2018. december 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Humor >> A nap izéje
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 következő lap )
 ivan34  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-20 20:58   
Ez a legnagyobb mai atveres... es tucatnyi valtozata van.
Ha valaszolsz ra, legy elkeszulve arra, hogy egy kis "kezelesi dijat" kernek, mint egy kb 100 dollarnyi eloleget, mielott a nyert millioidat atutalnak.
En erre mindig azt valaszoltam, hogy csak vonjak le a 100 dollart a nyert osszegbol, s a tobbit nyugodtan kuldjek el nekem.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-20 06:42   
A fehérnép egy emberi élőlény, amelyik felöltözik, fecseg és levetkezik.

Voltaire

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-19 06:38   
"Aki nem egy magyar ökör, az ne jöjjön hozzám túl közel! Egy olyan pofot kap a vas jobb kezemtől, hogy elműlik a fejfájása, fogfájása és minden földi fájdalmától alapjában ki lesz gyógyítva."

Goethe: Götz von Berlichen, 4. felv.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-18 06:40   
Ellenségünk a pálinka, a bor,
püspökünk erről szívesen papol.
A Szentírás pedig arra nevel:
ellenségünket is szeretni kell!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-17 09:32   
2010-02-17 09:25, Fredi:
-

Ez igaz.

Hunor

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-17 09:25   
Nem feltétlen. Ma már a régi huzatos budikban sem laput, vagy ujságpapirt használnak!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-17 07:15   
2010-02-17 06:43, Fredi:
-

Hát ha úgy wécézel, hogy villám beléd csaphat, akkor eleve is csak levelek vannak melletted, nem?

Hunor

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-17 06:43   
Ha villám vécézés közben csap beléd, megspórolod a vécépapírt!

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-16 15:41   
Nem mind vegetáriánus, aki a fűbe harap.

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-10 17:50   
A medve, az oroszlán és a disznó találkozik.

A medve azt mondja: Ha én ordítok az egész erdő remeg a félelemtől.

Az oroszlán azt mondja: Ha én ordítok az egész dzsungel retteg.

Mire a disznó: Ez semmi... ha én köhögök már az egész világ összeszarja magát.

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-09 11:24   
2009-09-09 10:11, poe:
-

Kedves poe!

Most már elárulom, én küldtem neked tovább. Amikor megkaptam, épp indultam volna a boltba zsemléért, mert fasírtot készültem sütni. Kikapcsoltam a gépet, ekkor csöngettek.
Egy futárszolgálatos autó állt az utcán és aláíratott velem egy vényt, majd átadott 33 db friss zsemlét vászonzacskóban. Még fel sem ocsúdtam, a TNT is hozott három és fél zsákkal, amit elkezdtem az utcában szétosztani, de közben jöttek értem, mert a falusiak is sorban álltak a kapum előtt, kisebb-nagyobb zsemle csomagokkal.
A MON-on többen vagyunk, talán így elfogy a váratlanul ölembe (udvaromba) csöppent 12.047 db illatos, friss zsemle.
Úgy hírlik, a szomszéd falu pékje emelte a vizes és a tejes zsemle árát a nagy keresletre való tekintettel.
Ne küldd tovább!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-09 10:11   
Nem szoktam tovább küldeni az ilyet, de hát ez....

NAGYON FONTOS!!!

Vettem 6 db zsömlét a mai napon, de anyukám mondta, hogy nem kell csak három. Légy szíves írjatok, ha kell a maradék három, vagy szóljatok az ismerőseiteknek, hogy nem kell-e nekik a többi zsemle. Rakjátok ki az üzenetet minél többen, nehogy rám száradjon a zsömle, mert édesanyám nagyon mérges lesz rám. Légy szíves, segítsetek túladni rajta! Ezt az üzenetet anyukám indította már 3 órával ezelőtt! Ne szakítsd meg a láncot, mert megszárad a zsömle! Ezt az üzenetet a Microsoft is figyeli, és minden levél után - mert Bill Gates most osztja szét a vagyonát - 220$-t küld neked, nem vicc!!! Anyukám zsömleárusa is továbbküldte, és már rögtön 3 perccel később kapott 3 kiflit! A következő órában még további 6-ot! Ez nem vicc! Próbáld ki!!! Küldd tovább minél több embernek!!! De ha nem küldöd tovább, akkor 332021 évig szerencsétlen leszel a szerelemben, és szegény is maradsz! Egy lány nem küldte tovább, és 3 évig azt hitte magáról, hogy BKV busz. Egy seattle-i férfi továbbküldte rögtön 3 perccel később, és rá három órára nyolcas ikrei születtek! Micsoda szerencse!!! Igaz, mindegyik sárga lett, holott ő, és a felesége is fekete volt! EZ IGAZ!!! KÉPZELD CSAK EL, KÉPZELD EL, ÉS MEG IS TÖRTÉNIK!!! Érezni fogod a változást!!! Segíts így TE is a zsömléken!!! EZT MINDENKÉPPEN TOVÁBBÍTSÁTOK, egy ügyvéd úr küldte, akit én nem, de édesanyám élettársának a főiskolás szobatársának a mosógépszerelője ismer! Ja, laptopot is mindenki kap, sőt minden továbbított üzi után rögtön kettőt TOVÁBBÍTSD!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-27 14:29   
2009-07-27 13:11, bobe:

Már azt hittem, hogy csak engem szeretnek

Gmail postafiókra érkeztek a napokban.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-27 13:11   
Ilyeneket en is kaptam :
Hello, kedves
Kérlek, bocsáss meg nekünk, hogy zavarják az értékes time.We van Tai Pingyang company.This egy elektronikus company.one a legnagyobb nemzetk?zi kereskedelmi nagykeresked?k China.We f?ként eladni elektromos termékek, mint például laptop, LCD TV, fényképez?gép, mobiltelefon, MP4, és így tovább.
Ajánlatunk a kiváló min?ség? és versenyképes ár, és a termékek nemzetk?zi garancia. Ha van ideje, kérjük, látogasson el honlapunkra

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-27 07:30   
2009-07-26 19:01, poe:
-

Hol

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-26 19:01   
Megint "írtak" nekem valakik vagy valamik

helló
Láttam ur profile today, és én szeretem, hogy miért döntött úgy, hogy felveszi Önnel a kapcsolatot, mint én, hogy a frien, d nem csak egy barát, hanem egy barátjának a szív, ha érdekel akkor keressen meg a v......@ yahoo . com leszek abban a reményben, hogy hallani ott hamar így többet tud egymással.

és a másik

Szia.
A nevem C ma láttam a profilodat szeretek ez szintén intrested lett benned, szintén szeretni foglak ismerni téged több, és azt akarom tőled, hogy küldj egy emailt az email címemnek, úgyhogy neked neked tudom adni a képemet hogy tudjam, hogy én ki vagyok.itt van az emailom address(c2007@yahoo.de) azt hiszem, hogy here.my szerelmi távolságról tudunk mozogni vagy a szín nem számít de nem szereti a dolgokat alot life.iban, ami recive-be vár, a csinos válaszod hamarosan, Yours Love.
Miss C

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-22 06:53   
2009-07-21 23:38, bobe:

Az origo hírportálon.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-21 23:38   
Ezt hol olvastad?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-21 22:19   
Az évszázad napfogyatkozása július 21-én éjjel!

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-04-22 14:36   
Válságvers

Csiribiri, csiribiri, jó Isten,
nem hogy lófasz, ló sincsen!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-04-11 15:14   
Gratula
Nekem úgy tűnik, hogy a szöveg magyarul van. A legszebb talán: szex a nemi.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-04-11 14:25   
Jaj olyan boldog vagyok! Nekem EZT tojta a nyúl

Kedves győztes,
GYŐZTES BEJELENTÉS:
UK Nemzeti Lottó kívánja tájékoztatni, az eredményeket az E-mail cím fordulóban lottó nemzetközi program Nagy-Britanniában tartott Már cius 10. 2009. Az Ön e-mail fiókot is felvette a győztes £ 600000.00GBP (hatszázezer font) CSAK.

Ennek eredményeként ma már kiadott neke d ma, és az e-mail címét
csatolták az A kategória szerencsés golyó Ball 7, Ball száma 1 1, Ball száma 12, Ball száma 20, Ball száma 38, Ball száma 44, és a bónusz Bónusz Ball labda száma 45, a felek által választott egy számítógép fordulóban sy stem húzott A Microsoft a felhasználók számára a társaságok és az egyéni felhasználók e-mail címeket.

Legyen tanácsot, hogy a nyertes információ bizalmas, amíg a követelések már feldolgozták, és a pénzt átutalják neked. Ez része a biztonsági protokoll, hogy elkerülje a k ettős azt állítva, és nem indokolható visszaélés ezt a programot.

Hogy az az állítás, a díj: egyszerűen forduljunk fiducially / ügynök azt állítja: (Dr. Kelvin FLOW) az alábbi e-mail: dr.kelvinflow009@hotmail.com

Ez a nyomtatvány kitöltésével és elküldésével ALÁBBI neki a FÁJL AZ ÖN állítást. MOST, töltse ki az Ön személyes adatait alább Küldje el FIDUCIALLY meghatalmazott:

Teljes név :......................................................................
=0 D Teljes címe :....................................................................
Város / állam :................................................................
Állampolgársága :.......................................................
Születési idő :..............................................................
A szex a nemi :................................................ .........
Családi állapot :........................................................ .
Foglalkozás :.................... ........................................
Banki információk :................................................ .
Mobiltelefonszám :. ...................................................

Minden nyertes kell azt állította, nem kevesebb, mint 15nap. Ezt követően minden alkalommal nem várt alapok fogják vissza az Európai Unió és a kincstár nem várt.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy elkerüljék a szüksC3gtelen késedelmek és komplikációk emlékszem idézni a hivatkozási számot minden levelezést. Kérjük, forduljon a követelések ügynök DR.KELVIN FLOW a E_mail cím (dr.kelvinflow009@hotmail.com) közvetlenül Önnek, hogyan kell a kérelmet a díjat. Gratulálok a személyzet és a Köszönöm, hogy része az e-mail accou NT felhasználók programot.

Üdvözlettel:
MRS JULIE HANS VAN,
(Vice Elnök)

qxy1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-03-10 16:13   
Ha magyaroknál euró lesz, az ötvenes gumiból lesz. Hogy miért? Hogy ki lehessen húzni elsejéig.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-16 21:11   
Mai hír a Stop.hu-ról

"Ingyen erekcióhosszító, csak férfiaknak!"

Ne szaladjatok, Mexikóvárosban adja ezt a segélyt a polgármester

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-08-06 13:11   
Answer the following questions to win tickets to the Olympic games.
(Válaszolj a következö kérdésekre)

1. Which student seems to appear tired / sleepy?
(melyik student néz ki úgy mintha fáradt/álmos lenne?)
2. Which ones are male twins?
(kik a fiú iker-testvérek?)
3. Which ones are the female twins?
(kik a lány iker-testvérek?)
4. How many women are in the group?
(hány csaj van a képen?)
5. Which one is the teacher?
(melyik a tanárnö?)
6. Which two just finished a joint?
(melyik szívott éppen kábítószert?)

A helyes válaszokra belépöt nyerhetsz az Olimpiai játékokra...

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-06 00:56   
Egy képeslap akadt a kezembe, amelyen két hölgy ül beszélgetve egy padon.
A: - Sok közös dolog köt össze a férjeddel?
B: - Igen, mindketten egy napon kötöttünk házasságot.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-22 13:56   
a tegnapi kabaréból:

A házasságban a problémák gyökere egymás meg nem értéséból származik. Például valamelyik nap a feleségem fölkelt hajnalban, teleszórta a padlót rózsával, hogy engem meglepjen. Mire ébredés után én csak annyit mondtam: Leverted a vázát cseszdmeg!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-07 10:55   
Azok nem teak, azok valami förtelmes kotyvalekok
http://www.youtube.com/watch?v=BCr6zyHLkJM&feature=related
Igy mulatnak felenk a gyerekek.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-07 00:34   
Szerintem az ice teat is megfözik elöbb
En is szoktam forro teat fözni, es inni is

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-06 17:41   
Az nem főzve, hanem hűtve van!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó