2019. április 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Nagyszülők - unokák
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-29 10:04   
Zsuzsa!
Ne keseredj el. Hidd el leszokik rola mikor eljön az ideje. Robert a kisunokam egyik naprol a masikra döntötte el hogy mar bizony nem kell pelenka többet. Egyik nap kért az apukajatol valami jatekot es apuka megmagyarazta neki hogy sajnos nem tudja megvenni mert draga a pelenka .Kepzeld masnaptol a fiu wc-n ult es azota csak egyszer volt baleset az is az ovodaban mert ovoneni nem figyelt oda . A fiu 3 eves es 3 honapos volt mikor ez törtent. Nagyon buszkek voltunk ra.
Fel a fejjel tudom nagyon draga a pampers de föleg most nyaron jarjon anelkul a lany mikor csak lehet. Probaljatok meg. A pampers azert jobb mint a mi pelenkaink voltak(tudod amiket mostunk föztunk naponta)mert sosem nedves. Igy a kiskrapekoknak nem kenyelmetlen es hideg mint a bekebeli pelenka volt.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-29 05:42   
Kétésféléves, Eszke nevű unokám még mindig nem hajlandó lemondani a Pampersről. Sőt, eszmei küzdelmet folytat ellenünk, a Pampers ügyéért.
Viszont a lányom elvitte a bukaresti Magyar Házba, ahol épp táncház volt. A tánctanár nagyon rövid idő alatt megtanitotta csárdásozni, ő pedig beállt a táncolók közé. és másfél óráig ropta. Azóta folyvást azt hajtogatja:"Szeretem a táncházat!"

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-04 20:17   
Zsu!
Hát ha egyszer nem jártam ma még a MON-on, ugyan hogy válaszolhattam volna????

De megyek Bp-re..... jelentem majd, mikor!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-04 11:00   
OMGI, miért nem válaszolsz? Akkor megtartanánk a MON-találkozót, Rigó szavaival élve.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-04 04:03   
Szia, OMGI!
Akkor veledis találkozom? Hozok ősz parókát.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 22:14   
Még két hét türelem! Jövök!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 22:12   
Johetsz OMGI, szivesen latunk. Van extra hintaszek.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 21:51   
2004-04-01 07:36, Ferencz Zsuzsanna:
-

Jöhetek én is??? -habár kötni nem tudok!

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 21:44   
Hat Bobike ha ennyire nem igyekszik ferjhez akkor meg az is elofordulhat

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 21:37   
Vagy ha nem ecetesedett meg , mert akkor sem lehet meginni

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 21:02   
Csak ujszulotteknek valo ajandekrol akarok irni. Amikor a lanyunk szuletett vasaroltunk 2 uveg tokaji aszut, rairtuk a nevet, datumot es eltettuk neki. Az elsot hazassagkotesekor bontjuk fel a masodikat az elso gyereke szuletesekor.A lanyunk buszke ra, noha borzad az alkohol izetol szagatol, mindenkinek mutogatja a maris "koros" italt. Mindenesetre nagy szam lesz hacsak addig valaki meg nem talalja es tevedesbol meg nem issza.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 12:41   
Kedves Zsuzsa:

Jo lesz, mar nagyon varom!!!! Viszek egy rakas fenykepet, remelem, hogy Te is hozol?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 07:36   
Kedves Valéria!
Találkozunk Pesten, feltesszük az ősz parókát (kicsi konttyal), a szemüveget, beleülünk egy-egy hintaszékbe, vesszük a kötőtűt és a készülő végtelen sálat, és elbeszélgetünk az unokákról.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-31 17:05   
Zsuzsa, de jo neked. Bar az enyemeket hoznak neha, de 800 kilometerre vannak innen, csak neha neha latom oket. Mar elo van jegyezve egy "lathatas" Junius 12-re, mar alig varom.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-31 07:45   
Viszontpuszi.
Most megint hozzám költözik 3 napra, mert a tisztelt lányomnak el kell utaznia. Szóval megint lett Pampers, a macska kergetése stb.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-30 22:59   
Szia!

Örülök, hogy tegnap(elôtt) ott voltál a bulin.
Habár ott valaki éppen jelentette örömmel, hogy friss nagypapa, I D E nem jelentkezik be senki. Vaj'h miért.
Puszi a kis csipetednek!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-05 04:01   
Kedves OMGI,
a gyermek napközben nálam van.Keresünk valami magyar asszonyt mellé, mert nemigen tudok újságot irni, mig itt van, ezzel pedig sok pénzt vesztek, s nincs, miből eltartsam. Az édesapja meghalt közben. Mikor megmondtam neki, azt válaszolta: -Apuka most vacsoracsillag.
Senki ilyesmit nem mondott neki.Azt se mondtuk, hogy most az égben van. Nagyon fura telepatikus ügyei vannak azóta. Megdöbbentenek, bár meg kell mondanom, én a paranormális jelenségeket szörnyű nagy gyanaklvással kezelem.
Az étkezését nagyjából helyrehoztam, mindenféle trükkökkel. Egyik ilyen trükk a "betűleves", vagyis a levestészta betű alakú. A másik trükk a masni alakú laska. Meg a csikos sonka, vagyis a kájzer.S igy ni, tovább. Minden ételt költői nevekre kereszteltem a számára.
Még egyszer: alig várom, hogy kimelegedjék az idő,s elvigyem Homoródszentpéterre, ahol nincs tévé, számitógép, csatornázás, viszont van szekér és ló. Meg minden.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-04 18:56   
2004-03-04 03:39, Ferencz Zsuzsanna:
-

Zsuzsa!

Örülök, hogy itt látlak! Mi újság Veled és fôképp Eszkével? Nálad van még?

üdv. OMGI

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-04 09:18   
No meg ez is jo
http://www.kiskobak.hu/

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-04 03:39   
Kedves nagymamák, nagytaták!
Figyelmetekbe ajánlom ezt a linket: remek http://egyszervolt.hu
Játékok, mesék kisgyermekeknek.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 21:04   
Nekem még egyszerûbben ment:
A kis kockára egér bal gombbal rákattintottam, és a felkínált lehetôségekbôl a "nyit"-ra mentem. Ollalla! Megjött a kis tünemény!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 21:02   
2004-02-20 20:57, OMGI:
-
Sajnos nem jön be a kép...............

Rákattintasz az üzenetre és bemásolod az Adresse-be a http....töl az utolsó "elöttig. Akkor megjelenik a gyönyörüség!

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 21:01   
SIKERÛLT!!!
Nagyon aranyos, olyan sikkes a csizmácskában, mint aki "balerinának" készül!!!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 20:59   
Itt csak egy piros x-et látok, de a kiváncsiság találékonnyá tett
Nagyon aranyos az unoka, tényleg lánynak is ellehetne adni.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 20:57   
Sajnos nem jön be a kép...............

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 19:46   
Mi a velemenyetek ? itt a kisunokam : FIU!csak hosszu a haja es kendöje van

Holnap jön !!!!!!!!! latogatoba a nagyihoz alig varjuk

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 18:31   
Mi van itt???
Senkinek, semmi újabb élménye az unokákkal?
Magyarországon most volt a félévi bizonyitványosztás ideje. Senkinek semmi jó vagy "sokkoló" híre???

Hm!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-09 02:56   
Kedves OMGI, semmi! A shakespeare-i tragédiával (Pampers megvonása) várunk, míg kimelegszik az idő.
Viszont az étkezése javult, az étlapra felvette a curry-s rizset (természetesen nem a közszolgálati rizset, hanem a horriblis árú Uncle Ben'st, a másikra rá sem köpik)), a "betűlevest" (betű alakú tészta van benne),a tehénturót (amennyiben egéralakúra szobrom azt),és a jó fokhagymás parasztsonkát.Alig várom, hogy kimelegedjék az idő, s elvigyem Homoródszentpéterre, ahol majd nem a kompit bámulja, hanem a tehenek farát.
Amúgy a kompizás is csökkent, mióta negyvenszer egymásután feltettem neki az általa nagyon kedvelt programot (valami csirkék énekelnek), s nem engedtem elmenni közben. Másik trükköm: borzasztó unalmas programokat mutatok neki. A beszédével nincs mit kezdenem, továbbra is ilyeneket mond: ajtófélfa, fekete háttér, gyertyakanóc, sárga almahéj. Sajnos egy csomó betűt is megtanult, mert mindig rákérdez. Szóval nagyon sokat várok a szentpéteri nyaralástól, ahol bizony a lóra is felültetem.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-08 21:54   
Zsuzsa!
Mi újság a mi kis Eszkénk és a bili körül???

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-26 01:43   
2004-01-25 19:47, bimbi:
-
Zsuzsa mi lenne ha azt mondanad Eszkenek ha ra ulsz te leszele a vilag legnagyob "pop starja"
-

Vagy azt is lehet mondani neki, hogy ô lessz a világ legnagyobb "popsi sztárja" hahahah

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó