2018. október 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Csevegés (nem csak) kecskemétieknek (nem csak) Kecskemétről
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-21 15:37   
A Kecskemeti Csarda a kozpontban van, a Deak ter mogott (Kisfaludy utca azt hiszem). Kinti asztal is van par, de en eddig csak bent ultem. Tenyleg nagyon finom a kaja.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-20 17:52   
És hol van ez a Kecskeméti Csárda nevezetű hely?

Egyébként a Vadasparkról nekem is a büdös jut eszembe, de azt hittem talán ez már változott. Pedig el akartam menni valamikor a fiammal, és megmutatni neki, hogy van ám Kecskemétnek is állatkertje, ha nem is olyan nagy is.

Mi egyébként szept. 9-én indulunk és 24-én jövünk vissza. Lesz ezidőtájt valaki otthon?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-20 17:33   
Es ha meg nem mondtam volna, felfedeztem a Kecskemeti Csarda nevu helyet, amivel nyugodtan lehet helyettesiteni a Tanyacsardat, ha nem akar valaki Lajosmizseig (vagy ahogyan Taborfalvan hivtak a katonak - Lazsomizsuig) elmenni.

Az etlap valtozatosabb, de alapvetoen ugyanazok a fajta etelek. Es a "diszlet" is olyan, mint a Tanyaban; regi magyaros haz, pincerek fekete csizmaban, feher ing, melleny, stb. Nagyon jo kiszolgalas, mmmm kajak.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-20 17:21   
2006-08-19 17:12, Erazs:

elmenni a Vadasparkba (nem tom, van-e még).

Juj azt hiszem egyszer jartam a Vadasparkban, mert az egyik kozelben lako osztalytarsam szuletesnapi "zsurjan" az volt a program ropi es torta kozott. Nagyon nagy budosre emlekszem, ugyhogy inkabb a Jakot javasolom mindennemu osszeroffenesre.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-19 17:12   
Annyian vagyunk itt MON-osok, akik ismerik a Hírös Várost, vagy onnan származnak, gondoltam legyen már egy topik, ahol összeszedjük a legújabb információkat.

Ezalatt ilyenekre gondolok, hogy mik a Jakó cukrászda újdonságai, vagy éppen merre terelgetik a város forgalmát. Ezalatt értem, hogy amikor átépítették a kiskörutat úgy eltévedtem mint a huzat. Na persze tudtam hol vagyok, de hogyan jutok oda, ahova akarok, azt már nem.

Gondoltam még arra is, hogy ha netalántán azonos időben tartózkodunk a városban, akkor összefutni valahol, meginni egy kávét, benyomni egy fagyit a Jakónál, vagy éppen elmenni a Vadasparkba (nem tom, van-e még).

Az ötletek sorát lehet folytatni....

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó