2018. december 13. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-27 20:23   
liliom46 2005-06-27 20:14

Azért a biztonság kedvéért legyen a túlélőcsomagban némi keksz és egy tevenyereg

liliom46  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-27 20:23   
fellegvár! és Rzsike
Nektek is köszönöm a figyelmet.Nagyon sokrétű ez a topik, de majd csak belerázódom.
Rzsike merre mentél a gólyákkal???
liliom

liliom46  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-27 20:19   
Em!
Köszönöm a kedves fogadtatást Tényleg szuper a társaság.
liliom

liliom46  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-27 20:12   
2005-06-27 09:32, poe:
-

poe!

elolvastam a történetet mi 4 -en leszünk /független nök/ lehet egy egész tevecsordával térünk haza a férfihajtókkal együtt D

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-27 13:08   
Kedves Liliom46

Isten hozott közzénk. Jól fogod érezni magad közöttünk meglátod.
Kellemes nyaralást kivánok. Jó pihenést.

Üdvözlettel
Em

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-27 09:32   
Szia Liliom46

Egyről tudok, aki nemrég Törökországban járt - élményeit az eszperente topikban olvashatod - szóval vigyázz magadra. Kellemes, szép nyaralást, visszavárunk

liliom46  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-27 08:39   
Sziasztok!

Köszönöm a kedves köszöntéseket, remélem jól fogom magam itt érezni. Kedves társaság jött itt össze !
Igen a kor 46+2!!!!
Szerdán utazom a török Riviérára, Alanyába nyaralni a barátaimmal.
Van itt török rajongó???
Majd elmesélem az élményeimet !
Minden utazónak és nem utazónak kellemes nyarat kivánok.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 18:02   
Szia Liliom46 !
Isten hozott a MON-ra es boldog szuletesnapot !
Udv:fellegvar

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 10:57   
Szia Liliom46

Légy üdvözölve, és ha ma vagy 48, akkor még nagyon sok időd lesz itt fórumozni. Vannak itt még örökifjú 87 évesek is ja és delfin topicot is találni. Amúgy engem is Szolnokra hozott a gólya, de ősszel én is elköltöztem velük együtt. Boldog szülinapot!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 10:21   
Szia Liliom46 ( + 2 )

Én is ennyi vagyok, sorstársak vagyunk. Jó hogy idetaláltál, ismerkedj velünk, és írjál, ha kedvedre való témát találsz valahol

Laira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-10 06:36   
Szia "angie".
Budapesten születtem, azóta itt élek. 57 éves vagyok.
De kicsit alább, 05. 27-i bejegyzéssel találsz rólam még egy keveset.
Rólad mit tudhatok? Ha van valahol rólad már infó, csak hivatkozz rá, megkeresem, bár látom, csak tegnap regisztráltál. Privát üziben is megtalálsz, hogy az ismétléssel ne zavarjak másokat.
üdv.Laira

angie45hu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 18:44   
2005-06-04 21:16, Laira:
-

Hol elsz? Hany eves vagy?

Laira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-04 21:16   
Szia Content!
USA, Kanada szívem egyik fele, mondhatnám ilyen mániás vagyok.
Ha USA: hát Minnesota és Rhode Island, és a nyugati államok: Kalifornia, ott is LA, Arizona, Nevada, Colorádó. Ha Kanada: akkor Brit Columbia, és Alberta. Főleg ezen földrészek geográfiája izgatnak. Tele vagyok könyvekkel, képes albumokkal, filmekkel. 9 éve töltöm az időmet gondolatban, lélekben e helyeken.
Momentán érdeklődésem közepe Berlin.

Látom téged az utazás érdekel. Valóban vagy virtuálisan teszed ezt?

Annyi pénzem nincs, hogy úgy utazzam végig ezeket a helyeket, mint szeretném, de ami ismeretet magamba szedtem, azzal nagyon gazdag vagyok belül.

content  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-03 19:00   
Serbus!
Én is cstetlek botlók,a topik között
de majd bele jövök.Sok téma van ami érdekel,
kinti magyarság élete messze a hazától,
munka vállalásuk beilleszkedésük és még sok
egyéb.usa-kanada a kedvenceim.
Bátran irj nekem!
serbus:content.

Laira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-29 06:18   
2005-05-29 04:44, Ferencz Zsuzsanna:
-

Kedves tollforgató Zsuzsa, köszönöm a fogadtatást. Reménykedem, hogy megfogantatik a jókívánságod. Ami az én részem a teljesítésból, abban igyekezni fogok...
Ami meg az Isten társaságát illeti? Éppenséggel együtt érkeztünk. Csak 45 éves koromban kerültem kapcsolatba vele, azóta ugyan perben és vitában, de fennáll a viszonylat köztünk.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-29 04:44   
Kedves Laira,
biztos vagyok benne,hogy jó helyen jársz. Isten hozott.
Szép és tartalmas éveket kívánok neked köztünk.

Laira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-27 21:58   
Kedves Zuloaga, a tárt kapu megtalálva!

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-27 20:55   
2005-05-27 14:59, Laira:
Szia Laira ... Spanyolország is nyitva és a jakuzzi is ... na várj, mindjárt pukkasztok egy üveg pezsgőt ... (keresd meg hol )
Egyébként ne lepődj meg, ha Hunor őfelsége átteszi üzeneted oda, ahol csak bemutatkozások vannak ... ez azért van, hogy minden egy helyen legyen, így a bemutatkozókat üdvözlők és a bemutatkozók ezen "elérzékenyülései" pl. itt .

Szóval szia itt!

Laira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-27 14:59   
Kedves Mindenki!
A jóbarátság szövögetése,a szeretet kapcsolatok keresése és találása, alakítgatása, a "hivatalosabban" is MON fórum taggá válásom reményében rászántam magam, hogy beköszönjek, illetve bemutatkozzam.
Egy ideje már a fórum oldalain tib-lábalok, egy-egy hozzászólást is már megegedtem magamnak. Sőt, "Pompéry Berlin" Judit jóvoltából némi baráti kötődésem is támadt itt.
Korábban néhány fórummmal próbálkoztam már, de csalódásaim, általános rossz tapasztalataim akadtak, ezért itt most előbb többet és óvatosan tájékozódtam. Bevallom, kicsit latolgattam a színrelépést.
Mivel békés társaságot látok e vidéken, ezért talán befogadtok és itt majd én is jól érezhetem magam.
Elöljáróban (és a néhány hozzászólásom miatt kicsit utójáratban is) magamról ennyit:
Budapesten születtem, mindig itt éltem, de nem vagyok benne biztos, hogy manapság büszke lehetek a magyarságomra. Menekülhetnékem innen azért sosem volt, de erős nemzetiségi érzésekből gyökereket sem érzek. Nem is tervezek menekülést, erre ambicióm sosem volt, most pedig már 57 évesen, tavaly október óta nyugdíjasan idős anyukámmal, és 29 éves (elfogulatlanul mondhatóan)csodálatos kislányommal dolgom lévén, minek is változtatnék. Noha nyitott és kivcáncsi vagyok a világra. Ezekből következik, hogy igen családcentrikus vagyok. Ez az igazán fontos ragasztó anyag az életemben.
Magánéletem nem volt túl szerencsés, de igyekeztem mindig mindenből tanulságot kovácsolni, és a bölcsességekkel élni tudni. Igykezni, törekedni! Ennyi, amit emberül tehetek.
Életememet hűségesen biztosítási szakértőként, utóbbi 9 évekemet a szakma területén fogyasztóvédőként töltöttem. "Szakmáim" az emberszolgálat eszközeit jelentették, jelentik számomra. Ma, nyugdíjasként kicsit még, civil szervezeti szinten gyakorlom a "két szakmát".
Abszolt humán beállítottsággál születtem, és éltem eddig az életemet. Mivel hitem és tudádom szerint "AZ EMBER" a legcsodálatosabb és legszörnyűbb lény a Földön, ezért -eszméletem óta- az emberlét, az emberi élet, maga az emberi szellem-test-lélek hármas egysége, működése,az emberi kapcsolatok milyensége foglalkoztatnak leginkább.
Nem könnyű állapot, de a szűz asztrológiai jegyében születtem, melynek minden jellegzetességét viselem. Érzékeny, precíz, pontos, elemző, mélységeket és magasságokat kutató, de valójában és lényegében tárgyilagos gondolkodású, "aureas mediocritatem"-et megvalósítani akaró típusú ember vagyok. Vallom, hogy az igazság és az ördög a részletekben van, de csak azért, hogy minél precizebben ismerjem a szellemi lényegeket.
(Ennyi a beugrós libelle, mely talán elég elvont, és filozófikus alkatra vall, kiközben Földön járó, az elveket gyakorlatban érvényesÍtő ember is vagyok.)
A kettős természettől mentes én sem vagyok, csak úgy, mint más.

A fórumra lépésemet személyes okok miatt elsősorban No, USA és Kanada iránti személyes érdeklődésem vezérli.
Ha mindezek után érdekelhetek bárkit is, nyitva van az ajtóm!

ila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-27 12:54   
2005-05-27 12:21, Em:
-

Kedves Em! En is remelem, hogy lesz meg alkalmunk beszelgetesre, en szinte minden nap bekukkantok a forumba, este meg a chat-re.Kivanok neked jo egeszseget! Üdv. Ila

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-27 12:21   
Kedves Ila!

Szeretettel köszöntelek közöttünk.
Örülök hogy már a chetten találkoztunk és beszélgettünk egy kicsit.
Remélem lesz még alkalom beszélgetésre.
Érezd jól magad itt a MON-on

Szeretettel
Üdv
Em

ila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-26 19:14   
2005-05-17 08:03, bovi:
-

Köszönöm kedves soraidat, valoban nagyon jol erzem magam közöttetek.Meg nem nagyon irtam, de mar nagyon sok erdekes dologrol olvastam.Estenkent be szoktam nezni a chat-re,s olyankor egy kicsit elfelejtem minden gondomat.Olvastam, hogy te mar több mint negyven eve itt elsz Frankfurt közeleben.Kerlek nezz mar be a frankfurti magyarok topikba.Irtam egy felhivast a Frankfurtban elö magyarokhoz.Talan ismersz valakit aki segithetne nekem.En meg csak nyolc eve elek itt, Kasseltöl 4o km-re.Mar azelött is beszeltem nemetül, igy a beilleszkedes nem okozott gondot.Szeretek itt elni, de neha csak elfog a honvagy. Minden hozzatartozom Magyarorszagon el.Van egy nyolc eves fiu unokam, akit rajongasig szeretek.Szivesen csevegek csaladrol, gyermeknevelesröl, fözes-haztartas, utazas stb.Ha jol emlekszem keszültetek a Keleti tengerhez,kellemes pihenest kivanok.Ha kedved van jelentkezz! üdv: ila

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-17 08:03   
2005-05-16 22:11, ila:

Szeretettel üdvözöllek és biztos vagyok abban, hogy jól fogod magad itt érezni
Szintén Németböl,

ila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-16 22:11   
Szeretettel üdvözlök mindenkit, örülök hogy megtalaltalak benneteket, köszönöm a tegnap esti kedves fogadtatast, csevegest.Meg csak par napja, hogy regisztraltattam magam,de maris kiszelesedett körültem a vilag.Meg többnyire csak szemlelödöm,de azt mar latom, hogy jo kis csapatba kerültem.Nemetoszagban elek, ferjnel vagyok,felnött fiam, menyem, es unokam is van.Sajnos ök nem itt elnek.Kezdetnek talan ennyit. üdvözlettel: ila

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-15 15:28   
2005-05-14 23:59, poe:

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-15 00:12   
2005-05-14 23:59, poe:
Szóval ma este levetettem a régi nevemet és belebújtam az újba. A cica farka lemaradt. Ezután könnyebb dolgotok lesz, csak 3 betüt kell bepötyögni, ha engem emlegettek. Új nevem a réginek az eleje, tehát poe, aki magánüzenetet akar írni, annak is ezt kell alkalmaznia.
______
Good bye Poesje ! Welcome Poe !
(Viszontlatasra Poesje , Isten hozott Poe !)

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-14 23:59   
Nem tudtam eldönteni, hová tegyem ezt az üzenetet, talán itt jó helyen lesz

Szóval ma este levetettem a régi nevemet és belebújtam az újba. A cica farka lemaradt. Ezután könnyebb dolgotok lesz, csak 3 betüt kell bepötyögni, ha engem emlegettek. Új nevem a réginek az eleje, tehát poe, aki magánüzenetet akar írni, annak is ezt kell alkalmaznia.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-14 12:15   
2005-05-14 10:56, Tami:
-

Ilyet itt is kerhetek?

-

Igen, ez kotetlen csevego topik. Egyebkent a megfelelo cimet viselo topikba irasanak pont az a lenyege, hogy az ujonnan csatlakozo MON-tagok konnyen eligazodjanak a forumban, megtalaljak az oket erdeklo temakat.

Hunor

Tami  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-14 10:56   
Hunor!
Jo, akkor varok egy-ket napot.

Pompéry!
Mar beleolvastam tobb temaba is. Ugy gondoltam valasztok egy "sajat" topicot, azt kepes vagyok tan kovetni is. Na, de a tervek nem mindig jonnek ossze ... haahhh. Asszem nem menekulok, ha lepest akarok tartani veletek. Mindenhol ott lenni nem olyan eszgyeru - nekem.

Ha van kedvetek beszamolni: erdekelne minden tapasztalat ovikkal, sulikkal,dadakkal, "idegen" baratok elfogadasaval kapcs.
Ilyet itt is kerhetek?

Udv,
Tami

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-13 23:42   
2005-05-13 23:27, Tami:
-
"Es ugy lattam, hogy a szulo - gyerek rovat marciusban kapott uzit utoljara. "

Ez nem jelent semmit. Lehet, hogy egy uzenetet irsz most, es utana egy het alatt annyi valasz lesz, mint az egesz topik osszesen.

"Igy eleg nehez bekapcsolodni. :roll Szoval szivesen cserelnek infot mas kisgyerekes szulokkel nyelvfentartas, tanulas stb. temaban."

Ilyen temakat a Magyar Vilagkapcsolat temakor alatt olvashatsz - hogy tanuljon a kisgyerek magyarul, stb., tobb topik is van a temaban.

"mar neha zsong a fejem a sok infotol... erdekes volt, megis mit es hol lattam? "

Mindenki igy jart a kezdetekben, kiveve talan az elso napok regisztraloit (harom eve), mert akkor konnyu volt eligazodni a par darab topik kozott. Most mar nehezebb, de masoktol tudom, egy-ket nap, es megy minden, mint a karikacsapas.

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó