2021. október 28. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kultúra >> Fényképezés
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 következő lap )
 cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 05:06   
Szellemes, jol atgondolt es kivitelezett foto.
Ha pontoznek, sokat adnek.

http://www2.photosig.com/go/photos/view?id=982256

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 01:03   
2003-08-02 15:18, ecet:

Igor Makarow
http://www.photoforum.ru/rate/photo.php?photo_id=68786

Ez nagyon jo!!

Soka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 00:40   
2003-08-02 15:18, ecet:

Moszkva FF-ben
http://www.photoforum.ru/rate/photo.php?photo_id=69478
#

Ez tényleg nagyon szép!
Szerettem volna egy linket amely ha minden igaz EOS 1Ds-sel készült de a file név alapján (917602-2db3892665f72047)nem sikerült rátalálnom. Lehet, hogy photosig mert egyrészt kis felbontás, másrészt nem tesztfotó, hanem egy jó kis portré szép megvilágításban. Harmadsorban erre utal a hosszú file.
De én nem nagyon tudok eligazodni a photosigen és mióta regisztrálni kellene a használatához, hogy lássak is valamit teljesen lemondtam róla.

Soka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 00:09   
2003-08-02 11:48, ecet:

E10-20 ügyben: az LCD nem kihajtható csak le föl dönthető! Ez is több mint a semmi de meg sem közelíti a kihajthatóságból származó előnyöket.
Ha komolyan gondolod, akkor nem árt utána olvasni. Én emlékszem arra, hogy az index topicban Szisti (nem biztos, hogy jól emlékszem a nickre, xgab76 talán ki tud javítani) mennyire örült az E10-nek, aztán egyre többet panaszkodott, most pedig van egy Nikon DSLR-ja. Viking E10-zel fotóz, ő is ismerheti jól a korlátokat.
Ha gépet akar venni az ember, és magyarul akar okosodni, akkor érdemes bekukkantani az index idevágó fórumaiba. Van külön E10 topic is, ha jól emlékszem.

Ami a Fuji S7000 illeti, erről itt és most értesültem. Nem lepődtem meg, már ideje volt lépni. Az S602 pedig (az indexen legalábbis) a legsikeresebb gép volt, talán joggal. (bár én nem cserélném el a G2-vel...)
S7000-ről majd akkor nyilatkozom, ha már láttam vele készült fotókat. A 6Mp jól hangzik, ha jól emlékszem RAW is van, ezek szimpatikus újítások. Engem azért hagy hidegen, mert a G2-vel (bár állandóan szidom) de jól elvagyok. Ráadásul a vaku, az aksik a canonhoz "láncoltak". Nálam a fejlesztés következő (érdemi) formája a 10D és társai lennének. De az meghaladja a pénztárcámat...
Én egyébként (bár semmilyen kritikát sem olvastam a 10D-ről) a dperview.com-on látható tesztképek alapján (főleg Phil ázsiai barátnőjének fotója alapján) jó véleménnyel vagyok. Azt a képet érdemes megnézni, hasonló képkivágású portréknál nem láttam ilyen szép, részletező szemöldököt, finomságokat a bőrön. (Én egyébként mindig a szemöldököt nézem, ez sokat elárul a felbontás minőségéről!)
Üdv:
Soká

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-02 15:18   
Mai ajànlat valami màs:
http://www.photoforum.ru/rate/photo.php?photo_id=77355
#
Jo ötlet
http://www.photoforum.ru/rate/photographers.php
#
Gyönyörü hegyek, grandiozus naplementék, festöi halàszfaluk és Grand Canyon - helyett
Moszkva FF-ben
http://www.photoforum.ru/rate/photo.php?photo_id=69478
#
Igor Makarow
http://www.photoforum.ru/rate/photo.php?photo_id=68786

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-02 11:48   
2003-08-02 00:51, Soka:
-
re: az E10 E20 megoldása.
Most néztem a weboldalt. Ez tényleg egy hammer kamera és pontosan az én igénylistàmhoz van szabva.
- LCD monitor + SLR keresö.
- Kihajthato monitor! Szuper!
- Manuàlis-, + autofokusz
- Gyors mint a villàm. 1/18.000 (sic!) zàrsebesség lehetséges.
Ha a 140 mm-es zoom elég jo elmosott hàtterü portrék kattintàsàhoz, mindent kapnék az Olympus E20-al amire szivem hön vàgyik, a zubehörröl nem is beszélve.
1'240.- €uro, vagy minden cuccal (objektivek, tàska meg mittoménmi) akcioban 2'470.- €

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-02 08:03   
2003-08-02 00:51, Soka:
-
re: Canon G2
khm izé ... van màs is amit nem ismerek. A Sonyt 2000-ben vettem és sokàig csak a Sony fejlödést követtem mert az volt a rögeszmém, hogy nekik van az elöl orruk a kameraépiitésben mint annak idején a Video8 szisztémàval. Minél kissebb a kazetta, annàl kissebb a videokamera, következtettem pengeélesen, aztàn kiderült, hogy a fényképezögépnél ez nem egészen igy van. A kis méretü, de alacsony kapacitàsu Sony Memory Stick egy darabig hàtul ballagott a mezönyben. Ma màr kaphato 1 giga tàroloval is borsos àron. Na de ha sporolni akarnànk akkor nem fényképeznénk nem?
A Zeiss objektiv hasznàlatàt clevernek talàltam mig Panasonic nem jött a Leica objektivvel. Mer asse semmi. Hogy miért tünt el olyan hamar a piacrol az egy talàny. Még mindég nagyon jo kamera nagyon jo àrban, àtlagon felüli LCD monitorral.

re: LCD monitor. Damn! Én làttam a Canon EOS D10-en a monitort, de nem gondoltam àt, hogy az csak visszanézésre van. Klaro! Hogyan làsson a kamera a monitorral mikor az objektiven keresztül néz?

Ja, a forgathato monitor egyértelmüen a legjobb megoldàs, ha alulrol ha felülröl lösz, ahhoz nem fér kétség. Hàt még az igényes önarckép készitéshez! *grin* Hogy a megoldàst nem kultivàlja màs kameracég is annak annak több oka lehet. Valoszinüleg elsösorban a miniaturizàlàsi kényszer.
Nekem a pokolian kell vigyàznom, hogy ne karcolodjon a monitor, igy a nyakba akasztàsrol leszoktam, hacsak nem gomb és cippzàr nélküli T-shirt van rajtam, vagy anyaszült meztelenül fényképezek heh.

re: Cserélhetö objektives kompaktkamera?
Ja, a Leica cserélhetö objektives.

"Az E10 E20 megoldása" nekem teljesen ismeretlen. Ezeken làcc monitorral meg az objektiven keresztül is?

re: Jo optikai kereső
Kérdem miért nincs a digikameràkon egy olyan keresö mint pl. a Leican. Valoszinüleg, a manuàlis fokuszolàsi lehetöség hiànya miatt.

re: ha az elektromos keresők megfelelő minőséget elérnek kiszorulhat a tükörreflex - ezt jóslom én.

Ez nincs kizàrva. Nagyon szimpatikus elképzelés. Lehet, hogy kissebb kameràkat lehetne épiteni mint a SLR megoldàssal. Màsrészt a kamera nagysàgàt nem csak a hàz tartalma, hanem az objektiv àtméröje is meghatàrozza. Azt viszont még nem tudjàk ceruzabél àtméröjüre konstruàlni. Lehet, hogy majd jön az üvegrost vezetö megoldàs? *vicc*
Az F717 ötlet a billenthetö objektivvel clever, mégis alig nyersz vele volumenben valamit. A kameratest kicsi de az objektviv maradt egy àgyu. Egyébként tudomàsom szerint az egyetlen ahol a zoom egy zàrt csöben mozog, igy pormentes és müködés közben is kézzel tarthato.

Nem hiszem, hogy hülyeséget moncc. A joslat helyessége hamar ki fog derülni. Kérdem vajon mit hoz Sony az F717 helyett?

Màs. Mit szolsz Cassi "Fuji FinePix S7000" ötletéhez?
Nem a Hasselblad eldobàsra gondolok, mer' az egy nobelkameràval szemben nagyon goromba bànàsmod hihi

Soka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-02 00:51   
2003-08-02 00:08, ecet:
-
- Az milyen kamera a G2?

Canon G2 csak azért csodálkozom, hogy nem ismered, mert a Te gépeddel nagyon rokon. Én sokáig hezitáltam, végül a MS elriasztott, no meg a Sony márkanév is, de azóta korrigáltam nézeteimet. Digicamban (kompaktban) nagyon otthon vannak.

- A D10-en is van LCD monitor, arrol nem kell lemondani.

Persze, utólag megnézhetem, hogy mit műveltem. De velem előfordul, hogy a fejem fölül fotózok, az állvány teljes magasságában 190 cm körül van és nem kell sámli.
A lányok szoknyája alá is könnyebb (lenne) befotózni. stb.

- Cserélhetö objektives kompaktkamera? Van olyan?

Nem tudom, biztosan. Leicákon nem lehet cserélni?
De nem is ez a lényeg. A tükörreflex nem érdem hanem szükségmegoldás. Így lehetett elérni, hogy azt láthassa az ember ami a filmre kerül. A CCD esetében viszont útban van. Ezen nézetemet még soha nem hangoztattam, csak itt merem a Ludas Topicban :-))
Ezért nekem tetszik az E10 E20 megoldása. Persze egy igazán jó optikai kereső pótolhatatlan de ennek digitáliséknál már ára van.
Tárgyfotó esetén, amikor a gép a monitorhoz van kapcsolva, eléggé hátrány, hogy nem lehet a monitoron követni az eseményeket, csak utólag.
(arról már nem is beszélve, hogy a D10 még webkamerának sem jó :-))))))))))
Szóval szerintem, ha az elektromos keresők megfelelő minőséget elérnek kiszorulhat a tükörreflex - ezt jóslom én.

Majd emlékeztessetek a hülyeségeimre 10 év múlva! :-)

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-02 00:08   
2003-08-01 22:48, Soka:
-
Szia
- Az milyen kamera a G2?
- A D10-en is van LCD monitor, arrol nem kell lemondani.
- A praktikus kifordithato LCD csak nagyon kevés kameràn van. Nikon - màs pillanatnyilag nem is jut eszembe. Egy régebbi Sony modellen is volt, azon viszont hiànyzott az optikai keresö. Nonszensz.
- Cserélhetö objektives kompaktkamera? Van olyan?
A legnagyobb handicap a kameràm lassusàga, a mélységélesség, és a keresö.
Pillanatfelvétel abszolut kizàrva. Farsangi felvonulàst probàltam fényképezni tüzö napsütésben. Dezaszter. 40 fotobol talàn négy lett hasznàlhato. Véletlenül. A foton mindég valami màs van mint ami a keresöben volt.
A kamera ok, ha az objektum mozdulatlan. Màsra nem jo. Szociofoto, streetfoto, riport és sportfoto almàs.

- Az Arénàn volt nem rég egy szerkentyü hirdetés ami azt a célt szolgàlja mint a Te ezermester hàzibarkàcs csöved.

üdv. (eZ)

Soka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 22:48   
Alig győzlek olvasni benneteket!

Ami a technikát illeti xgab jól mondja, A D10 önmagában csak lyukkamera, az obi mégegyszer annyi. Illetve attól függ mit talál az ember a piacon.
Persze, hogy én is töröm a fejem egy tükörreflexesen a G2 helyett.
Bár ami azt illeti én annyira megszoktam az LCD-t, hogy semmi kedvem a gép mőgé bújni és görnyedni :-)
Mióta nem kell a szemem elé tartani a gépet annyi új nézőpont tárult fel! És az az érdekes, hogy ennek előnyeirőll mások kevéssé írnak és nem tudom miért? Én most azt érzem, hogy nem is tudnék meglenni kifordítható LCD nélkül.
Egyszóval nekem nem is hiányzik az SLR - most jövök rá :-)
Egy gyors és pontos AF, egy 8Mp feletti CCD és cserélhető obi nekem elegendő lenne a boldogsághoz.
A tükör koppanása meg végképp nem hiányzik. Emberek fotózásánál sokkal jobb, ha nem hallják mikor exponálok és hányat. Ismeritek azt amikor a modell három kattanás után azt mondja, hogy: - Óo, most már elég volt...
ecet:
én csináltam magamnak fotókartonból egy kb20 cm hosszúságú gúlaszerű csövet, amelyet rá lehet húzni az LCD-re és azon keresztül minden oké. Kicsit mókás persze, de ha fontos megéri használni.

Üdv: Soká

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 18:56   
2003-08-01 17:53, cassiopea:
-
Hasselbladot eldobni és Fuji FinePix S7000 venni? Kendnek viccelni van uri kedve. Ilyesmit nem irsz egy szeriöz fotoforumon csak itt a Ludas Matyi Fényképezés topikban.
A Sony V1 meg egy nemtommilyen kamera. Biztos, hogy nem a F717-et fogja helyettesiteni. Az egy jobbfajta S80 ami màr rég eltünt a piacrol.

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 17:56   
2003-08-01 17:53, cassiopea:
-
.
...Es akkor az egyik Hasselblad eldobhato lesz.

Kezeim kitarva, ide dobja...IDE

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 17:53   
Kero,

>>> 'nyál heveny csorgatása" <<<

Asszem most nekem is megvaltozik a vasarlasi listam.
Sony V-1 kiradirozva, Fuji FinePix S7000 beirva.
Ez mar egy olyan gep ami komolyan erdekel engem is. Talan meg munkara is lehet hasznalni.
...Es akkor az egyik Hasselblad eldobhato lesz.
Eddig vartam, hogy piacra keruljon egy olyan gep ami legalabb 5MP es CDN$1000.00 alatt van. A Sony V-1 mar kaphato, de varok oktoberig amikor kijon a Fuji.
...Na, persze.... Addigra a Sony meg olcsobb lesz...

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 17:36   
Ecet,

>>> Egyébként mijaza "IS USM"? <<<

IS = Image Stabilizer

USM = Ultra Sonic Motor

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 16:43   
2003-08-01 16:29, xgab76:
-
Ahamm felettébb komplikàlt nevü tanult kollégàm! Kend bennfentes kamera ügyben asztat làtom màr most. Hogyan talàltàl ide ahol a madàr sem jàr?
Neked nem jo a 28-135mm objektiv? Egyébként mijaza "IS USM"?

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 16:38   
2003-08-01 16:06, cassiopea:
-
Kösz Cass

Ja a tesztek szerint a Fuji S602 pillanatnyilag is a leggyorsabb kompaktkamera és nagyon jo az àra. Nancsnak irtam rola valahol elébb.
Fogadok, hogy Minolta még karàcsony elött jön egy tükörreflex kameràval. Ha el akarja adni, jobbnak kell lennie mint a Canon D10-nek, tehàt kisseb lesz, jobb és olcsobb.
Ugyanigy néz ki Olympussal is. Mindég ök csinàltàk a legkissebb analog kameràkat.

Egyébként a kompaktkameràrol lemondtam végleg. Ezeknek az egyetlen elönye az elfogadhato àr. Egy kompaktkamera a szabadidöfotos vàsàrlo szegmensre van szabva. Az igényes amatörfotos csak azért hasznàlja mert màsra nem tellik.

xgab76  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 16:29   
2003-08-01 16:11, ecet:
-
...
Akkor neked találták ki a 28-135 IS USM obit. 10D-n kb 45-210 (matekból rossz voltam).

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 16:15   
-
Twelve meg + vga moviemode, ojh !!!!!!

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 16:14   
-
Fuji nehany napja bejelentette az uj FinePix S5000 es FinePix S7000 gepeit (see below). Mindketto a 602-s modositott ill. fejlesztett valtozata. A S7000-nek 6-szoros optikai zoomja van (kb. 35-210mmm). A felbontasa 6MP (12MP-re novelheto) es a gephazon is tobb modositas van. Ara kb. $700.00 lesz tehat olcsobb mint a 10D vagy a Sony.

'nyál heveny csorgatása"

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 16:11   
2003-08-01 12:19, xgab76:
-
Szevasz. Firkàlj nyugodtan....

Amit irol nekem is àtment az okos kobakomon.

- Video keresö: ez a követelmény csak kompromisszum kompaktkamera esetén. Nem optimàlis megoldàs, mert lassu, de jobb mint az optikai keresö.
Optimàlis a tükörreflex.

Ugynez vonatkozik a zoomra. A F717-nek van 38-190-es objektive a jobbik fajtàbol, azért irtam ezeket a paramétereket.
A Minoltàé 28-200-as, alig torzit, de rendkivül zajos fotokat produkàl.

Egyébként csak hosszugyujotàvura vàgyok, egy 50-200-as (vagy hasonlo) nekem teljesen megfelel azokhoz a témàkhoz amiket a Sony S70-el nem tudok csinàlni mert lassu, mert tul nagy a mélységélesség.
Igy kijövök kezdetben egy egyetlen obival. Késöbb ha nem tudnék széleslàtoszögü nélkül élni vennék egy 28mm-est aztàn az elég is. Ezt elkapod tutira hasznàltan és nem kell félned, hogy nem tucc leàllni a vàsàrlàsi orgiàval.
Egyébként is minden olcsobb lesz, kameràtol a kàrtyàig. Ha egy kicsit vàrsz még hozzàdvàgjàk az egész cuccot ingyen.
Vicc nélkül tovàbb...
-LCD monitort nem nézek csak kivételesen, mert abban ugyse làtok semmit ha süt a nap, azért akartam elektronikus video keresöt.

Naja, hogy a kamera egy nehéz bunko készülék, az egy handicap, de mit lehet csinàlni? A tükörreflexet nem tudod kikerülni.
Van keresös kameràban is nagy és nehéz. Gondolj a Leicara. Legalàbb megvan az érzésed, hogy kaptàl valamit a pénzedért. *grin*

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 16:06   
Ecet,

Ha mar a Sony-n gombolkozol akkor varj egy kicsit.
Fuji nehany napja bejelentette az uj FinePix S5000 es FinePix S7000 gepeit (see below). Mindketto a 602-s modositott ill. fejlesztett valtozata. A S7000-nek 6-szoros optikai zoomja van (kb. 35-210mmm). A felbontasa 6MP (12MP-re novelheto) es a gephazon is tobb modositas van. Ara kb. $700.00 lesz tehat olcsobb mint a 10D vagy a Sony.

Fujifilm launches first Super CCD HR digital camera with 12 million pixel image output

Fujifilm today announced the FinePix S7000 Zoom, and with it the most heavyweight imaging capability ever seen in a 'prosumer' camera. Building on the success and with all the features of the FinePix S602 Zoom - including full manual control and 6x optical zoom - the FinePix S7000 Zoom's Super CCD HR sensor produces an exceptional 6 million effective pixel (12 million recorded pixel) output.

Even before Fujifilm's Super CCD signal processing technology takes control of the image, photographs taken with this camera will possess a class-leading 6 million pixels. After the Super CCD HR has processed the file, the image output is an impressive 12 million pixels - allowing the user to enlarge to 10" x 15", representing gallery-size print dimensions.

This camera offers a serious digital alternative to a film SLR. A compact and ergonomic tool for professional photographers, the FinePix S7000 Zoom also represents an irresistible package for the ambitiously minded newcomer to digital photography. If you have a talent for photography, the last thing you need is to be constrained by your camera.

The FinePix S7000 Zoom's manual modes enable you to exert creative control over aperture, focusing shutter speed and flash. This, combined with the Super EBC 6x optical Fujinon lens, means that even the most ambitious images can become a reality. If you stop at nothing in pursuit of quality, the FinePix S7000 Zoom's RAW mode stores images exactly as they were recorded, pixel by pixel, every time.

Fujifilm's Super CCD HR technology also delivers the renowned Fujifilm colour reproduction, and the sensitive octagonal diodes ensure that images are awash with accurate detail, even in low-light situations.

The FinePix S7000 Zoom offers everything the serious user wants, with a cable release socket, external flash and truly outstanding Super EBC optics.
The camera also boasts VGA digital movie mode, recording at 30 frames per second (fps), with sound. An added bonus is the dual card slot, enabling the use of both xD-Picture Card™ and CompactFlash™/IBM Microdrive™ cards, a combination of formats that will soon be capable of carrying several gigabytes of memory.

FinePix S7000 Zoom: features at a glance

Compact, SLR-style body shape to give you features and performance without the bulk
Fourth Generation Super CCD HR sensor with 6.3 million effective pixels, delivering 12 million recorded pixels
230,000 electronic viewfinder pixels, for accurate image viewing
RAW file format
Super EBC 6x optical Fujinon zoom lens equivalent to 35-210mm on a 35mm camera
Dual card format: xD-Picture Card™ and CompactFlash™, for added flexibility
Full manual control
USB 2.0 socket, allowing rapid transfer of images from camera to PC
VGA movie recording (30 fps) with sound, providing ultra-smooth movie recording
High sensitivity settings (up to ISO 800) to allow photography in a wide range of situations, including low light without flash
Adrian Clarke, Fujifilm's Director of Consumer Products, commented, "The tried and trusted design of the FinePix S602 Zoom is reflected in the S7000 Zoom, with the additional benefit of awe-inspiring detail capabilities. Zooming in to check the level of detail captured will be more satisfying with this digital camera - you just keep zooming in and it just keeps giving you more."

xgab76  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 12:19   
Sziasztok!
Új vagyok. Gondoltam, ide is fírkálok egy keveset.

2003-08-01 06:35, ecet:
... -
Mas. Akarok egy uj kamerat. A követelmény a következö:
Video keresö
Manualis fokusz
Több mezö fokusz
Legalabb 38-190mm zoomobjektiv
Gyors szériafoto
Morfondir utan Minolta Hi7 és a Sony F717 maradt a mezönyben, favorit a Sony mert nem kellene szisztémat cserélnem.
Hetek ota olvasok minden hozzaférhetö tesztet, tudositast anyamtyukjat és rajottem, hogy nem veszek kompakt kamerat, mert igazan egyik se jo, legalabb is egy tükörreflex kameranak még csak a nyomaba se jön.
Ha egy Canon EOS D10-et kapok 1'500-ért, kérdem minek vegyek egy kompaktkamerat ugyanannyiért?

-
Azé, mert az EOS 10D mellé még venned kell objektívet is, ahhoz nem kapsz 8 MB kártyát (amit semmire sem tudnál használni), és különben is. Az EOS nem fér be a kabátzsebbe, azzal nem tudsz úgy fényképezni, hogy az LCD-t nézed.
Tréfát félretéve:
- Nem lesz videokeresőd.
- 38-190 zoom: kb. 24-120mm-es obi kell. Ezt egy obiból, ha jól tudom, nem rakod össze. Így legalább két obi még kell. Ez durván - TIPP - 400-600$.

Ui.: Én is 10D-re fájlalom a fogam

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 06:35   
2003-07-31 23:39, rigojanos:
-
Qurvayo. Mondom Melindànak is: "keresd az olaszt"
#
Màs. Nézzétek a hirdetést. Canon EOS D10 1'000 dollari! Magnifico! Az 1'500 franchino svicceri. Ennyié' svicceroban csak compacto camerit kapsz!
http://www.bizrate.com/marketplace/search/search.xpml?cat_id=402&prod_id=7386572&mkt_id=11075903&url_id=313817&rf=ggl&lp=1
#
Hammer viszont az orosz Canon objektiv. Hogy mik vannak!
http://www.rugift.com/photocameras/canon_cameras_lenses.htm
#
Màs. Akarok egy uj kameràt. A követelmény a következö:
Video keresö
Manuàlis fokusz
Több mezö fokusz
Legalàbb 38-190mm zoomobjektiv
Gyors szériafoto
Morfondir utàn Minolta Hi7 és a Sony F717 maradt a mezönyben, favorit a Sony mert nem kellene szisztémàt cserélnem.
Hetek ota olvasok minden hozzàférhetö tesztet, tudositàst anyàmtyukjàt és ràjottem, hogy nem veszek kompakt kameràt, mert igazàn egyik se jo, legalàbb is egy tükörreflex kamerànak még csak a nyomàba se jön.
Ha egy Canon EOS D10-et kapok 1'500-ért, kérdem minek vegyek egy kompaktkameràt ugyanannyiért?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-01 00:24   
Es vegre egy a napi 5687 viragfotobol, amiert erdemes megis a fiok aljara tenni a viragkepek betiltasat szorgalmazo peticiot.

http://www.usefilm.com/image/181319.html

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-31 23:39   
Ez a tajkep mar kevesbe unalmas.

http://www.usefilm.com/image/181156.html

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-31 23:36   
2003-07-31 07:22, ecet:
-

Most minek arultad el? Learathattad volna a baberlevelet egy kis PR segitseggel.

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-31 21:52   
Ecet,

Megneztem azt a keresot de sajnos a szuahelinek epp ezt a tajszolasat nem ertem. Mindegy, egy darabig nezegettem a szep irasjeleket. Lekkozelebb inkabb berber nyelvut aggyal!

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-31 15:38   
2003-07-31 14:36, cassiopea:
-
Cass
Ha Te aszondod, hogy Svejk, akkor Svejk!
Itten van egy svàjci keresö
http://www.search.ch/
honfi tanàlj màn egy oldalt ami ingyen van bitte!
Ugyan a Google elöbb megtalàlnà ha lenne, de minek külföldiekhez menni, mikor nekünk minöségi CH keresöink vannak, megbizhatok mint a svàjci bicska vagy a SWISSAIR és azt még ràadàsul az
össznemzeti ünnep elöhangulatàban mi? Gopferdami!

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-31 14:36   
Ecet,

Alig aludtam. Egesz ejjel a neven gondolkoztam. Amikor legutobb bedoglott a kontyuterem minden ki lett soporve, ezzel a cimmel egyutt.

http://www.salekphotography.com/

Kulonben meg ha mondom, hogy Shwejtz akkor az Shwejtz!

Nancs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-31 12:08   
2003-07-31 07:26, ecet:
-
Télleg nagyon czukee állatka...
A fotós többi képe is tetszett, nyam nyam.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó