2018. május 27. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Igaz történetek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 következő lap )
 perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-13 11:48   
UK történet a napokból: egy nemi erőszak kisérletéért életfogytra itélt férfi, akit hamarosan fetételesen szabadon bocsátanak, rövid elbocsátást kapott egy nyitott börtönből. Egy pártfogoltak számára fenntartott szálláson lakott ezen a pár napon. Hárman megjátszották a lottót (a szállás szabályai ezt nem tiltják), és nyertek 21 millió fontot, amiből ő egyharmadot kap.

Kitört az országos botrány. Különféle kampánycsoportok felszólitották a férfit, hogy a pénzt adja sértettsegitő szervezeteknek, vagy ajánlja fel egyéb karitativ célokra, jogászok az eddigi büncselekményei sértettjeit kártéritési perek inditására buzditották, a belügyminiszter pedig uj tiltó jogszabályt akar kihozni. Mások viszont azt mondják, hogy a lottó az ilyen - nem lehet megszabni, kinek lehet szerencséje és kinek nem...
http://news.bbc.co.uk/1/hi/uk/3556304.stm

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 22:04   
2004-08-12 19:13, kaytee:
- Ideje lenne, hogy a román rendőrség előirja

Volt ido amikor azt hittuk, hogy Ceasescu utan minden meg fog valtozni...Vajon "csak" ez az egy nem valtozott ?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 19:13   
2004-08-11 01:57, fellegvar:
Ideje lenne, hogy a román rendőrség előirja, hogy a csúf arcúak hordjanak a fejükön papirzacskót, a kopaszok parókát, a totyakos, aszott öregurak laza tógát, a buták ne nyithassák ki a szájukat nyilvános helyen, a kövérek ne hordhassanak testhezálló ruhát, és a férfiak se félmeztelenkedhessenek a strandon. Arra is kötelezhetnék őket, hogy "athletic support"-ot viseljenek.
Mert vagy részrehajlás nélkül diszkriminálunk, vagy nem.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 17:53   
Mi a gond a csungö mellekkel ? nezzetek ez is hölgy is buszken viseli :

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 15:38   
2004-08-12 12:20, Perec:
-

Es hozzateszem, hogy huszoneves mellet is lattam mar ilyet ---> VV.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 15:18   
2004-08-12 12:20, Perec:
-

miért nem tiltották meg a topless napozást mindenkinek?

Az en velemenyem is az , hogy MINDENKINEK meg kellett volna tiltani,kiveve azokat a helyeket,amelyek erre a celra lettek kijelolve es ott pedig ne lehessen reklamalni , ha nem mindig azt latja a "szemlelo" amit szeretne (mint a nudista strandon).

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 13:19   
2004-08-12 12:27, Magdus:
-

Udv Magdus!

Ime, az almok kapcsan itt talalod a temat (Csalad, szabadido, erdekessegek rovat masodik oldala, A legerdekesebb alom c.topik):

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=317&forum=27&66

Es ime, itt talalsz egy tartalomjegyzeket, hogy melyik tema hol van:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1284&forum=62&0

Udv,

Hunor

Magdus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 12:27   
Magdus vagyok a BácskábólSzeretném mások véleményét is megismerni, az álmokkal kapcsolatban.Nekem az a tapasztalatom, hogy van olyan álom, amely prófétai jellegű, vagy intő, figyelmeztető. Valamire felhívja az álmodó figyelmét.Ki, mit gondol erről?
akinek ezzel kapcsolatban van személyes élménye, írjon róla

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 12:20   
Én nem értem, miért kellett a rendőrségnek esztétikai csősznek felcsapni. Ha jól veszem ki a történetből, csak annyiról volt szó, hogy bizonyos nyaralóknak nem tetszett a petyhüdt keblek látványa, nem arról, hogy a topless napozás tilos lett volna. Ezek a 60 éven felüli nők tehát semmi olyat nem csináltak, ami másnak ne lett volna megengedve. Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy másnak mennyire tetszik vagy nem tetszik a keblük, meg az is, hogy mennyire van ezeknek a nőknek önkritikájuk vagy mennyire szemérmesek.

A rendőrségi "betiltás" ilyen formában, azaz csak 60 éven felüli nőkre nézve, szerintem otromba diszkrimináció. Ha annyira odavoltak a hatóságok a félelemtől, hogy a nyaralók esztétikai érzéke sérelmet szenved (és a péntárcájuk becsukódik), miért nem tiltották meg a topless napozást mindenkinek? Vagy attól is féltek, hogy a panaszkodósok távol maradnak, ha a fiatalabb kebleken nem legeltethetik a szemeiket?

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 02:17   
2004-08-12 01:57, Valeria:
-
lehetne bennuk annyi szemerem, hogy 40-en felul nem mennek ki pucer kebellel a strandra.
-
Sajnos a szemerem kihalo felben van es, mint jol tudjuk, onkritika sincs sok manapsag.Bizonyitja ezt az is , hogy mar nem mindenki torekszik izlesesen, a koranak megfelelo szabasu ruhakba oltozkodni, hanem abban a hiszemben , hogy fiatalabbnak fognak tunni , a kizarolag fiataloknak illo,szexi ruhakba bujnak es a "bajaik" itt-ott kicsunghetnek, azert elegedetten hordjak is.Valoszinu ezt hiszik magukrol a korosodo holgyek is akik felso resz nelkul napoznak.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 01:57   
2004-08-11 18:01, fellegvar:
-

Persze, hogy a turistak jelentik a penzt, es fegyelmezni nem hiszem, hogy lehet oket, de lehetne bennuk annyi szemerem, hogy 40-en felul nem mennek ki pucer kebellel a strandra. Mint ahogy, en ugy gondolom, hogy ferfiak se vegyenek fel fecske furdoruhat egy bizonyos kor utan es amikor mar a pocakukat nem tudjak behuzni.

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 01:44   

Van nekem is egy kis igaz tortenetem!!

A volt iraki elnök, a kalodában a kállai ketto˝st járja és így énekel:
"Megüzenem én George Bushnak, ne örüljön rabságomnak. Mert az igazság kiderül, nemsokára mellém kerül".

Mi a velemenyetek?

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-11 18:01   
2004-08-11 16:53, Valeria:
-
Ebben tokeletesen igazat adok a hatosagnak.

Kedves Valeria!
En sem vitatom , hogy igazuk van-e vagy sincs , de az az erzesem , hogy eppen a turistak azok akik "megengedik" ezt maguknak. Kerdes , lehet-e oket fegyelmezni ? Hiszen ok jelentik a penzt !

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-11 17:38   
2004-08-11 16:53, Valeria:
-

De van akinek az tetszik. En az interneten kalandozva rajottem, hogy mindenre van kereslet

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-11 16:53   
Ebben tokeletesen igazat adok a hatosagnak. Ajtatos kebleket (terdre borultakat) nem okvetlenul fontos mutogatni.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-11 01:57   
A kolozsvari Szabadsag Aug.10-i szamaban jelent meg:
Fölül semmi hatvanon alul

(4. old.)
Megtiltotta a hatvan év feletti hölgyeknek a strandokon a félmeztelen öltözéket — a ruhahiányt deréktól felfelé értve — a román rendôrség abbéli aggodalmában, hogy a turistákat elrettentheti a nem túl feszes keblek látványa. Konstancán a hatóságokat az utóbbi idôben egyre több panaszos kereste meg, akik a tengerparti strandokon grasszáló félmeztelen idôs hölgyek látványát kifogásolták. A hivatal a rendôrséghez fordult segítségért, amely, átérezve a nyaralók problémáját, azonmód cselekedett, s mellbevágó szigorral a fölül semmit hatvanon alulra korlátozta.Victor Popescu, a megye rendôrfônöke szerint "a szebbik nem hajlott korú képviselôinek meg kellene értenük, hogy a topless csak bizonyos korhatárig elônyös".

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-10 21:02   
A Bobenek csak annyit ,szoval meghivtal kelkaposztara???VIGYAZZZ mit kivansz mert meg beteljesedhet !!!!

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-10 20:59   
Kedves Annita Neha az igaz tortenetet nem hiszi el meg fikcionak sem az ember, azt elhinned volt egy 19 eves hazasagban elo holgy az egyik kis magyar varosban a cseten megismerkedett egy Budapesti taxi soforrel akihez felment egy evi levelezes utan Budapestre egy "romantikus" Weekendre Utana visszament fatornyu kis varosaban es ott hagyta a ferjet vegleg mikor ujra feljott pestre a soforhoz akkor talalta ki,hogy a pasi nos volt 4 gyerekkel ne gondold ,hogy egy buta no volt mert iskola igazgato volt es persze a munkajat is ott hagyta.Ha ezt fikcionak veszed tevedsz mert a pasi engem is furakozott pesten (a cseten ismertem meg en is) amellett,hogy ugy nezett ki mint a szomszed kutyaja borotvalva,minden tulzas nelkul mondhatom,hogy a test szaga miatt nem birtam a taxiba maradni, tehat a szapan neki nem egy ismert dolognak tunt!A no vegul visszament a ferjehez aki visszavette( Az is egy "superstar lehet !)Ez igaz mese mindkettovel talalkoztam ISTEN BIZONY !!!

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-10 11:16   
LEILA, el kell mondanom neked, hogy ma meginkabb fikcionak tartom a "bedobott" sztoridat, mint tartottam azt tegnap. Es en, altalaban, megerzeseim mellett ki szoktam tartani! Apropo, te most hol vagy? Magan-bujdokolsz?

Ez egyben valasz is, hozzam intezett, ot(5) szobol allo magan-üzidre.

Mindenek mellett, megis felötlött egy szuper tipp szamodra, es maris irom. Olvasd Ferencz Zsuzsanna irono tag-tarsunk könyvet, a Kik es Mik-et. Abban van egy aranyos tortenetke arrol, hogy mit tett "szegeny" Kik amikor, egy majdhogynem analog szitu folytan, szerelembe esett. Ahelyett, hogy ö maga lett volna öngyilkos, "öngyilkosságra kényszeritette levelezési programját".

ibolyka1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-10 04:18   
Kedves Leila! Ne szomorkodjal azon ami tortent, semmit nem vesztettel vele (csak talan egy kis idodet) de nyertel tapasztalatot ami hasznodra vallik mindig. Maradj tavol ettol az ugytol es kosd le magad mas dologgal. Minden rendben lessz legyel vidam jokedvu es nevess sokat szeretettel Ibolya

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 23:21   
Leila:

En is csak azt tanacsolhatom, hogy felejtsd el es a jovoben ne legy ilyen naiv. Nem muszaj mindent, amit idegenek mondanak, elhinni, hiszen a neten csak annyit tudhatsz meg valakirol amit az illeto hajlando elmondani magarol, es nagyon sokszor az nem a valosag, hiszen nagyon sokan nem hajlandoak meg az igazi nevuket sem megmondani nemhogy azt, hogy nosek e vagy notlenek. Tedd magad tul rajta, es biztos vagyok abban, hogy ha ismerkedni akarsz akkor talalsz a kornyezetben olyasvalakit akivel szemelyes kapcsolatot teremthetsz, es ha megkedveled, akkor folytatod, ha nem akkor tovabblepsz.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 18:03   
Leila,

szélhámosok már akkor is léteztek, mielött volt Internet kapcsolat vagy mobil telefon csak akkor a munkahelyi telefonszámot adta meg az ilyen férfi. Az ilyeneknél az a legszomorubb hogy olyan gyáva hogy nem meri megmondani hogy nem érdekli a dolog tovább! A Te esetedben akkor történhetett mikor megkapta Töled a fényképedet. Lehet hogy keresett kalandot akivel találkozhat ha Magyarországra megy látogatoba! Ajánlani a jövöre nézve azt tudom, hogy mindig kérd el a privát lako cimét és ott hivd fel telefonon, ha nincs felesége, megadja.

Nem csak férfi van ilyen, de nö is, emlékszem egy esetre mikor "eljegyzést" ünnepeltek a forumomban, azták kisült hogy a keletnémet nönek volt férje is mert a frissensült völegény elment személyesen találkozni szerelmével. Sajnáltam a csalodása miatt de mondtam jobb elöbb találkozni mielött valaki tul sok érzést tesz bele egy kapcsolatba. Nem voltak fiatalok, 50 körüliek voltak mindketten!

A Te esetedben azt nem értettem, mikor telefonáltatok egymással, a férfi munkaideje alatt? A munkaidejét töltötte el azzal is hogy leveleket irjon Neked, szorakozzon? Az a véleményem, hogy jobb igy Neked, de ezentul jobban vigyázz mielött belekeveredsz ilyen kapcsolatba!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 16:46   
Bizisten fözök neked ha jössz

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 16:36   
Varom ,Bobem, mikor fozzod nekem MINT MEGIGERTED!!!Vagy az is csak ilyen chat-forum MESE volt?Peddig azt hittem TE leszel a NEGYEDIK baratom aki nem leveleket ha nem kelkaposztat kuldozget !!!Nagyon magam alatt leszek ha esetleg tevedtem ebben !!!!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 15:41   
Ettel-e Kelkaposzta fözeleket? Es rakott kelt?

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 15:29   
NAHY=NAGY

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 15:27   
Mar reg jartam erre fele ugy, hogy azert van a nevem duplazva. LEILA ami az itteni ismeretsegeket illeti sosem kell TUL komolyan venni ki mit ir ,persze azert nem kell ketelkedni addig mig valaki tul "szemelyes"nem lesz .Bejartam egy chatre ahol megismerkedtem sok "barattal"2 ev utan elmentem pestre es csinaltam egy chat-bulit ahol 36 ember megjelent a "barataim" kozul,es kepzeld 3 ember kivetelevel(egy kedves hazaspar egy kedves kislany)Mindenki mast mondott mint a valosag volt ,a nos emberek agglegenynek mondtak magukat, a nok szinten elmeseltek ,hogy ferjuk van de "valni keszulnek" ( chaten mindig TUL MAGANYOSNAK MONDTAK MAGUKAT AKI KERESIK A NAHY "O"-t) stb. A legtobb meg a korarol is hazudott ami egy hulyeseg mert elfelejtettek azt igy eljottek a bulira. azota nem veszem komolyan a chatekken torteno "vallomasokat"De a masik oldala ennek talaltam azon a bulin 3 baratot orokre!!!Ez kb 4 eve volt es mikor Magyarorszagra megyek mindig talakozunk es a levelek is jonnek mennek !Egyebkent orulni kellened,hogy egy jellemtelen ember aki probalt felrevezetni,eltunt az eletedbol.Nem csak,hogy jellemtelen hanem beteg is ! Hissz mit akart elerni azzal ,hogy ossze-vissza hazudott?

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 14:32   
Leila.
Felejcsed el.
Ha valaki hazudik elöbb utobb kiderül.
Sokkal jobb igy.
Ha személyes találkozás után derült volna ki
a hazugság hidd el sokkal fájdalmassabb lett volna.
Gondolj a dalra és ha ujra jelentkezne küld neki
"Az élet megy tovább ügyünk oly semmiség,én megprobálok nálad nélkül élni"
Bár nem hiszem.

Skype ID: Koborlo64

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 13:34   
Annita! A tortenet nem hezagos.Inkabb egyszeru es vilagos.
Adva van egy internet-kapcsolat ahol szorakozik az egyik fel a masikkal.
Kegyetlen arc nelkuli jatek ez.
Sajnalom Leilat.Nem tudom hany eves vagy (Leila)de biztosan nagyon fiatal,hogy bedoltel egy embernek akit csak feluletesen ismersz.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 12:46   
2004-08-09 11:20, MagyarOnline.net:
-
Sürgösen felejtsd el az egeszet!!!!En mar reg megtettem volna! Nagyon jellemtelen es ocska alak, aki igy tud hazudni, örülj, hogy kiderült, mielött nagyobb bajba keveredtel!
A jövöben meg legy ovatosabb es ne dölj be,a johiszemüsegnek is van hatara!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó