2020. január 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Vásárlás topik
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-09 04:33   
Valahogy azt hiszem hogy ez az egesz Kirby porszivo-reklam egy nagy humbuk....egyaltalan nem hiszem el hogy annyival tobbet tud mint a masik, erosebben sziv, ennyi az egesz......lassan talan elfogyasztja a szonyeget......a baratnomre evekkel ezelott rasoztak 800 dollarert egy ilyesmit/nem emlekszem a markara de lehet hogy ez volt/....mindossze 3 eves garanciat kapott ra, -sokfele alkatreszbol allt valoban nagyon jol szivta a port de nem jobban mint az en egyszeru Hoover tipusu gepem amit 79 dollarert vettem, az is erosen sziv,-javittatnom nem kell mert 4 ev utan van esetleg baja amikor egyszeruen kidobom es masikat veszek.........10 gepet vehetek ennek az aran, tehat legalabb 40 even at van gepem ennyi penzert....ugye nem hiszitek hogy az a 800 dollaros gep mukodik 40 evig...........de mivel jo szoveget adnak melle,-mindig akad ember aki bedol nekik.............

ex-MON-tag4  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-08 19:01   
2004-05-28 19:55, andi_usa:

Sokan azt mondjak olcso husnak hig a leve de ez nem mindig igy van.

natasa1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-08 16:35   
2004-02-16 23:05, andi_usa:

sziasztok!
Olszaorszagban èlo magyar vagyok.Lenne egy kerdesem hozzad: Olvastam hogy eleg jartas vagy a porszivok teren.Erdeklodnek hogy mi a velemenyed a Kirbyrol? Nalunk 2000 euroba kerul,es eleg sokan erdeklodnek iranta, mindenkit lenyugoz az àgyteszt,a rengeteg atka amit tartalmaz az àgy ès nekunk eddig fogalmunk sem volt rola hogy hol alszunk.Tudnal tanacsot adni a Kirbyvel kapcsolatosan?

Elore is koszonom! Natasa.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-28 22:55   
Tegnap találtam egy amerikai helyet ahol a legtöbb svájci Bioforce termék megrendelhetö online:

http://nt9.nyic.com/willner/findbycompany.pl?BIOFORCE

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-28 19:55   
Kaytee,

viszont érdekes, hogy sok emberben meg van az a nézet, ha olcso akkor biztos vacak, s itt van az elönyben, aki nem igy gondolkozik.

A datoja amit ismét 99 Centért vettem a 99 Cent storeben (már elfogyott egy fél dobozzal, férjem is szereti), jobb mint az amit $ 2.49-ért vettem a multkor a Stater Bros.-nál, az izetlen volt és fele mennyiség! Akkor nem volt a 99 Cent üzletben sajnos több, vettem, ahol találtam, most mikor volt megin 4 dobozzal hoztam.

Nekem legfontosabb az ize, ha drága akkor is megveszem, ha viszont jobb az olcso, azt veszem.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-28 19:34   
2004-05-28 18:49, andi_usa:

Tényleg igy van. Az ember azon spórol a legjobban, amin minőségvesztés nélkül lehet.
Egy nem túl jómódú, ám annál jobb izlésü kanadai barátnőm szokta mondani: a szegényember nem engedheti meg magának, hogy olcsó vackot vásároljon.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-28 18:49   
Kaytee,

szerintem a quality control nagyon leesett a béka feneke alá itt az USA-ban! Mindent meg kell nézni gondosan! Láttam több ilyen ruhadarabot már de én thrift storeban kaptam meg olcson s igy nem zavart ha valamit helyre kellett hoznom.

Lányom vett már leárazott ruhát más üzletben ahol a bélés nem jol volt összevarrva overlock (serger) varrás, amit nekem könnyü helyre hoznom.

A World Market itt a volt Cost Plus! Most jött a kredit kártya számlám és tünödtem rajta mi is volt az, mikor realizáltam az átnevezésüket. Nem olcso de nem tudtam pár holminál ellenállni és jo sokat költöttem. De egyik kiegésziti a másikat, egy 99 Cent store vásárlás megvigasztal utána.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-28 18:37   
No és a World Market? Senki se szereti vagy ismeri?
A múltkor vettem egy féligmeddig elegáns ruhát a JC Penneyben. Normálisan nem vásárolok ott, de most siettem. A ruhát felpróbáltam, rámjött, akkor hirtelen mindent rendben találtam. A fiacskám diplomaosztási ünnepségén vettem fel először és, mint eldöntöttem, utoljára. Mert akkor láttam csak meg, hogy a ruhába a bélést visszájával varrták bele. A belseje van kivül, és az összillesztéseknél az extra bélésanyag szolidan áttetszik a tüllszerü ruhaanyagon. A guta majd megütött. Ez lesz az első eset, hogy olyan holmit viszek vissza, amit hordtam. A különböző cédulákat, amit levágtam róla, a szemétből kellett visszamentenem. Még jó, hogy a papirszemetet, ami főleg újság, külön tároltuk.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-21 05:38   
2004-05-20 21:10, rigojanos:
-
Oh, nekem a TJ Maxx masodik otthonom
-
Nekem ujabban a Trader Joe's.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 21:10   
Oh, nekem a TJ Maxx masodik otthonom

Szuzi, azonnal allitsd be az autod auto-pilot-jat, hogy magatol odatalaljon. Gyakran kell menni, mert naponta kapnak szinte uj dolgokat, es a cipotol a kavescseszeig mindenfele nagyon cool dolgot fogsz ott mindig talalni. Sok designer aru van, ruhaban foleg.

A masik a Marshalls, az is nagyon nagyon jo hely, oda is be lehetne koltozni. Amirol Kaytee irt meg, az a Home Goods, ahol meg a lakasba valo dolgokat lehet talalni mindig a konyhai cuccoktol a szonyegeken at a lampakig mindenfele van.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 20:02   
Kaytee,

nálunk a TJ Maxx abban a helyiségben volt, ahova aztán a Staples költözött át ami azota is ott van. A régi Staples helyére ami ugyanott van lejebb a kis shopping plazaba, a Factory to U költözött, ahova szintén szivesen jártunk de most sajnos bezárt kb. 2 év mulva.

A Marshal azelött a Montclair Plazaval szemben volt, ahelyett hozzánk költöztek, lehet hogy tul nagy konkurrencia volt nekik a közeli Ross ott?

A napokban tünödtem el hogy a Trader Joe's is azelött a Montclair Plaza mögött volt, de ott nem volt annyi forgalmuk mint itt nálunk, talán most az Internettel több a reklám és többen ismerik? Vagy jobb helyen van, forgalmas utcán, mert kétoldalon a shopping plazak, egyik oldalon a Home Depot, Staples, Pavillion és sok más kissebb üzlet, a másik oldalon a Trader Joe's, Longs Drugs és a Mervyn áruház a fö üzletek.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 19:19   
TJ Maxxé a Marshall's is, meg még egy hasonló dolgokat áruló bolt, aminek nem jut eszembe a neve.
Virginiában nagyon klassz TJMaxx volt a közelben, de egy szép napon indiai (vagy pakisztáni) menedzsment alá került, talán a franchiset is megvette az illető. Hát attól kezdve annyira lement ott a szinvonal, hogy nem volt az embernek kedve menni többé.
Sajnos.
Itt is van egy-két TJMaxx és Marshall's, de túl messze a sürübb látogatásokhoz.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 16:36   
Szuzi,

a TJ Maxx-ot én is nagyon szeretem, de amiota kiköltöztek a Mills Mallba nem igen megyek ki olyan messze. De nem panaszkodom, ahelyett nyilt egy Marshals nálunk, oda sokszor megyek be. Gratulálok az angyalodhoz, nekem eddig csak a házban van nagy gyüjteményem, a legnagyobb, fábol faragott ülö, árverésen vett, egy olasz (firenzei) állványon (thrift store) ül az orgona mögött.

Nálunk elöl a kis halastartálynál volt mindig szobrunk, azelött olyasmi mint a hires dán szobor, térdeplö meztelen nöi szobor korsoval(volt vizvezetéke is mindegyiknek de sose vettünk ezekhez pumpát és elektromos vezeték sincs ott) de mikor azt utoljára ellopták mert nem volt oda betonozva, egy garage sale hirdetésen vettem egy geisha-t $ 20.-ért amit férjem odabetonozott és azota megvan, 10-15 éve ha jol emlékszem.

Remélem majd lefényképezed és belinkeled.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 15:11   
Latom kimaradt a meret........kb. fel meteres.....

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 14:39   
Tegnap vasarolni voltam es talaltam itt a TJ-MAX nevu aruhazban egy kb,/nem mertem meg/,-marvany utanzatu, nehez koszeru de nem marvany az biztos,-szobrocskat. Furulyazo angyalkaszobor egy gombszeru valamin all,-finoman kidolgozott de nem olyan giccses vacak mint amivel ujabban el vannak arasztva az uzletek......pont illeni fog az olasz kertembe.....tegnap meg haboztam hogy megcsinaljam -e mert mar megint kolaplerakas ami nagyon nehez, masreszt szeretek alkotni........de ez a szobor vilagosan megertette velem istenke utmutatasat.........csinald csak.....megyek is kovet rendelni. A szobrocskaert mindossze 16.99-et fizettem,-pedig egy ilyen a legeslegolcsobb helyen is 60-nal kezdodik,-talan eltevesztettek az arazast? Ide erre a helyre vissza szoktam menni mert allati jo dolgokat arulnak.A furcsa az hogy ebbol van a kornyeken mas bolt is es azt latni se szeretem olyan vackokat arul........ezeknek nagyon jo manageruk lehet..........

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-18 21:44   
Hova tünnek a használati utasitások? Ma kaptam választ a cégtöl akit a Sharp ajánlott, megkérdeztem egy owner's manual a faxhoz amit vettem mult héten a Qualityban ($ 13.99 volt) $ 21.06 lenne plus shipping & handling! A Sharpnál csak ujabb modellekhez van letölthetö owner's manual de sajnos egyik leirás sem passzol a régebbi modellhez.

Az Ebayn több Cuisinart food processor manualt adtam el a multban ha találtam, mindenki keresi! Az amerikai ugy látszik hanyag és eldob ilyesmit ha tulad valamin, az uj tulajdonos pedig nem tudja kitalálni, pláne fax gépnél hogy kell beprogrammirozni a fax számot és a nevet ami törvényileg elöirt követelmény!

Láttam az Interneten is vannak cégek akik átlagban $ 25.-ért árulják a kis vékony használati utasitásokat.

Férjem mikor elvitte a kocsimat az alarmot programmoztatni az egyiknél $ 30.-at fizetett habár sikertelen volt, a másik aki eladta neki a hiányzo remote-ot ingyen tette és használati utasitát is adott hozzá, de gondolom az benne volt a kis távirányito árában. Megérte, mert élvezem hogy nem kell a kulcsal bajlodni ha megyek a kocsimhoz a bevásárlo kocsival, csak egy kis gombot nyomok a remote-on és kinyilik a csomagtarto ajtaja, az auto ajtohoz a másik gomb müködik azon.

Külömben tegnap adtam el az Ebayn egy Cuisinart food processor instruction videot, de én olcson árultam, $ 5.99-ért.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-17 22:23   
Kaytee,
-
Én vagyok az egyetlen, aki áruházban vásárol? Vagy csak én vallom be
-
LOL! A multkor mikor a Sam's Clubban voltam, én is vettem ott ruhát, két ujjatlan nyári trikot valami $ 6.- volt darabja. Néztem a fürdöruhákat, a Speedo $ 79.98 volt, erre megértettem miért tudtam eladni olyan jo áron azt a Speedo-t az Ebayn amit egyszer Ninának vettem mert Las Vegas Luxor volt belehimezve arannyal, de nem tudtam már elküldeni szegénynek.

Drága fürdöruhát utoljára a Broadway-ben vettem leárazva egy 50.-esért s olyan hamar kiment belöle a gumirozás hogy megbántam! A nyilvános Jacuzzikban sok chlorine van és az hamar tönkre teszi a fürdöruhákat! Legtovább akkor tartott fürdöruha nálam ha csak itthon fürödtem a saját poolunkban.

Utána fedeztem fel a Jantzen Outlet üzletet s addig vásároltam ott, amig meg nem szünt az üzlet! Aztán találtunk másik fürdöruha outletet, néha a Ross-nál is vettünk.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-17 21:20   
Én vagyok az egyetlen, aki áruházban vásárol? Vagy csak én vallom be
Fiam diplomaosztására és az utána következő partira (természetesen) új ruhát kellett vennem.
Lejártam a lábam, amig találtam egyet ami tetszett is, megfelelő méretben is volt, és egész évben hordható. Ha kimegy a divatból, akkor nem.
Utólag jöttem rá, hogy se cipőm, se táskám, ami szinben illene a ruhához.
Namindegy.
Szóval: a ruhám úgy le volt értékelve 8o-ról 47-re, hogy 3 dollár hibádzott az öt dollárt megspórolhatokból.
Azt mondja a pénztáros, 3 dollárért biztos találok zoknit, még akkor is jól járok, ha megveszem.
Addig keresgéltem zoknit, ami nem kellett, mig találtam egy cuki fürdőruhát, ami még annyira se kellett
amig meg nem láttam.
Ez 96-ról volt leértékelve 59.98-ra.
Igy már tiz dollárt spóroltam, de a pénztáros mondta, ha még 2o dollárnyi cuccot vennék, ujabb 5 dollárt takaritanék meg.
Ennyi megtakaritást szegény férjem már nem érdemelt.
Sehogy se értette, minek kellett még fürdőruha, de mondtam, gyakorlatilag megspóroltam a ruhán meg a kuponon.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-17 20:57   
Milyen külömbség van nyomtatni valo foto papirok között, tegnap vettem észre! Mikor vettük az uj Canon i560-as foto nyomtato gépet a Sam's Clubban, vettem ott a legolcsobb papirbol, 100 darab 8x11-es lap $ 11.98 volt. Az utolso csomag volt, a Kodak joval drágább volt és abbol sok volt. Ez az olcso az Image Plus cég terméke.

Tegnap mikor rendeztem a kis computer butoromat ahol az ilyen papirokat is tartom, felfedeztem, hogy volt még egy kis csomag Kodak papirom amit elötte vettem leárazva a Longs Drugsban. Kiprobáltam és rögtön feltünt a külömbség! Elöbb azt hittem a nyomtato beállitástol függ de nem kiprobáltam ugyanazzal a beállitással a másik papirt és nem hozza ki olyan jol mint a Kodak papiron!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-16 01:21   
Ma reggel férjem egyedül ment szokott thrift store körutjára, mert én fent voltam elég sokáig, probálgattam a faxot beállitani, igy tovább aludtam.

Hozott pár érdekes dolgot, egy PNY compact flash USB olvasot ami még le van hermetikusan pakolva. Kérdezte, nem kell? Mondtam mivel nekem is van kettö (egy eltéve) és lányunknak is vettem azota kettöt az Ebayn, külön a laptophoz a diskette szerü olvasot és külön egy Olympus olvasot a desktophoz, ezt majd eladom az Ebayn. Nem mintha nagyon kellene Alexandrának, mert eddig még nem is tudja kezelni ad egy ad kettö pedig ugyis itt lent kopirozom le a memoryrol és nyomtatom ki neki a nagy képeket a portfoliojába.

Hozott egy csempegitt kaparot is ami plaszikbol van, ilyet sem láttam, ha nem lenne pakolásban, nem is tudnám mi fán terem ez a csoda.

Lányunknak hozott Elzabeth Arden festékeket, amit aztán rögtön kiprobált rajtam, de azt hiszem, ahhoz külön topikot nyitok, képekkel.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-15 14:06   
Kedvenc thrift store-omban ismét váratlan de pompás dolgokat találtam! Lányom kapott egy még lecsomagolt konyhai kés készletet, mivel németül volt a felairat a késeken, ezek ráirták hogy "German Knives".$ 5.99. LOL! Made in China. A fekete Farberware forgo kés és fakanál tartot az irodai holmikhoz tették, arra $ 1.49 volt irva, én tudtam mi, nem régen láttam a weben, http://images.amazon.com/images/P/B00005JRHV.01.LZZZZZZZ.jpg persze hogy kellett lányomnak, pedig eredetileg eladásra vettem

Találtam neki 3 kozmetika tartot is, az egyik nagy zsebekkel, velcroval és beállithato pánttal mondtam ez jo kozmetika köténynek (teljesen belelkesedett azért, mondta ilyen nagy zsebek kellenek neki, mondta nem kell varrnom!), egy másik mübörböl ecsettartonak és hasonlonak nézett ki, a harmadik pedig derékra köthetö zsebes valami a cell phone tarton külön velcro volt. Ezek $ 2-3.--ok voltak. Találtam szivárványszinü hosszu müszempillákat amiket tud munkájában használni, herbal szempakolást amit le kell hüteni, St.Yves apricot scrub (mondta éppen most vett olyat üzletben magának, de gondolom nem 99 Cent volt ), egy bundás katica bogár táskát, de még két csomag cat litter garbage bag-et is!

Magamnak találtam egy Delonghi Alfredo Delux Toster ovent, $ 10.99, végre elég nagy, a kissebb Welbilt-et elrakom ha netán ez tönkre megy. Ez elég nagy megin arra hogy süthessem benne a Lasagnet és ne kelljen a nagy tüzhelyembeli sütövel a házat melegiteni. Találtam egy Word2000 CD-t még az üzleti alarm is rajta volt, $ 3.99. Vettem egy Sharp UX182 fax gépet, $13.99, sajnos nincs hozzá leirás igy találgatom hogy kell a nevemet beprogrammozni, a számunkat már sikerült. Amellett találtam 2 szoknya szerü shortot magamnak ami itthonra ideális, már tünödtem hogy varrok, de igy azt sem kell varrnom, $ 1.99 volt az egyik ami mintás, a jeans fajta $ 2.99 volt. Egy Liz Clairborne hosszu ujju selyemruhát, ami féláron volt $ 4.99-ért. A computerem alá egy jobb surge protector console-t, Woods, $ 6.99, az enyém már 10 éves, kissé behorpadt a teteje és az egyik lámpa se ég rajta már, a computer switch. Amelett találtam egy szép bordo jo nagy eelskin táskát is $ 15.99 már le volt árazva. Nem mintha nem lenne elég táskám ahogy férjem mondta, de nagy kevés van! Ez 11 inch széles, 10 inch magas, vállra akaszthato táska.

Vettem Ebay eladásra is pár holmit.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-13 21:35   
Kedves Kaytee,

szerintem van Fodor könyv flamandra forditva is Floridárol, meg kellene nézned a Barnes&Noble-nál vagy az Amazon-nál. Szerintem a legjobb uti tanácsado.

Irigyellek az Adamo CD-ért! Én még mindig várom a kazettát, mérges vagyok arra az Ebay eladora Kanadábol aki bezsebelt $ 4.50-et és szamárháton küldte utnak mert több mint 2 hete várom! Egy másik Kanadai elado $ 4.-et számolt CD küldésért és nagyon hamar megkaptam!

Nagyon jo ötletnek tartom a masszázs terápia coupont, igy ö tudja kiválasztani, melyik modszerre van kedve.

Lányom vett karácsonyra egy olyan meleg köves holmit barátja növérének a stressed out company presidentnek, a Conair késziti azokat.

Szerintem is csodás az Internet, hogy az ember mindent meg tud találni és hamar kap választ is kérdésekre.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-13 16:41   
Kéne vennem egy flamand nyelvü képes ismertetőt Floridáról.
Gerdának szánom, annak a tündéri belga lánynak, aki ingyen és bérmentve, kérés nélkül elküldte nekem a legritkább Adamo CDt, miután észrevette az Adamo Fan Club honlapján, hogy megvételre keresem.

Fiamnak, aki sikeresen lediplomázott a jogon, vettem másfél óra masszázsterápiára szóló ajándékutalványt.
Nem tudtam eldönteni, hogy a srác a reikit vagy a felforrósitott köveket esetleg meleg olajcsepegtetést avagy stresscsökkentő, rendes masszirozást akarna-e, igy ő maga válogathat a sok New Age vagy tradicionális dolog közül.
Először spa-ra gondoltam, de nevetségesen drágák és a férfiaknak szóló programokat összekötik pedikürrel meg hajvágással, amit nem akartam és valószinü ő se.
Ezért egy gyógymasszázs rendelőt kerestem, ahol szaktudás is van, nemcsak nagy show halk zenével és gyertyákkal, mint sok spa-ban.
Azért itt is foglalkoznak pl. "Zero Balancing-gal" - micsoda hülyeség. De épp olyasmi, amit a kismenyem nagyon értékelne, ezért ő a szülnapjára kap egy utalványt. Pont jól jön majd neki, előtte triatlonon -hármaspróbán készül résztvenni.
Ezért imádom az internetet.
Kb. ezerötszáz km. távolságból meg tudtam nézni a szalont, utánaolvastam a sajtóban, megnéztem, másoknak mi a véleménye róla, megtudtam az árakat, és a telszámot, mert a vásárlás előtt még voltak kérdéseim.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-11 03:04   
Készen vett dolgokbol csinálni vagy lemintázni és jobbat késziteni:

Vettem az egyik berendezö üzletben egy kis kerek asztalra valo abroszt alul fodorral sötétkékben, mikor lányom mondta neki kellene egy sminkelö köpeny is amit a kliensére tesz hogy ne kenödöjön be ruhája különösen ha pudert használ.

Egy oldalán felvágtam feléig, a közepébe megfelelö lukat vágtam ami körüléri a nyakát, beszegtem és a két oldalon ahol fel van vágva, velcrot varrtam rá. Kész a sminkelö védö köpenyeg.

A másik projekt eddig tervezve van, a make-up müvészeknek valo tartály övet elöször az Ebayn láttuk a MAC cégtöl de nagyon drágán akarta adni az elado mindkétszer, mert a MAC egy drága kozmetika cég. Keresgéltem és találtam az Interneten egy céget ahol megkaptam $ 30.-ért, PayPal-al tudtam fizetni és hamar ideért repülö postán. Lányomnak ez is tetszett habár Squirrel márka van ráhimezve a MAC helyett, ez is fekete puha mübörböl van.

Nagy sikere volt most vele mikor sminkelni volt mert még a fö make-up artist-nek sem volt olyan, az szaladgált ide-oda az asztalhoz ahova lerakta eszközeit. Kérdezték is töle, hol vette, mondta Ebay (nem emlékezett).

Lányom most mondta hogy ecsetnek van elég bujtato tarto ezen, de a zsebek a többihez lehetnének nagyobbak, igy mondtam mutassa meg, lemérem és varrok neki egy nagyobb alkatrész övet (tool belt). Az anyag már megvan, férjemmel hozattam thrift storebol egy fekete mübör nadrágot, annak a szárai elég hosszuak hogy ad egy övnek körbe elég ad kettö van elég anyag a kis táskákat megvarrni ami kell.

Olvastam MSN groupban is ilyen kérelmeket make-up artist-oktol, az egyik nö felajánlotta hogy barátja hajlando késziteni börböl megrendelésre egy százasért. Szerintem igazi bör nem praktikus mert nehezen pucolhato, lemoshato!

Talán lenne piac erre, megtervezni és az után megvarratni és eladni ilyeneket?

Megnéztem most, az Ebayn most árulnak egyet $ 29.99-ért: de ennek is kicsik a zsebei.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-07 02:00   
Elado eröszak: mikor ma beléptem a gymbe, kérdezte az uj alkalmazott, miota vagyok tag? Mondom nem tudom, erre megnézi a computerében és ott szerintük lejárt a tagságom! Mondom tudom, azt megmagyarázta a másik hogy véletlenül kétszer tettek bele, talán azért mert az elsö hosszabb tagságot elötte lányomtol kaptam (buy one get one free jelszoval 1 évre) születésnapomra. Le sem járt akkor amikor már jöttek azzal fél év után, hogy hosszabitsam meg! Akkor belementem rögtön. De ebböl aztán ez a kavarodás lett! Most is ismét lenne még 8/05-ig tagságom de már probáltak rávenni, hogy van egy különleges lehetöség régi tagoknak miszerint 3 évre $ 299.-ért megkaphatnám most, az évi tagság máskülömben $ 299.- be kerül jelenleg, mondta a nö nekem. Mondom meddig van idöm ezen gondolkozni? Erre ö: lehetöleg amig uszni megyek! Mondom az nekem kevés, megbeszélem lányommal mert sokszor vele jövök, mire a hölgy tudatta velem, hogy ö már "majdnem" lecsuszott mert az ö tagsága 04/05-ben jár le, de azért neki is ajánlják ezt ha bejön! Ez az ajánlat állitolag olyan tagoknak szol, akiknek még több mint egy év tagságuk van.

Ma mindenestre hoztam magammal egy uj class schedule-t hogy lássam most mikor tartják az vizi tornát ami engem legjobban érdekel. Ma sokan gyakoroltak a poolban és alig tudtam hosszakat uszni. Majd megnézem a reggel 8-as és a 9-es osztályt mennyire van zsufolva, az este 6-it már láttam ott alig lehet megmozdulni.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 18:36   
2004-05-04 18:33, kaytee:
-
Most mit csináljak?

Emlekszel, mennyire orultel, amikor gyurmabol csinaltak Neked valamit kis korukban? Azt mondtad nekik, ennel szebb ajandek nincs. Most gyurmazz Te nekik valamit

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 18:33   
Nem tudom, mit vegyek.
Ajándék kéne kisfiaméknak: egymásután 4, de lehet, hogy 5 alkalomra.
Hó végén fiam lejogidoktorál, júni elején 4 éves házasok, júni végén kismenyem, júli elején kisfiam szülinapja lesz, és ha minden jól megy, júli végén a srác sikerrel leteszi a Bar Exam-ot, ami (Virginiában, ahol vizsgázik) igen nehéz.
Itt állok, szinte ötlettelenül. És nem vagyok milliomos se.
A gyerekek, amikor nem tanulnak, dolgoznak, mint a güzük, szabadidejük alig van, a háztartásuk teljesen felszerelt, egyetlen db. jó helyre szóló szinházjegy Washingtonban kb. 6o dollár tud lenni... és diétáznak, ill. "körültekintően táplálkoznak".
Most mit csináljak?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 18:27   
2004-05-04 18:19, rigojanos:
-
Gyorsan vegyunk valamit (ne szilikont), hogy nehogy off legyen
-
Tölem vettek az Ebayn és fizettek is rögtön, igy megyek pakolni és szaladok a postára. Nem szilikon volt, hanem egy törülközötarto fábol. )

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 18:19   
2004-05-04 18:18, rigojanos:
-
2004-05-04 18:11, kaytee:
-
Felfigyeltem rá, hogyha egy férfisztárt dicsérünk, főleg kinézése miatt, akkor a párunk hajlamos melegnek kikiáltani.

Mert feltekenyek. Ezzel ellentetben mi azert kritizaljuk Pamela Anderson melleit, mert o egy barcas holgy a horizontalis szakmabol.

Gyorsan vegyunk valamit (ne szilikont), hogy nehogy off legyen

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 18:18   
2004-05-04 18:11, kaytee:
-
Felfigyeltem rá, hogyha egy férfisztárt dicsérünk, főleg kinézése miatt, akkor a párunk hajlamos melegnek kikiáltani.

Mert feltekenyek. Ezzel ellentetben mi azert kritizaljuk Pamela Anderson melleit, mert o egy barcas holgy a horizontalis szakmabol.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó