2018. február 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Ki mit sportol?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
 elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-08 09:02   
2006-03-07 23:07, fodorerika:
-
Arra meg nincs topik...
-
Dehogyis nincs Vannak, akiknek minden topik arról szól

fodorerika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 23:07   
2006-03-07 22:58, rigojanos:
-
Arra meg nincs topik... Pedig lenne rá kereslet, szerintem...

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 22:58   
2006-03-07 22:56, fodorerika:

És néha nincs olyan érzésed mintha terpeszben mennél?

Ettol nem

fodorerika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 22:56   
2006-03-07 22:45, rigojanos:
-
És néha nincs olyan érzésed mintha terpeszben mennél?
Jó, ez most biztos nevetségesen hangzik, de nekem volt olyan érzésem mintha terpesztve és görnyedt lábakkal járnék, és szerintem nem csak érzés volt, de szerencsére nem volt tükör a környéken!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 22:45   
En az elso probalkozasom elott azt hittem, hogy 5 percet sem fogok birni. Aztan eszrevetlenul eltelt az egy ora. Ezutan nem sokkal persze eszrevettem, hogy mintha egy lo rugott volna meg

De azt a reszet meg lehet 2 het alatt szokni.

fodorerika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 22:40   
2006-03-07 22:03, rigojanos:
-
Èn egy órát se bírnék ki, úgyhogy juj!!! Szerintem ha 2 óra bicajozás után leszállsz a cajgáról, járásodat egy kígyó is megirigyelheti... Mindenesetre feltétlen számolj majd be!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 22:19   
Meg nem tudom a napot, de szolok elotte Amugy szerintem ki lehet majd birni, mert az elso ora vegere ugyan nagyon faradt es csurom vizes szoktam lenni, de bele is jovok addigra, ugyhogy vegulis azon kivul, hogy elfogyott a viz az uvegembol, folytathatnam is akar...

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 22:09   
2006-03-07 22:03, rigojanos:
Akkor pontosan. Mikortól nem fogsz tudni írni/ülni/feküdni?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 22:03   
A spinning-edzo (az egyik) 2 oras biciklizest akar bevezetni az 1 oras helyett, es ket het mulva tervez egy proba-futamot En feliratkozok, lesz ami lesz. Vegulis mi a legrosszabb, ami torpenhet?

Andraas  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-04 20:00   
Üdv mindenkinek!
Az én kedvenc spotágam a röplabda. Debrecenben szervezünk egy nemzetközi tornát. Akit érdekel, kérem írjon.
Kösz: András

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 21:04   
Aranyosak vagytok köszi

Nem is kesergek tovább. Egyébként is 25 perc kedves Hunor, nem 20. Az már azért valami nem?
Na jó. Szóval nekem most ennyi elég. Ezt 3 hónapja nagyon rendesen csinálom mindennap. (Igaz Norvégiában nincs bicikli, de ott meg a szemben lévő hegyre megyek felfelé 25 percig, a lejövetel a levezetés. )
Aztán majd emelem kedves Rigójános, de még nem vagyok rá alkalmas. Igérem egyszer eljutok a 45 percig.

fodorerika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 18:54   
2006-01-18 17:31, espa:
-
nehogy elszomorodj, es ne torjon le az, hogy masok mit hogy csinalnak, mert neked kell erezned mennyire van szukseged, a celod eleresehez, marmint hogy kondiban maradj, vagy fogyni szeretnel, vagy egyszeruen csak azert mert jol esik!!! amugy ugy lehet feltunes nelkul emelni az idotartamot, hogy olvasol kozben, zenet hallgatsz vagy tv-t nezel. En is megneztem ma futas kozben a kedvenc sorozatomat, ugy elrepult az ido, hogy csuda. Az mar mas kerdes, hogy alig birtam aztan a lepcson feljonni az elsore... Szoval nincs is szebb a kitartasnal, ugyi vagy!!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 18:07   
-

Nincs okod, hiszen a mindennapos testmozgas szep es hasznos tevekenyseg.
Hogy a husz perc masoknak bemelegites - ebben nem a turokepesseg a lenyeg, hanem hogy a bemelegites felkesziti a testet a fokozott igenybevetelhez (edzes, stb.), es ehhez idoben is korulbelul ennyi szukseges (pulzus, stb.).

Hunor

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 17:37   

Hopp, azert nehogy elkeseredj Ha azt mondod, hogy leizzadsz kozben, akkor az jo! ez azt jelenti, hogy most ennyi Neked a kihivas, es idovel noveled a percszamot, mindig, amikor ugy erzed, hogy ez mar tul konnyu

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 17:31   
2006-01-18 14:33, hunor:
-
Hát nagyon szomorú vagyok
Minden nap letekerem ezt, és ez másoknak csak bemelegités, én meg annyira büszke vagyok magamra ! És különben természetesen megizzadok. Rendesen, ahogy kell. Hát odavagyok rendesen na.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 17:02   
2006-01-18 14:33, hunor:

Ezenkivul azt is erdemes figyelembe venni, hogy a biciklizes/ futas gepeken csupan bemelegito gyakorlatnak szamitanak, a husz perc meg foleg ennyire eleg - igy erdemes valami mas mozgassal is osszekotni.

Igaza van a foszerkesztonek, 20 perc tenyleg csak bemelegitesre eleg, sot ha jol tudom a zsiregetes sem indul be hamarabb. De ha mondjuk minimum 45 percre meghosszabbitanad a tekerest (de erezd, hogy izzaszto, es nem konnyu), akkor az hetente 3x azert nem rossz.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 14:33   
2006-01-18 09:55, espa:
-

Nem irtad a rendszeresseget, pedig az a legfontosabb resze - ha heti egyszer tortenik meg, akkor az semmi, ha rendszeresen, legalabb a bovi altal emlitett harom alkalommal, az mar jobb. (Bar a teljesitmeny szerint viszonylag rendszeresen csinalhatod.)

Ezenkivul azt is erdemes figyelembe venni, hogy a biciklizes/ futas gepeken csupan bemelegito gyakorlatnak szamitanak, a husz perc meg foleg ennyire eleg - igy erdemes valami mas mozgassal is osszekotni. Peldaul a Szechenyi furdoben lehet uszni, van edzoterem, szauna - heti haromszor egy ilyen kura, es ennel tobb nem is szukseges.

Hunor

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 13:47   
2006-01-18 09:55, espa:

Szerintem ne kinozd magad, annyit csinálj, amit még élvezettel teszel!
Az okosok heti 3x20 percet ajánlanak.
Nem tudsz kinn sportolni? Pl Nodic Walkingot lehet minden idöben menni és a levegönvaló mozgás után az ember csodálatosan érzi magát. Ez alkalmas már nekem nemfiatalnak is

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-18 09:55   
A rendszeresen sportolóktól szeretném kérdezni: ha letekerek 10 km-t kb 25 perc alatt 2-es fokozatban akkor ugy nagyjából eleget teszek a koromhoz illő ( ) és elvárható testedzésnek?
Erre vagyok hajlandó, és nagyon remélem egyetértetek vele, mert nagyon lusta vagyok ennél többet csinálni.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-26 19:34   
Kedves Emberek, megvolt a mai meccs. Fenn a hegyen, körben hó, bár csak eső esett akkor és szinte vágott a hideg szél éle, persze, hisz a tenger balra, ha lenéztünk ... brrrrrrr ... mostoha (időjárási) körülmények között játszottak a srácok. Mind a két csapat megérdemelte volna a győzelmet, de legalább egy döntetlent, ha azt vesszük alapul, hogy 8 éves gyerekek felnőtteket is próbára tevő helyzetbe kerültek, már, ami az aktuális meteorológiai szituációt illette/illeti...
Ma nekünk volt szerencsénk. Talán mindig idegenben kellene játszanunk? Kétség kívül jól játszottak a fiúk ... de ez a mai időjárás ... borzalmasan sajnálom a másik csapat "legénységét" ... a két gólt, amit kaptunk őszinte taps kísérte. A hét viszont (már megint 7 ...hm...), amit rugtunk, fahasábok voltak egy belső kandallóban ... megmelegedtünk tőlük.
Mindegyik gól szép volt. Komolyan! Nekem volt azonban egy nagyon kedves: az a kis baszk-magyar hátvéd, kb. a 11-es vonalától előre rugta a labdát (fél pályán játszanak) egyenesen a csatárnak, aki azonnal kapura lőtt ... pim-pam-pum ...

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-19 23:34   
2005-11-19 13:11, Zuloaga:
férfiasan kezet fogtak a meccs végén az ellenféllel.

Elnezest, hogy egy nagymama is hozzaszol egy ilyen nem nagymamanak valo temahoz. Sajnos, "mi" is sorozatosan "veszitettunk" az utobbi idoben Egyetlen gyozelemmel "buszkelkedhetunk". De a szivem nagyon fajt, amikor a nagyon is tevekeny "csapatunk" veszitett. A kepen az eloterben latszo kek mezes az en "csatarom"
Image hosted by Photobucket.com

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-19 18:31   
2005-11-19 14:20, bovi:
-
Kösz Bovi. Csak a srácokat sajnálom! És még mi minden fog rájuk várni!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-19 14:20   
2005-11-19 13:11, Zuloaga:
-
Ráse ránts!!!
Majd jön ujra gyözelem is.
Vesziteni is megkell nekik tanulni

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-19 13:11   
Kedves Emberek, megvolt a mai meccs és megismételtük a múlt heti eredményt. 1:7 A probléma csak az, hogy most mi játszottunk itthon. Azaz, úgy kikaptunk, mint a sicc. Ez van. Az elején még volt remény, amikor 0:2 után 1:2 lett, de aztán 1:3, 1:4 ... Itt, az 1:4-nél, volt egy nagyon aranyos jelenet. Az egyik játékosunk kikiabált a lelátóra: "Anya, tudod, hogy veszítünk?"
Szóval így állunk most. De a mécses nem törött el és férfiasan kezet fogtak a meccs végén az ellenféllel.

(Nekem pedig a tachicardiám ellen kell még kitanálnom valamit. )

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 23:50   
Hűűű Emberek, most tényleg jó, de jön majd biztos rosszabb is. Hogy fognak majd ahhoz állni a gyerkőcök? Az első meccs csak barátságos volt, ez a tegnapi 7:1 már hivatalos eredmény. Megkaptuk tehát a 3 pontot (Bovikám fociról van szó, Bácsalmásnak hogy megy? ).
8 csapat van a csoportban, futball 7-nek hívják, mivel fél pályán játszanak, tehát csapatonként heten mennek pályára és 3X15 perc a játékidő. 8 éves srácokról van szó, meg egy majdnem 30 évvel idősebb anyukáról, hogy mennék így a gyepre Fredi? Túl nagy a súlykülönbség. (Maradok az én sportjaimnál.)
Hamarosan kezdődik a hét, az edzések ... és szombaton itthon játszunk.
Miért van az, hogy már most izgulok?

Mindenesetre keresek valami levezetést. Böbe? Espa? Egy kis fronttenisz? Ne aggódjatok! Virág velem van!

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 12:05   
2005-11-12 16:43, Zuloaga

Azt hiszem a francia szurkolók mondják a totális győzelemre, hogy "six á zeró". Mit sem változtat az egyenlőségen ha mind a két oldalt növeljük eggyel (feledjük most az arányokat). Szóval döntő fölény! Ehhez csak gratulálni lehet.

Espától meg rejteném a gyereket. Mit lehet tudni?

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 07:47   
2005-11-12 16:43, Zuloaga:
-

Jelentem, 7:1-re győztünk.

-

GRATULA!!!!!

Kicsit nőjjön még ez a bajnok, aztán ráhajtok.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-12 18:45   

Gratulálok én is, de nem tudom mihhez
Foci, kézilabda, golf meg mimindent lehet gyepen játszani?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-12 17:50   
-

Micsoda eredmeny!!!!!!

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-12 16:57   
Gratulálok az elsöprő gyüzelemhez! Te nem mentél a gyepre?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó