2019. augusztus 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-29 15:47   
Kedves Kabo en is üdvözölek itt erezd jol magad
Nemetorszagbol mar eleg sokan vagyunk es jo nehanyan Stuttgart környekeröl

Kabo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-29 14:04   
2003-04-29 13:53, Cunibaba:
-
- Szio! köszi:-) Värhatom a mäsik bemutatkozäsban a välaszokat, ha ide irtok. . Nem baj, volt egy segitöm. Meg csak probälok kiigazodni itt a nagy rengetegben.

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-29 13:53   
Légy üdvözölve a MON oldalain Kabo!
No és sok sikert a babàdhoz meg a nyelvtanulàshoz!

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-27 15:43   
bobe uzenete:

2003-04-27 15:09, ZsoltSebok:
-

Hany eves legyen a lany

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-03 22:04   
Bocs Mindenkitôl, -már megint eltoltam valamit!

Misty-t és Lindit üdvözöltem, -természetesen a bemutatkozás topikban!
ÍOgy hát Legyetek üdvözölve itt is, -a többi ott van!!!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-03 15:55   
Szia Lindi

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-03 11:52   
Szia Lindi! Itt kicsicseregheted magad

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-02 00:43   
Szia Misty

Gyere a chat-be is, meg a csevegobe, meg mindenhova, es irj, ami eszedbe jut

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-30 23:00   
husikamm uzenete:

Kedves Cs. Szabo Laszlo,

Mondja el legyen kedves, hogy mit tanitanak ma otthon, a magyarok hovatartozasarol, illetve eredettorteneterol?...Mit tanitanak egy kozepiskolas diaknak?...Hol all a tanitasban, a finn-ugor elmelet, es hol all a tanitasban a sumer/avar/szittya elmelet?...
A "Cikkeink Kapcsan" cimu topikban, van egy altopikunk "Eredettortenet" cimmel, oda is szivesen varjuk, ott mindefelerol beszelgetunk, foleg ostortenetrol es az ezzel kapcsolatos elemzesekrol.
Varjuk oda Ont is szeretettel, vegre valaki olyan is megszolalhat mint On, akinek ahhoz a temahoz esetleg komoly hozzafuznivaloja van, es elsosorban bentfekves a temaban.

Koszonom elore is...

Husi

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-20 16:13   
Szia Webmonster

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-04 13:39   
Hallo Kefe, légy üdvözölve. Nézz be a http://www.hopparesimi.de honlapra, lehet, hogy Te együtt kajakoztál a Zolival? Szerintem ismerhetitek egymást!

Kefe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-02 18:11   
2003-03-02 09:57, kyvi:
-
Szia, Kefe!

Duplán nosztalgikus érzéseket hoztál ki belôlem: nekem is volt egy Kefe nevû osztálytársam az általános iskolában; és én is kajakoztam néhány évig a Margitszigeten, az Építôk SC-ben. Te hova járál, és meddig csináltad??
-
En a Romaira jartam a Postas-ba, 78-83-ig a Fejos volt az edzom, majd a Raba ETO-nal a Fazekassal egy evig es utana az Izzonal a Giczy Csabaeknal. Bar ez utobbi ket egyesuletnel mar inkabb csak levezetes volt, mert csak Lolka-Bolka versenyeken indulgattam, csak "mezonynek".

kyvi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-02 09:57   
Szia, Kefe!

Duplán nosztalgikus érzéseket hoztál ki belôlem: nekem is volt egy Kefe nevû osztálytársam az általános iskolában; és én is kajakoztam néhány évig a Margitszigeten, az Építôk SC-ben. Te hova járál, és meddig csináltad??

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-02 00:07   
Na Kefe, te aztan jol megkaptad a nevedet ! Felvidámitottál vele Nagy szeretettel udvozlunk itt, s kivanom, hogy nagyon jol erezd mindig magad kozottunk
bab

Kefe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-01 18:36   
Kefe a becenevem, melyre meg a 78-ban kereszteltek el kajakos tarsaim. A hajam miatt ragasztottak ezt a gunynevet. Ma ez mar csak tortenelem, mar mint a kefeszeru haj, csak elmult, pontosabban folyamatban van .
Jelenleg 4 es fel eve Vancouverben elek kis csaladommal, ahova hirtelen felindulasbol kerultem. Budapesten eltunk, es egyszer ugy ereztem elegem van a sziszifuszi eletformabol, es elmentem a kanadai kovetsegre. Beadtam a jelentkezest kanadai munkavallalasi engedelyre, es ok felnyitottak elottem a sorompot. Vancouverbe ugy kerultem, hogy csukott szemmel ramutattam a terkepre egy pontra es ez ide mutatott. Szoval eletem(unk) csodakkal vannak kikovezve.
Ebben a forumban sok erdekes sorsrol olvastam es a chat-en is erdekes beszelgetesekbe kapcsolodhattam be. Szoval jol erzem itt magam. Roviden ennyit magamrol.

kyvi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-27 06:23   
2003-02-27 00:21, bimbi:
-
Köszi, megpróbálom mindenképpen!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-27 00:21   
kyvi, udvozollek, es probalk ki a chatszobat is este nalad 8-9-10 korul, hatha talalkozunk ott is

kyvi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-23 14:58   
Sziasztok Mindenki!
Nahát, hogy még bemutatkozó oldal is van! Ami engem illet, én Belgiumban lakom (2 éve) Antwerpen mellett (Brasschaatban), és nagy szomorúságomra nem találni tùl sok magyart a környéken, pedig állítólag sokan vannak. Ami a munkahelyet/foglalkozást illeti, pár héten belül eldôl, hogy két dolog közül melyik az, amelyik "bejön". Továbbá remélem, összeakadok néhány magyarral, akár itt is....

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-21 12:56   
Sziasztok kedves uj fórum-tagok Mindannyian! Érezzétek itt jól magatokat. Én a chat-be csak ritkán tudok este bemenni, de egy ilyen este volt tegnap, majdnem éjjel fél 12-ig csevegtünk, már kedves, jó MON-barátokkal, sokat viccelödtünk, örültünk egymásnak. Csodálatos, hogy a technika / és Hunor mire képes! A világ minden pontjáról szinte együtt voltunk. Tasmanien/Ausztrália többen, Németország több részéröl, Canada, Seattle, Románia, Budapest. És ugye a kedves személyek! Ujak is, akikkel elöször találkoztam. Felejthetetlen élmény számomra!
- Most megyek egy kicsit monozni a fórumba. Szeretettel köszöntök mindenkit és kellemes hétvégét!!
Zsizel

Kunigunda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-21 11:56   
SZia, Bimbi! Koszi szepen az udvozlesedet!

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-21 09:35   
Szia Emese, remélem, hogy megérkezett a küldeményem, és izgulok, gondolok rátok egész hét végén, hogy sikerüljön a bál, szivesen ott lennék, de gondolatban mindenképpen! Biztos rengeteget dolgozol! Puszi Zsizel

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-21 03:46   
Arvil es Kunigunda ,Szabolcs,baboca,kopacsi,alomajto,ferimesz,Gabesz,mesch,Mini, Gagy,csszl41,Brezi,Muity Mijo,hubrentusz,Laca - (remelem nem hagtam ki az uj jovetek kozul valakit) udvozollek en is beneteket es orulunk ide talaltatok Varjuk sorjaitokat es megjeleneseteket a Chatszobaba is ahol legtobben Magyarorszag-ido szerint este 8-9-10 korul forgalmasab.

Kunigunda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-20 13:13   
SZiasztok! Itt most nem mutatkozom be mivel a masik bemutatkozo topic-ban mar megtettem ezt.
De azert igy ismeretlenul is mindenkit udvozlok.

arvil  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 05:04   
Udvozlok kedves Mindenkit!!!
24-eve elek Canadaban,vegig mentem mindenen,mint massok,nincs semmi uj,mit irhatnek;csak egyet kivanok:Bush vonja vissza csapatait/artatlan katonakat/es ne legyen sohha tobbett haboru a FOLDON!!!!Szeretettel;arvil.

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-07 23:53   
2003-01-21 18:33, Elyaqim:
-
Ez a resz kulonosen sziven utott, ahol a nej s a szereto 'szolidárisan' tarsalognak kave s aprosutemeny mellett, amig a Kedvenc hos belogol a netre.

Jo kis hely ez az izrael, bizony mondom néktek

" Izé... - mondja zavartan - ne gondold, hogy elítéllek ezért. De a Mamát majd meg kell békítened. Nem esett jól Neki a dolog.

Lassan bólintok. Tudom... Visszamegyek a nappaliba, a két nő halkan beszélget, mintha régi barátnők volnának. Valami effélében reménykedtem, bízva a női szolidaritásban. Nem szólok bele a beszélgetésbe, az ablakhoz lépek, és bekapcsolom a computeremet. Amíg arra várok, hogy a nyitóprogram felfusson, oldalt sandítok. Elkapom a feleségem pillantását. Nem tudok kiolvasni belőle semmit. Arca nyugodt, ismét Sziporka felé fordul."

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-07 17:32   
-
Tudom.))

-
Beszedesek Kedvenc, sot Sziporkazoak Ket dolog nem vilagos...illetve harom.. Hogy kerultek az irasaid a mek-re, mit adtal be az asszonynak, s vegul...mi volt Sziporka ajandeka, amit 45 eves korodig mastol nem kaptal meg. Lehet ezekrol a Part Deux-ben fogsz irni???

Oszinte hived

Kero

p.s. Vicc nelkul is, Haifat, az izraeli elet leirasat elvezettel olvastam.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-07 04:00   
Kedves Elyaqim,

Nem hittem volna itt, ezen a hejen, fogok talalkozni aval az emberrel akinek a sorait jo par honappal ezelot elolvastam es annak idejen mikor meg letezet a klubom iranyitottam barataimat olvasak el irasaidat.Nagyon orulok ide talaltal es remelem a Chat szobaban is be nezel legalab az altal beszedben kerujunk mondjuk"elobe".Orulok itt vagy, jo lenne uj muveidbol ide is kerujennek.
Gratulalok neked

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-07 03:50   
-
Tudom.))

Beszéljenek az írásaim helyettem.))

Kedves Ivan.
Eden-sziget cimu regenyed olvasasa kellemes ido toltes volt szamomra.
Nem csupan a mu tortenete, az utazas elethu leirasa ami megismertet minket Izrael mai eletevel de iroi stilusod nagy hatassal van ram mint olvasora es mint kortarsra egyarant.
Szinte sajnalom hogy befejezodott a regeny mert nyelvezete stilusa oly kozel all hozzam,szinte ugyan azokkal a szavakkal,gondolatokkal talalkozok muvedben mint ahogy en beszelek es gondolkodok.
Orulok annak hogy te is tagja vagy a MON-nak es igy lehetoseget nyujtottal nekunk megismerni muveidet es azokon keresztul teged is.
Miutan ma kezdem olvasni masik regenyed (kritikam ha ezt annak lehet nevezni) csak erre a regenyre terjed ki de igerem ha elolvastam ujra jelentkezek.
Addig is maradok rajongo tisztelod Geza.

mesch  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-04 23:50   
Kedves Zsizel!
Küldtem maganüzenetet ha nem benaskodtam el.Siess a valasszal ha valamit meg 22-dikeig akarunk.
Pusz Emese

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-28 19:03   
Szia Emese,
magánüzenetet küldtem! Sajnos, én a chat-re alig tudok bemenni, igy itt irok/olvasok/beszélgetek mindenkivel. Sok szeretettel köszöntelek,
Zsizel

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó