2018. október 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-23 19:49   
2005-01-23 01:46, poesje:
Kedves nagyrabecsult Miszisz Wasorr!

Koszonom gyors kutyaugyi diagnozisat. Szorugyi elemzese hallatara ugyan az eb -szegeny para- kisse megijedt. Az eb meg nem nagykoru ugyhogy a szamlat nekem tessek kuldeni.
Tisztelettel
Houston

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-23 01:46   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Olvasóm Houstontx

Fogas kérdést tett föl, de nem azért vagyok én a MON legjobb javasasszonya, hogy ilyesmivel zavarba lehessen hozni. Belenéztem a gömbbe, utánaolvastam a szakállat írott alomban ( vagy iroda lomban? ) és végre elkészült a válasz, amivel remélem hathatósan segítek Önöknek ebben a kutyanehéz kérdésben.

Először is a mellékelt fotót vettem tüzetesen szemügyre, bár nem valami éles kép, a fókuszban rögvest szemembe tűnt egy lábbeli. Hogy kerül a csizma az asztalra? Vagyis szomszédasszonyom Mevrouw Poesje delftikék porcelán fapapucsa. És hol a párja? Lehetséges, hogy az eb felfalta? Bár az inkább emésztőszervi panaszokat okozna. Az agyagból készült lábravalóban még gombák sem teremnek, hacsak mákvirág nem. De az meg altató hatású.
Gyanúm következő állomása a sárga színű levet tartalmazó üvegedény. Szemre sör benyomását kelti, de ki tudja egy ilyen rendetlen asztalon. Amennyiben mégis sör, úgy kívül esik vizsgálódásunkon, mert jelentős B vitamin tartalmánál fogva kifejezetten jót tesz bőrnek-szőrnek. A komló nyugtató hatású, amely enyhíti a vakaródzási késztetést.
A papírlapon látszó barna gömböcskékre nem merek tippelni, látszatra azok is az emésztéssel függnek össze.
Mindezeket megrágva (és kiköpve) 5 ok állhat a szőrevesztéses kopaszodás mögött:

1) munkahelyi stressz

gyógymód: aktív pihenés, séta, lehetőleg póráz és gazdi nélkül, zenehallgatás, jógagyakorlatok, külsőleg gőzölés (dunszt) után jeges borogatás

2) családi gondok

gyógymód: a család többi tagja is vegye ki részét a hetesikrek gondozásából. Érdemes lenne külső segítség igénybevételét is megfontolni. Külsőleg mangóból, mézből és szezámolajból készített pakolás

3) túlzásba vitt tisztálkodás

a napi, sőt naponta többszöri zuhanyozás, bőr- és szőrápoló szerek, kozmetikumok eltávolítják a bőr természetes védőrétegét, és utat nyitnak a fertőzéseknek. Téli hidegben az epilálás sem javallott.
gyógymód : heti egyszeri langyosvizes lemosás, szellős ruházat, tápláló vitaminos kenőcs

4) rossz társaság

ha rossz társaságba keveredett az eb, ápolatlan, neveletlen barátai vannak, elkaphat tőlük valamilyen bőrbetegséget. Tiltani nem érdemes, semmit sem használ.
gyógymód : tartson otthon fertőtlenítőszert és tanítsa meg ebét az ebéd előtti tappancsmosás fontosságára

5) öregedéssel járó természetes kopaszodás
gyógymód: nincs, de a folyamat lassítható.
Eleinte a maradék szőrt ügyes fésüléssel el lehet osztani a meztelenné váló felületeken, később egy paróka lehet a megoldás.

Bízom benne az öt lehetőség és gyógymód közül egy legalább beválik.

Az emeltdíjas számlát az ebnek vagy Önnek küldhetem?
Maradok :
Mrs Wasorr okkultista főhoroszkópus és kutyaügyi tanácsadó
Rezeda u 66. félemelet a lila-zöld postaláda mellett , szeánsz du.15-18

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-22 12:22   
Tisztelt Olvasóim és Megrendelőim

Fellegvár alias Katica-Bogárka

A számszerűségi dilemmájára annyit felelhetek, hogy az érintett már két ízben fordult hozzám tanácsért, ez esetenként 10 garas ugyebár. Mivel az univerzális kristálygömbben calculator program is van, vele számoltattam ki a kérdéses összeget, tehát biztosan jó (nekem)

Amennyiben Ön is szeretne bérletet váltani, láthatja alant, hogy 25 alkalomra szól, mindössze 300 garasért, potom ár.
+ 5 garas a nyomdai és admin. költség, de ez már igazán semmi ahhoz képest, hogy Ön be van biztosítva év végéig. Törzsvendégeknek kedvezmény is jár, a második bérlet - melyet odaadhat barátjának, rokonának, ismerősének vagy ellenségének - már csak 295 garas.

Gondoljon a közmondásra:
Többet ér egy kérdezem száz keresemnél.

Houstontx Olvasómtól kis türelmet kérek, problematikája mélyebb elmélyülést igényel, és ma ugyebár szombat van. Boszorkányszombat.

Szeretetteljes üdvözlettel

Mrs. W

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-22 04:26   
Kedves Miszisz Wasorr !

Ha lesz egy kis ideje, kerem nezzen bele a gombjebe, tanacsat kerem egy nagyon fontos ugyben. Kerem szepen benne van-e az a gombben hogy miert hull a kutyam szore?
En ugyan gyanakodom valamire kerem szepen, mert a kutyat tetten ertem amint eppen szimatolt az asztal korul, na de sajnos en nem vagyok jaratos minden teren, ugyhogy tessek kerem szepen egy pillantast vetni eme kepre talan a Miszisz gombje megfejteheti a rejtelyt. Miert is hull a kutyam szore?

koszonettel Houston

u.i : felarat is hajlando vagyok fizetni

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-22 03:33   
Kedves Mrs.Wasorr !
Erdeklodessel olvastam a legutobbi ajanlatat , de mielott ilyen nagy faba vagnam a fejszemet , szuksegem van meg egy-ket informaciora .
1. Egy eves berlettel hany jovendomondasra tarthatok igenyt ?
2. Leven , hogy regi es huseges kuncsaft vagyok , nem adhatna egy kis kedvezmenyt nekem ? Csereben reklamoznam ismeroseim koreben es verbuvalnek nehany szemelyt , az is hozna egy par garast Onnek a boszorkanykonyhara .

Tisztelettel,
Katicabogar

Ui: Nem ertem az arszamolast : mit jelent a 10+10+350=375 ? Igaz , hogy regen jartam iskolaba , de valahol santit az osszeadas . Azon kivul , jo lenne tudni , hogy mire megy a 10-10 garas ? Ez nagyon fontos , mert ha minden nap josolna egy evben , akkor is meghaladja a 365 napot ... Magyarazat ide , magyarazat oda , a kedvezmeny ugy gondolom megillet . Varom mielobbi valaszat !
A kedvezo valasz remenyeben
Maradok huseges csodaloja ,
Katicabogar

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-22 01:20   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves R-zsike

Örömmel veszem érdeklődését, természetesen van éves bérlet a jósdába, íme el is készítettem Önnek.

Fizetheti az eddigiekkel együtt egy csekken a Csíki Bank helyi filiálájálábában
(Ez a szó pont úgy hangzik, mint az énekkari beskálázás : Ádám bátyám pávát látván száját tátván lábát rántván pávává váááált )
szóval összesen 10+10+350=375 garas

Egyéb – magántermészetű- kíváncsiskodására is megfelelek. Olvasmányaiból biztosan tudja, hogy szombatonként tapasztalatszerzés céljából összejönnek a javasasszonyok. Ezeket a továbbképző tanfolyamokat boszorkányszombatnak nevezik. Amikor keresett, néhány szaktársammal éppen egy izgalmas új recept alapján főztünk rontáselhárító kenőcsöt

Annyit elárulhatok talán a titokzatos hozzávalókból, hogy van benne hangyaháj, a Titánról származó porrá őrült sár, kevés halszőr és zergetoll. Roppant ígéretesen néz ki a penészzöld főzet, most keresünk önkénteseket, akiken kipróbáljuk. Fizetni sajnos nem tudunk a kísérletért, de aki mer, az nyel.

Életbiztosítást kössön Wudu Wandánál. Garantáltan magas havi díjért biztosítjuk bármi ellen. Nálunk jól jár, ha sokáíg él.
“Körte vagy alma? Bennünk a bizalma” Szerencsefalva , Kabala utca 13.

Gyanúsítását cigarettaügyben azonban sietek elhárítani. Valóban sok füstöt beszívtam, de az mind a bogrács alól jött. Lehetséges viszont , hogy a macskáim pöfékeltek, tőlük kitelik.

Továbbra is állok a nagyrabecsült ügyfelek szolgálatára

Mrs Wasorr okkultista főhoroszkópus és jövőügyi tanácsadó

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-21 22:22   
Kedves Miszisz Vasorr!

A minap mikor Önt kerestem hogy a jóslatért járó a fizetséget megadjam, hiába csöngettem, láttam vendégei vannak.

Az üzenetrögzítő papagája farkát pedig hiába húzogattam nem jött ki senki pedig nagyon rikoltozott az ártatlan.
Remélem nem valami varázslásban töri a fejét, hogy ne ismerjük fel, ha félrelép? Mert ezt a fotót még ugyan a Csiki Kurjanto nem hozta le, de már sejtem mi van a dolog mögött, és remélem ők is utánajárnak.

Nyugtasson meg kérem hogy nem Ön van a képen.
Maradok őszinte híve és kuncsaftja. Apropo bérletet nem lehet venni a jósdába? Úgy nem olcsóbb?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 00:19   
bobe 2005-01-13 22:02

Kedves Mrs wasorr kernem nezze meg a gömbjeben mikor repul a kelkaposztasfazek?

Drága Böbe néni

milyen szerencse, hogy az új kristálygömböm menetrendszerű programmal is rendelkezik. Megnéztem a kelkáposztásfazekak indulási idejét: minden hónap második keddjén délután négykor (a grinicsi időjárás szerint)

itt látható a modell is

Mrs. W.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 10:38   
Darvin te vagy az? Szóval mégis veled beszéltem csak letagadtad magad? A banánt tokostól köszönöm, ilyenem még valóban nincs, mármint tokom. Sajnos a papagáj kicsipkedte , mire megtaláltam. Nem a tokot, a banánt. Máskor mégis inkább a garasokat kérném, azon vehetek banánt vagy tokot vagy bármi mást.
R-zsikének üzenem, hogy a borostás fickót a fiókban tartsa, nehogy a kerekes-gurigás meglássa, mert nem vállalom a felelősséget a következményekért.
Na szia Darvinka, viselkedj emberségesen.
Miszisz W.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 01:35   
Kedves Miszisz Vasorr!

Igazán nagyon örülök, hogy elfaxolta kedves szomszédomnak R-zsikének ezt a képet, teljesen meg volt hatva, bár nem tudom ki ez a férfi, de mostmár kezdem gyanítani, hogy az illető hangját hallom állandóan a gangon az átlagosnál egy kicsit hangosabban Italy-ánul énekelni, mikor nincs itthon az a kerekes férje. A frappáns jóslatot szomszédasszony R-zsike nagyra értékelte, a fizettséget át is adta nekem hogy juttassam el Önhöz, de sajnos az 5 garasból banánt vettem és majdnem mind megettem, mire a jóslat megérkezett. Ezzel a pénzzel akkor most nincs Önnek gondja, nem kell a bankba elfáradni vele, de az utolsó darab banánt meghagytam, ha a bankba nem is ebbe a szép banántartó tokba belehelyezheti, legalább igy nem fog inflálódni. Remélem ilyen kegytárgya még nincs otthon.

Üdvözletem küldöm szalma szomszédasszonyom helyett, aki nem tudja elképzelni, hogy egy kiscicának hogy lehet üzenetrögzítő papagája.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 01:05   

ITT A DELFIN JÓSDA

Halló-halló

Jóestét kívánok, itt a Delfin Jósdából Miszisz Wasorr. Darwint keresem.
Hogyan? Egy kicsit hangosabban ha lehetne, mert idős füleim már nem a régiek. Szóval hogy ő már nem él? Ne mondja. Ja de, de mondja csak. Szóval ön Charlesról beszél, aki már több mint 100 éve...Nem, dehogy nevetek, de itt valami félreértés lesz.

Az üzenetrögzítő papagájom mondta, hogy egy Darwin nevű ügyfél keresett tegnapelőtt, de semmi hozzá intézett kérdésre nem felelt, azt se mondta fiú-e avagy lány, csak fújta a magáét. Biztosan forró volt a kagyló. Köztünk legyen mondva, én hidegen sem szeretem. A halat igen de a többi tengeri herkentyűt... Tessék? Ja bocsánat, kicsit elkalandoztam, tudja megesik az az én koromban. Szóval Darwin nem lakik ott? Akkor R-zsikét kérném . Nem , nem raccsolok, jó, legyen evel Erzsike. Ott van? Hogy nincs otthon? Hát hol van? Mi az hogy mi közöm hozzá? Kérem, tőlem választ rendeltek a kérdésre, én szolgáltatok. Nem, nem banya vagyok, hanem szakképzett jövendőmondó. Igen, jól hallotta. Nos ott van R-zsike? Széna vagy szalma? Hogy mi? Ki? Hát ő a szalma , ki más. Persze, hiszen a férje keres. Nem bocsánat, kerekes. Igen, mert mindig gurul. Nem, nem begurul, gurul, mert szállít. Hogyhogy mit? Ezt Ön tudja, Ön ismeri nem? Jó, nem kiabálok. Igen, értem. Van, igen van fia is, de az egy jómadár. Hogy nem madár? Dehogynem, hiszen az édesanyja mondta, kirepült már. Naugyehogy ugye. Persze, nekem mindig igazam van. Hogy Önök szomszédok az R-zsikével? Akkor bizonyára tudja, hogy szereti a zenét. Persze hogy tudja, mert mindig beszélgetnek a gangon és kihallatszik. Nem a beszéd, a zene. Halló, ott van még? Ne tegye le. Kérem, szeretnék egy képet küldeni R-zsikének, tudom régen vágyik rá. Faxolom máris, kérem adja át neki

Átment? Hogyhogy mi, hát a kép! Nem mondhatom meg, szakmai titoktartás is van a világon. Kérem, adja át R-zsikének, ha hazaér. Nem maga, maga otthon van. Ő! Darwin? Hiszen azt mondta nem lakik ott. Megőrülök. Biztos hogy maga homo sapiens? Nem, nem káromkodom, bocsánat. Köszönöm, kérem nincs mit, viszontha...ja azt nem, inkább jó éjszakát! Phü

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-16 08:42   
Tisztel Asszonyom!
A dij eme sokatmondó joslatér órákon belül rendelkezésére fog állni.
Ma vasárnap lévén a persejbe nemcsak dobni lehet, mivel nyitott kosárról van szó, kivenni is!
Mindezt nyugodt lekiismerettel tehetem, ugyanis a rászorulókat felhatalmazta karácsony tájt a plébénos úr.
A pénzzel együtt, küldöm elismerésem is!
Üdv.Bovi, nem G.Flaubert lánya, az nemes volt Y-al, nekem elég egy i!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-16 00:46   

ITT A DELFIN JÓSDA

Tisztelt olvasóm Bovi alias “bovarine” alias “unsichtbar”

E szende szűz nevét már Gustave Flaubert is felhasználta regényéhez, most én szeretnék méltó alkotást letenni a köznek asztalára.

Ön Asszonyom egy pénteki napon a Merkúr hatodik házának harmadik emeletén látta meg a napvilágot. A Merkúr a kereskedők istene a mitológiában, és ez a tény - bár Ön komoly, megfontolt asszonyságnak látszik - mégis a drogbárónék sorába emelte Önt.

Már nyáridőben, vakáció leple alatt nagy mennyiségű anyagot halmoz fel otthonában
1.sz. bizonyíték

melyet aztán titkos laboratóriumában feldolgozva

2.sz. bizonyíték

ősz közeledtén terít szerte Európában Svédországtól Berlinig

3.sz. bizonyíték - 87 éves svédországi dílerje tiszta árut kapott

4.sz. bizonyíték - elcky fedőnevű leendő cégtársa beetetés céljára finomított anyaggal lett ellátva.

Mindezt 4000 ember szeme láttára.
Időközben azt is kiderítettem, hogy Ön az így szerzett jövedelmét utazási rész vényekbe fektette és mivel a gömbben tarka madarakat, kutyát, és pálmafát láttam, megállapítom, hogy jövő hónapban rejtőzködés és alibi céljából Te Ne Riff szigetére távozik, bikinijében dugdosva a karácsonyról maradt mákosbejglit.

Mivel a rendszeres torna és a zöldfözelékek fogyasztása következtében évente egy esztendőt fiatalodik, így valószínű, hogy könnyedén átcsúszik majd az ellenőrzésen, és a szigetek kutyái sem ugatják meg.

Kérdése ez “visszajövetele a földre, egyáltalán és mikor?”

Természetesen mihelyt mákospénze elfogy és vakációs ideje lejár. a repülőgéppel ismét a téli német földre jön vissza.

Remélem, kellően megalapozott hiteles és diszkrét voltam. A garasokat még elutazása előtt kérném átutalni, nehogy hirtelen felindulásában kokolokóra költse.

Tisztelettel

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-15 22:16   
2005-01-15 10:33, poesje:
én ha iszom, nem repülök, és ha repülök, nem iszom. Még egy nüansz: ilyen hosszú szárú fehérneműt nem viselek még alul sem.
Kerem , legyen ovatos !
Udv:fellegvar

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-15 10:33   
Kedves Fellegvár olvasóm

Megtisztelő az aggódása, de higgye el kérem, én ha iszom, nem repülök, és ha repülök, nem iszom. Még egy nüansz: ilyen hosszú szárú fehérneműt nem viselek még alul sem.

Üdvözlettel: Mrs W.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-15 04:03   
Tisztelt Mrs.Wasorr !
Most erkeztem haza es egy ujabb balesetnek voltam a szemtanuja . Sajnos megallni nem lehetett es nem sikerult meggyozodnom affelol , hogy nem On az aldozat . Kerem , surgosen surgonyozzon , nagyon aggodom Onert .
Regi huseges kuncsaftja,
Katicabogar

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-15 00:25   

ITT A DELFIN JÓSDA

Tisztelt megrendelőm Cassiopea

Beletekintve a gömbbe rögtön az Ön képét vehettem szemügyre, bár nem 6x6-os kivitelben, hanem így:

Ezen a családi fotón látszik, hogy Ön uram egy álruhás etióp királynő, gyönyörűnél szebb leánygyermekekkel, Kassziopeiának
hívják. A Tejúton lakik, egy nagy W-ben, amiről a csillag-észek azt állítják, hogy ülő nőt formáz. Én hiszem, bár nem látom. A Hadak útján jobboldalt egy Vadászkutya trappol Ön mellett, baloldalt egy Bika dübörög a ködben, hátán Andromédával.

Miután csillagos helyzete ilyen tisztán feltárult előttem, térjünk át az Ön jellemes vonásaira. Ön uram általában két lábbal áll a földön ( mindkettő földig ér ) ámde tekintete a távolba réved. Nem veti meg a földi élveket, mégis égi tájakra kacsintgat. A Torony –tónál lévő otthona bárkit megelégedéssel töltene el, ámde Ön messzebbre vágyik. Titánia kies lankáin fog majd közművesített telket vásárolni, melyre egyéni tervei alapján építteti föl álmai kacsalábon forgó kunyhóját. Kis (z)űrkertjében Ítiket nevel, azok pedig hálából a gondoskodásért egész nap modellt állnak majd Önnek. Fényképeit venni fogják, mint a cukrot, így számottevő anyagi nehézségekkel nem kell számolnia.

A szerelem terén csak jót mondhatok, bár Önnek előbb el kell döntenie, nem vagy dehogynem. Tanácsom: Járt utat a járatlanért el ne hagyjon. Nem kell legénykedni ha a családban ön a főlegény. Ettől följebb már nem emelkedhet.

Egészségügyi tanácsom: a fogaira vigyázzon, használjon sörnyitót.

Szerencsejátékokkal próbálkozhat ugyan, de nem érdemes, a kocka el van vetve, csak várni kell, majd kikel. Ha jön a kikelet.

Mint látom, ön halász-vadász is, ez ügyben fokozott óvatosságra inteném. Sokszor onnan ér a baj, ahonnan igazán nem vártuk.

A képen látható vadállat elejtése gyerekjáték, mindössze egy kis sót kell szórni a farkára, és máris kezes báránnyá válik.

Áldásban nincs hiány, áldás-békesség kísérje útján.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-14 23:46   
Tessék mondani telefonon keresztül is tudnak jósolni?

KÉRDŐÍV

A kérdező neve: (jelige, név, álnév, csúfnév, apja leánykori neve) Jelige: "Darwin" álnév: R-zsike
A kérdező kora: (ded, ifjú, közép, változó, hajlott, esetleg kortalan):telefonon keresztül is muszáj megmondani?
A kérdező neme: ( hím, nő, semleges, nemes, nemtelen vagy szemtelen): én azt sem tudom most fiú vagyok e vagy lány, olyan zavarban vagyok..
A kérdező születési időpontja: ( évhónap, órapercmásodperc legalább körülbelül) i.e. 20.000
A kérdező lakhelye: ( a hosszúsági és szélességi körök metszéspontja + irányító- és titkos telefonszám):nem írja ki a számomat?
A kérdező családi állapota: ( házas, házatlan, reménybeli, reménytelen, nevelő vagy neveletlen ) a szalma melyik kategóriába tartozik?
A kérdező anyagi helyzete: ( van-e fedezet az 50 garasos tiszteletdíjamra?!): Önök a jósok! Én tudjam?
A kérdés mibenléte: (szerelem, utazás, lottó, költözködés, gyermekáldás, papiáldás,háziáldás): Tényleg egyszer belőlünk lesznek a "homo-sapiens"-ek? Nevetséges!!

Várom a jóslatot kedveseim, de leteszem, mert sok lesz a telefonszámlám.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-14 11:14   
Atyavilág! Ilyen tempóban percek alatt elfogy a készlet. Hogy a szezonvégi kiárusítás már a jósdákat is elérte, ezt azért nem hittem vón. Ez rosszabb, mint a pestisjárvány!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-14 09:14   

KÉRDŐÍV

A kérdező neve: (jelige, név, álnév, csúfnév, apja leánykori neve): Bovi, a láthatatlan
A kérdező kora: (ded, ifjú, közép, változó, hajlott, esetleg kortalan):szabálytalan elözés közben, elörehaladó
A kérdező neme: ( hím, nő, semleges, nemes, nemtelen vagy szemtelen):szerénytelen
A kérdező születési időpontja: ( évhónap, órapercmásodperc legalább körülbelül):pontosan a túlvilági idö szerint
A kérdező lakhelye: ( a hosszúsági és szélességi körök metszéspontja + irányító- és titkos telefonszám) :födöntúl ITT 111
A kérdező családi állapota: ( házas, házatlan, reménybeli, reménytelen, nevelő vagy neveletlen ) siralmas
A kérdező anyagi helyzete: ( van-e fedezet az 50 garasos tiszteletdíjamra?!) gyüjtésre szoruló
A kérdés mibenléte: (szerelem, utazás, lottó, költözködés, gyermekáldás, papiáldás,háziáldás): visszjövetele a földre, egyáltalán és mikor?

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-14 01:37   
KÉRDŐÍV

A kérdező neve: (jelige, név, álnév, csúfnév, apja leánykori neve) Cassiopea
A kérdező kora: (ded, ifjú, közép, változó, hajlott, esetleg kortalan) Nappal 80, ejjel 20, atlagban 50 ev.
A kérdező neme: ( hím, nő, semleges, nemes, nemtelen vagy szemtelen) Hat dehogy nem!
A kérdező születési időpontja: ( évhónap, órapercmásodperc legalább körülbelül) Ki emlekszik arra...
A kérdező lakhelye: ( a hosszúsági és szélességi körök metszéspontja + irányító- és titkos telefonszám) Miert? Tan csak nincs kiado szobajuk?
A kérdező családi állapota: ( házas, házatlan, reménybeli, reménytelen, nevelő vagy neveletlen ) Folegeny
A kérdező anyagi helyzete: ( van-e fedezet az 50 garasos tiszteletdíjamra?!) Fedezni kepes. Ja, az anyagi helyzet...???
A kérdés mibenléte: (szerelem, utazás, lottó, költözködés, gyermekáldás, papiáldás,háziáldás) Kerem, megteccenek-e mondani az osszes valaszt a fenti mibenletezo kerdesekre ugyanannyiert?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-14 00:04   

ITT A DELFIN JÓSDA

Tisztelt olvasóim, hűséges és leendő megrendelőim

A decemberben beharangozott téli kiárusítás ideje elérkezett. Holnaptól a hónap végéig kedvezményesen jósolok, mondok jövendőt és adok tanácsot.

Tavalyi jóslatok nagy választékban féláron: AMÍG A KÉSZLET TART!
Jóslat elemek barkácsolóknak már 5 garasért: CSINÁLD MAGAD JÖVŐDET!
Tanácsok minden ügyben mindenkinek:KÍBICNEK SEMMI SE DRÁGA!

Jóslataimon megtalálhatják a Kiváló Áruk védjegyét. Aki ad magára , csak Wasorrnál jósoltat. Csak tessék-tessék.

KÉRDŐÍV

A kérdező neve: (jelige, név, álnév, csúfnév, apja leánykori neve)
A kérdező kora: (ded, ifjú, közép, változó, hajlott, esetleg kortalan)
A kérdező neme: ( hím, nő, semleges, nemes, nemtelen vagy szemtelen)
A kérdező születési időpontja: ( évhónap, órapercmásodperc legalább körülbelül)
A kérdező lakhelye: ( a hosszúsági és szélességi körök metszéspontja + irányító- és titkos telefonszám)
A kérdező családi állapota: ( házas, házatlan, reménybeli, reménytelen, nevelő vagy neveletlen )
A kérdező anyagi helyzete: ( van-e fedezet az 50 garasos tiszteletdíjamra?!)
A kérdés mibenléte: (szerelem, utazás, lottó, költözködés, gyermekáldás, papiáldás,háziáldás)

A fenti kérdőívet kéretik pontosan kitölteni, az 50 garast postára tenni, és személyemben garantálom a gyors, pontos, részletes
szak –és egyszerű, valamint teljesen kimerítő választ.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 22:02   
Kedves Mrs wasorr kernem nezze meg a gömbjeben mikor repul a kelkaposztasfazek?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 21:48   
optimista 2005-01-13 21:09

Uram, figyelmébe ajánlom, hogy nem illik így egy szeánszra berontani, itt kiabálni, hölgyeket tegezni és ételt reklamálni. Ez kérem egy szellemi és lelki táplálékokra szakosodott Jósda, a kifőzdét egy utcával arrébb találja, sőt van kocsma és borozó is a környéken.
Mindenféle ellenszolgáltatás nélkül közlöm Önnel, hogy Ön 1 kórosan kelkáposztafüggő férfiember, aki azt hiszi, hogy az egész világ csak ebből a főzelékféléből áll. Ébredjen fel Uram, mit vétett a borsó, a répa és a tök??

Amennyiben jósoltatni kíván, kérem, töltse ki a bejáratnál található kérdőívet, és várjon türelmesen a sorára.
Üdvözlettel:

Mrs. Wasorr

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 21:09   
2005-01-13 17:15, poesje:
-
Természetesen Asszonyom, az Élvhajhászati egyetemet kell hozzá elvégezni, ami ott található a Grófinasképző Szakközépiskola és az Uborkafanemesítő Kísérleti Kutatóintézet között, Lecke utca 13-15.
-
Te csak legyszives ne kuld a 87 evest iskolakba mikor neki kotezetsegei vannak a konyhajaban, mivel meg mindig nem fozott nekem semmit !!! Szegyen es Gyalazat nem ELV HALMOZAS !!!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 17:15   
Természetesen Asszonyom, az Élvhajhászati egyetemet kell hozzá elvégezni, ami ott található a Grófinasképző Szakközépiskola és az Uborkafanemesítő Kísérleti Kutatóintézet között, Lecke utca 13-15.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 15:56   
Vegre megtudtam mi vagyok foglalkozas is van ilyen?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 15:44   
bobe 2005-01-13 14:46

Böbe néni drága, ön élvhajhász

élv=öröm , gyönyörűség, Szemere Pál alkotta a nyelvújítás korában az él igéből ' v képzővel , de nem került be a köznyelvbe, csak a belőle származott élvezet, élveteg és élvhajhász szavakban maradt meg. Az élveteg az élvezetes dolgokat kereső személy.

Mrs.W.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 15:19   
2005-01-13 14:15, poesje:
-
Kedves Mrs. Wasorr,

távol álljon tőlem, hogy belekontárkodjak az Ön szakterületébe, de nem tudom megállni, hogy legalább egy tippel hozzájáruljak a mielőbbi megoldáshoz. Szerintem javasolja Perecnek a klasszikus operairodalmat. Wagnernél, jelesen a Rajna kincsében találhatók a földrajzilag legközelebbi viziszörnyek. Igaz, egyesek vizi, mások szörnyek, de biztos összejön némi ügyeskedéssel. A germán istenek sem tettek egyebet egész idő, akarom mondani az egész "Ring" alatt, mintsem ügyeskedtek. Több-kevesebb sikerrel.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 14:46   
Ez nagyon erdekes en most élv vagyok vagy élveteg?
es mit jelent ez a szo?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó