2018. szeptember 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-24 16:51   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves béRletesem

Szomorúan olvastam kétségbeesett sorait, és alig vártam, hogy szomszédasszonyom fölrántsa a nyúlcipőt….illetve mit is beszélek,, beleugorjon a papucsába és elhúzza a csíkot. Mihelyt magamra maradtam, legott a gömbe tekintettem, hogy gyógyírt leljek az Ön nagy bajára. A gömbben.
Nos kedvesem, jó híreim vannak. Az esete nem egyedülálló, a világtörténelemben számos és számtalan alvási rendellenességre van példa. Ön nem marad magára magányos éjein. Következzenek tehát jobbnál-jobb tanácsaim, ezek egy része az Ön alvását lenne hivatva elősegíteni, más részük az alvásgátló tényezőre irányul. Azért ilyen sok a tanács, hogy Ön ki tudja választani a legeslegmegfelelőbbet. Sokk sikk- R- t.

1) Csipke Rozália terápia , más néven aku-punk-túra (elemlámpás hippi kirándulás)
Mivel Ön mostanában tetemes hátralékot halmozott fel alváshiányból, szúrja meg az ujját egy tűvel, garantáltan 100 évig selátsehall. Aztán majd jöhet a királyfi és szabad a csók. Remélem, futórózsa van a háznál!

2) Ha otthon nem tud aludni, pótolja az elmúlasztottakat a munkahelyén. Ne aggódjon, mások is így csinálják. A mai irodabútorokat már eleve relax-extrákkal gyártják. Remélem, Ön nem horkol? Mert akkor régen rossz!

3) Fitotéma – gyógynövényes megoldás

Csalhatatlan recipe Örzse ángyó középkori hangyatékából

Végy egy zacskó szárított vérehulló kecskefüvet (blutus bakundis) keverj hozzá homoktövismadártollat (homogenikus reppenikis surikus) és némi macskagyökérkivonatot ( (cicorium wiskanicum). Keverd össze némi magon főtt, friss gőzölgő szilvóriummal, és esténként nyelj belőle félóránként egy bögrényit

4) Nem másik szobát ajánlok Önnek , hanem vízágyat
A jó levegő , a kellemes vízcsobogás garantáltan ellazítja testét-lelkét, birkák helyett a békákat számolja.

5) Cserélje le hálótársát egy csendesebb modellre

6) Cserélje ki a hímnemű felét a hitvesi ágynak

7) Egyszerű és olcsó megoldás a dugó, először próbálja rendeltetésszerűen a fülében használni őket, ha ez nem segít, akkor a közcsendháborító nyílásait torlaszolja el velük

8 ) És ha semmi sem segít, a furulya helyett ezt a hangszert ajánlom

És most következzenek a másik félnek szánt tanácsok.

a) technikai megoldás – némi kézügyességet igényel
tegyen a delikwens fejéhez egy készüléket, amelyik a horgolás hangjait nyolcésfélszeresére erősítve juttatja vissza az elkövető fülébe, mire garantáltan felébred ő is, és legalább beszélgethetnek, vagy társasjátékozhatnak.

b) Postoperative megoldás
két régi sámfával megfelelő méretűre kell tágítani az orrnyílásokat, és lefekvés előtt a mutatóujjat hangtompítóként alkalmazva biztosítani lehet mindkettőjük éjszakai nyugodalmát.

c) Aquatherápia
Ez a vízágy egy új találmány, bár mindössze 50% a siker reménye. Amennyiben nem segít, ajánlatos beszerezni ezt a trombitát

d) Házi gyógymód a’la konyhatündér
alkonyatkor tekerje be háló- élet- és sorstársát háztartási frissentartó fóliával.
Túl azon, hogy nem romlik tovább a pasas, a módszer működési elve, hogy megakadályozza a bőrlégzést, így kényszerítve a légutakat a minél több oxygén befogadására, miáltal azoknak sem idejük, sem helyük, sem kedvük nem marad a hangkibocsátásra.

e) Néhány megoldás arra az esetre, ha Ön maradna a hálószobában és az úr lenne kénytelen másik vacokra szert tenni. A fürdőkád kellemes, otthonos helynek tűnik, mégsem ajánlom, mert a csempék felerősítik a neszeket – na nesze neked! -, a fém szerelvények pedig szuprajó hangvezetők. E láncreakció megakadályozására beválhat a hálólánc

f) Kicsit vajákos és elkeseredett módszer az ördögűzésre emlékeztető füstölés, ehhez keressen szakszerű segítséget, mert egyedül nem birkózik meg vele. A tüzet gyantás fenyőágakkal, bogánccsal és mentalevelekkel táplálja. A pacienst belsőleg kőbányai húslevessel.

g) Tesco gazdaságos megoldás

Használja ki a potenciálját, ha már egész éjjel fűrészel, legalább a téli tüzelőre nem lesz gondja.

h) Egy házias módszer
többszörös kisérletek igazolják, hogy a horkolás legfőbb oka a túl szűk arcbőr. Amint a szemek lecsukódnak, a száj kinyílik. Ezen segít a csipeszes bőrnyújtás. A terápia előnye, hogy napközben végezhető, akár munkaidőben is. Néhány hét után mutatkozik az eredmény. Addig a házban található tükröket, valamint a visszapillantókat fesse be mésszel.

i) És ha végképp semmi sem segít, cseréljenek helyet.

Kedves netfelem, remélem, segítettem magán. Ha valamelyik módszer beválik, ajánlja ismerőseinek is. A hasznon majd megosztozunk. Szép álmokat kívánva maradok hű tanácsnoka

Mrs. Wasorr telekínológiai hipnotechnikus álomszolgáltató

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-23 22:52   
Csendes estét kívánok!

Zavar6nék egy kicsit? Hallom épp eszmét cserélnek szomszédasszonyával, reménybeli leendő nyögdíjastársammal. Csak nem a jövőjére kíváncsi ő is? Remélem nem spórol a kristálygömbjében lévő halogénégővel – nehogy krumplihéjból és vegetából jósoljon – hanem bíztató szavakat szipirtyókázzon neki, mert ráfér a bátorítás. Nem is mennék beljebb, nehogy beletapossak kitaposott papucscipőjébe, vagy rámpattanjon nehezen összeszedett egyetlen pattanása.

Na, nem nyomom tovább a púdert előadom miért is támolyogtam ide mint egy holdkóros:
Kérem szépen én már napok óta nem alszom. Mit napok óta…..hetek óta. Csak a lélek, az jár már belém hálni. Álmatlan éjszakáimat párom horkolása okozza, mely még a Richter-skálán is kimutatható erővel tör fel néha belőle, csekély magnitúdó kiséretében. Nem mindig horkol a szerencsétlen, csak amikor alszik. Mondom a zuramnak: "Laci, a horkolás nem egészséges dolog, az alvászavaroddal feltétlenül és feltéve orrvoshoz kell fordulni!" Persze ő erre azt mondja, hogy nekem vannak alvászavaraim, hisz én nem tudok aludni, legyen ez az én problémám, osszam be magamnak a nyugdíjam mellé.

Egyesek némi kárörvendő mosoly kíséretében azt tanácsolták költözzem másik szobába és húzzam a fejemre a mézesbödönt.
Mások szerint fütyülni, esetleg furulyáznom kellene mint valami kígyóbűvölőnek. Ez utóbbit ki is próbáltam. Többszörös eredményhez vezetett: Végre elköltöztek a szomszédaim, akik állandóan lakodalmas zenét nyomattak a teraszon a hangfalból, valamint rájöttem, hogyan lehet csigatésztából milánói makarónit csinálni:

De a horkolás....kkrrr...hrrrr.....az nem szünt meg. Utolsó reményem az utolsó kenet előtt Önben van. Ha nem akarja végelgyengülés miatt elveszíteni egy bérletesét, adjon nekem horkolás de legalábbis zaj- és rezgésvédelmi szempontból tanácsot. Válaszát kerekes, akarom mondani karikás szemekkel várom, és addig is számolom a birkákat tovább.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-19 18:32   
2005-06-18 12:35, poe:
Ezúton kívánok Gézengúznak – és minden Mon apának – boldog napák apját. Jajj bocsánat a nyelvbotlásért, természetesen az apák napjára gondoltam.
Koszonjuk hasznos es praktikus tanacsait . Gezenguz szigoruan ragaszkodott tanacsainak betartasahoz minden teren es orommel jelentem , hogy egyike volt a legboldogabb apaknak , nagyapaknak a Foldon . Volt itt etel Image hosted by Photobucket.comital Image hosted by Photobucket.com es heje-huja es o elegedetten "turte" a kenyeztetest Image hosted by Photobucket.com
Maradok oszinte hive ,
Katicabogar

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-18 12:35   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Katicabogár

Természetesen látok a gömbben felkészülnivalót a holnapi nevezetes ünnepnapra, nevezetesen az amerikai apanapra. Máris adom a tanácsokat, csak legyen, aki megfogadja.

1) mértékletesség
Mint arra alább a képen láthatják, a mohóság végzetes lehet a Halak számára. Ha gondolkodás nélkül bekapnak minden elébük kerülő finom, avagy gusztusosnak látszó falatot, könnyen elveszíthetik a fejüket, és esetleg egy ügyes horgász tányérján landolnak

2) úridivat
Egy ilyen jeles napon nem árt odafigyelni az öltözködésre. A kiválasztott ruha feleljen meg a kornak, az alkalomnak és az idő járásának is. Ne legyen kirívóan feltűnő, de pongyola sem. Idén az élénk színek jöttek divatba, ezt nem árt szem előtt tartani.

3) jó társaság
Az ünnepnapok savát-borsát (diétázók esetén mézét!) a jó társaság adja. Alaposan gondolja át, kivel szeretné megosztani ezt az örömnapot, hiszen egyetlen személy modortalansága, agresszivitása vagy illetéktelen kiváncsisága tönkreteheti a sok gonddal és fáradsággal szervezett partyt.

4) viselkedés
Pihenje ki magát az ünnep előtt, hogy jókedvű házigazdaként tehesse emlékezetessé ezt a napot a vendégek számára. Nincs borzasztóbb egy morózus, tüskés ünnepeltnél

Ezúton kívánok Gézengúznak – és minden Mon apának – boldog napák apját. Jajj bocsánat a nyelvbotlásért, természetesen az apák napjára gondoltam.

Mrs. Wasorr Hallhatatlanul Haladó Halbikiniológus
Rezeda utca 66

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-18 06:15   
Tisztelt Mrs. Wasorr !
Amerikaban vasarnap Apak napja ... Nem vizsgalna meg az uveggombjet ? Lat-e valami figyelemre meltot amire Gezenguznak fel kellene keszulnie ez alkalombol ?
Koszonettel ,
Katicabogar

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-17 02:26   
Kedvesem nem is mondta, hogy már Wányos végzettséget is szerzett!

Hát mit szól az esetemhez! Látom megRázta Önt is! A munkahelyemen a nyár ellenére mínuszok sújtanak, itthon meg a plusszok támadnak meg. Tan-ács és tetőfedő végzettségét nagyra becsülöm, ezért megfogadva tanácsát, megetettem a jawasolt aprólékkal vírusomat. Nehéz volt a megfelelő CD-t megtalálni, de mivel cipekednem nem szabad, csak ezt az egyet törtem poRRá, de ez eredeti Feed eR vírusölő abrak. S mivel a vírusírtás költségét zsebből kellett fizetnem, így az extra Kórdomra már nem futotta a keret. Ezért úgy gondoltam hogy megteszi egy ugyanolyan hatásos úgynevezett POE-LARC nevű többször használatos készség, melyet a fürdőszobában többször is fehérre moshatunk:

És hogy a jövőben fenti „Pluszkulusz bacillus + version” lehetőségét kizárjam, beszereztem egy új, szövegszerkesztésre és az éppen végzett munka gyors befejezésére alkalmas billentyűzetet mely kiküszöböli az effajta fertőzésveszélyt. Nézze csak: http://info.sio2.be/infobase/6/images/ctrl-alt-del.jpg

Vírusmentes boszorkányszombatot kíván Önnek : (a karika a nevemben az Ön által javasolt "Kórdom" ellipszisét jelképezi hálám jeléül, legalább én vírusmentes leszek)

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-16 17:37   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves R béRletesem

Azt hallottam a Wasedénynél jártamban, hogy Ön virustámadás áldozata lett a napokban. Valami különleges kártevő keseritette meg az Ön napjait és éjeit. Utánanéztem a gömbben, és meg is találtam, R-émes egy figura, brrrrr.

Óva intek mindenkit a találkozástól. Ha már megvan a baj, eső után köpönyeg a káromlás és köpködés. Legjobb megelőzni az ilyesmit, hiszen ma már olcsó és hatásos eszközök állnak rendelkezésre. A legjobbat mindjárt be is mutatom, a márkaneve "Kór-dom", ára rendkivül alacsony, hatásfoka 100%.

De ha Ön elmúlasztotta a védekezést, akkor sem kell elkeserednie, jajgatnia, holmi formakirit tervezgetnie, hiszen mindenre van orvosság. Holdtöltekor a keresztútnál gyűjtse össze az autókból kidobott CD lemezeket, rézmozsárban törje porrá, adjon hozzá pár csepp hajnali háromkor szedett harmatot. A keverékből készítsen 3 darab sütit (cookie), ezt etesse meg a bestiával, garantáltan kimúlik tőle harmadnapra.

Sok sikert a kísérlethez

Mrs Wasorr a Márvány-os Közös Egészügyi Hivatás Felelőtlenségi Vírusszakértője

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-14 18:48   
Kedves Mrs Wasorr kisse megkesve köszönöm meg a szuletesnapi joslast es varom a juliusi jövendömondast

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-12 00:06   
Nekem nagyon tetszik
A wentillátor evőpálcikára installálásakor azonban a megfelelő távolságra ügyelni kell.
http://www.puh.lv/news/data/upimages/ljublju_ja_makaroni.jpg

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-11 23:20   
Kedves R

Köszönöm a zacskót és a R-eceptet. Mindkettő finom volt, csak kissé fo-RR-ó.
De segítettem a dolgon, mint alant láthatja.
Szabadalmaztatnám "Lewentil" néwen, mit szól hozzá?

Mrs. Wasorr fel-le-ki és betaláló
Rezeda utca 66.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-11 19:07   
Drága miszisz... haj de szép melírozott haja van Böbe nénénknek most látom. Csak nem a húsvéti nyuszi volt a fodrász?

Jöttem futva, hogy le ne maradjak a nagy eseményről egy igazi szülinapi jóslat elolvasásáról. Kedves miszisz nem akarok belekotnyeleskedni a levesbe, de ha tenyérgondjai vannak, íme hoztam eredeti hamisítatlan (és lewédett) intézményéhez illő instant tenyeret. Ha lehetséges ne németesen ejtsék a márkát mert akkor trágárkodás miatt el leszek tiltva R-ről a helyről. Fogyasszák egészséggel. Ha mégsem nyerné meg tetszését akkor javaslom tenyérbemászó képű ügyfeleinek market ing helyett osztogatni szíveskedjék. Garantáltan megnyalják majd mind a tíz ujjukat.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-10 01:23   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves K.B. a csíki polgárok által hőn szeretve tisztelt 87 éves hajadon Böbe néni

Nagy nap hajnalára virradtunk fel ma valamennyien - bár az óperencián túli álomszuszék lakosság még csak most fordul a másik oldalára...az ágynak - szóval nagy nap ez nekünk, mert minden matematikai igazságra, természeti törvényre rácáfolva, minden infláció és börzekrach ellenére Ön mégiscsak betölti végre a 88. évét. Az ember nem maradhat örökké 87 éves csitri, egyszer mindenkinek benő a nagylábaujján a köröm, és ez a grafittációs alapelv Önre is vonatkozik.
Elöljáróban szeretnék e különleges alkalom alkalmából jókívánságaimmal alkalmatlankodni.
Hátuljáróban pedig elkészítettem Önnek egy kis teleszkópot. Bocsánat, az egy másik hókuszpók. Szóval horoszkóp. Lássuk a medvét. Illetve a sárkányt.

Ön kedves hölgyem a sárkányikrek jegyében született még a múlt században valamikor. Asztcsendesen éldegél arra fönn északon svéd- és dacszövetséget kötve, kart-karba öltve, keresve és költve, ölelve és ölve, fülelve és ülve, sülve és főve.

Tenyerét ugyan nem láttam, de könyöktáji himzésmintáiból is ki tudtam következtetni a jövendőt. Íme:

Önöknél mostanában gyakran kinyílik az ajtó, ennek jelentése: kedves vendégek várhatók nemsokára.
Az ehhez szorosan kapcsolódó takarítást, készülődést érdemes alaposan megtervezni. Írjon föl mindent, hiszen ebben a korban már feledékeny az ember. A jegyzetlapokat tegye a széfbe, biztos, ami biztos. A széf kulcsát meg a lábtörlő alá, ott jövet-menet megtalálja. A lábtörlőre tegyen egy téglát. Amikor megbotlik benne, okvetlenül eszébe jut a kulcs, a kulcsról a széf, a széfről a cetlik. Na ekkor már csak a szemüvegét kell megtalálnia, hogy elolvashassa a legújabb bestsellert , de best zellert is tegyen a levesbe, állítólag kitűnő emlékezetjavító hatása van. Legalábbis az idősödő férfiaknak mindenféle eszükbe jut tőle. Vagy róla. Hogy össze ne csapjanak feje fölött a háztartási hullámok, itt küldöm a segítséget. Szmájlival működik, de ha egeret lát, sikítva menekül.

Azt csiripelték a madarak (nem rigó fajta volt, biztosan tudom!) hogy Ön tegnap éjjel álmában karjaival nagyon csapkodott : ez bizony repülést, nagyobb utazást jelent.
Utazásának iránya a vándormadarakéval azonos lesz, dél felé húznak. Bár addig még 7 hét van, azért nem lehet mindent az utolsó pillanatra hagyni, lassan kezdje el a csomagolást

Megnéztem a szekrényét a gömbben, ruhája van elég, a mélybordó tangát és a csipkés hálófőkötőt otthon ne feledje valahogy. Viszont lábbelik terén nagy a hiány. Egy jó túracipőről nem ártana még idejében gondoskodni, amiben majd a Hársfadombot megmássza. Ilyenre gondoltam, ez elég kényelmesnek látszik, nem fogja szorítani a tyúkok szemét.

Persze mit ér a legcsinosabb öltözék, a sexy fehérnemű és a látványos lábbeli, a nő koronája, fejének éke mégiscsak a haj. Hajaj. Meg ne feledkezzünk a frizuráról! Természetesen ebben a hajmeresztő kérdésben is tudok jó tanáccsal szolgálni. Ezt rendelje meg a fodrászánál, garantáltan sikere lesz:

A választott légitársasággal meg lesz elégedve, keleti kényelem, nyugati nyugalom, déli temperamentum, és északi jégkocka a poharában. Mi kell még ennél több? S náluk az árak is a légben járnak. A repülő minden igényt kielégít, na hogy is mondják ezt manapság? Megvan! Felhasználóbarát. Barátkozzon meg vele:

Egészség: megismertetem Önt egy hatásos ráolvasással, teljesen ingyen, hiszen Önnek bérlete van.

Áj-máj-hangyaháj
ha meggyógyul, majd nem fáj

Ezt mondogassa naponta legalább 10x, egy hangon, kissé nazálisan, de folyamatosan. Ha be tudja szerezni a hangyahájat, azzal kenegesse a kérdéses testtájakat. Ha berekedne a varázsigekántálásban, a torkára tegyen kockás kendőbe kötött kelkáposztát.

Utoljára hagytam az anyagiakat. Az anyag, mint tudja, nem vész el, csak átalakul. Az a lényeg, hogy mivé. Ha szép és jó dolgokká, akkor megéri. De nem minden aranyhal, ami a koránkelő horgász kukacára harap. Ez nem is baj, mert jó halászlét nem aranyhalból főznek. Ha mégis találkozna vele, a harmadik kívánsága még 3 kívánság legyen.
Legyen kellemes napja, nem csak a mai, hanem a többi 365 is. A 89. születésnapján majd újra mondom.

Születésnapi üdvözlettel:
Mrs Wasorr államfejtő és utazási szaktanácsadószedő
Rezeda utca 66 a lila-zöld postaláda mellett

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 15:15   
A jobb szelsö a födxerkesztökisasszony hiszen a magassaga is talal

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 14:54   
Ha mar szellozonyilasrol van szo, akkor szerintem a legpraktikusabb a jobbszelso. Jol bejaratta mar a gazdaja, ahol kellett, kiszabadultak a labujjak, tehat tulzottt izzadasbol adodo gombasodas bekovetkezese sem all fenn. Egyetlen dologra kell mar csak ugyelni; a pedikurozesre.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 13:11   
ergonomikus=erotikus ?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 12:44   
Amiatt is. Bár javasolnám a "pánt" elnevezés használatát. Aztán ott vannak a cipő fejét formáló, trapézban összefutó varrások is, amelyek végül találkoznak a lábujjakat éppen csak felvillantó, ergonomikus szellőzőlyukakkal.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 12:26   
A bokapertli miatt?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 11:52   
2005-06-08 21:06, rigojanos:
-
Szerintem a fogak szama alapjan is meg lehet allapitani, hogy melyik nem vagyok en.

Azért javasoltam a cipő-módszert, hogy ne kelljen kizárásos alapon beazonosítani. Én azt hiszem, jobbról a második pár cipő tulajdonosára tippelnék. A dizájnnak több jellegzetessége is van, amely alapján azt lehet mondani, hogy ez a lábbeli méltó lenne egy főszerkesztő kisasszonyhoz.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 01:03   

Kedves vitatkozók

Felhívtam a "Chíky Cheur" Orr-titológiai Bankszéfet, ahol azt a választ kaptam, hogy egy tisztességes rigónak két sorban
minimum 32 hófehér foga van. Bizonyítékot is kaptam róla fakszon. Szóval semmi fakszni de faktó ez az igazság. Faktum.
Vagy paktum?

Mrs Wasorr ügyeletes madárjós és rigófogász

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-08 23:37   
A mellhossz igenis számít, döntő jelentősége van sokszor és ha már a fogakról van szó, feltennék egy fogas kérdést: egy rigónak hány foga van?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-08 21:06   
2005-06-02 23:48, perec:

-
Szerintem a cipőket is érdemes szemügyre venni. Vajon lehet belőlük következtetni arra, melyik is a főszerkesztő kisasszony?

Szerintem a fogak szama alapjan is meg lehet allapitani, hogy melyik nem vagyok en. A mell "hosszusagarol" ne is beszeljunk.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-02 23:48   
2005-06-01 09:52, bobe:
-
Szerintem a cipőket is érdemes szemügyre venni. Vajon lehet belőlük következtetni arra, melyik is a főszerkesztő kisasszony?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-01 13:21   
Kedves K.B

Ott leszek, mihelyt föl tudom venni a garasokat. Sajnos arra lejjebb csak utalt rá, de nem át. Igaz, Önnek bérlete van, tehát nem kellene fizetnie, de ha már igérget....

Mrs. W

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-01 09:52   
Kedves Mrs Wasorr!
Köszönöm a segitseget es kerem ön is vegyen reszt az edzesmegbeszelesen ahol a csiki kurjanto szerkesztösege mar jelen van :Image hosted by Photobucket.com

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-01 02:30   
2005-06-01 01:39, poe:
Futááááááás.

Image hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.com

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-01 01:39   

Kedves Böbe néne

Csatlakozom a jótanácsot tanácsolók tanácsaihoz. Sportoljon. A sport erő, egészség, éhség és szépség. Ép test az ép lélekben.
Idősebbek amennyivel később kezdik, annyival hamarább abbahagyhatják. Meglátja, mennyi jó dolog fog történni Önnel hirtelen. Például új figurákat tanul, melyeket ha jól begyakorol, új színt vihet a házasságába. Ha mást nem is nézek, már ez egy nagy pozitívum. Mit szól például ehhez a pózhoz? Kicsit sikamlós persze és eleinte kell a vízmérték hozzá, de meglátja milyen hamar belejön. A kék foltokra jeges borogatást ajánlok.

Aki sportol, az regenerálódik. Bizonyára hallott már a gyíkokról, amiknek új farkuk nő,
a szaarvasok új agancsot kapnak minden évben,
a kígyó meg friss bőrben pompázik, mindezt a sportnak köszönhetik.
Ha valaki, Ön igazán profitálhat ebből.

87 év a mai rohanó világban még nem kor. Nosza kezdje máris. Majd én vezényelek: egykéthá és egykéthá, baljobb-balbal jobb-baljobb, mélylevegő, bokafogás, békaugrás egykét egykét egykét, most lemegyünk spárgába, ha a spárga megvan, csomót kötünk rá. Nagyszerű, megy ez, izomlazításként a bal lábujjal megvakargatjuk a jobb fület, ha már ott van, útközben lerághatjuk róla a körmöt is. (Ezzel időt takarítunk meg, melyet például dzsiudzsicu edzésre használhatunk fel.) Most ugyanezt a jobb lábbal. Könnyed levezetésként tapsolunk a hátunk mögött, utána ugrunk egy dupla axelt. Aki elfáradt próbálkozzon a bőrlégzéssel. Kitűnő, holnap már áttérhetünk kicsit nehezebb gyakorlatokra is. Futááááááás.

Tisztelettel Mrs. Wasorr Kinevezett Testépítkezési és sportpankrátor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-31 12:43   
Kedves Mrs Wasorr!

Nagy gondban vagyok itt a szomszedos rovatban tudomasomra hoztak hogy mivel nem sportolok sötet jövö var ram .Szeretnem tudni megis milyen? Aktualis lenne ez a honap nekem ugyanis juniusi sarkany vagyok es szeretnem megtudni a jövömet itt vannak a garasok is

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-29 14:33   
2005-05-29 10:54, poe:
Dràga Mrs W önkéntes vöröskeresztes bicskatulajdonos!
Sikerült meggyöznie, hogy nagyobb varàzslatot a vilàgon hiàba is keresnék! Micsoda önfelàldozàssal képes megtenni és nyilvànossàgra hozni olyan titkokat, amikröl a Héttörpe birodalomban àlmodni sem lehet!
Öszinte hive:
Tess

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-29 10:54   
Kedves Tess

Mindent a vendégért, íme a kuriózum

Képzelheti, ha ez kinyílik! Minden zsebem csupa lyuk már, de nem adnám semmiért, hiszen egyedi darab. Egy színtévesztő vándorköszörűs direkt nekem csinálta, mert önkéntes ápolónővér módjára bekötöztem neki elköszörült mutatóujját.
Erről a titokról hát ezennel lerántottuk a leplet, de a többi titkomat leplezném még ha lehet.

Üdvözlet a törzsvevőknek: Mrs W önkéntes vöröskeresztes bicskatulajdonos

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-29 06:40   
2005-05-28 21:20, poe: <
Tisztelt Mrs. Wasorr a Konyhai Kézifegyverek Okleveles Szakértője !!!!
<
ha sikerült az alàbb leirt bicskakinyilàs,

," kinyílt a zsebemben a svájci vöröskeresztes bicska,"

akkor hatalmas érték, egy abszolut unikum került a zsebébe!!!
Elàrulnà e, hogy jutott hozzà?
Gondolom egy tiszteletpéldàny Okleveles Szakértöségének elismerésére!
A Vöröskeresztnél reklamàlni fogok, hogy legalàbb a söprülovaglàst tanuloknak készitsenek ebbül a bicskàbol, hogy a nagy tömegtöl megkülönböztessen minket ez a hasznos tàrgy is!
Nekem eddig csupa svàjci fehér keresztes bicska jutott, mint sok màs hàtrànyos helyzetü vilàgpolgàrnak!
Ugye egyszer megmutatja majd ezt a csodabicskàt, ha màr jobban tudok seprülovagolni, elmegyek megnézni!
Addig is hatalmas csodàlattal köszönti hive
a Hét törpe orszàgàbol

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó