendő legkésőbb december 31-én kimegy a divatból. A bérletek érvényesek lesznek jövőre is, mert a csíki nyomda papírhiányra hivatkozva nem vállal utánnyomást. Aki tehát a következő évben is igényt tart a jövőjére, az zarándokoljon el a bankba, rója le jövőügyi tatarozását, cserébe kap tőlem postán egy bélyeget. A bélyeget ráragaszthatja a bérletére. Tehát meg lesz bélyegezve.
Hölgyeim-uraim, fáradjanak a pénztárhoz. Csak sorban, egymás után, amíg a készlet tart.

Rzsike nevű bérletesemnek üzenem, hogy itt állok megfürödve, de valaki már bedobta helyettem a törölközőt.

Kellemes gyertyagyújtogatást és mértékletes fogyasztást kívánok mindenkinek: Mrs. Wasorr kis iparos és agykereskedő Rezeda u 66.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-23 15:08   
Kedves Mrs Wasorr!

2005-os berletem hamarosan lejar, kell-e hosszabbitani az uj ewre? MIG ezen tunodtem, meglestem amint manosapkaban kotyvasztja az ujewi pezsgot... wagy csak kostolgatja?

Berletese Boots

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-19 13:41   

ITT A DELFIN JÓSDA

Minden kedves olwasónak és jövőtudakolónak ezúton kívánok kellemes és békés karácsonyt és nagyon boldog új esztendőt. Jövőre velem ugyanitt!

A szokásos árleszállítás a két ünnep között várható. Figyeljék a reklámot!

Mrs. Wasorr a citromhéjreszelők nemzetközi klubjának technikás technikusa

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-18 23:18   
2005-12-18 22:24, Rzsike:
Mrs. Wasorr és Mr. Google
________

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-18 22:24   
Mrs. Wasorr és Mr. Google

http://www.logogle.com/ggl.php?hl=ja&lo=Mrs.+Wasorr

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-14 14:31   
Kedves Mrs Wasorr!
Köszönjuk Önnek jol fogott a jövendömondas a fönök nagyon elegedett volt. Nekem csak egy hozzatennivalom van, ez a sarkany jobban nez ki:
http://peterpalms.com/graphics/china/dragonredwhiteyellow.jpg

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-14 08:44   
Kedves Ms. Wassorr,
olvaSOM, olvaSOM a sokféle fajta jó tanácsokat. Most épp jól fog nekem az ilyen könnyed stilus.
Élek az alkalommal és máris kivánok Önnek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket.
B. U. É. K!
som

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-13 03:20   
2005-12-13 00:41, poe:

Kedves Mrs. Wasorr !
Nagyon halas vagyok a praktikus tanacsokert, magamtol mindez sohasem jutott volna eszembe. A legnagyobb torturanak megis azt tartom, amit a cipelesre ajanlott.
Ezt nem hiszem, hogy veghez vihetem anelkul, hogy osszelapulnek.
Megkerestem az illetot, akit segitsegnek ajanlott, de hasznavehetetlennek bizonyult okelme.
Mindenkeppen jobb hangulatban vagyok es mar egyaltalan nem vagyok elveszve.
Maradok tisztelettel,
Katicabogar

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-13 00:41   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Katicabogár

Mint látom felleg borult a várra, azaz a várásra, vagyis az ünnepvárásra. Ráadásul bég bedeg is vold. Rebéleb bár jobbad vad. Vígasztalódjon kedvesem, én is elcsavarogtam az időt és most kutatom, ki segítene ki/be az előkészületekben. Rá gondoltam:

Azért ne irigykedjen nagyon, néhány tanáccsal szolgálok Önnek is, hátha beválik.

Első és legfontosabb a szakirodalom. Ebben a szép sárga könyvben mindenféle útmutatást megtalál a takarításhoz. A Clean Team nevű San Francisco-i takarítóvállalat saját gyakorlatát ültette át az elméletbe, gondosan lemérve minden fázist és frázist, vegyileg elemezve minden foltot és csodaszert. Háromszemélyes szocialusta brigádjuk 42 perc alatt takarított tökéletesre egy átlagos állagú családi otthont. Kérdezze meg, mennyi az órabérük.

Ha mégis önkezével kívánna véget vetni a rendetlenségnek, úgy áldozzon elegendő figyelmet a munkaruha kiválasztására. Fontos a kényelmes, bő nadrág, a színben passzoló kesztyű és a praktikus és csinos lábbeli.
Nem mindegy, hogy miben, de az sem, hogy mivel dolgozik. Ne sajnálja a pénzt, vegye mindenből a legjobbat és tartsa kéznél. Ezt az eszközt takarítás után kis ráfordítással zsúrkocsivá alakíthatja.
Ha mégsem boldogulna egyedül, avagy szeretne a lélekölő robotba egy kis könnyű izgalmat csempézni, rendeljen segítségnek egy Chippendale fiatalembert. Ketten hamarabb végeznek a tennivalókkal.

Mutassa csak a tenyerét kedves!

Hát ez bizony jól kiázott. Látom benne a jövőt. A jövő hetet. No de sebaj, mire megpucolja a családi ezüstöt, ez is rendbejön. Utána kenegesse sáfrányból préselt olajjal. Kicsit megsárgul, de legalább megspórolhatja a gumikesztyűt.

Lássuk most a sütés-főzést. Amit lehet, vegyen meg készen. Persze haza kell cipelni, de mégiscsak hamarabb megvan. A tudomány ma már nem ismer lehetetlent, nézze csak, mire képes a géntechnika

Az ajándékokat rendelje meg az illetékestől elvégre úgyis tartozik még Önnek a szabadulásért.
A lakás és a fa díszítését bízza a családtagokra, az sem baj, ha tarkabarkára sikerül.
Mi maradt még? A bejgli. Nézzen körül padláson-pincében, talán maradt tavalyról.

Hát ennyi. Ha mindennel végzett, irány a fodrász, ott legalább kipiheni magát.
Kellemes add-veddet kívánok.

Miszisz Wasorr Családi Ünnepszervezö és Tisztaságfelelős

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 02:55   
Kedves Mrs.Wasorr!
Nagy oromomre szolgalt, hogy eppen idoben visszatert irodajaba, mert valoban elveszettnek erzem magam, es az On segitsegevel vegre elobujhatnek rejtekhelyemrol.
Ugyanis arrol van szo, hogy egy heti betegeskedes es nepbiraskodas utan, bar egeszsegem most mar javulofelben van, ugy nez ki, hogy a targyaloterembol nem sikerul hamarosan kikerulni es a kormomon a gyertya mar... Nem tudtam hozzafogni a karacsonyi elokeszuletekhez meg eddig, pedig hosszu ido utan most eloszor fog a csalad osszegyulni nalunk es igazan halas lennek, ha valami praktikus tanaccsal latna el.
Maradok tovabbra is,
Masodik Berletese: Katicabogar

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 02:00   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Bérletesek, olwasók, látogatók és érdeklődők. Örömmel látom, hogy nem hiába hagytam nyitva az ajtót, távollétemben is be-betértek melegedni, és kellemesen elcsevegtek a várószobában.
Végetért a scandiwicca-tanfolyam, ismét munkába állok, kell a pénz, hiszen nyakamon az ünnep. Hát tessék, csak tessék.

Kedves olvaSOM

Örülök, hogy betévedt a jósdámba, a teremtés koronái ritkán járnak nappal erre. Pedig a jó tanács olykor többet ér, mint egy falás kalács. Uraim, csak bátran.

Kedves Katica bérletesem. Ön is nagyon elveszettnek látszik ott az út végén. Nem tudja merre menjen? Itt vagyok, tessék csak érdeklődni.

És Ön kedves Valéria? Nincs kérdése? Vagy csak az év végi kiárusításra vár?

Kedves Bérletesem R
Csavaros elemzését csavargás ügyben egészen magamra vettem, az elemzésbe csavart csavart köszönöm, igazán szép példány.
Néhány gondolat a csavargásról (latin neve tekergettem, mértékegysége 1 menet/10000 lépés)
Egyik formája a hazajárás, amikor a távolbaszakadt felnőtt csavar meglátogatja az anyát.

A szerelmes csavar csak csavarog, mint falusi kutya a nagyvárosban, míg párjára nem talál.
Fiatal csavarok az esküvő után nászútra mennek.
Egy házas csavar nem csavarog többet, megállapodik, letelepszik. Meghúzza magát
A páros csavarok boldog csavarok
A 25. házassági évfordulón befizetnek egy karibi nyaralásra és vad táncot járnak fűszoknyában
De nem minden csavar életútja ilyen kiszámíthatóan unalmas. Egyesekből gerinctelen talpnyaló lesz, másoknak csak az evésen jár az eszük. Ez még nem olyan nagy baj, de akad olyan elvetemült csavargó, aki borba fojtja a tekervényeit. Persze minden reggel macskajajjal ébred. Néhány év múlva egészen becsavarodik Ha már semmi nem segít, vízkúrára fogják szegény fejét. A radikális kúrának mellékhatása a gyors rozsdásodás

Kedves R
R emélem, nem veszi zokon egy rokon(lélek) menetirányú okoskodását. Mint látja, valóban továbbképzésen voltam, ott tettem szert erre a csavaros észjárásra.
Legyen kellemes hete, kérdéseit továbbra is várom.

Kedves 87 éves Bérletes Sárkány
Szíves kérdezősködését köszönöm. Kérésére belenéztem a jövőbe, és csupa kellemes dolgot láttam.
1. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Egy kovács könnyebben jut a szerencséhez, hisz a műhelye tele van patkókkal
2. A kovácsműhely nem lehet meg tűz nélkül. Szerencsére jól választott házastársat, egy sárkány mellett nincs gondja friss parázsra.
3. Mutassa csak a tenyerét!

No nézd csak. Egy, kettő, három, négy, öt. Öt ujja van, ez az öt elem. A hüvelykje a vas, a kovács kovácsolásának alapanyaga. A mutatóujja a tűz, ami pirosra izzítja, a középső a víz, amivel megedzi a vasat, a gyűrűs a levegő amivel a tüzet fújtatja és a kicsi a fa, amivel a tüzet táplálja.
4. Az új esztendőben nagy beruházása lesz, venni fog egy új kalapácsot.
5. Látok egy nagy M betűt is, rengeteg Mákos bejglire és Makarónira van kilátás.
6. Három utazása lesz, egyik a gyűrű urával, a másik nosztalgiatúra, a harmadik várhatóan dél felé. Vigyázzon a csomagjaira, rendszeresen számlálja meg őket.

Nos ennyi tellett tőlem mára.
Maradok továbbra is az Önök hűséges jövőügyi tanácsnoka
Mrs. Wasorr a Rezeda utcából

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 21:55   
Kedves Wasorr asszonysag , utolagosan megkerhetjuk-e önt egy kis jövendömondasra?
ugyanis kedves parom :

nagyon szeretne tudni mit hoz a jövö ? marmint a jövöev

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-08 00:29   
Kedves miszisz Wasnosi,

Merre jär-kel mostanában? Csak nem beleütötte már megint valamibe a wasorrát? Micsoda dolog ez kérem! Az ujjai köré csavarja az olvasókat, Ön miatt elpártolnak a Ludas Mátyás nevét viselő magas színvonalú wicclaptól, aztán eltűnik, mint valami bolygó hollandi!

Arra gondoltam svédasztallal várom mire megjön a továbbképzésnek álcázott hólapátolásból, de hát ez nem volt jó ötlet belátom, (illetve nem látom) mert az idő wasfoga, vagy talán a többi türelmetlen bérletes - kávéháznak nézve - lepusztította a terített asztalt. Ezért most feladok önnek egy hasznos ajándékot, mely illik csavaros észjárásához. Tessék, itt van egy valódi csavar. Igazi svéd, nem S acélból készült, de elnyűhetetlen darab!

Még a keményebb fához szokott szú sem rágja szét! Csak vigyázzon, be ne csavarodjon tőle, amint megcsodálja.

Nagyon sok mindenre lehet ám használni, elhiheti nekem:
Kellő megvilágítással használhatja karácsonyfadísznek, vasár- és ünnepnapokon hajcsavarónak. Levegőbe feldobva azonnal légcsavarrá válik, de megállja helyét asztallábként is, ha az ünnepek alatt vendégei véletlenül az asztal alá innák magukat, könnyebb a lecsúszás, kisebb a balesetveszély, valamint fel is lehet rajta újra kúszni. Továbbá, amennyiben sikamlós talajra tévedne, boszorkányos ügyességgel becsavarva cipőjébe, csúzos, oppardon csúszós gondjain is segíthet - feltéve ha éppen nem ég a talpa alatt a talaj. Végezetül ajánlom, hogy egyre gyakoribb csavargásai alkalmával feltétlenül vigye magával, nehogy elcsavarják a fejét, mert ha nem így tesz... mehet fordítva...meg ordítva.

Sajnálom, hogy személyesen nem tudom elvinni Önnek az ajándékom, azonban a helyi postahivatal előtt határozott parancsot adtam ki: "CSAVAR GO!" "R" küldeményként továbbítottam, így remélem nem vesz svédcsavart, és hamar ott terem. Hisz tudja, a türelem csavart terem... vagy ez nem így van? A terem buráját elfejtettem!

Nem csűröm-csavarom tovább a dolgokat megmondom nyíltan: Legközelebb valami hihetőbb mesét találjon ki plíz, mint holmi „továbbképzés” mese, hisz tudjuk az Ön agya nem tágításra, inkább szűkítésre szorulna néha.

Remélem hamarosan viszontlátom.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-04 02:28   
Aszongya, hogy tanulmanyutra ment Az a furcsa, hogy a macskajat is vitte es az egesz ruhatarat. Minden allomason atoltozik. Valami nem tiszta... Naaaagyon gyanus ez a hirtelen elutazas.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-04 01:09   
Vagy talan a fogorvoshoz????

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-04 00:15   
Ahogy a lábaszárát elnézem gyantáztatni ment

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-03 04:47   
Tudtammm, hogy ez lesz a vege!
Messzi foldrol zarandokolok ide, hogy eljek a "masodik" berletes jogommal. Utkozben csak amugy suhannak el a fejem folott a "jarganyok".
Mit ad Isten?? Mrs.Wasorr volt az egyik utazo...
Kedves Mrs. Wasorr!
A legforgalmasabb idoben, amikor mindenki karacsonyi ajandek utan koslat, nem illik "bezarni"!! Tavaly ilyenkor is szep szammal jottunk a Josdaba. On meg eppen most hagy cserben ?
Csalodott berletese:
Katicabogar

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-03 00:38   
Ez a rovat sokkal jobb mint a Modern Ludas Matyi !!!!

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-03 00:13   
Hallóóóó Mrs. Wasorr!

Tessék mán megmondani nekem, hogy ez a rovat a Modern Ludas Matyi? Ennyi 5let, találékonyság.. csintalankodás..! Csak ámulok-bámulok. Es olvasok.

Irni nem tudok.. De ez már más "lappra" tartozik.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-02 22:57   

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-30 22:33   
Köszönöm kedves Mrs Wasorr!

Ti többiek meg ne lovagoljatok a helyesirasomon Sajáthütésüt akartam irni sajt lett belöle, az sem rossz.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-30 22:22   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves 87 éves K.Böbe (akin mostanában az elsárkányosodás jelei mutatkoznak)

Bár magasan kvalifikálódott boszorkány vagyok, a modern technika ördöngös gépezetei és azok működési zavarai nem tartoznak fő erősségeim közé. Mégsem hagyhatom Önt a legteljesebb tanácstalanságban ebben a rettenetes helyzetben. Ámbár látom, régenvárt lovagja, az a nagy lábon élő U.T. már bekukkantott az ablakán, és a főszerkesztőségi kisasszony is kopogott itt a csőrével. Segíteni bezzeg nem tudtak egy idős csíki polgárnak. Nade sebaj, itt vagyok én, kedves, fel a fejjel. Mrs. Wasorr mindenre talál orvosságot. Nem-nem, tegye csak el azt a viagrát, az nem ér semmit. Lássuk csak:

Először is nem árt, ha alaposan megismerkedik számítógépe belső szerkezetével, alkatrészeivel és azok funkciójával. Ez az ábra talán segítségére lesz.

A sajthűtés mindenesetre rossz ötlet volt, gondolt egyáltalán az egérre?

Azt hiszem, én tudom mi okozza a berregést és zakatolást. Ugye ilyen az Ön gépe?

Próbálja csak meg, vegye le a lábát a pedálról. Még mindig zörög?
Akkor szedje szét a gépet és takarítsa ki belőle a sok törött tűt, gombot, gyűszűt, aprópénzt.
Aztán vigye ki a kertbe, hamarosan jövök én is a varázspálcámmal.

Önnek nem kell kijönni ebben a hidegben, majd mobiltelefonon tartjuk a kapcsolatot. Figyelje a monitort. Zúg? És most? Nem hallom! Nem hallooooooom. Hallóóóó.
No most.upsz
Ugye elhallgatott a zúgás?
Nagyszerű. Az 50 garast tartsa készen számomra. Örülök, hogy segíthettem

Mrs. Wasorr számítógépjawítási tanácsadóhivatalvezető

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-30 20:37   
2005-11-30 19:46, bobe:
-

Ennek a sajthűtésű dolognak utána fogok nézni, biztos valami új technológia. Elvileg érdekel engem is. Főleg, ha mobiltelefonhoz is alkalmazzák

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó