2019. december 15. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-22 16:40   
LENA UZENETE:

2006-03-22 12:44, Berdet:

-

Szia Földim,

örülök, hogy jelenkeztel. Miota elsz itt?
Jarsz haza neha? A chat-en megismertem valakit Baden-Badenböl, ö, ha jol emlekszem, györi. Talan van kedved vele is felvenni a kapcsolatot. Az e-mail cimet megirom
e-mailben.
üdv Ilona

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-22 16:39   
BERDET UZENETE:

2006-01-25 18:31, lena:

-

Szia Ilona,

milyen kicsi a vilag! En is debreceni vagyok! Jelenleg Baden-Baden elek!

T

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-08 23:19   
ANDU UZENETE:

2006-03-08 20:06, simon mónika:

Csak nem a´la Moncsi?
Gyere gyakrabban!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-08 23:18   
DOMOS UZENETE - BEMUTATKOZAS topik:

2006-03-08 20:06, simon mónika:

Amikor csak tehetem idejövök .

-

Szia Mónika!

Érezd jól magad közöttünk.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-03 08:56   
2006-03-02 21:45, Anci:
Anci örülünk, hogy szerencsésen visszaértetek, várjuk a beszámolót!
A Csevegés rovatban van egy rész, ahol megirhatod, mit álmodtál.

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-02 21:45   
Sziasztok!

Tegnap értünk vissza Magyarországról Brüsszelbe! Nagyon fáradt mindenki, de jó volt, augusztus óta nem voltunk otthon. Amit akartunk elintéztük, akivel szerettünk volna találkozni találkoztunk. Ezért mentünk. Most szünet nélkül mosok, teregetek, vasalok, főzök, de holnap is bekukkantok, talán mesélek tovább!

Egyszer megkérdezték tőlem, hogy az álmok még ma is valóra válnak? Szerintetek?

Szép álmokat mindenkinek, holnapra szép napsütéses napot kívánok!

Csilla

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-27 15:36   
RENCSI UZENETE:

Hello! Reni vagyok Vacrol. A mult evben dolgoztam Wales-ben 7 honapot. Most jottem vissza februarban, ismet belevagok, aztan majd kiderul, hogy alakul. Tavaly meg nem volt internetem, de most mar orulok a lehetosegnek. Udv. mindenkinek.

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-13 17:16   
2006-02-13 11:03, Anci:
-

Azt hiszem ez a szó a lényeg, "pozitív gondolkodás", szívből drukkolok Nektek!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-13 12:16   
Anci ha most mellettem lennel, megölelnelek. Jol esett minden sorod, szep, nagyon szep ahogyan gondolkodtok, ilyenkor mondogatja az ember magaban: van remeny van jövö, hiszen remelhetöleg ilyen emberekböl mint ti, vagytok még sok van.

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-13 11:03   
Az az igazság, hogy mi Magyarországon is teljesen egyedül éltünk, messze a szülőktől. Honvágyunk? Az nemigen volt, inkább csak emberek hiányoztak! De nagyon. Legjobban a barátaink. Teljesen idegenül költöztünk egymás mellé egy lakóparkba egy két gyermekes családdal. Nagyon megszerettük egymást, szinte egész nyáron együtt voltunk a kertben, a gyerekek szerették egymást, olyanok voltunk mint a testvérek. Ha baj volt, akkor vígasztaltuk egymást, ha örültünk, akkor együtt örültünk. Mikor mondtuk, hogy lehet, hogy eljövünk, akkor még sírtak is. Persze örültek, hogy összejött ez az egész nekünk, de nagyon szerettek minket. Ők iszonyatosan hiányoznak még most is.
Sikertörténet? Tudom, ma szokás a panaszkodás! Minket az éltetett, hogy együtt lehet a család! Nem voltak és most sincsenek rózsaszín álmaink, talán ezért nem csalódunk. Persze gondok itt is vannak, de nem ezek és ezek feldolgozása tölti ki napjainkat. Muszály pozítívan gondolkodnunk, nem síránkozni. Hogy miért? Majd később ezt is elárulom.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-13 10:42   
Úgy tűnik, hatalmas lépésekkel haladtok előre, tehát ez végre egy pozitív sikertörténet. (Olvasom persze a blogot is )
Jó ilyet hallani ma, amikor divat a panaszkodás.
És mennyire vagytok már otthon? Volt-e honvágyatok?

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-13 09:37   
Sziasztok! Szép hetet mindenkinek!
Történetem tovább.
Kijöttünk, de el kellett adnunk a 9 éves Suzukinkat, hogy legyen egy kis kezdő tőkénk. Hát nem semmi volt! A gyerekeknek volt iskolabusz, Kedvesem járt busszal dolgozni, nekem meg naponta kellett tankolni a konyhát. Ugye, mi hatan vagyunk, ebből 4 jóétvágyu gyerek. Havonta csak a tejből fogy 100-120 liter. Később kaptam egy kis tili-tolit abba bele tudtam pakolni, csak megemelni volt nehéz. Sajnos volt olyan is, hogy mire haza értem sírva fakadtam. Aztán eltelt pár hónap (3) és meglett életünk első ÚJ autója. Vettünk egy Zafirát. Nagyon szeretem, szinte csak én használom, mert én hordom a gyerekeket a suliba, én vásárolok. Hétvégéken szokott vezetni a Kedvesem, vagy ha utazunk Magyarországra. Nagyon-nagyon hálás vagyok ezért az autóért. Jó, hogy itt van, és szerintem még mindig a környék legszebb autója

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 16:52   
De kedvesek vagytok! Tényleg nagyon aranyosak vagytok! Most mennem kell cipőt vennem Barnusnak, de muszáj volt reagálnom a kedvességetekre!

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 15:56   
Hunor! Te itthon kaptad a neved?Hatalmas mennyiségü embert ismerek, de közöttük csak két Hunor van (apa és fia).

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 15:53   
Kedves Anci! Gratulálj a Kedvesednek a nevemben, visszaolvastam és elolvastam a blogját, valamint tündéri a kislányod írása is. A kis druszámat ismeretlenül is szeretettel üdvözlöm.
Barna (aki Barnabás)

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 15:37   
Sok szeretettel gratulálok és erőt, jó egészséget és kitartást kívánok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 14:44   
VARADY UZENETE:

Szeretettel üdvözlünk Ancika a MON társaskörben.
A négy gyerekhez csak gratulálni tudok, és sok kitartást hozzájuk.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 12:53   
Persze hogy emlékszem rátok, már akkor is megemeltem a kalapomat a bátor lépésre, és nagyon örülök, hogy bejött
Várom a történet további részét. Lehet, Hunor majd talál neki egy testhezállóbb topikot?

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 09:09   
Jó reggelt mindenkinek!
Kezdem a mesélést. Poe még Magyarországról hallott rólam, kapcsolatokat kerestem a neten, hiszen nagy változást tartogatott a jövő számunkra. Kedvesem elnyert egy állást a Bizottságnál, költöztünk. Gondoltuk kérünk segítséget, de nem volt nagy a lelkesedés sehol. Itt is próbálkoztam, innen legalább kaptam egy-két üzenetet, biztatást. Aztán elérkezett március 13. és fölszállt velünk a repülő. Megérkeztünk a négy gyerekkel, 6 bőrönddel, 6 kézitáskával. Érdekes, hogy egyáltalán nem féltünk, interneten foglaltunk szállást. 1/4 11-kor már a szállodába voltunk. Most is szeretettel gondolunk vissza arra az 5 napra, amíg ott laktunk. Mindenki legyintett, amikor mondtuk, hogy nekünk 2 napunk van a lakáskeresésre. Aztán csak nekünk lett igazunk, kedden este 6-kor megtaláltuk ezt a lakást amiben most is lakunk. Szerdán kezdett Kedvesem a munkahelyén, szombaton költöztünk ide. Nagyon szép helyen lakunk, szomszédban erdő. Ez egy régi kertvárosi rész, olyan, mint Budán a hegyekben. Kisebb nagyobb házak, villák, sorházak. Csönd és nyugalom. A suli közel a gyerekeknek, autóval 3 perc. Kedvesem vonattal jár, 15 perc alatt a Schumann téren van. A gyerekek? Hát nem volt azért olyan zökkenőmentes ez az egész. A legnagyobb kislányomnak (Katinka) és a legkisebb kisfiamnak (Barnabás) könnyen ment, hamar megszokták. A kisebbik lányom (Eszti)talán egy hónapja nyugodott le, azt hiszem neki ennyi kellett, hogy beilleszkedjen, megnyugodjon. A nagyobbik fiam (Dávid) még mindig harcol. Nem szeret itt lenni. Hiányzik még mindig a tanító nénije a régi iskolája. Nagyon kötődött oda. Reménykedem, hogy hamarosan ő is megtalálja a helyét, hisz lassan egy éve lesz, hogy itt vagyunk.
Egyenlőre ennyi, majd mesélek még, vagy kérdezzetek.
Mindenkinek szép napot kívánok!

pey  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 22:00   
Jujj, itt keszülödik valami, amiröl majdnem lemaradtam... Mit is teszel fel Hunor, es hova? Es miert is? Na nem mintha baj lenne, ellenkezöleg...

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 19:37   
2006-02-08 15:57, poe:

Szia Poe!
Hát emlékszel rám? Itt voltam ám én eddig is. A belgiumi fórumon próbálkoztam, írogattam, segítettem, de valahogy nagyon döcögős az egész. Én szívesen segítek bárkinek, de jó lenne beszélgetni is. Az nagyon hiányzik. Igaz, a mi családunk nagy, hiszen hatan vagyunk, de azért mégis, beszélgetni jó! Holnap majd írok, hogy mi történt velünk, csak itt most vacsi meg fürdési idő van.
Mindenkinek kellemes estét, jó éjszakát!

Zsuzska4o  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 17:13   
Kedves Ferencz Zsuzsanna
Örömmel olvastam, hogy bevettek népes táborotokba. üdv: Zsuzska

Zsuzska4o  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 17:11   
Kedves Zuloga!
Köszönöm az üdvözlést elnézést, hogy nem reagáltam rá azonnal, de nem tudtam bejönni a forumra, remélem, hogy a jövőben nem lesz probléma üdv: Zsuzska

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 15:57   
Szia Anci-Csilla
Te már nem is vagy új nálunk, majdnem egy éve jöttél, emlékszem Rád. Bevált az új élet? A srácok gondolom hamar beleszoktak, mint látom, Te is utolérted magad végre. Mesélj, nehéz volt?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 15:52   
FERENCZ ZSUZSANNA UZENETE (Bemutatkozas topikbol):

Sziasztok, újak!
Örvendünk nektek...

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 14:50   
2006-02-08 14:28, perec:

Köszönöm, megcsináltam!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 14:35   
2006-02-08 14:25, Anci:
-

Szivesen, de tudnia kell rola, mert o irt emailt, es feltetel utan meg is valaszoltam.

Hunor

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 14:28   
2006-02-08 14:25, Anci:
-
hol van a Bemutatkozás rovat? Hogy jutok el oda?

Íme a link: http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=52&forum=29&212

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 14:25   
2006-02-08 14:15, hunor:

-

Hát, ezen a Kedvesem nagyon el fog csodálkozni! Köszönöm szépen!

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 14:25   
Köszönöm a kedves invitálást! Bocsánat, de hol van a Bemutatkozás rovat? Hogy jutok el oda?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó