2018. december 15. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-10 23:40   
AKCIÓ! AKCIÓ! AKCIÓ! AKCIÓ! AKCIÓ! AKCIÓ! AKCIÓ! AKCIÓ! AKCIÓ!

ITT A DELFIN JÓSDA

Nyájas Olvasóim

Tisztelettel értesítem a nagyérdemű olvasói seregletet, hogy az ünnepvárás alkalmából rendkívüli árleszállítással szeretnék kedveskedni minden érdeklődőnek.
Íme a hallatlanul jutányos ajánlatok:

Teljeskörű jövendőmondás 50 garas helyett 49.99
Tanácstalannak tanácsadás 10 garas helyett 9.99
Használt jóslatok potom áron 5 garas
(h)amu- lettek 10-100 garas
szerencsemalac bérlése óránként 50 garas+ táp
Lepje meg szeretteit Wasorr Ajándékutalvánnyal . Szerezzen örömet e rendkívüli, testreszabott ajándékkal, mely beváltható egészen vízkeresztig.

5-100 garasos címletben kapható

Csak itt. Csak most. Csak Önöknek. Csak nem habozik?
Ne szalassza el a lehetőséget.
Amíg a készlet tart, de legkésőbb Teofil napjáig.

Maradok az Önök nagyrabecsült jövőszolgáltatója

Mrs Wasorr okkultista főhoroszkópus és jövőügyi tanácsadó
Rezeda u 66. félemelet a lila-zöld postaláda mellett , szeánsz du.15-18

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-10 02:17   
Itt F.Zs. portája:

Lám, még az orchidea is örvend, ha velem találkozik. Az úriember viszont, aki a virág szerint szeret engem, már 50 méter távolságban sarkon fordul a láttomra.
Kedves Wassorrú asszonyság, magának a jóslatai egy kalap orchideát sem érnek.
Megyek, s keresek új urat magamnak, s új kalapot, új jóslatokat. Ez majdnem olyan, mintha Ady iirta volna...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-09 11:31   

ITT A DELFIN JÓSDA

Tisztelt F.ZS.
Bocsánatát köszönöm, de lelkiismeretem tiszta, hiszen rendszeresen súrolom, fényesítem.
Talán inkább a lentebb emlegetett úr szorul rá a bűnöknek bocsánatára?

Hogyne lenne egyszirmú virág? E gyönyörű orchidea példának okáért, amit most , az ünnep közeledtével térítésmentesen bocsátok az Ön rendelkezésére.

Ha lehet, ne tépje szét. E célra mégiscsak az igazmondó virág való.

Tisztelettel : Mrs. W.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-09 02:40   
Megbocsátottam magának, kedves Vasáru baba,
mert komolyan vett mind engem, mind pedig a szájpórázos urat. Vagy inkább szájsziij?
Nos, létezik-e egyszirmú virág?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 18:32   

ITT A DELFIN JÓSDA

Tisztelt Olvasóm F.Zs

kérdéseire itt küldöm a választ:

Bizonyára ismeri Ön is nemrégi kamaszkorából ezt az elmés kis szerkezetet, a neve igazmondó virág. Kétféle programmal működik:

1) egyesével letépkedi a szirmokat, minden sziromnál kérdést tesz fel: szeret - nem szeret - szívből - színből - sehogy - vagy csak egy kicsit - talán? Amit az utolsónál mond, az lesz az igaz.

2) megszámolja a szirmokat, ha páratlan, akkor a szeret, ha páros, akkor a nemszeret szóval kezd, a további művelet mint fenn, de csak 2 lehetőséggel igen-nem. Ez határozott dolog, nincs kecmec.

Az esetleges negatív sziromért kérem ne engem hibáztasson. Én nem csinálom, én csak közvetítem a jövőt.

Második kérdésének megválaszolásához a kristálygömböt hívtam segítségül. Gyanútlanul tekintettem bele és ezt láttam:

Ön bizonyára jobban érti mint én, mit jelenthet ez az említett úr vonatkozásában.

Remélem kiváncsiskodásának kielégítését maradéktalanul kielégítettem, maradok az Ön mindenkori válasz adója:

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 16:59   
Kedves asszonyom, nekem mindeddig azt tanácsolták, hogy legyek inkább szemérmes.Úgyhogy nagyon meglepett a véleményével.A kérdésem az lenne: az a pasas
szeret-e, vagy sem?
Esetleg: volt-e a népszavazáson?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 10:50   
Kedves Zsuzsanna nem és nem is kötelező.
De aki életében ezernyi kérdőívet kitölt a hivatalok packázásaihoz, annak ezzel az enyémmel már nem sok baja van

Látom, hogy kedve ellenére van a dolog, de meg kell értenie, hogy én nem jósolhatok fűnek-fának, ahhoz megrendelés, megbízás szükségeltetik, és legalább 1 azaz egy kérdés. Kedves Olvasóm! Ne legyen ennnyire szemérmes.

Megértésében bízva: Mrs. W

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 04:35   
Kedves Boszurkén, maga a Szekuritátétól van, hogy kérdőiveket gyűjt rólunk?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 10:31   
Kedves Mrs Wasorr köszönöm a gyors kiszolgalast . Egy dologban azonban hajthatatlan vagyok a penztarcajat nem adom nem én. Mit is csinalna vele ? Ott pokhálosodna nála. Azt hallottam okos emberektöl(nöktöl) hogy a penzt forgatni kell , nem vasvillaval hanem a kereskedelemben

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 09:52   

ITT A DELFIN JÓSDA

Kedves Böbe néni

Meghatottan olvasom, hogy Ön élemedett korában is önzetlen módon ajándékozni akar. Mivel jelentős a korkülönbség Önök között, fiatal férjének kárpótlásul fantasztikus ajándékokkal kedveskedjen. Ehhez nyújtanék most egy kis segítséget.
Néhány ötlet:
1) sakk-készlet

2) sör

3) édesség

4)Mivel férje mint minden férfi, hiú, javaslom, öltöztesse föl az Ikeából

5) Végül, de nem utolsósorban a legszebb ajándék lenne, ha egy hétre letétbe helyezné nála saját pénztárcáját.

Kellemes ünneplést kívánok mindkettőjüknek

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 07:58   
Tisztelt mrs Wasorr!
Gondban vagyok Parom ma tölti az x-edik eletevet tudniillik öt a Mikulas hozta megkesve, es nem is tudom mit adjak neki szulinapi ajandeknak. Gondoltam ha kifizetem az 50 garast talan segithet Ön vagy maga(a masik rovatbol kölcsönöztem ott ahol föznek ).
A kerdezö neve: hát én ki más?
A kerdezö kora : nahat miert az enyem hiszen a paromrol van szo ? ö bizony 56
A kerdezö neme: kedves Mrs W. ön engem összezavar én leanyzo, de a parom ö ferfi a javabol
A kerdezö szuletesi idöpontja: azt nem arulom el de a ferjemet emlitettem fennebb
A kerdezö lakhelye: itt mellettem
A kerdezö csaladi allapota: micsoda kerdesek? ki lehet talalni : hajadon
A kerdezö anyagi helyzete: lehetne jobb is
Kerdeseim nincsenek : csak a jövö a fenyes godtalan jövö erdekel engem no meg ......

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 03:16   
Kedves Boszorkányné,
maga milyen jövendőmondó, ha kérdóivet vár? Találja ki!
A csekket pedig találja meg!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 02:30   
2004-12-07 00:20, Pompéry Berlin:
-
A még csak 1x használt jóslata előtt írtam, hogy 29 éve ugyanazzal a számomra kirendelt élettárssal élek. Ma egy születésnapi asztaltársaságnál döbbentem rá, hogy mennyire lehetetlen a helyzetem. Ott ugyanis csak én voltam ilyen szegény, a többieket a sors eddigi életük során több partnerben is részesítette. Ez egyrészt számomra hátrányos megkülönböztetésnek tűnik, másrészt halálosan unalmas.

Ugyan nem nekem cimeztek a kerdest, de mint sajtos szagember, valamint ennek a letesitmenynek az egyik kezdeti tartopillere, kompetensnek erzem magam, hogy hozzaszoljak a temahoz.

Eloszor is egy nagyon fontos kerdest kellene tisztaznunk, ami a valasztol fuggoen akar az erotikus novellak cimu topikban is megallhatna a helyet. Tehat az 1 darab partner/29 ev azt jelenti, hogy mas ferfiemberre szemet sem vetett pikansul?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 02:27   

Tisztelt Asszonyom Tan-ácsné

A legjobbkor jelentkezett, kérdéseivel jó helyre fordult.
Először vegyük az unalmat. Ez egy kellemetlen állapot, melynek feloldására a következőket javasolnám.

Hamarosan beköszönt az új esztendő. Fogják a jövő évi naptárt, és jelöljenek be rajta minden páros napot rózsaszínnel, a páratlanokat halványkékkel. A lányszínű napokon Ön üldözi végig az unalomig ismert élet- és sorstársat a lakáson, sodró- ( avagy nyújtó?- , lapító? -) fával, vasalódeszkával, söprűvel. Fiús napokon a szituáció ugyanaz csak a szerepek és kéziszerszámok cserélődnek. Rengeteg ötlettel lehet gazdagítani a felkínált szituációt, pl. a karácsonyról megmaradt bejgli húsvétkor cséphadaróvá alakulhat, a menekülő lába alá üveggolyókat szórva sajátos koreográfiát vehet filmre a harmadik lakótárs, fegyverré válhat a tejszínhabos palack és a pezsgő is.

Egy népi bölcsesség szerint ez a testgyakorlás régebben bevett szokás volt : „Házasodik a lapát, elveszi a piszkafát „ talán ezért volt kevesebb a válás, mint napjainkban.

Nyelvi játékokra is alkalmas az új életmód, régi könyvekben fel lehet kutatni a kanyargós kacskaringós népi kifejezéseket mint például: „azt a fűzfánfütyülő , fazékfenéken doboló hétmeganyolcát a cifraszűrben kutyagoló kaporszakállú ük-ük-öregapádnak”

A hátrányos megkülönböztetéssel én az Ön helyében nem sokat törődnék, az első pálfordulásnál a többiek lesznek hátrányosan Ön pedig előnyösen megkülönböztetve.

Tehát párját mindenképpen tartsa meg, jó szorosan, nehogy elfusson. Különben is azt mondják: süvegen sapkát ne cserélj!

Másik gondja a karácsony gondolatköreiben leledzik. Erre nagyon praktikus tanáccsal szolgálhatok. Liszt helyett használjon gipszport vagy kaolint. Kicsit magasabb hőmérsékleten kell sütnie, de tartós lesz a végeredmény. Nem csak ez évben tartja ki az ünnepeket, hanem kisütött süteménye évtizedekig lehet lakása decemberi dekoratív dísze.
Tapasztalatból beszélek, nálam a 10 esztendővel ezelőtt festett húsvéti tojások jelentik rohanó életünkben a fix pontot, az állandót.
Egy kérdés. Minek a végén jelenti ki hogy utálja a mákost? Az év végén? A bejgli végén? Akkor már minek?

Remélem, hogy rendkívüli éleslátásommal ösvényt vágtam gondjai áthatolhatatlan szövevényében, melynek áldásos hatásaként álmatlanságból eredő derékfájása megszűnik. Ez esetben igényt tarthatok végre az mv. megkülönböztető titulusra ( Mágikus Vajákos ez a legmagasabb tudományos fokozat a boszorkányakadémián)

Tanácsadói üdvözlettel: Mrs W.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 00:20   
Drága Vasorrúkám, Szépségem!

Most olvasom kedvező ajánlatát és rájöttem, hogy pont nekem szánta. Tudnillik teljesen tanácstalan vagyok. Többrendbelileg is.

A még csak 1x használt jóslata előtt írtam, hogy 29 éve ugyanazzal a számomra kirendelt élettárssal élek. Ma egy születésnapi asztaltársaságnál döbbentem rá, hogy mennyire lehetetlen a helyzetem. Ott ugyanis csak én voltam ilyen szegény, a többieket a sors eddigi életük során több partnerben is részesítette. Ez egyrészt számomra hátrányos megkülönböztetésnek tűnik, másrészt halálosan unalmas.

Mit csináljak? Tartsam meg továbbra is, vagy ne engedjem el?

Másik dilemmám a karácsonyra vonatkozik. Kötelező-e minden ádventi vasárnapra bejglit sütni, vagy elég, ha egyszer sütök, hogy 6-8 hétig kitartson? Szabad a végén bevallani, hogy utálom a mákosat?

Ezekben a kérdésekben kérek tanácsot. Lehet, hogy más kinevet, sőt, lenéz, de engem ezek a kételyek erősen gyötörnek. Már a derekam is fáj éjjelente, ha nem tudok aludni.

Tanácsra váró tan-ácsné

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-06 10:04   

ITT A DELFIN JÓSDA
Tisztelt Olvasók

Hamarosan rendkívüli árleszállítások várhatók!

Figyelje az akciót!
Ó! IÓ! CIÓ! AKCIÓ!!!

Tisztelt F. ZS.

Válaszát köszönöm.
Az ' f ' betűvel kezdődő dologról csak annyit, hogy annak nyilvános mutogatása ebben az elmaradott nyugati országban rettentő trágárságnak számít, megítélése a középső, un "csüccsentő " ujjéval azonos, tehát vésőt-kalapácsot ragadtam, és kimoderáltam. (Ha Walaki erre jár, ezt jó ha tudja! )

A kitöltött kérdőívet és a csekket melyik könyvben találom? Esetleg talán véletlenül az összeszorított marokból kell kifeszegetni?

Kelt itt most
Mrs. W

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-06 01:54   
Kedves nagyságos ,
az első az enyém. De amikor elküldtem, még fityiszt mutatott. Hova lett a fityisz? Szintén a könyvben van?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 13:44   
Ferencz Zsuzsanna 2004-12-05 03:19

Tisztelt Olvasóm

Leemeltem a polcról az Ön által említett könyvet, ami eddig egy kis ékezethiba miatt elkerülte figyelmemet. Valóban találtam benne kezeket. Vajon melyik az Öné a sok(k) közül?

esetleg ez?

vagy ezek közül valamelyik?

Néhány fabatka is kigurult az említett helyről. Ez ugyan még messze van a tőkétől, de előlegként elfogadom.
Kérem, a kérdőívet töltse ki mihamarabb, hogy érdemben válaszolhassak kérdezősködésére.

Maradok várakozó ülésponton: Mrs W.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 12:22   
Drága, Aranyos Vasorrúkám!!!

A kívánságokhoz mellékelhetett volna még 2 kg zsebkendőt is. Ennyit könnyeztünk tele Kockás Ribizlivel nevettünkben okkultista tanácsai olvasása közben. Meg kell hagyni, nagyon alaposan tanulmányozni tetszett a delikvensről fellelhető írásbeliséget. Ez az Ön szakmai komolyságát dícséri.

A Télanyókat külön köszönöm. Szívesen meghálálnám, ha kitüntetne magáncíme közlésével. Nem akarom szerény hálám jelét irodájába küldeni - éppen a magánjelleg miá. Azonkívül a szeánszok alatt nyilván nem célszerű zavarogni. (Megjegyzem, az Ön javaslatára azonnal beindított éjféli üzleteim végett munkafázis-eltolódásban élünk.)

Addig is csillagos ünnepeket és a fa alá kiadós kávézacc-készleteket kívánván

maradok tisztelője

Igényes Kényes
Zsák Foltjával

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 03:19   
Kedves Vajákosné,
kémeim jelentették, hogy mind a tenyerem, mind pedig a pénzt megkapta, és jelenleg egy könyvben préseli (A könyv irója: Marx Károly, cim: A tőke).
Tehát: vagy jóslás és tenyér
vagy pénz és tenyér vissza. A könyvet megtarthatja.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-05 01:06   
Kedves Fellegvár Olvasó

Már megint türelmetlen? Ön nyert, elégedjen meg egyenlőre ennyivel. Nyereményét még számolják, hiszen mint extra jövedelem ez is adóköteles.

Üdvözlettel Mrs W.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 05:47   
Igen Tisztelt Mrs.Wasorr !
Ma este az utamon hazafele , ugy tunt , hogy Onnek a szomszedban volt uzleti ugye es bar igyekeztem magamra vonni a figyelmet , megsem sikerult , mert a nagy sebesseg miatt bizonyara nem vett eszre . Pedig nagyon szeretnem tudni , hogy mi lett a sorsa a megjosolt , de mai napig ki nem kezbesitett lottonyeremenyemnek . Kezdek turelmetlen lenni ...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 01:42   

ITT A DELFIN JÓSDA

Tisztelt Megrendelőm “igényes” jeligére

Igényesen kitöltött adatlapja nagy segítségemre volt az elmélkedésben. Mivel borús az ég boltozatja, a csillagok szabadnaposak, a kávézacc meg elfogyott, ezért kénytelen voltam ismét a kártyákhoz fordulni az Ön ügyében. Íme amit kivetettem:

Tekintse meg Ön is Asszonyom, a fekete lapok szimbolizálják a gondokat, a pirosak mutatják az élete napos napjait, két ász is van a kezében, a hátsó sorban pedig lapul egy királyfi. Különösen figyelmébe ajánlom a bal fölső sarokban titokzatoskodó lapot. Ezen az Ön szerencseszáma a 8 áll. Nem hiszi? Álljon fel a forgószékből és tekintse meg a képernyő hátulját! Na ugyehogy ugye?

Születési adatai és a sorsa fontosabb állomásai megvallom gondolkodóba ejtettek. Az Ön csillagjegye a Kos – minő véletlen , e jószág hímnemű - , a kínai horoszkóp szerint ellenben Tigris, a kelta hitvilágban Sólyom. Berlinben él kéz a kézben mint Zsák a Foltjával, és ebből a szimbiózisból kelt ki egyetlen gyümölcse “Ribes Pepitum” azaz Kockás Ribizli. Ez kérem Darwin és Micsurin urak profiljába vágó feladvány.

“Micsurin” zöldség-gyümölcs kiskereskedés. Kóstolja meg újdonságainkat: kockadinnye, kopaszbarack, kaki. Bio-termékek nagy választékban. Detoxiribonukleinsav sugárút 68.

Mindhárom állatövi jegy erős egyéniségre enged következtetni, melynek uralkodó bolygója a Mars. Ezt nyilván sokszor mondják Önnek, ha a szavak fegyverével elkövetett nézeteltérítésre kerül sor.

És most lássuk, mi vár Önre az elkövetkezendő hetekben.

Természetesen boldogság, nem is kevés, hiszen a küszöbön toporog a szeretet ünnepe. Nyisson ajtót. Egy ajándékot már kapott, de hol van még a többi? Ön úszni fog a boldogságban, mikor hírül hozzák, hogy 100 darab világító, táncoló Télanyót nyert . Titkos álma válik ezzel valóra.

Az egészsége rendben lesz, hiszen ősszel átesett egy kiadós megfázáson, így szervezetében 50 Ohm ellenállás fejlődött ki, és szikrázva veri vissza a bátrabb bacik és vírusok próbálkozásait.

Élete hosszú lesz és mindhalálig kitart. A következő 29 év is a megszokás jegyében telik majd.

Gazdagságra nincs szüksége hiszen a pénz nem boldogít csak jó ha van. Önnek egyébként sem érdemes javakat felhalmoznia, mert lépten-nyomon kifosztják. Ha mégis pénzre lenne szüksége, nyisson üzletet (éjfélkor)

Külcsín dolgában ajánlom Elcky Szépségszalonját, a Mester néhány klikkel rózsaszínruhás Barbie-babává alakítja. Nem lesz többé tükörre szüksége.
Belbecsei növelésére ugyanezen úr kifőzdéje valamint a MON-szakácskönyv szolgálhat.
December hónapban még egy utazást is látok lelki szemeimmel, a törékeny dolgokat ne alulra csomagolja ám!

A világbéke óhajtása legkönnyebben sikerülhet, íme a bombabiztos megoldás, a sorozatgyártás megkezdődött.

Remélem, működésem teljeskörű megelégedettségével találkozott, és most már tudja, mihez tartsa magát.
A titkos találkába nem szívesen mennék bele, megnyugtathatom még a macskáim is bolhátlanok, poloskáról, kullancsról ebben az évezredben nem kaptam jelentést. Tehát nyugodtan elhozhatja jogos járandóságomat személyesen az alábbi címre:

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 18:15   

ITT A DELFIN JÓSDA

Tisztelt Olvasóm Ferencz Zsuzsanna

Tisztelt boszorka nagyságos asszony,
nem akarok fenyegetőzni, de ha nem küldi vissza a baltenyeremet, beperelem.

Rémülten olvastam üzenetét. Jaj csak ezt ne!

Macskáim egy emberként felsorakozva tanusítják, hogy Ön bár többszörösen is ígéretet tett tenyereinek – és egy csekknek - fordított postázására, mindez a mai napig nem történt meg.
Ezért eshetett meg az a sajnálatos eset, hogy Ön sem jövőt, sem Re-túr küldeményt tőlem nem kapott.
Egyet tanácsolhatok, amennyiben ajánlatosan adta fel az említett dolgokat, reklamáljon a postán. Lehetséges, hogy a karácsonyi csúcsforgalomban Walaki a fiókja mélyére sűllyesztette az Ön küldeményét. Mihelyt kézhez kapom a kitöltött kérdőívet és legalább egyik tenyerét ( no meg a csekket!) azonnal munkához fogok fogni, és éjt nappallá teszek majd az Ön legteljesebb megelégedésére.

Addig is maradok Tisztelt Olvasnivalója:

Tisztelt P.B.J.

megrendelése a legjobbkor jött, mert nyakamon a karácsony, a garasok meg nagyon gurulnak....sajnos csak kifelé. Kakaskukorintásig fogom tanulmányozni a jövőbe mutató jelen-éseket.
Türelmét kérem szépen, mint Ön is tudja, jó munkához jó idő kell.

Mrs. W.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 17:02   
Igen Tisztelt Főjósnő Asszonyság!

(A biztonság kedvéért a jelzőt is naggyal írtam a megszólításban. Ezzel is ki kívánom domborítani, hogy protekciós jövőre számítok. )

KÉRDÖÍV :

1.) A kérdező neve: Pompéry Berlin (az első a vezetéknév)
2.) A kérdező kora: erről nem szívesen nyilatkozom, mert még a 3. x betöltését sem tudtam lelkileg kiheverni, pedig azóta 2,3 iksszel emelkedett.
3.) A kérdező neme: igen, nemes gondolkozású lény vagyok. Női. De nem mindenben nőies. Egyesek szerint férfias. (Utóbbit főleg az erősebb nembeliek gyengébbjei állítják rólam.)
4.) A kérdező születési időpontja: Ez most keresztkérdés a 2.)-hoz? Ha nem, esetleg annak pontosítása, akkor márc.23. Igazolni tudom a "tagjaink születésnapja" c. rovatban feltüntetekkel.
5.) A kérdező lakhelye: nomen est omen. Azon belül amennyiben korábban (a fal idején) Frohnau-negyed volt a világ vége, akkor a világ vége előtt 5 perccel. (S-Bahn-ilag)
5.) A kérdező családi állapota: változatosság nélküli és fantáziátlan. 29 éve ugyanazzal.
6.) A kérdező anyagi helyzete: ezt még az adóhivatalnak sem szeretem bevallani. Enélkül nem megy? Vagy ez kell a tarifa megállaptásához? Félvén a poloskáktól erről inkább Isten szabad ege alatt és 4szemközt nyilatkoznék, ha lehet. Vagy tessék átalányárat mondani.
7.) A kérdés mibenléte: boldogság, egészség, hosszú élet, kiegyensúlyozott gazdagság, külcsín, belbecs, stb. Ja, meg még világbékét is szeretnék.

Fizetek szívesen részleletagadással vagy fedezetlen csekkek tömegével. Lopott hitelkártyát is fel tudok ajánlani, ha az kurensebb lenne. Kezelési költség természetsen az én kontómra. Csak a hivatalos orgánumokat kerüljük ki.

Kérek minél kedvezőbb jövőt minél előbb - IGÉNYES jeligére!

Várakozásteli üdvözlettel

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 13:35   
Tisztelt boszorka nagyságos asszony,
nem akarok fenyegetőzni, de ha nem küldi vissza a baltenyeremet, beperelem.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-30 19:21   

ITT A DELFIN JÓSDA

Tisztelt Megrendelőm és nagyrabecsült Olvasóm
“bimbili”jeligére.

Adatait behatóan tanulmányoztam és mint láthatja, rávezettem a csillagtérképre is. Ebből rögtön kitűnt, hogy Ön tisztelt Asszonyom a Bika jegy szülötte. Tehát Ga-bika.

Legutóbbi jóslatom egy Ga-bika nevű Masculinus Taurusnak szólott, itt alább pedig egy fenomenális femina Taurina jövendője következik .
Mint a nagy gonddal készített csillagtérképen láthatja, az Ön születése pillanatában a bika épp a Tejúton vágtatott , amikor a Heliost a Homokórával összekötő konstelláció és a Smileytől induló, Szívbe markoló ámornyíl keresztezték egymást. Ez a lehető legjobb jel kérem. Akik ez időpontban születnek, azok mind életvidám, jólelkű személyek. Ez abból is látszik, hogy Ön az első kliens, aki nemhogy az 50 garast nem sokallja egy szak – és nagyszerű jövendőmondásért, hanem még megtoldja a banki költségekkel. Bőkezűségéért nem lehetek elég hálás ebben a szűkmarkú világban.
Családi és anyagi állapotának leírásakor azonban valami hiba csúszhatott a dologba, mert meggyűrűzött templomegerével eddig még nem találkoztam.
És most lássuk a kérdéseket.
1. Ház. Belenézve a gömbe kertet látok rengeteg tulipánokkal , füstölgő hegyet a távolban, naaagy házat is látok, sok szobával és tágas pincével. A hordókban, a polcokon régi évjáratú pezsgős- és borospalackok. E kellemes hely az Ön féltő gondoskodására van bízva, de vigyázzon , mert valaki illetéktelenül próbál bejutni, hogy megdézsmálja a Mon-bulira gyűjtögetett készletet.

Jobban kell ám a kulcsra ügyelni! A motor sem indul ugye ha baj van a dinamóval? Nem ártana megnézetni egy szakemberrel.

Chichy Camelot – teveszőrből készült alsó- és felsőneműk nagy választékban, Gumicsere, titkos belső zsebek kialakítása egyéni igény szerint

2. Méz A házasság méze sosem fogy ki a csuporból. Ezt egy közmondás is megerősíti: Éhes gyomornak mézes falat a zabkenyér héja is. Ha tehát Ön éhezi a boldogságot, meg fogja találni mézének cseppjeit. Mivel a bikák hűségesek, egy csupor méz kitart náluk 50-60 esztendeig.

Szilkét-csuprot-köcsögöt csak Gölöncsér Gedeontól Agyagosfalva, Korong utca 3.

3.Lottó: az Ön szerencsenapja a szerda. Akár szerdán vesz szelvényt, akár szerdán van a húzás, Ön biztosan nyerni fog. Hogy milyen számokkal? Hiszen rá vannak nyomtatva. Válogasson köztük tetszése szerint.

Utolsó kérdését megvallom, nem értem. A bika jegy szülöttei jó barátságban vannak a Földdel, szeretnek hegyet-völgyet, növényt és állatot, még a kacsintgató csillagokat is, de sem kártyában sem gömbben, sem a csillagokban nem találkoztam motorral. Hacsak a fennebb említett összefüggést (dinamo) nem számítom. A göncöl szekere az egyetlen jármű az égen, de már régóta napenergiával működik.

Maradok tisztelettel továbbra is a nagyrabecsült olvasótábor szolgálatában

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-29 09:58   
Kedves Olvasóm "bimbili" jeligére

A kitöltött kérdöívet megkaptam, iktattam , a tájékozódási elökészületeket megtettem.

Hamarosan érdemben fogok válaszolni az Ön által feltett kérdésekre. Addig is szives türelmét kérem.

Tisztelettel Mrs. Wasorr

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-29 01:01   
KÉRDÖÍV :

A kérdező neve: bimbili
A kérdező kora: 44 ev 7 honap 13 ora 50 masodperc
A kérdező neme: feletol lefele feminina feletol felfele 2 duccos teve
A kérdező születési időpontja: szazad huszadikba
A kérdező lakhelye: 47° 39' N - 122° 17' W Amerika Continentali
A kérdező családi állapota: gyurus egy ferjel
A kérdező anyagi helyzete: szegeny mint a templom egere
A kérdés mibenléte: haz,, menyi maradt meg a mezbol 20 ev hazasag utan, lotto,motor.
50 garas postafordultaval ill. : Amcsi postagalambal kuldom az otvenest plusz 5 $ a kezelesert

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-26 12:14   
Kedves W-né Asszony!

Nagyon köszönöm az oknyomozásnak is beillő alapos feltárómunkát. Ön azt javasolta, folytassam tovább az oknyomozást. Nos, ezt megtettem, és a következőket állapítottam meg:

Afelől nincs kétség, hogy a valóban sok időt és energiát igénybevevő, feszültségekkegel teli költözés hátrányosan befolyásolta kedvelt Főszerkesztő Kisasszonyunk újságírói tevékenységét. Lelkiállapotát nyilvánvalóan tovább zilálta a kávéscsészében váratlanul meglátott figyelmeztetés, miszerint "vérkeringést biztosító szervednek annyi, ha még engem, a 11. csésze kávédat is megiszol ma!"

És itt érkezünk el a kulcsfontosságú ponthoz, a valóban szörnyű gumicsizmás fényképfelvételhez. Kedves W-né, ne értesítsen senkit. Megrendezett felelősség-elterelő manőverről van szó. Ön is említette, hogy Főszerk. Kisasszonyunk legutóbb a nyomdagépbe szorult gumicsizmára, mint akadályozó tényezőre hivatkozott. Nos, az Ön által bemutatott kép ezt a témát hivatott tovább forszírozni, azt sugallva, bármennyire is igyekezett a szerkesztőség a fránya csizmát eltávolítani, az makacskodik, mert most meg szegény nyomdász fejére szorult rá. Ez akár igaz is lehetne, ha az a homályos, de azért jól kivehető virágos paplanrészlet a kép bal alsó sarkában nem árulná el, hogy turpisság van a dologban. Én pont ilyen mintás paplant utoljára Főszerk. Kisasszony unkoka-nagynénjéék nyárikonyhájában láttam a sezlonyon. Azaz a kép biztosan nem a nyomdából származik.

A felvételt Főszerk. Kisasszonyunk valószínűleg stressz kiváltotta pánik hatása alatt készíttette, rokoni-szívességi alapon, hogy ezzel mentegesse magát a hosszú késedelem miatt. A képet ezután az Önnek ajándékozandó vadiúj gömbe (bocsánat, gombba)csempészte.

Ez a magatartás, mint egy pánikoló ember átgondolatlan cslekedete érthető, ha nem is helyeselhető. Tudja W-né kedves, azt viszont nem értem, miért fogadott fel Főszerk. Kisasszony oknyomozót és jövendőmondót nem is olyan régen, ha most ilyen turpisságra adja a fejét? Nem gondolta, hogy az ilyesmin mi pillanatok alatt átlátunk?

Kollegiális üdvözlettel:
Perec

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó