2018. november 14. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> VENDÉG: Zemlényi Zoltán, vagyis ZZ
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-06 19:34   
2003-01-06 19:11, ZZ:
-
Maya, kinyírlak!

Lehet próbálkozni. Mayák nem halnak meg.

"Te, figyuz, az első könyv 1987-ben jelent meg, amikor még tök tacsi-pacsi voltam. Mikó vót má jaz?"

Most, hoyg mondod...jó öreg vagy már vazze...

"de most csak az első kettőről vagyok hajlandó beszélni, mivel az van a placcon."

Hová lett az üzleti érzéked?! Alapozd meg már most a jövőbeni vásárlóközönséget rájuk:-)

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-06 19:11   
Maya, kinyírlak! Te, figyuz, az első könyv 1987-ben jelent meg, amikor még tök tacsi-pacsi voltam. Mikó vót má jaz?

Naz mondjuk igaz, hogy a másodiknál is épp csak 19 mútam, asztán azt tartomén a besztnek. A KITILTOTTAK a legjobb könyvem! Ezért jelent meg most ez a kettő egy kötetben. Letis kapni, még jójidejig.

Azóta jelent meg még kettő. A TÖRJ ÁT AZ ÜVEGFALON-nál 23, az ÖBÖLKÖR-nél 29 voltam, és azok is jók, sőt, de most csak az első kettőről vagyok hajlandó beszélni, mivel az van a placcon.

Tervezem az ötödiket is egyébként, ami a legkircsibb lesz mind közül, darró pláne nem. mindenkinek mindenjaút!

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-06 15:39   
Na akkor inkább irj az első könyved után készültekről. Téma, az irásstilus változatlan-e, stb.

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-26 21:00   
Kedves Miklós!

2003-ban, Te, elég meredek lesz a téma. Meg kell szerveznem a könyvem terjesztését úgy, hogy nem fogom árulni sehol. Illetve fogom árulni, csak még nem tom pontosan, h hol.

Biztosan Te is - mint mindenki - kaptál már egy barátodtól olyan e-mailt, amelyben ez a barátod néhány szó után rátért közeledése valódi okára, hogy ő most (egy tetszőlegesen választott) termékkel, esetleg szolgáltatással foglalkozik, és örülne, ha te is tudnál erről, netalántán te is bekapcsolódnál a későbbiekben számodra is hasznos láncreakcióba.

És aztán az esetek 99,9 %-ában kideletézted ezt, s megnyitottad a következő méledet, legfeljebb önmagadban kívántál sok szerencsét az illetőnek és arra gondoltál: talán a többi címzett vállalkozóbb természet/inkább vevő az ismerősöd által említett portékára/szolgáltatásra. Ezzel én s így vagyok, én is „el vagyok havazva”, sokkal inkább lekötnek a saját dolgaim, mint másé. Ez így természetes.

Mindezt tudom, ennek ellenére, illetve ezzel együtt hasonló dolgokat fogok művelni annyi ismerősömmel, ahányat csak elérek. Fogok számolni azzal, hogy a nagy részük nem is reagál, aki válaszol, egy részük csak okokat sorol fel, miért nem tud velem együttműködni, azonban bízom abban, találok nem is kevés vállalkozó kedvű ismeretlent-ismerőst, akikkel karöltve megvalósul a cél, hogy a Hoppárézimi-Kitiltottak című könyv eljut a mai tizenéves generációhoz. Ez a célom. Ezt egyedül megcsinálni nem tudom, bár már jó úton haladok feléje, de együtt mégscsak gyorsabb.

….Az úgy volt, hogy tavaly májusban egy bulin kitaláltuk egy barátommal, hogy kiadjuk újra a Hoppárézimit, hogy mindenki örüljön. Én ragaszkodtam második, Kitiltottak című munkám újbóli megjelentetéséhez is, nekem ugyanis ez a kedvencem, illetve mások is mondták már, hogy sokkal kiforrottabb, őszintébb, „jobb”, mint első könyvem, ami népszerűbb és sokkal többen ismerik, lévén 1987-ben közel 70.000, később további 10.000 jelent meg belőle. Ezek marha nagy számok, manapság egy könyv jó, ha 3.000-ben kijön. Példányszámot tekintve én bizakodó voltam, simán bevállaltam 6.000-et, mint az előző, 1999-ben megjelent Öbölkör c. könyvemnél, amit szintén gyakorlatilag egyedül adtam el, ám barátom óvatosságra intett, végül 4.000-ben állapodtunk meg.

Barátom intézte a levilágítást, a nyomdát, öcsém a tördelést, a borítótervezést, nyomdai előkészítést, én pedig a reklámot és hogy eladom. Kisebb-nagyobb csúszásokkal-késésekkel a könyv meg is jelent november 8-án. A nyomdából a frissen összerakott példányokat a barátom kocsiján egyből a Nyugati aluljáróba vittük, ahol már aznap megkezdtem az árusítást. Hetek teltek, minden nap szünet nélkül kint álltam 12 órát, ám sajnos csak nem indult be a menet, ugyanis több fontos reklám nem valósult meg – az emberek nem tudtak róla semmit, főleg azok nem, akiknek ez a kiadás tulajdonképpen készült: a tizenévesek.

A tervezett napi 100-120 helyett napi 20-22-vel igen lassan fogyogatott a 4.000 példány, ami számomra igen kellemetlen volt, mivel a barátom pénze csak nem jött vissza, arról már nem is beszélve, hogy nekem egy kanyi vasam se lett belőle. Kénytelen voltam elfogadni azt a számomra megalázó szerződésmódosítást, miszerint az eladott könyvek egy töredék része az enyém (miénk) lesz, holott én akkorra már újranyomtatáson szerettem volna gondolkozni.

Minden reményemet elvesztve az utolsó előtti héten fejvesztve elkezdtem fuldokolva segítségért kiabálni: az RTL klubnak írtam, hogy tegyen be egy műsorába. Nos, ők válaszra se méltattak, azonban a csiga 2-es váratlanul megjelent karácsony előtt és a múlt pénteken a lehető legnézettebb időpontban leadtak egy szentem tuti riportot, aminek köszönhetően szombaton először el is értem a 117-et, vasárnap 51-et, hétfőn 81-et, azonban kedden már jött karácsony és véget is ért a dedikálás.

Ugyan megmaradt több, mint 3.000 könyvem, egy hatalmas adósságom, de minderre most már nem kudarcként, hanem feladatként gondolok. A TV2-nek köszönhetően most már elindult valami, végre a fiatalok is érdeklődnek, újra fölfedezték a könyvet. Tuti, hogy egy kazlan látták az adást és beindulhat a buli, mármint hogy előbb-utóbb gazdára talál az a több ezer egyelőre tízes csomagokban egymás tetejére pakolt könyvem.

Jövő év február 26-án lesz az első bemutatója a székesfehérvári Hoppárézimi színdarabnak, melyet ugyan nem én írtam, dazé kis közöm hozzá mégiscsak van, például az, hogy ott is lehet majd kapni a könyvemet. Erre az eladásra vidékről is várunk érdeklődő iskolásokat, akik kihelyezett irodalom-óra keretében tömegesen nézhetik meg a darabot. Az ehhez tartozó weblap a következő címen található: http://www.fehervar.hu/szinhaz/darabok/hoppa/ , dez még mindig semmi, mert a promóciós misszió nyomán (a videókazetta akció még jelenleg is folyik, sőt a tervek szerint nem is marad abba) folytatódik a ZZ tour is. Vidéki és pesti iskolákban, tanintézményekben fogok előadást tartani (és lehet majd kapni a könyvet).

Szintén az év első felében kerül bemutatásra Szalay Kristóf barátom profi módon amatőr, szarkasztikusan idegesítő, komikusan tragikus filmje, a Nomen est Omen, főszerepben a Hoppárézimi és a többi zz-mű másodfőszereplőjével, legjobb barátommal, Fezóval. Közös sajtóhadjáratot, közönségtalálkozókat tervezünk. (egy kocka a filmből: http://groups.msn.com/ZZpictures/bartokkedvesismerosk.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=125 ) …és ezzel még nincs vége!!! Mert még jelentkezem. Addig is bulldog nyúvév mindenkibe: zz

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-26 17:40   
Halló ZZ,

milyen nagy dolgok lesznek 2003-ban ? Kiváncsivá tettél de nagyon!

Neked is és családodnak nagyon " Buldog nyúvévet " ezt a kifejezést megjegyzem egy életre!

Szia,
Miki_d

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-24 23:34   
köszi, anri, remélem, valóban így lesz, ahogy mondod. Nekem most mindenki baromi fontos aki olvassa könyveimet, ugyanis 2003-ban nagy dolgok készülődnek, melyekhez sokak figyelmét igényelném.

Whuh! A Jézuska nálunk play mobil kalózhajót hozott a gyerekeknek, erről tudni kell, hogy mi öcsémmel pontosan ezt szerettük volna mewgkapni 1979-80 körül. Sajnos nem kaptuk meg, ám most 20 éves várakozás után teljesült a vágyunk. Egész este ezzel játszottunk, mind a négyen.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-24 05:57   
ZZ
Megvagyok gyözödve hogy mindenki aki ma este könyvedet talalja a karacsonyfa alatt holnap egesznap olvasni fog, es jolteszi mert egy nagyon jo es lefeszitö könyv.
kivanok neked es kedves csaladodnak kellemes ünnepeket, az ujevben eröt egeszseget hogy tovabra is sokat olvashasunk irasaidbol,
Üdvözlettel anri

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-24 00:11   
..........)o: ide úgy láccik már csak én jeddzek be időnkint, no seb-baj,

MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT és még buldogabb nyúvévet kívánok!!!!!! zz

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-19 21:30   
Nézzétek meg, most csináltuk Mosolygó Attila remek webmaster barátommal az új zz weboldalt. http://www.smilesoft.hu/zzcompany/ , orrájt?

Ez még csak ideiglenes, előreláthatólag 2003 januárjában lesz látható a spéci vadi nyú zz site, amibemmá minden lesz, dazé esse kutyi. Remlem, taláxunk ott, mindennót, csa zz

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-12 07:10   
2002-12-11 21:01, ZZ:
-
Calyx, te mázlista! Van, akinek ez nem sikerült, ami neked, pedig itt járt bp-n

Az a valaki én volnék, és elfelejtetted hozzátenni, hogy 3x voltam kinn és nem a megvétel volt a gond, hanem hogy az egyiket pont Calyxnak akartam megvenni és dedikáltatni meglepetésként neki. Ennyit erről.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 21:34   
2002-12-11 21:01, ZZ:
-

rigójanó! hát a levelem túl őszintére sikeredett, aztán kitöröltem. mostanában elég lehangolt vagyok, deszcsak neked mondom... aztán ezt nem akartam itt moindenki orrára kötni.

ok

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 21:01   
Calyx, te mázlista! Van, akinek ez nem sikerült, ami neked, pedig itt járt bp-n

Könyvet egyébként úgy kő olvasni, hogy az első laptól az utsóig

Egyébként várunk egy (részletes) elemzést a könyvekről, ha a végére értél, oke? (a kettő összevetését is, ha lehet)

rigójanó! hát a levelem túl őszintére sikeredett, aztán kitöröltem. mostanában elég lehangolt vagyok, deszcsak neked mondom... aztán ezt nem akartam itt moindenki orrára kötni.

zsizel! az a szindarab NEM AZ ENYÉM (!!!!) csak az én első két könyvem motivumainak felhasználásával készült. Meglátjuk, mi lesz.

Nem akarom elrontani a közhangulatot, de baromi fáradt vagyok, viszont annak örülök, hogy Calyx olvassa a könyvet és izgatottan várom a véleményét.

Megkérnék mindenkit, hogy ne agyaljon azon, hogy "miért kell nekem napi 12 órát állni a - 6 fokban?", ugyanis ezt én választottam, hogy csinálom, és ha egyszer elvállaltam, végig is csinálom. A maratoni futókat se kérdezik meg minden kilóméternél, hogy miért vállalta a szenvedést, a hegymászókat pláne. Ez a dilim. - és végülis buli.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-10 21:50   
Totalis meglepetes ert ma,jott csomagom,es valaki megvette nekem a konyvedet ! teljesen csendben es titokban :-),tudtom nelkul.

Szoval ma jott a konyved:
"Kitiltottak"

Most kinyitottam itt nyilt ki:
"..en nem is tudom,erdemes-e az eletet holmi 'tanulasra' pocsekolni.Aki tanul annak
dogunalom az elete...."

mi ez ? :
"TRETYIKLOGJU TRETYIKLOGJUKLE
MREZIMLOGLU MREZIMLOGLUKJE
CSZAJZIGLOBKU CSZAJZIGLOBKUBHKTRFE" ?
Petõ András ???conductive education ???
Mozgássérültek Nevelõképzõ és Nevelõintézete ??

na ahogy lesz idom elolvasom

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-09 14:28   
ZZ,

Hova lett a leveled??

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-09 13:37   
Szia ZZ, ott leszel februárban Székesfehérváron a premieren, amikor is a TE szindarabodat uj rendezésben bemutatják? Remélem, fölveszi valaki videora!!!!
Szia, minden jót, Zsizel

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-08 17:35   

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-05 22:54   
2002-12-05 21:55, ZZ:
-
joccaka zizi mester

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-05 21:55   
itt már nincs baba, a második félidőben 9:6 az állás (Barni 9, Zsömi 6) dazé most is zúzok alunni, oké? mindemkinek mindennót!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-05 14:57   
2002-12-05 02:28, ZZ:
-
2:33 am. .......ammm.... már megint fölkeltem
-

Fekudj vissza.

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-05 03:31   
2002-12-05 02:28, ZZ:
-
-

Baba fogadzik zizike?

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-05 02:28   

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-05 02:06   
2002-12-04 17:16, Maya:
-
Asszem jobb ha nem tudom

-
ártatlanka

ZZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-04 21:48   
beleolvastam a SAJÁT topikomba.........., de eccóccse étettem belőle

(csak így tovább, gyerekek!)

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-04 17:16   
2002-12-04 16:57, Kero:

_Nem akarod tudni mibe kerul ez nekem _

Asszem jobb ha nem tudom

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-04 16:57   
2002-12-04 15:49, Maya:
-
Fizetni mennyit kell érte neki?

-
Nem akarod tudni mibe kerul ez nekem

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-04 16:56   
Jaj de drágák vagytok, ugy élvezlek Benneteket! Pusziiiiiiii

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-04 15:53   
2002-12-04 15:49, Maya:
-
2002-12-04 15:48, rigojanos:

Az legalább 2 éves program, ha nem gyorsitott Fizetni mennyit kell érte neki?

-
Taxpayers will pick up the tab.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-04 15:49   
2002-12-04 15:48, rigojanos:

Az legalább 2 éves program, ha nem gyorsitott Fizetni mennyit kell érte neki?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-04 15:48   
2002-12-04 15:41, Maya:
-
2002-12-04 15:35, rigojanos:

Hmm...úgy nézem Kero az örömöd korai volt...

-
12 step program minimum.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-04 15:41   
2002-12-04 15:35, rigojanos:

Hmm...úgy nézem Kero az örömöd korai volt...

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó