2018. december 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 Ofi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-03 15:58   
03.12.2006
Hunor, köszönöm szèpen hogy segítettél a jelszòval kapcsolatban. Nem tudom mi volt a gond de az a fö hogy meg oldòdott.
Tudom hogy mèg nem jöttem anyira bele de igyekszem.
Üdv.Ofi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-28 11:08   
szia Ofi,

udv a MONon!
Orulok, hogy akkor megoldodott a bejelentkezes, ime a hasznalati utasitas:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=121&forum=70&7
Az udvozleseket athoztam ide, a masik topikban csak a bemutatkozasok vannak.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-28 11:06   
OFI UZENETE:

2006-11-25 12:39, Wildkatze:
Szia Wildkatze, üdvözöllek köztünk.
Jò szorakozàst kivànok MON-al.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-28 11:05   
OFI UZENETE:

Szia Poe, örülök a megismerkedèsnek, remèlem majd màsok is jelentkeznek.
Ùj vagyok köztetek de igyekszem gyorsan bele jönni.
Ofelia

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-27 09:28   
2006-11-26 21:34, Tihi:
-

Udvozlom en is, es mondd, hogy surgesse a hatosagokat, mert igencsak hianyzik mar.

Hunor

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-26 21:34   
OMGI üzenete:
Minden jót és üdvözlet az ismerös MON-tagoknak.

Tihi szövege saját megfontolása szerint:
Sajnos a Mon nem jön neki be, lassú a kapcsolat, az izbekisztáni helyzetre esetleg tavasszal lehet javulást várni. Addig müködik az e-mail (csak szöveg üzenetek). Nekem müködik a skype ha hívom "quasi" vonalas telefonját, így hétvégén csevegek vele. Megigértem neki, hogy innét csak finnül korrespondálok vele, mert különben gyorsan elfejelti a nyelvet. Az utolsó beszélgetésen a végén aztán magyarra tértem és mondtam: "Üdvözlet az egész bandának"

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-25 12:49   
Kedves Wildkatze, Isten hozott nálunk.
Jó, hogy megtaláltál...
A Svájc c. topikban volt egy R. Steiner rovat, amely érdeklődés hiányában kimúlt... Talán fel kellene támasztani.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-21 11:07   
Kedves Tommili,

udv a MONon!
Szerintem a MON az egyetlen olyan nyugati magyar forum, ahol az izraeliek is ugyanolyan egyenrangu, szerves reszet jelentik az oldalnak, mint barmilyen mas nyugati orszagban elok (szervezeteket bemutatunk az orszagok alatt, van kulon forumbeli temakor, stb.). Ez annak ellenere, hogy a Magyar Nagykovetsegnel is jeleztek, az izraeli magyar kozosseg tagjai inkabb csak nyelvben kotodnek Magyarorszaghoz, mig identitasban mar izraeli zsidokkent definialjak magukat, igy valoszinusithetoen szamukra a MON mar nem jelenti ugyanazt, mint mondjuk egy amerikai magyarnak.

Te hogyan latod ezt? Mennyire lehet vonzo egy nyugati magyar oldal az izraeli magyarajku zsidok szamara?

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-16 13:07   
2006-11-16 10:46, Papp Kincses Emese:
-

"Új vagyok, nem ismerem a szabályokat, de igyekszem megtanulni."

Amugy nem nagy ordongosseg, mindig erdemes megkeresni a temanak megfelelo topikot, ha nem talalod, vagy nem akarod vesztegetni keresessel az idot, akkor kerdezz ra, es valaki nyilvan utbaigazit.

"Azt a hosszú "izét" hova kell elküldenem és miért?"

A kek szinu sorra gondolsz? Az un. link, ha arra kattintasz, akkor kozvetlenul az adott topikra visz.

"Kaptam egy dörgedelmet, hogy a kivándorlással kapcsolatban nem lehet kérdéseket feltenni az üzenetváltásban."

Nem, marmint azt nem Te szemelyesen es celzottan kaptad, hanem minden regisztralas utan a rendszer automatikusan kuld egy uzenetet az uj tagnak, abban szerepel a jelszo, felhasznalonev, emlekeztetonek, es a vegen a szabalyzat linkje, es ez a kitetel is:

"Üdvözlettel,
a MON Szerkesztősége

Információk a MON Fórum használatáról:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=121&forum=70&5

Fórumunkban kivándorlás kapcsán kérdések tilosak!
Utazási melléklet: http://www.utazasforum.net"

De ez teljesen automatikusan, mindenki megkapja, tapasztalatok szerint nem mindenki olvassa.

"Én olyan embereket keresek, akik hajlandóak válaszolni e-mailben néhány kérdésemre(név nélkül), Erdélyből áttelepültekről írok könyvet. Segítségre lenne szükségem a dokumentálódáshoz. Remélem néhányan meghalljátok hívó szavamat és visszajeleztek e-mailben, hogy küldhetem a kérdéseimet."

Remelem, hogy sikerrel jarsz, es errol majd beszamolhatnal bovebben.

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-16 11:09   
Kedves Emese!
az email nem nevtelen

Papp Kincses Emese  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-16 10:46   
Kedves Hunor! Új vagyok, nem ismerem a szabályokat, de igyekszem megtanulni. Azt a hosszú "izét" hova kell elküldenem és miért?
Kaptam egy dörgedelmet, hogy a kivándorlással kapcsolatban nem lehet kérdéseket feltenni az üzenetváltásban. Én olyan embereket keresek, akik hajlandóak válaszolni e-mailben néhány kérdésemre(név nélkül), Erdélyből áttelepültekről írok könyvet. Segítségre lenne szükségem a dokumentálódáshoz. Remélem néhányan meghalljátok hívó szavamat és visszajeleztek e-mailben, hogy küldhetem a kérdéseimet.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-14 19:12   
2006-11-14 16:54, Papp Kincses Emese:
-

Kedves Emese,

ezt jo lenne a bemutatkozas - udvozles topik helyett az alabbihoz beirni:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=2202&forum=31&92
(Kapcsolatok, segitseg, velemenyek temakor - Segitsegkeres, informaciok topik)

Hunor

Papp Kincses Emese  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-14 16:54   
Kéréssel fordulok azokhoz a tagokhoz, akik Erdélyből települtek át Magyarországra(mindegy, hogy mikor, 89 előtt vagy után) és hajlandóak lennének segíteni nekem az új könyvem megírásához szükséges dokumentálódásban. A regény Rólatok szólna. Készítek egy kérdőívet, amire e-mailban kellene válaszolnotok, kb. december végéig. Jelezzetek vissza, és akkor küldöm a kérdőívet. E-mailom: szikszaikukackn.ro

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 21:53   
2006-11-08 21:47, amadeus:
Ama, amíg beszélgettek egymással addig nincs baj!!!
De amint vitatkoznátok..... már úgy értem, hogy Te - Magaddal, akkor már baj van.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 21:47   
2006-11-08 14:37, Fredi:
Kérdezzétek meg Amadeust, ő szokott sajátmagával találkozni!

Söt, meg is ismerjük egymást!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 14:58   
Poe, hehehe. Sőt hihihi.
Hunor, látom, már sepregetsz.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 14:55   
2006-11-08 14:16, poe:
-

Intezem.

Bovi: nekem kinyilt, de nem vilagitott, hanem lefagyasztotta a bongeszomet.

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 14:40   
2006-11-08 14:29, Ferencz Zsuzsanna:

Magamat nem, de mikor a fényességes tükörbe néztem, egy wasorrú bábát láttam. Majdnem megijedtem

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 14:37   
Kérdezzétek meg Amadeust, ő szokott sajátmagával találkozni!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 14:29   
Mondd, kedves Poe, megismerted magad?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 14:16   
2006-11-08 13:59, bovi:

Nálam sem, de a profilban megadott másik igen. Viszont én is sokallom a reklámozást

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 13:59   
2006-11-08 13:35, Fénypont:

Egy lehetőség ez az önismerethez, az alkotó szabadsághoz, a saját hang megtalálásához. Honlapunk: http://www.fenypont.uw.hu.
Nemrégiben indítottunk egy internetes újságot, a címe Fényhordozók

Üdvözöllek köreinkben!

Sajnos ebböl nemlesz semmi, hogy végre megismerjem önmagam, mert a fenti oldal nálam nemnyilik ki

Fénypont  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-08 13:35   
Kedves Mindenki! Örülök ennek a fórumnak, nagyon szép ez az összetartás... Virágnak hívnak, Miskolcon élek a párommal, akivel van egy közös vállalkozásunk. A neve Fénypont Kreatív Műhely. Törekvésünk minden korosztálynak izgalmas, lelkiekben gazdag, tartalmas tanfolyamkat, tréningeket, táborokat tartani, a legkülönfélébb témakörökben. Egy lehetőség ez az önismerethez, az alkotó szabadsághoz, a saját hang megtalálásához. Honlapunk: www.fenypont.uw.hu.
Nemrégiben indítottunk egy internetes újságot, a címe Fényhordozók (www.fenyhordozok.fw.hu), amely emberi értékeket közöl - a világ minden tájáról. Aki szeretne velünk dolgozni, keressen meg minket, a fenyhordozok@vipmail.hu címen. Írjunk együtt egy jobb világért!

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-02 10:56   
2006-09-28 10:56, poe:
-

Kedves poe és mások!

Köszi a fogadtatást, máris otthon érzem magam Van még egy pár forgácsom a témakörből, ezeket arra az időre tartogatom, amikor nincs elég időm titeket olvasni és válaszolgatni, azaz beszélgetni. Üdv,
Laci

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 16:39   
2006-09-29 16:12, gerakandi:
-

Szia,

MONra szakadt enekes es no.
Meselj meg. Egyebkent regebb nem Svajcban eltel, vagy legalabbis a neved lattan rogton Svajc ugrott be...

Udv,

Hunor

gerakandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 16:12   
Szervusztok, udvozlet mindenkinek!
Itt egy idegenbeszakadt hazanklanya. A weboldalomon lehet rolam megtudni a legtobbet, ha kivancsiak vagytok egy enekesnore
http://www.andreagerak.com

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-28 10:56   
Kedves Egyedsl, azaz Laci

Jó hogy jöttél, érezd jól magad köztünk, és írjál sokat. A tojásos nokedlit inkább majd én csinálom

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-01 18:59   
2006-09-01 13:57, nemzetőr:
-

Örülök, hogy jelentkeztél.
Úgy velem kortársak lehetünk, sajnos kevés mi koraink vannak ezen a fórumon, a mi koraink nem nagyon interneteznek. Egyetlen egy osztálytársam se jelentkezett, 56-ban érettségiztem, pedig választott felhasználó nevem felismerhetö lenne.

Ott van az 56-os forradalom 50-éves topikja, írjál oda eseményekröl, véleményedröl, arról amit átéltél. Igérem, október folyamán visszamegyek oda és aktív leszek. Megírtad e-mail címedet, de azokról amit Te fontosnak tartasz, arról jobb nyilvánosan ezen a fórumon beszélgetni. A MON-fórum tagjai fiatalok vagy fiatalabbak mint mi és figyelnek.

Jelenleg itt a mi városunkban az EU-külügyminiszterek találkozása van. Egy külügyminiszterrel sem találkoztam napi sétámban a városban, nagyon vigyáznak biztonságukra, de szerintem az EU számunkra a legjobb megoldás, ha a történelemböl lehet valamit tanulni. Európa, Magyarország és sok szomszédországunk sorsáról van szó, mi lenne az "alternative" az EU-hoz, segíts már, hogy lehet ezt helyesen mondani magyarul. Egyelöre ennyit.

üdv. Tihi

nemzetőr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-01 13:57   
Köszönöm kedves Tihi a bíztató soraid, el voltam üdülni, csak azért írok egy kicsit később.
Azért szeretnék én is az 1956-os forradalom, 50. évfordulója alkalmával egy pár sort írni, mert szerintem ez az ünnep, nem az államról, pártokról szól, hanem azokról a bajtársakról, akik annak idején, képesek voltak, vagy képesek lettek volna, a legdrágábbat, az életüket áldozni, a forradalom eszméjéért, akik megúszták az akasztófát, azokra hosszú bőrtön évek vártak. Nekem hála az istennek, módom van még személyesen ismerni, élő hősöket, akik még közöttünk vannak, és át tudják adni az utókornak, a forradalom lángját.
Jó magam az 1956-os Nemzetőrségben tevékenykedem, és a fiatal Nemzetőröknek oktatom a hazafiságot, és próbálom átadni azokat a forradalmi eszméket, melyeket azok a hősök megéltek, akik a forradalomban harcoltak. Igaz, kevés az a fiatal, akit az eszme érdekel, de lehet, hogy nincs igazam, csak nem tudják, hogy hová lehet fordúlni, ahol hiteles információhoz tudnak jutni. Ezért szívesen veszem, ha bárki erről a témáról beszámol, vagy csak érdeklődik, az 1956-os események után, vagy a Nemzetőrség iránt, hisz kevesen tudják, hogy 1956-ban, az országban, sok helyen megalakúltak a Nemzetőrségek, és a forradalmi csapatokkal, ők tartották fenn a rendet. Sajnos rövid életű volt, mert a forradalom bukásával, a Nemzetőrségek is feloszlottak. 1990 óta, mint Hagyományőrző Szervezet működik, és itt próbáljuk az 1956 szellemét megörizni.
Örülök, ha hozzászóltok, de a bemutatkozó oldalon megtalálható az e-mail címem, aki személyesen kíván írni, örülni fogok neki.

artemis  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-31 15:13   
2006-08-31 14:32, bobe:
-

Kivàncsisàgod megértem kedves böbe! De oly ritkàn làtom Apollo öcsémet, hogy nem tudlak Téged egy talàlkozàssal biztatni. Nem kérdeztem meg öt természetesen mit szol a MON-hoz, de ezt nem is vàrtad el tölem, igaz?
Beéred velem?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó