2018. december 11. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-30 19:46   
2005-11-30 19:33, ubuge:
-
2005-11-30 19:15, bobe:
-

Kedves sárkány úrhölgy, én a napokban cseréltem le a gépemet, de ragaszkodtam egy csendes dobozhoz. 500ezer régi lejemmel került többe (köbö 14 ajró), mint a nemzajos, és működik. Még aludni is lehet mellette.

-
Kedves Ubuge az attol fugg milyen videokaryaja van az embernek . Mivel nekem sajthutesu emiatt eleg zajos a videokartyam nvidiaGeforceFX6800-as zörög

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-30 19:37   
2005-11-30 19:33, ubuge:

nemzajos, és működik. Még aludni is lehet mellette.

Mobiltelefonbol is ilyet kellene venned

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-30 19:33   
2005-11-30 19:15, bobe:
-

Kedves sárkány úrhölgy, én a napokban cseréltem le a gépemet, de ragaszkodtam egy csendes dobozhoz. 500ezer régi lejemmel került többe (köbö 14 ajró), mint a nemzajos, és működik. Még aludni is lehet mellette.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-30 19:15   
Melyen tisztelt Mrs Wasorr!
Segitseget kerek. Van egy eleg jo es eleg uj szamitogepem, csak egy a gondom vele. Ugy zörög mint az orosz Raketa porszivo. Rendes, normalis ember nem is tud melle ulni, szerencse hogy nagyothallok. Van -e segitseg?

Elöre is köszönöm.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-24 11:07   
2005-11-22 19:39, poe:
-

Kínáljon meg 50 garassal avagy váltson jósdabérletet, most még 300-ért megteheti.

Nekifogok akkor gyujtogetni, es jelentkezem a berletemert! Szamolhat velem uzleti tervei soran.

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-22 19:39   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Szerkesztő Úr

Belépőkártyája természetesen érvényes mindhárom keresztneve mindhat kombinációjában, azaz mint SHI, SIH, HSI, HIS, ISH és IHS.
Tavalyi korosodásakor ingyen jóslatot kapott tőlem, idén öregedési fonónapot tartottunk a tiszteletére. De a legszebb születésnap is mindössze 24 órából áll, ennek elmúltával Önre is, mint mondenkire a továbbiakban a piacgazdálkodás kereslet-kínálati törvényszerűségei vonatkoznak. Azaz jövendőmondást, tanácsot keres? Kínáljon meg 50 garassal avagy váltson jósdabérletet, most még 300-ért megteheti.

Nem kedves uram, a Fonóbérlet csak a monólányok esti összejöveteleire érvényes, oda viszont díjtalanul.
Remélem, az anyagi vonzat inkább vonzza, és nem taszítja ki Önt megrendelőim népes táborából. Ha gondja van, forduljon hozzám kérdéseivel, kétségeivel bizalommal. Én mindig megmondom a magamét. Sőt gyakran a másét is. Néha Tamásét is.

Mrs.Wasorr a szerkesztőségi mókaközösség sörös elnökhelyettesének jegyzője

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-22 14:33   
Megjottem, ime a tagsagi kartyam:

Kerdes: elfogadjak igy is, vagy javitani kell a keresztnevek sorrendjen a biztonsag kedveert? Es feljogosit joslasra is, vagy azert pluszt kell nyujtani?

Hunor

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-21 03:52   
A szuletesnapra koncert is keszult ... A Karpatmedencen kivul es belul elo magyarok koszontik az ujszulottet : Image hosted by Photobucket.com

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-21 03:19   

ITT A DELFIN JÓSDA

Születésnapi fonóház-buli S.H.I tiszteletére. Csak tessék- tessék, mindenkit szeretettel várunk. Gyűjjenek kentek bé.

A kapuban a fonóasszonyok legöregebbike fogadja a vendégeket. Az ünnepeltet felirat is segíti a tájékozódásban. Erre Hunor erre!
Ma este a guzsalyosban áll a bál. Az udvaron már megkezdődött a mulatság. Fürgelábú lányok és menyecskék forognak körbe-körbe. Csak bele ne tappodjanak a csihányba. Tánc-tánc-kendertánc... Nocsak, ki áll ahajt a kapuban? Ez a helyre legény biz az ünnepelt. De micsoda szép árvalyányhajas kalapja van. No sógor hát mennyen bé, ne ájjon meg az ajtóban! Na maga oszt erőst megijedt a sok vászoncselédtül. Nézzen csak körül bátran, nem harapnak. Némelyiknek nem is igen lenne mivel. De maga nyilván attul fél, ki tanálják pletykálni. Hát biza van itt parapács asszony több is. Még alig türüli ki egyik es az álommaradékot a szemibül, már jár a nyelve
mint a rokka kereplője.

Na végre, csak ha átbükkent má a küszöbön. Nincs itt a bambuc, csak mennyen béfele.

Ha az a két pruszlikos fehérszemély föláll a küszöbrül, bémehetünk a fonóba es. Tuggya, betakarodástól a húsvéti kókonyáig itt múlatjuk az estéinket. Összegyünnek a népek minden nap, az öregasszonyok a bogos újjaikkal a szöszt fonják, a leányok-legények játszódnak, táncolnak, danolnak. A borral tölt bokály is körbejár, de csak a legények száján. Az asszonyok örömestebb a borvizet isszák.
Ejsze ha egy féreg, kis pocik szalad a székük alá, majd lesz nemulass, a sok fuzsitus leány mind a padra mászik föl izibe. A pad alatt a kis csóró addig megkapja az elgurult orsót. Bécseréli tán majd egy darab édes döblecre. Amott a szuszékon ül Böbe néne, és a Csíki Kurjantó legújabb számábul olvas föl a szoknyás népségnek.

Vajon min szörnyülködnek?

Megesik az is néha, hogy előhozzák a sutbul az öreg fonográfot es fölteszik rá a Székelyfonót.

De hallga csak, a pitvarban már hangol a banda….
Nem is sertepertélek itt tovább láb alatt, hadd mulassanak.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-17 01:48   
2005-11-15 02:20, poe:
-
Hűha, kedves Mrs W, 12 és fél millió jóslatfogyasztó közül ilyen sokan csak Önhöz fordulnak a mindennapi betevő jóslataikért? Ez igen! Mondjuk ha a felmérés résztvevői közül csak 8 millióan jósoltattak már egyszer Önnel, és Ön az év minden egyes napján napi tíz jóslatot készített (és akkor még az évi rendes szabadságot bele sem számoltam), jól bele kellett húznia, hiszen ez megközelítőleg 2191 évet vett eddig igénybe.

Egyébként csak helyeselni tudom, hogy a gondolatolvasás irányába is kiterjeszti a tevékenységi körét. A főszerk. kisasszony nyári helyettesítés-pénzzel és lábbelik vásárlásával kapcsolatos gondolatait nyilván nem lehetett könnyű megfejteni, pláne a két dolog között párhuzamot vonni, viszont hogy helytálló a gondolatolvasása, az egyszer biztos. A fénykép ezt napnál is világosabban bizonyítja. Nekem akkor kezdett a dolog gyanús lenni, amikor a legutóbbi szerkesztőségi megbeszélésre érkeztünk és a kisasszony belépődíjat akart tőlünk szedni.

Kétségeimmel ezentúl is csak önhöz fordulok, hiszen máshonnan biztosan nem kaphatnék ilyen tárgyilagos és tudományos magyarázatot.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 15:50   
Kedves Mrs wasorr a reggel ota probalok ide betenni egy hangos röhöges hangfajlt, sajnos nem megy. A finom apropo a rizsemröl az teljesen kikeszitett. Nem is mertem elolvasni a ferjecskemnek mert biztosan önhöz költözik.)

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 02:22   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves 87 éves K.Böbe néni (úgyis mint sárkány Heléna)

Meg kell mondjam az őszintét, nem értem Önt. Fél éve sincs, hogy kimerítően részletes tanácsokkal láttam el vendégvárás-ügyben. Erre mit kell hallanom? Megint kitárja szívének és házának kapuját holmi népvándorlási hordák előtt? Hát Ön sosem tanul?
De ha meg kell lennie, ám legyen. Lelke rajta.
Íme frissensült tanácsaim a minél tökéletesebb vendéglátáshoz:

A reggeli nem okozhat gondot egy olyan tapasztalt házisárkány számára, amilyet Önben tisztelhetünk. Kávét természetesen mindenki magának készítsen a kávégépben. Mellé pirítóst szervírozzon, ezzel már el is dőlhet a napi program. Ha esik az eső, ültesse vendégeit a TV elé. Mivel úgysem tudnak svédül, közben válogattasson velük borsót-babot, gombolyíttasson pamutot, de akár egy rokkát is beállíthat. Ha süt a nap, vigye ki őket a szabadba tüzifát gyűjtögetni. Ha havazik, kapjanak lapátra izibe. Talán beválnak hóhányónak.

Az ebéd szintén legyen egyszerű, de mutatós. A diétázó és vegetariánus vendégek számára helyezzen egy tányérra maréknyi szójacsírát, szúrjon a közepébe árbocnak egy zellerszárat, kanálnyi sovány joghurttal öntözze körül, végezetül szórja meg 3 ½ szem szezámmaggal. E gasztronómiai csoda neve “zellerteller” Nagyétkű vendégeinek rendezzen a kertben ökörsütést, melyhez felhasználhatja a délelőtt gyűjtögetett fát és a kapu előtt részegen hortyogó jávorszarvast.

Ha vendégei kedvelik az olasz konyhát, süssön nekik pizzát, nagy adagot, így kitart vele a vendégek érkezésétől távozásáig.
Szárnyast csak aszpirinnal töltve, lázmérővel a csőrében tegyen asztalra, és gondoskodjon 100-as csomagolású papírzsebkendő-körítésről is.

Utóételként tejberizst vagy fagylaltot kínálhat, előbbi, mint aktív szén, szabályozza az emésztést, utóbbit sült citromhéjjal, hajszálvékony eperszelettel, kávécseppekkel díszítse. Míg a vendégek a felsorakoztatott kéziszerszámok között válogatnak, jól is laknak a látvánnyal.

Természetesen a gyümölcs sem maradhat ki, télidőben nagy szükség van a vitaminokra. Egészséges vesetisztító hatása miatt a dinnyét ajánlanám.

És még egy apró trükk: minden ételbe tegyen egy kis kanálnyit az itt mutatott paprikakrémből. Lényegesen kevesebb étel fogy majd, de sok-sok vizet fognak inni rá.

Ha a fenti ajánlatok közül valamelyik nem nyerné meg a tetszését, avagy a sok tanács után is tanácstalannak érezné magát, nézzen be saját webkonyhájába

Kellemes vendégvárást kíván Mrs. Wasorr, a “Boszorkánykonyhatündér”című gasztritikus hetilap helyettes receptfelírója

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 02:20   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Okos Nyomozónk

Szíves érdeklődésére közlöm, hogy én az ilyen személytelen, lélektelen, modern humbugban nem hiszek, mert ez csak a dolgozó tömegek megtévesztésére alkalmas globalizációs porhintés. Én kérem kizárólag míves, évszázadok óta bevált háziipari módszerekkel és eszközökkel dolgozom. Nem mondom, hogy a technika vívmányait megvetem, de a kommersz dolgokat csak ritkán betévedő, igénytelen, kósza megrendelőknek, és még ritkábban előforduló hitetlen tamásoknak tartogatom.

Szabadságom idejére a főszerkesztőségi kisasszonynak, nevezett Rigó Jánosnak kellene gondoskodnia helyettesről. Ezt azonban gazdasági okokból nem teszi, az így megspórolt jawakon is újabb lábravalókat vásárolhat.

A fenti kép a legutóbbi szerkesztőségi együttes (nem közös!) ülésen készült, mint látható kedvenc főnökünk itt is tart váltócipőt

De hogy minden esetleges félreértést eloszlassak ez ügyben, és mind nagyrabecsületes megrendelőimet, mind irigyeimet és leendő potenciális ügyfeleimet meggyőzzem, nem méltatlanra pazarolják hiszékenységüket és garasaikat, íme az objektív és legfrissebb jósláskutatási szúrópróba eredménye.

A Gallopp Nemzetekfeletti Közös Véleménykutatási Intézet, rövid nevén GALNEKÖVÉKUTINT a napokban hozta nyilvánosságra 600 országban 12 és fél millió jóslatfogyasztó bevonásával készült tényfeltáró felmérésének eredményét.

Ezen az ábrán Ön és az igen tisztelt olwasók is láthatják, hogy a Csíki Kurjantó nem akárkit szerződtetett ám jövőügyi előadónak. Persze távol álljon tőlem az önös dicséret, ez pusztán a valóságos, tényszerű realitás.

Remélem, kérdését a tőlem megszokott alapossággal sikerült megválaszolnom, és nem galloppíroztam el magam. Az eredmények ismeretében tudni vélem, hogy a jövőben is hozzám fog fordulni kétségeivel.

Kollegiális barátságossággal Mrs Wasorr a Gallopp-medál várományosa

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 00:04   
Kedves Mrs Wasoor közeledik december vendegsegek es unnepek honapja. nagy gondban vagyok . Mit fözzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeekk?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 15:14   
Kedves Mrs W!
Valamelyik nap azt hallottam, hogy van egy honlap ahol a reménykedő szerelmesek leellenőrizhetik, hogy az áhított illető mennyire szereti viszont őket, méghozzá százalékos arányban kifejezve!

Önnek a gondolatolvasás (és általában a jóslás) ilyen módszereiről mi a véleménye, kedves W-né? Esetleg nem gondolkozott még el egy hasonló elven működő szoftver bevezetésén (azaz bizonyos adatok beütése után megjelenik a jóslat), legalább évi rendes szabadsága idejére?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 14:51   
Kedves Bogár

Csak azért, mert praktikusabb, tartósabb és olcsóbb a lendkerék, mint a Duracell

Mrs. W. elektrotechnográfikusz magnetoszkopikusz vajákusz

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 02:53   
2005-11-13 18:51, poe:
a másodikon második Bérletesem látszik személyesen.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 21:28   
2005-11-13 21:10, Rzsike:
-

Nem Amadeus ugyanis horogkereszt volt rajta

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 21:10   
2005-11-13 19:25, ubuge:
"..Ilyen esetben érdemes lementeni a képet a saját gépedre, feltölteni a vödörbe, s onnan bekötni a fórumba."
-

Vigyázzatok ezekkel a képekkel.
Nem mindegyiket lehet szabadon felhasználni a szerzöi jog megsértése nélkül. Most folyik egy 17 éves fiú esete, aki szintén letöltött egy képet, feltette a saját honlapjára, a kép tulajdonosa 6000 Eurót követel töle!
Az elsö fokú bíróság felmentette ugyan, de a felperes fellebbezett

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 21:10   
Hú Böbe Mrs. W. bosszúból warázsolta ilyen randára az autótokat? Nem volt szebb a másik kép?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 20:43   
2005-11-13 19:25, ubuge:
-

Köszi Ubu ebböl is tanultam . Mindig tanul az ember meg asszony még a 87 eves is kulonben ez a kep volt:
http://photobucket.com/albums/v63/bobipisti/?action=view¤t=gris.jpg

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 19:25   
2005-11-13 13:12, bobe:
-

Kedves Böbe,
nem mindenhol veszik jónéven, ha az ember egy fórumból linkel a náluk található képre, mert az általában nagy forgalmat jelent, ami pénzbe kerül. Ezek a fiúk durvábban fejezték ki nemtetszésüket, s átirányították a linket egy csúnya képre, amelynek a címe azonban figyelmeztetés volt, hogy az úgynevezett hot-linket többé ne használd. Ilyen esetben érdemes lementeni a képet a saját gépedre, feltölteni a vödörbe, s onnan bekötni a fórumba.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 18:51   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves R

Köszönöm az ügyes kis 5letét a kamerával. Miután besötétedett, elkértem a hűséges ajtónállótól a filmeket. Az elsőn az égvilágon semmit se láttam, ez nyilván tegnap éjjel készült. Egy árnyalattal jobb volt a második, de hogy ki a hölgy a hajnali ködben, sejtelmem sincs róla. A ma délelőtti azonban tökéletes digitális filmminőség, nézze csak:

Az első kockán persze a kameraman majomkodik, a másodikon második Bérletesem látszik személyesen. A következő kockával egy kis galiba történhetett, mert csak a lábakat látom. Krampusz legyek, ha ezek nem a főszerkesztőségi kisasszony topánjai. Az utolsó kockán pedig Böbe néni legyeskedik a kamera előtt.

Sajnos, nincs több film, és a spórmalac is világgá ment, de azért nem feledem el e szerkezetet, nehezebb esetekben segedelmemre lehet.

A Márton nap elmúlt, bár az idevalósi libák azt suttogják, ez kacsa. Tegnap délután láttam, amint egy szegény fehér szárnyas egy szépségszalon ajtaján kopogtatott a csőrével, menedékjogot remélve. A buta liba pucéron befeküdt a szoláriumba, persze pecsenyére sült.

Okosabb társa inkább a parkban ismerkedik, a nyilvánosság előtt mégiscsak biztonságosabb.

Most mennem kell, várnak, boszorkányos üdvözletem az olwasóknak:
Mrs. Wasorr filmretus-őr és madárkozmetikus a Rezeda utcából

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 18:32   
Mi volt az?
Látod, látod Böbe néni kellene az a szemüveg

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 13:12   
"2005-11-08 10:07, poe:
-
..... nézzék milyen sovány szegény!"

Ha nem vigyaz ra még kivandorol a malac hiszen még nemzeti disznonap is van :
http://potbellypigofmyheart.com/featuresarchiveone.htm

Kedves MON tagok itt meg volt egy link amit gyorsan kivettem, kitöröltem szerencsere szolt Poe hogy a szo szoros ertelmeben disznosag volt. Nalam rozsaszin autokent jelent meg mig mashol mar egesz mas dolgot lattak az emberek.
Igazan remelem hogy senki sem latta

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 12:47   
Kedveskéim

Egy gyors jelentés, mert épp sok a dolgom. Köszönöm Miklós nevében az önkéntes adományokat. Nézzék csak, malackám milyen szépen megnőtt,meghízott.

Még éppen időben vagyunk, szaladok is a váltságdíjjal, hogy kiszabadítsam. Még nincs veszve semmi....

Mrs W. A Szabad Mikulások Szagszervezetének Tízteletbeli képviselője

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-12 23:23   
Jol van mar! Jol van!! Nem kell ennyire elegedetlenkedni! Hetkozben az ember lanya/fia dolgozik, nem er ra a bankba menni! Szent Miklos/ Santa Claus/ Mikulast en sem akarom, hogy a bortonben oregedjen meg. Itt az adomanyom, ahogyan a videon is lathato.
Image hosted by Photobucket.com
Latom, mar gombolyodik a malac, nem annyira gethes mint azelott. Remelem, aztan arra is lesz koltve az adomany, nem holmi krampuszra!
Udv: a Masodik Berletes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-12 22:52   
Szép estét, miszisz, nem zavarok?

Látom feltalálta a hatásos tömegoszlatás módszerét: csak el kellett kezdeni a kéregetést, s lám a kedves bérletesek, boszorkányadófizetők, csíkos, pettyes és kockás ügyfelek, valamint az ok- és oktalan nyomozók rögtön szétszaladnak. Sehol egy lélek sem, szegény malaca meg már teljesen összeszárad.

Jöttem, láttam.. és azt hiszem segíthetek Önnek a gyűjtésben, mert lerni vagy nem lerni, ez itt a kérdés...
Kitettem ezt a kalapot az ajtaja elé, ebbe kérje az adományokat.

Tudom ám hová lettek a hun-csaftjai! Kihasználva a Márton nap nyújtotta lehetőségeket elbújtak az elhíresült libák közé s ott nézegetik a borlapot hogy minél előbb leengedhessék az új bort a gigájukon. Nézze csak ott azt a kettőt álruhában..pill. mindjárt odaadom a bőrszemüvegemet..

Itt vannak ni! Hát nem megmondtam, ugye ők azok!!
Na de álljon meg a menet akarom mondani a libasor! Nem úgy van az!! Most minden segítő kéz elkelne, és tessék: két kezük és egy szájuk van, mégis inkább inni mennek, mint adakozni. Aztán holnap reggelre meg eldőlnek, irtózatosan kapaszkodnak majd a padlóba és jönnek ide mindenféle varázsitalért mely elfogyasztása osztatlan és fosztatlan örömöt jelent számukra.

Önző, de ösztönző óvintézkedést foganatosítottam, mely multimédiás alkalmazásokkal bővített, lényege az alábbi:
Darwinka - a szomszédom – itt fog állni frissen mázolt ajtaja előtt és mindent videora rögzít.

Ha valaki elmegy a ház előtt és a kalapba dob azt is..ha nem dob azt is.. és azt is, aki majd csak belepottyant. Így aki nem tartja be a kalapkúrát annak számolnia kell az előzmények következményeivel. Aztán majd Ön visszanézi, elemzi a látottakat magányos sétálgatásai alatt, és kitalálja méltó büntetését vagy jutalmát a tisztelt, de igen szűkmarkú megrendelőinek.

Amennyiben meg szeretné beszélni valakivel a látottakat, úgy ajánlom látogassa meg szomszédasszonyát aki éppen itthon tartózkodik. Nagyon elfoglalt ugyan vasárnapig, de hát rengeteg elfoglaltsága van ám a soklábú macskájával.

Wiszlát, Rmegyek majd jelentkezem...de hogy mikor azt nem tudom, mert a számítógépemben erről nincs elég pirk adat.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-08 10:07   
Na jó, ha macerás az átutalás, akkor etessék fel az adománygarasokat a spórmalacommal, nézzék milyen sovány szegény!

Mrs.W.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-08 01:18   
Jó estét kedves szerWezett elnök!
Felhívásának eleget téve, itt vagyok miszisz, csak átszaladtam Edéhez a barátomhoz.. kölcsönkérni az óvadékra. Ede vezetéknevét nem tudom, de biztos nem Optikainak hívják. Nagy nehezen ki tudtam sajtolni belőle azt néhány garast, amit szombat esti „Elment a főnök, cincognak az egerek” című nagysikerű színdarab jegyelővételére szánt. Megszánta azonban szegény Mikulás bácsit is (itt kell megjegyezzem hogy neve tévesen jelent meg a táblán, legalábbis nem magyarul van az biztos) fogához verte, majd a tenyerembe rakta piciny garasocskáit. Cserébe annyit kért, mondjam meg a télapónak, hogy karácsonyra egy macskafogót szeretne kapni. Hozzátettem megtakarított pénzemet én is, és most leszámolom ide a tenyerébe. Nem utalgatok semmire ezzel, főleg nem bankszámlára. Mivel itt rajtam kívül csak jószívű emberek fordulnak meg, gondolom ők sem fognak garasoskodni a véleményükkel.

Kívánok ehhez sokk sikeRt.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó