2019. február 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Nagyszülők - unokák
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 következő lap )
 Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 18:33   
2005-01-06 17:16, bovi:
-

Sajnos elkéstem, nem látom unokáid

Ott vannak ismet Bovi

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 17:57   
Koszonom Bobe, akkor ez volt a problema. Mindjart visszarakom. Megvan!!!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 17:30   
Valeria ne dobd ki a photobucketböl mert akkor itt is eltunik a kep

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 17:16   
2005-01-06 16:14, Valeria:

De kozben el is tunt a fenykepuk. Hogy lehet oket visszarakni?

Sajnos elkéstem, nem látom unokáid
Nézz utána, talán a photobucketben kilett törölve?
Ugyanis, ami ott már nincs, az eltünik itt is.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 16:14   
Koszonom mindenkinek a gratulaciot. Buszke is vagyok rajuk, de sajnos nem lathatom oket eleget, mert 800 kilometer tavolsag valaszt el egymastol Csak nyaranta meg unnepekkor latom oket. De kozben el is tunt a fenykepuk. Hogy lehet oket visszarakni?

ex-MON-tag4  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 11:21   
Kedves Valeria gratulalok nagyon tünderiek a gyerekek igenis öket csak szeretni lehet.
üdv denjul

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 11:16   
Gratulalok Valeria nagyon edesek mind a harman micsoda boldogsag lehet talalkozni veluk

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 10:30   
Nagy örömöd lehet, ha gyakran látod öket. A felvétel karácsony reggeli családi meghittséget áraszt. A boldog gyerekricsaj szerintem a legkérgesebb szívü embert is felmelegiti.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 05:03   
2005-01-06 02:26, fellegvar:
! Lehet oket nem szeretni ???!!

Latod, azt nem lehet!!!!!

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 02:59   
kékibolya)

Most nézegetem a képeket reá találtam a te kis unokáidra is.Nagyon édesek.
Kivánom hogy husszu életed legyen hogy sokáig gyönyörködhes bennük.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 02:54   
Valéria)

Nagyon aranyosak a gyerekek.Szépen ragyog a kis szemük az örömtöl. Gratulálok.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 02:26   
2005-01-06 02:10, Valeria:
De azert aranyosak, nem?
_________
Kedves Valeria !
Nemcsak aranyosak , szepek ! Lehet oket nem szeretni ???!!
Gratulalok !

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 02:15   
2005-01-06 02:10, Valeria:
-
Gratulalok! Es tenyleg nagyon aranyosak.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 02:10   
Sikerult, de mekkora lett!!!! De azert aranyosak, nem? De kozben el is tunt. Hunor, hogy lehet visszarakni?

Kékibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 22:15   
Sziasztok!
Ünnepek alatt rengeteget dolgoztam, nem dicsekedni akarok, ez van...Karácsony, Újév számomra munkát jelent, a munkahelyemen...
Itt voltak a lányim, vejeim, unokáim,...jól telt, kicsit fárasztó is volt, hamar eltelt...Szilveszterezni itthon szoktunk. Szilveszter éjjel "szolgálatos" vagyok

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-31 19:44   
Én is itthon szilveszterezem az unokáimmal Csak annyi a kölömbség hogy csak a camerán keresztül leszek velük Ök Angliában laknak de igy is egy óra hosszát csak velük fogok beszélgetni és lájuk egymást. Én már ennek is nagyon örülök.
Utána ide jövök hozzátok.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-31 19:39   
Mi is itthon szilveszterezünk, de itt van az unokánk és rettentô nagy bulit tartunk.

Azért visszajövök majd ide is...............
percekre, ...

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-29 02:48   
Halló, lányok!
Úgy döntöttem, itthon szilveszterezem, Eszke nevű, hároméves unokámmal, hogy a lányom mehessen bulizni. Csak csendes vendégeket fogadok, hogy a kislány aludjék.
Tehát Eszke két-három napra megint az enyém.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-28 18:10   
Elnezest kedves Fellegvar, ne haragudj az elirasert.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-27 15:52   
2004-12-27 14:37, Valeria:
- Kekibolya:

Nagyon szepek az unokak. Legyen meg sok oromod beloluk.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-27 14:37   
Kekibolya:

Nagyon szepek az unokak. Legyen meg sok oromod beloluk.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-27 03:52   
Itt vannak az en "angyalkaim" akiknek mindig sikerul , ha nincs is karacsony , mosolyt csalni az ajkaimra .

Kékibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-22 00:22   
Kedves Ferencz Zsuzsanna és OMGI!
Azt gondolom, hogy a gyermekek, ha tisztelnek, szeretnek, igyekeznek a kedvemben járni. Ami abból áll, hogy úgy kérdeznek vissza, úgy üllnek az asztalnál, úgy beszélnek, úgy...sorolhatnám, ahogy elvárom tőlük..már nagyon jól tudják, mit várok el...tavaly az ikrek mindenre azt mondták..jéé, de király...elmagyaráztam, miért nem király, nem lehet király egy edzőcipő, vagy bármi tárgy vagy fogalom...egy napig kínlódtak szegények...de ameddig nálam voltak igyekeztek nem királyozni semmit:)..ha megérkeznek a szülők...elengedik magukat..lehet királyozni..lehet bármit...

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 18:15   
2004-12-14 00:11, Kékibolya:
-

Teljesen egyetértek!!!!
Nyilván mások a szülôk elvárásai bizonyos helyzetekben (az enyémek a szigorúbbak!!).
Viszont hallatlan tehtséggel képesek ezek a kis mukik kihasználni az olyan pillanatokat, amikor valamiért a két szülô közt is ellentét van és ezt -bármilyen okból- képtelen véka alá rejteni.
Ha a szülôk nincsenek jelen, akkor mégiscsak általában kompromisszumot kell kötni.
Más a mai fiatalok problémája, mint ami a miénk volt, ... talán, vagy tán nem is...

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 17:51   
Kedves Zsuzsa,
szerintem Eszkének nem az a baja, hogy a néni butább nála. A fiaimra egy áldottan jó, de szintén butuska asszony vigyázott kicsi korukban, és kimondottan imádták. Grazia halálra kényeztette őket, türelmes volt, és sokat beszélgetett velük, de pl. játszani nemigen tudott, mert több mint száz kiló volt szegényke.
Viszont unokahugaimnak volt egy rokona, akit ki nem állhattak, hiába volt jó, okos és szeretetteljes, mert rém csúnya volt! Akármit csinált a család, a kicsik üvöltöttek, amikor meglátták a nénit. Kész leégés volt, amikor látogatóba jött.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 02:36   
2004-12-14 00:11, Kékibolya:
-
Igen, kedves Kékibolya!
Szerintem ennek az a főoka, hogy több nemzedék keresztbe-kasul neveli a gyermekeket, akik nem is nagyon tudják, kire hallgassanak.
Nálad talán inkább arról van szó, hogy túl sok felnőtt jut egy gyermekre.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 00:43   
2004-12-12 18:40, OMGI:
-
Szerintem az a legmeggyőzőbb, ha jobb vagy nála. Mármint be tudod bizonyítani - szellemi, testi, lélektani - fölényedet. Nehéz persze nem kijönni az embernek a sodrából és általános tippet adni amúgy is lehetetlen a "helyzete válogatja" szituációban. Az "én időmben ...", valamint "amíg az én házamban lábadat az én asztalom alá ...", sz. ezek a "példabeszédek" teljességgel kontraproduktívak.

Kékibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 00:11   
Sziasztok!
Mint minden nagyszülő, én is nagyon szeretem az unokáimat...ők is engem...ám!..jobban tudok bánni velük, jobban elvagyunk, ha szülők nélkül vannak velem... ti is tapasztaltátok ezt az unokáitokkal?

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-12 18:40   
Zsuzsa és Mások is!
Tudjátok imádok nagymama lenni, és bár vannak "nehéz pillanatok" az én kis drágámmal, (nem vagyok azért az az olvadós fajta!!), attól még a magymamaság világ egyik nagyszerûbb dolga. Az idén szerencsére volt alkalmam is gyakorolni, több, mint eddig. 11. éves a lánykánk, és kezdôdik a szárnypróbálgatás.
Ez nyegleségben, feleselésben és bizony néha szôrborzoló "szemtelenségben" nyilvánul meg.

A legnehezebb, amikor meg kellene magyaráznom, mi is a tisztelet, és hogyan kell azt gyakorolni.
Nekem ez valahogy "csak úgy, természetesen" jött, de a mostani gyerekeknél, ezt látom az osztálytársainál is, ez valahogy nem így van.

Van ötletetek?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-12 08:55   
Kedves OMGI, igen, láttam, hogyan csügg rajtad az unokád.
Nos, rajtam is. De én is rajta.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó