2019. december 15. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 19:38   
Hidak szerelmese

No hát akkor Isten hozott Amante de los puentes!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-10 03:58   
Isten hozott, Lacoka!
érdekes, tiszteletes urunk már volt, tisztelendő úr most sincs.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 13:39   
Kedves Lacoka!

Udv a MON fedelzeten! Egyebkent jo helyen mutatkoztal be korabban is, ott vannak a bemutatkozasok, es itt kulon az udvozlesek.

Udv,

Hunor

Lacoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 13:33   
Lehet, hogy a sorrendet összekevertem? Bocsássatok meg érte. Mivel a bemutatkozás módjára utólag jöttem rá így jött csak később. Nem neveletlenség kérdése.

A másik bemutatkozó alatt bemásoltam egy kisebb litániát magamról, ha érdekel el lehet olvasni. Senkinek nem ajánlom

Szilágyi László 1971 augusztus 17-én Szatmárnémetiben születtem, majd Tasnádon, Zilahon, Kolozsváron, Magyarcsaholyban, Nagyváradon, Misztótfaluban voltak életem főbb állomásai.

Jelenleg Németországban, Hofgeismarban, Kasseltől 25 km.-re lakom, teológiai diplomával főállású háztartásbeli vagyok a feleségem mellett, aki a pénzt keresi.

Örvendek veletek együtt lenni, köszönöm most is Hunornak, meghívott ide közétek.

Itt ott többet is meg lehet tudni gondolkodásmódomról egy egy megszólalásomból, lásd a különbőző témákat.

Kunigunda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-30 19:51   
Sziasztok!!!

Hogy kis is vagyok????
Elárulom Nektek kedves ismerelten barátaim!!
Budapesten élő székelylány vagyok. Több mint 3 éve, hogy itt élek álmaim városában. Végzettségem szerint mérnök tanár vagyok és jelenleg egy informatikai cégnél szoftvertesztelőként dolgozom.

Üdv:Kunigunda

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-27 23:42   
Boci kepet meg nem tudsz betenni a forumra de majd ez is menni fog .

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-26 19:43   
Szia Gabo

Irhatnal Japanrol. Barmit!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-22 20:28   
Udvozolok minden uj tagot akik ez evben kerultek a MON "fedelzetere" Varjuk soraitokat , irjatok nekunk

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-22 20:26   
Szia Zsuzsa (Szuzi)

Kerdezz nyugodtan, ha segitseg kell a navigalashoz

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-21 19:53   
Juliette a 2000. tag, amint látom.
Üdvözletem a messzi távolból.
Ha van kedved - és még nem tetted - írj magadról.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-20 14:56   
Kedves Mr Spock, az a Gabo nem te vagy, hanem egy fiatalsszony, Japánból. Akit különben én is üdvözlök a fedélzeten.

Mr Spock  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-20 13:02   
Kedves hunor,

Udvozolek a MON fedelzeten.

Kösz.

Gabor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-20 09:34   
En is udvözöllek Gabo remelem jol fogod itt erezni magad. Ez egy jo hely en is ideragadtam .

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-20 08:53   
Hello Gabo!

Udvozolek a MON fedelzeten.

Japan forumunk - azt lattad mar (Te leszel ott a masodik )?
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=34&162

A Cseveges rovatban talalsz Csiki mediavallalkozasokat, nezd meg feltetlen.

Kellemes irogatast a MONon!

Ime, hasznalati utasitas, tartalomjegyzek itt olvashato:

http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=62&8

Udv,

Hunor

csszl41  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-10 11:24   
Szervusz Mária!
Megtisztelsz a kedvességeddel.Nagyon érdekes hivatásod van.Vonzanak a témáid,jártam a honlapodon.Én is készítettem egy újat,tanítványaim számára.

http://www.geocities.com/hidakoroson

Szeretettel üdvözöllek Békéscsabáról:
László

U.i.
Immár harmadszorra küldöm el,mert először hibásan írtam fel a honlapcímemet.
Helyesen:http://www.geocities.com/hidakoroson

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-09 16:52   
Kedves Rexemig, magan uzenetet kuldtem reszedre.
Udvozlettel Mili

rexemig  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-09 07:19   
Udvozlok mindenkit es bemutatkozok mint ; Rexemig.

Curriculum vitae ;

Szuletem es eltem Budapesten (II.ker es XII.ker-ben)
1956 – Nemzetor voltam 12 mas fiatallal az Ulloi ut es Klinikak kozoti reszen,

1956-2004 Francia Sweizban laktunk magyar ferjemmel es gyermekunkel,miota ferjem meghalt es a Sweizi allam jog nelkul felfugesztette nyugdijomat (AHV)
a gyermekem terhen elek Mexicoban ammig meg nem halok mert nincs penzem,hogy fizessem a surgos operaciokat.

Ilyen nehez korulmenyek terhen ,bocsanatot kerek de nincs energiam Chattra sem es terhelni a MON-T a privat problemmaimal.

Kosszonom a megertesuket es baratsagos udvozlettel,es maradok tovabra is MON-tag,Marie-Claire.

PS ; Ha valami a fentiekben nem felelne meg a MON etikajanak,legyen kitorolve a bemutatkozasom.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-01 19:58   
Szia Zita

Hallgatni szabad, de kozben kell irni.

Székely Zita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-01 19:36   
Kedves Hunor/Bobe/Pompéry/Zuloaga-néni vagy bácsi?!
Köszönöm a szívélyes fogadtatást, bátorítást az íráshoz/olvasáshoz, de a kínálat, amibe esetleg bele-lehetne/ esetleg bele is kellene kotyogni oly sokszínü, hogy egyelöre csak kapkodom a fejem jobbra-balra... Ti pedig esetleg majd idövel MON-Tic-ben is kúrálhattok -most jönne az a vigyorfej,amit én még nem találok-
szóval ígérem, hogy gyógyulásom érdekében szótfogadok a jobbulásom szívükön viselö doktornéniknek és bácsiknak...de, de...hallgatni szabad-e?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-31 23:18   
Kedves Zita!

Udv a MON nevu jarvanykorhazban. A beutalo szerint naponta kell olvasgatnod a Forumot, es ugyanakkor irnod is. Gyogyulasra remelhetoleg nincsen remeny.

Udv,

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-31 23:18   
Kedves Zita hidd el jo helyen jarsz irjal sokat

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-31 22:31   
Isten hozott nálunk, Zita!
Frédi nevében nem nyilatkozhatom, de közvetlen közeledben vannak élő MON-tagok!

Gratulálok szerelmeidhez és kapcsolódó eredményeidhez !

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-31 22:04   
Kedves Zita, aki Székely!

Biztosan jól fogod érezni magad a MON-on.
Mon-dják sokan.

csszl41  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-22 17:54   
2004-01-11 23:24, Mili:
-
Kedves Laszlo, elvezettel olvastam erdelyi utad leirasat.Erdelyikent termeszetesen ez ragadta meg a figyelmemet. Majd eztan elolvasom a tobbit is. Udvozollek Mili
-
Kedves Mili !
Jól esett látni,hogy "élvezettel" olvastad erdélyi kalandjaimat.Szeretettel írtam.Én ugyan vérségileg nem vagyok erdélyi,de annyi mindent tanultam/tanulok tőlük.Például Kőrösi Csoma Sándortól a test és a lélek összhangját,Mikes Kelementől az emberek iránti szeretetből fakadó magatartást.
Imádom az erdélyi humort.Az egész Erdélyt.
Üdvözöllek:László

Buska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-19 16:40   
2004-01-18 21:34, liz:
-
Szia Vali! Gyere am chatelni is!
-

Szia: kérlek, ha tudtok segitsetek. Én nagyon szeretnék chatelni, de napok óta hiába próbálkozom. Irtam egy E-mailt a szolgáltatómhozk,gondolván, hogy ott van a gubanc, de ma azt válaszolták, hogy a magyaronline-n lehet a gond. Nektek sikerül?
Mit tudnék tenni_

előre is köszi
Buska

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-18 21:34   
Szia Vali! Gyere am chatelni is!

Vali  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-18 15:21   
2004-01-18 13:53, Zuloaga:

Örökösen taposunk valamit, lehet egy kicsit ugráni is (a változatosság kedvéért) meg hát a kilók is nyomják minden felé az embert....
Köszi a baráti fogadtatást ...

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-18 13:53   
Vali

Hoooooooopppppp! A kilóidat így hamar leadod.
Kicsit időzz is a topicoc között!

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-18 13:32   
Bovi uzenete:

2004-01-18 09:03, Vali:
-
Szevasztok,Szenti Valéria vagyok, azaz Vali,Délvidéken élek, a 46-dikban ugrálok.

Szeretettel köszöntünk és reméljük, hogy sokáig fogsz itt ugrálni közöttünk

Buska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-12 17:06   
Szonyi Bartalos Maria uzenete:
----

Szia Mária!
Köszi, hogy irtál. Én nem vagyok Búska, hanem barátaim egy része különböző módon becéz. Nevem valójában Beatrix, de igy nem hiv senki, ezzel szemben: Beácska, Beuska, Buska, stb.
Igy aztán, amikor bejelentkeztem és kellett valamit irnom, ez jutott az eszemb.
Magamról pedig azt tudnám igy elsőre megirni, hogy személyazonosságim szerint tul vagyok az 50-n, lélekben bakfis, viselkedésben ha kell komoly, ha kell kicsit tudatosan infantilis, és viselem a vizöntő valamennyi jellegzetes tulajdonságát, bár páros napokon hiszek ezekben a dolgokban, páratlan napokon pedig nem. Miután az hirlik, hogy a vizöntö jó jegy, csupa jó tulajudonsággal, ha kényeztetni akarom magam, akkor azt mondom, hogy páros nap van.
Hiunak, megtlehetösen hiu vagyok-bár egyre kevésbé van mire)ez csak a szerénység)
Egy munkahelyem volt, ahol több évtizedet tölrtöttem el, ez volt az igazi nagy szerelem az életemben. Onnan nyugdijba mentem korengedménnyel. Most is dolgozom, valami egészen más területen,szeretni nem annyira szeretem.Amikor éppen ezen busongani kezdenék, akkor kis önszuggesszióval elmondom magtamnak, hogy én milyen szerencsés ember vagyok,mert csak a második bakfis korban csinálom azt, amihez nagy kedvem nincs. Sok-sok ember egész életében ugy dolgozott, hogy nem talált örömet benne, csak a megélhetés kemény ténye volt a diktátum
Amugy szabad időmben sok ujságot és folyóiratot olvasok, amolyan hirfaló vagyok(persze könyvet is). Ezen kivül imádok főzni-ha igaz tudok is- és szeretem habarátaim jókat esznek nálam. Már csak azt szeretem jobban, ha hangosan áradoznak is erről.
Nos, igy első alkalomra ennyit gondoltam volna feltárni valómból.
És te ki vagy?
Ha megirod, megköszönöm.
Szia,szia.
Buska

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó