2020. december 04. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Tisztelt Szerkesztőség! >> Vélemények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
 Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-24 03:32   
kedves lányok,
mivel több szemrehányó mélt kaptam a közös barátoktól, ki kell jelentenem: nem vagyok hibás.

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-22 20:45   
2003-06-19 21:00, LISA:
-
...A majnem már egy éve készített riportot szeretném látni, itt, EGYSZER!
-

Látom, nem vagyok egyedül...
Kitartás? Türelem?...

Szeretettel:
Melinda

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-19 21:00   
Kedves Hunor!

Ne csak írogass nekem, hogy ezt meg azt az üzeneted megkaptam-e, hanem cselekedjél!
A majnem már egy éve készített riportot szeretném látni, itt, EGYSZER!

Szeretettel:

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-03 16:54   
szia!

Most hetvegen irok, az elmult par napban nem tudtam, mert efoglaltsag, ido hianya, stb., stb.

Hunor

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-03 14:39   
Kedves Hunor!

Csak azért mondtad a chaton, hogy írsz nekem, hogy ne kérdezösködjek?
Nem történik semmi.
Szeretettel:

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

dagi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 20:10   
Jó napot Mindenkinek!

Rengeteget olvasok itt a fórumban, de most ide be is szólok.
Van a magyar népnek egy olyan korosztálya, aki valamilyen okból még ma sem akar a nevével elôrukkolni, de ettôl még demokratikusnak és tisztességesnek érzi magát.
Ennek a fórumnak épp az a lényege, -ami már több helyen ki lett hangsúlyozva, hogy nem akar senkit bántani, senkibe beleharapni, belerúgni, stb. Fogadjuk el továbbra ezeket a szabályokat, mert vannak köztünk, köztetek olyanok, akik CSAK erre és egy kis szabad beszélgetésre, vagy akár csak a magyar szó olvasására vágynak!!!

Ez egy "névtelen reagálás", bizonyára a passzív jelenlét egyik "védôjétôl".

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 15:13   
Kedves Zsu,

koszonom valaszod. Amit egyebkent fontosnak tartok: itt mi egyutt dontunk, hiszen erdekunk, hogy jol erezzuk magunkat, igy kozosen is tudunk gondolkodni, donteni ennek erdekeben.

Konkret, forummal, moderalassal, eszrevetelekkel, javaslatokkal, otletekkel stb. kapcsolatos a Mi vagyunk! rovat alatt a Forum topik is.

Udv,

Hunor

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 12:55   
2003-04-21 10:40, hunor:
-
Kedves Hunor, ksozonom a kielegito valaszodat.
Ha jol ertelmezem:

Amikor elfogadtam a meghivasodat es regisztraltam, a te vendegedde lettem .
Mint minden mas terulelen, elfogadom a vendeglatom szabalyait (nem dohanyzom az engedelyed nelkul a helysegben, nem okozok kellemetlenseget, szoval az altalanosan elfogadott vendeglatasi szabalyokat betartom. . .)

JOGOM van: hazamenni, nem jonni tobbet ha nem tetszik. . . hiszen mindenki bolondnak tartana (sok minden mas mellett), ha a demokraciarol kezdenek beszelni, akkor, amikor a hazigazda megkerne udvariasan, hogy ne kopkodjem szanaszet a szotyi magot a nappaliban. . .

Persze, en is hivhatnek vendegeket, es akkor a sutes-fozes-keszulodes joga is az enyem lenne, csakugy mint a vendegek utani takaritas. . . es en szabnam meg, hogy mik a szabalyok. . .

Hm. Azt hiszem, ez igy korrekt. Koszonom a meghivast, nem fogok visszaelni a vendeg joggal.

Zsu

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 11:16   
A moderalasrol.

Tobb helyen is elhangzott a moderalassal kapcsolatos velemeny, ezert az alabbiakban irok egy altalanos tajekoztatot.

Moderalas - egyetlen celja, hogy egy teljesen nyitott forumban a jo hangulat folyamatosan biztositott legyen.

Minden esetben a szerzovel egyeztetek, megbeszelem, valamint a Forum c. topikban, illetve adott esetben privatban kikerem a forum tagjainak velemenyet, javaslatait.

Errol bovebben lehet olvasni a Forum topikban.

Vannak olyan hozzaszolasok/ irasok, melyek automatikusan torlesre kerulnek, megpedig:

- kulonbozo hirdetesek (elofordultak).
- olyan uj, azonos tartalmu topikok, melyeket beirtak szinte minden orszag ala, vagy 22-szer is (elofordult pl. egy magyarorszagi chat reklamja eseten, mikor a szerkesztoje ezt tette, de mas esetben is).
- kulonbozo politikai propaganda felhivasok, politikai tartalmu stb. hozzaszolasok, mely ellen szavaztunk a Forum topikban.
- adott vitaban elofordulnak szemelyeskedo, adott szemelyre vonatkozo megjegyzesek, melyek mar nem a temat, inkabb a szemelyt erintik, igy ezek a hozzaszolasok.

Athelyezesre kerulnek:

- elofordul, hogy valakinek elkeruli a figyelmet, hogy mar letezik hasonlo topik, es ujat indit - ebben az esetben a megfelelo helyre koltoztettem a hozzaszolast.

Es ami meg elofordul: tobb esetben a hozzaszolas/ topik szerzoje ker fel a hozzaszolasanak torlesere.

Tehat ezek altalaban a szempontok. Termeszetesen minden kerdes/ javaslat/ eszrevetel eseten elerheto vagyok e-mailen keresztul, privatban is, vagy pedig konkret hozzaszolassal kapcsolatosan a Moderalas topikban is.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 10:40   
2003-04-21 03:27, Zsu:

Kedves Zsu,

termeszetesen valaszolok.

1. A MON-t en uzemeltettem az impresszumban feltuntetett szemelyek es a forum tagjainak segitsegevel, egyuttmukodesevel.

2. "Ki a felelos a karbantartasert, uzemelteteseert?" - Ilyen teendo nincs, amikor megrendeltem a honlapot, akkor a budapesti kivitelezo ceg keszitett egy un. admin feluletet, melyen keresztul folyamatosan frissitheto, aktualizalhato a forum. Igy erre kulon szemely nem szukseges, ezt szinten en teszem.

Erdekessegkepp az admin feluletrol: ez olyasmi mint a forum, jelszoval lepek be, es megvan a kulonbozo rubrikak, mint pl. Cikk cime, Cikk szerzoje, Fenykep helye, Melyik orszagnal jelenjen meg, stb. - ezeket kell ertelemszeruen kitoltennem, igy nagyon konnyen, percek alatt frissitheto a honlap.

3. "Kinek van erkolcsi, anyagi haszna?" - Hat anyagi haszna senkinek. Ilyen honlapot szabadidoben, egyedul nem is lehet jovedelmezonek csinalni (gondolom legalabbis, mert nem neztem utana ennek, nem foglalkoztatott, es nem volt ra idom sem ), mint ahogyan ez nem is volt/ lesz cel.

Erkolcsi haszon - remelem mindannyiunknak, akik idejarunk, reszveszunk ebben.

4. "Ki fedezi a koltsegeket?" Egyszeru a valasz: EN. Ebben segit egyebkent az utobbi idoben a nehany banner hirdetes, melyet lathatsz honlapunkon. Egyebkent nagy koltsegek nincsenek, ami nagy volt, az a honlap elkeszitese az elejen. Egyeb koltsegek havi szinten mintegy 200 EURO korul mozoghatnak, ez magaba foglalja egyes szerzok eseten a cikkdijat, esetleges telefonok dijait (szervezeti ismertetok eseten), az otthoni internetem is , stb.

Remelem, megvalaszoltam minden kerdesed. Nyugodtan kerdezz tovabbra is, ez nyilvanos.

Kiegeszites: az alabbi topikban a rolunk mashol megjelent cikkeket olvashatod:

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=739&forum=29&11

Egyebkent egy eve, indulasunk utan par nappal a DunaTV is beszamolt rolunk, a Hiradoban.

http://www.magyaronline.net/cikk.php?id=34

Udvozlettel,

Simon Hunor

taursus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 06:21   
Hol a demokracia? Nekem furcsa, hogy magyarok kozott annyira gyakori a szabadsagot osszeteveszteni a demokraciaval. Termeszetesen szabadsag nelkul nincs demokracia sem, de a demokracia nem tobb es nem kevesebb, mint az, hogy megvalasztjuk azokat, akik nevunkben torvenyeket hoznak, kormanyoznak. A demokracia ellene az autokracia, a teljhatalmassag.

Nem mindenutt ural a demokracia. Egy vallalat pl. nem demokratikusan mukodik es meg egy reszvenytarsasagis csak az igazgato tanacsot valsztja, de a vallalatbelso hierarhiaja abszolut autokratikus - es ez igy van rendben. A katonasag sem demokratikus - a katonak nem szavaznak arrol, hogy milyen hadmuveleteket vegeznek.

A magyar "ez itt demokracia" kifejezest errefele inkabb "it's a free country"-ra forditanam le. Vagyis szabadsagban elunk... es demokratikusan valasztjuk kepviseloinket, polgarmstereineket, elnokunket.

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 03:27   
2003-04-20 22:03, hunor:
-
Hunor, lenne egy ket kerdesem. Biztos vagyok benne, hogy valahozl le van irva, de ennek ellenere tudnal diohejban osszefoglalot adni nekem?
- Ki uzemelteti a MON-t ?
- Ki felelos a karbantartasert, fejlesztesert?
- Kinek van belole anyagi - erkolcsi haszna?
- Ki fedezi a koltsegeket?

Ha a valasz tul bizalmas informacio lenne, tekints el a kerdesem megvalaszolasatol.
Koszike!

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 03:23   
2003-04-21 01:22, rigojanos:
-
2003-04-20 20:42, hope:

Hol a demokracia?

Szabadon, a nagy nyilvanossag elott ideirhattad a velemenyedet, es aggodalmaid nem talaltak suket fulekre.

Varjal csak. . .akkor a demokracia nem azt jelenti, hogy mindenki azt csinalhat amit akar ?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-21 01:22   
2003-04-20 20:42, hope:

Hol a demokracia?

Szabadon, a nagy nyilvanossag elott ideirhattad a velemenyedet, es aggodalmaid nem talaltak suket fulekre.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-20 22:03   
Kedves Hope,

Kerlek, ha valami kifejezetten nem tetszik, akkor jelezz, mirol van szo. Ezt megteheted volna akar e-mailben, akar privatban, akar itt.

Az konkret eszrevetel nelkuli "Hol a demokracia?" c. kerdest itt, ebben az esetben koltoinek erzem, pontosabban szolva nem tudom ertelmezni.

Szoval, ha van kifogasod, akkor kerlek jelezz, irjal nekem, es megvalaszolom.

Mas, a moderalasokrol szolva - minden esetben egyeztetek az adott szerzovel, megbeszelem vele. Ezzel kapcsolatos tovabbi informaciokat pedig olvashatsz a Mi vagyunk forum Forum. c. topikjaban.

Udv,

Hunor

hope  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-20 20:42   
Sajat "szulemenyem" ujraelemzese jogan: (08.08.)

Azt, ma mar, infantilisnek, nem nyilvanossag ele valonak talalom; es torolom!

Hunor, I am sorry.

Muity Mijo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-20 18:48   
2003-04-20 18:11, bab:

Elnézést "Bab", te úgy vélted olvasni valahol tőlem, hogy én hiányolnék valamit, bármit, esetleg témákat a fórumból? Én nem emlékszem ilyenre.
Nem értek én ehhez, kedves, honnan tudnám mi hiányzik, vagy mi a sokk :)...

Mijo

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-20 18:11   
2003-04-20 13:35, Muity Mijo:
-
Tulajdonképpen mi az Kedves Muity Mijo, amit hiányolsz a Forumból? Milyen témákat tennél be Te személy szerint, s hogyan kellene a hangnemnek megváltozni ahhoz, hogy ne fulladjon a struccpolitika szemérmességébe...?
Bab

Muity Mijo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-20 13:35   
2003-04-18 10:30, hunor:

Ki legyen más optimista, mint maga a gazda !

Te valóban úgy véled, kedves Hunor, hogy újabb témák és vendégek képesek a "lendítésre" ?
Nem témaszegény ez a fórum, meg hát mindenkinek adott a lehetőség olyan nyitására, ami számára legszimpatikusabb.
Valami más lehet itt a gond, csak van egy olyan érzésem, hogy afféle struccpolitikaszerű szemérmesség lengi körül ezt a kérdést. Is! Nem biztos, hogy jóra vezet a diplomatikusság mindenáronsága .

Mijo

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-18 10:30   
Kedves Mijo,

elgondolkodtunk ezen, de ugy gondolom, atmenetrol van szo - remelem. Uj forumtemaink, meghivott vendegeink remelem lenditenek ezen.

Hunor

Muity Mijo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-18 05:46   
2003-04-16 10:12, Muity Mijo:

Aha, értem :(!

Muity Mijo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-16 10:12   

Kedves Hunor, jól érzékelem, hogy némelyek bizonyos mértékben tartózkodóbbá váltak a MON fórumain, mint előbb voltak?
Ha így van, vajon mi lehet ennek az oka, ezen elgondolkodtatok már?

Mijo

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-06 13:32   
Ez igy van jelenleg.

Muity Mijo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-06 13:26   

Kedves Hunor, a gyorsaság értelmezése relatív, de mintha elég lassúnak tűnnének a magyaronline cikkfrissítései.

Mijo

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-24 13:31   
Kedves Calyx, es Mindnyajan

Mar csak egy topik van, a Mi vagyunk! forum alatt. A tobbi hozzaszolas is ott olvashato.

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=656&forum=29&33

Udv,

Hunor

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-23 06:30   
3 tema cim van a karacsonyi unnepek es boldog uj ev kivanasrol :-)

1./altalanos beszelgetes
2./kultura
es 3./ mi vagyunk
:-)))))

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-06 19:02   
Kedves szerkesztöség! Azok a nagy témák, ahol 30-40 altéme is van éttekinthetetlenek és nehezen található meg az altéma, hiszem azokat érkezési sorrendben veszik fel.
Megfontolásra ajánlanám a következöt:
A nagy témák alatti altémák legyenek abc sorrendben. Jobb áttekinthetöség kedvéért el lehetne hagyni azt, hogy ki inditotta, hány üzenet van és ki az utolsó válaszoló. Hiszen mindez kiderül, ha valakinek sikerül megtalálni azt az altámát ami a legjobban érdekli. Üdvözlettel: Etelka

webvándor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-06 06:59   
husikamm,

nekem szétszórva is, egybe is sok

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-06 06:46   
Kedves Webvandor,

Csak arrol volt szo hgoy tul szet van szorva, es jo lenne egy helyen....Ennyi az egesz....mint peldaul a Humor topik.....ott van csak humor, es nem szerteszet minden topikban.....annyi csak az egesz....
Irod: "Elvégre nem történelemóra ez a fórum!!! ".....nem bizony, es nem is Humorora, es megis irunk oda be vicceket, mind egyhelyre ....nem igaz??...

Udv.

Husi

webvándor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-05 15:58   
2002-11-05 06:09, husikamm:
-
De nekem is az a velemenyem, hogy jo lenne egy kulon Tortenelem topik, es azon belul, lenne minden tortenelmi temanak kulon topikja. Vessuk ossze az eddigi tortenelmi topikokat Ott lehet kulon 1956-nak, a megelt tortenelem topiknak, a magyar tortenelmunk topiknak, es meg annyi minden tortenelmi topiknak mi eszunkbe jut, es az ujjanon inditottaknak is...
-

-----------------------

Kedveseim,

nem lesz ez kissé sok történelemből? Elvégre nem történelemóra ez a fórum!!! Mindig és örökké csak a történelem...
Olyan mintha ez az egész nemzet/nép állandóan hátracsavarintott fejjel ülne a nyeregben Századok óta nem hajlandó előre nézni, mindig csak visszafelé. Nem a jövője foglalkoztatja (kevés kivétellel), hanem örökké a múltja. Azon rágódik, azon búsong, azzal mérgezi magát

Semmi kifogásom az ellen, hogy ismerjük történelmünket (szoktam is magamban hencegni azzal, hogy elég jól ismerem ) - de csak arra való a tegnap, hogy tanuljunk belőle, s holnap okosabbak legyünk. Ám magyar site-okon, fórumokon a "történelem" többnyire dicső múltunkat sirató szellemi onániába szokott torkollni... (hmmm, azt hiszem, ez képzavar )

Na, ennyi a véleményem erről.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó