2020. január 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Vásárlás topik
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 18:11   
Felfigyeltem rá, hogyha egy férfisztárt dicsérünk, főleg kinézése miatt, akkor a párunk hajlamos melegnek kikiáltani.
Igy szokott zajlani a párbeszéd:
Nő: Jaj, de jóképü ez a Pierce Brosnan!
Férfi: Biztos b.zi.
Mintha ez, mégha nem is rágalom lenne, számitana nekünk.
Egy nő sose mond ilyet, amikor szive választottjának kocsányon lóg a szeme Pam Anderson-t vagy más "csodacsajt" nézve.
Mi csak arra hivjuk fel a figyelmet, hogy annyi kozmetikai beavatkozás után mi is igy tudnánk kinézni, vagy a nő öreg, már sokkal kövérebb illetve tehetségtelen. Ami rendszerint mind igaz is.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 03:27   
Kaytee,-ez nekem is iszonyuan tetszett,- marmint a kappanhang,-majd leestem a szekrol nevettemben,-az en ferjemmel inkabb azon nem egyezunk hogyha en megjegyzem valakirol/ ferfirol/ hogy jokepu akkor szerinte en vak vagyok.........

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 02:43   
2004-05-04 00:45, kaytee:
-
Az én férjem szerint Adamonak rekedt kappanhangja van. Szerintem csak féltékeny rá
-
Jaj de jot derültem ezen! Persze mikor Andrea Bocelli CD-ket látott elöl akkor kifogásolta hogy az vak! Nem mindegy, ha szép a hangja vagy tetszik amit énekel?

Külömben utána néztem, nem passé Adamo, itt vannak az idei koncertjei feltüntetve, áprilisban Charleroi-ban énekelt ahol egyszer férjem segitette épiteni a titánium öntödét a Titech megbizásában! Novemberben lessz Genfben: http://www.adamosalvatore.com/conmid3.php

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 00:45   
2004-05-03 23:58, andi_usa:
-
Drága párom megjegyezte, szerinte Adamo passé!
-
hááát, talán most az egyszer igaza van.
Ő olyan lett Olasz-Francia-Belgahonban, mint itt Tony Bennett.
Az én férjem szerint Adamonak rekedt kappanhangja van. Szerintem csak féltékeny rá

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 23:58   
Jol gondoltam, ma megjött az elsö Adamo CD-m Kanadábol és élvezem a hangját.

Drága párom megjegyezte, szerinte Adamo passé!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 22:19   
2004-05-03 21:21, kaytee:
-
Az Adamo Fan Klub egyik hollandiai tagja irt, hogy ha megadom a cimem, ingyen elküldi nekem a CD-t, amit keresek.
-
Gratulálok!:) Én most a postát lesem naponta mikör jönnek az Adamo Cd-jeim az Ebay árusoktol.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 21:21   
Az Adamo Fan Klub egyik hollandiai tagja irt, hogy ha megadom a cimem, ingyen elküldi nekem a CD-t, amit keresek.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-30 21:03   
Kaytee,

nagyon jo ötlet ilyen kerestetö szolgálatra jelentkezni a másik az Ebay ahol netán felbukkan ilyesmi. Sok szerencsét!

"Affenét vagyok romantikus, ha elengedem a kezét, vásárolni megy."

Ez jo!!!

Férjem nem jött velem tegnap a Mills Mallba, és sokszor ha velem jön valahova "megvár a kocsiban", mondom azt hiszi akkor rohanva vásárolok? Most hoztam haza a rendelt ballonokat Davidnek, ott várt a kasszánál a Hallmark üzletben, de még elszaladtam a Longshoz is mert láttam hogy kifogyott a kis cica száraz eledele. Mikor megyek fel látom hogy férjem rosszat adott neki, a Seymore felnött speciális urinary trackt eledelét és a rossz tálba is amibe a konzerv kosztot kapják.

Férjemnek hült helye, eltünt a Buickom (az ö piros kocsija le van adva a karambol csináltatásra, a pickupja meg lett csinálva tegnap de csak a csepegö hütö folyadék miatt. Mondta a clutch-al van baj, be kell állitani, alig tudott hazajönni! Szoval a 20 éves Buickom még mindig jobban megy mint az ö általa használt két ujabb kocsija!) és láttam hogy az egyik airconditioner hirdetésre ment el, felirta a kinyomtatott oldalra, remélem lemásolta magának a cimet, mert a térkép is ott van az asztalon, azt sem vitte el!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-30 20:07   
Köszi szépen, andi.
A fanklubból is ugyanezt a Cd-t jelölték meg, de képzeld, sehol nem lehet kapni.
Most feliratkoztam egy olyan szolgáltatásra, ami világszerte keresi nekem, és akinek van eladó, az ir.

Jó kis viccet olvastam valahol. (Nem nekünk szól )

Idős házaspár kézenfogva sétál. Egy fiatal pár mellett mennek el.
A fiatal nő azt mondja férjének: "látod, milyen romantikus az a bácsi?"
"Affenét vagyok romantikus, ha elengedem a kezét, vásárolni megy."

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-30 01:48   
2004-04-29 20:34, kaytee:
-
hogy a kedvenc számomat CDn megtalálom-e és hol. Izguljatok ti is velem
-
A napokban mikor a Coperniccel kerestem találtam egy oldalt: http://www.geocities.com/salvadamo/cdInsieme.htm a Belgiumi EMI adta ki.

http://www.vinylmail.com/album_ing.asp?cat=Francesi&ttipo=nonsolobit
http://www.superecords.com/merchant.php?parent=5

Ma a Mills Mallban elsönek bementem a Cost Plus-hoz ahol önfeledten vásároltam! Most kostoltam meg, csodás az osztrák szilvalekvár, az a sürü amit szeretek. A svájci Hero ribizli lekvár viszont csalodtatott! Francia pralinét leárazva árulták (gondolom a boykott miatt) és vettem egyet, $ 2.99 volt, mindkettönknek izlett amit eddig kostoltunk belöle. Jo volt a spanyol pezsgö is amit kis üvegben találtam, éppen 2 pohàrra valo volt benne kettönknek. Találtam zacskoban boroka bogyot is ami nem drága, 89 Cent egy csomag. Vettem német Pumpernickel kenyeret és svéd Wasa crisp bread-et amit mindig szerettem. De megtaláltam a BBQ kötényt is, illetve ugyanazt amit nálunk a BBQ üzletben $ 1.-el kevesebbért árultak, de mondom, nem megyek oda külön vissza. A konyhai herkentyüknél sok idöt töltöttem, értem miért lehet olyan jol eladni az Ebayn ilyesmit, jo drága minden kis aproság, de nem tudtam megállni, hogy ne vegyek lányomnak egy katica bogár formáju timert. Magamnak viszont vettem piros gumibol készült kis tál jégkockatartokat (2 egy csomagban)amit nem csak arra használok majd hanem füszerezett vajat hütök le, formálok azokban. Van már egy ilyenem thrift storebol, de az pinguin formáju. Láttam crème brulée torch-ot is $ 19.99-ért. Eszembe jutott Wolfgang Puck az egyik TV adásában ahol egy nagyméretüt használt. Viszont az volt a benyomásom, hogy sokkal kissebb a választék most europai élelmiszerben a Cost Plus-ban mint régen volt.

Ahogy néztem elöbb online a Mills Mall-i üzletek sorát, sokan kiköltöztek oda melyeket zárva találtam itt közelebb, mint a Nordstrom Rack, Toys R Us, Party America. Sokat épitkeztek arra felé s gondolom több ott a vevö mint a mi környékünkön, igy nekünk kell kihajtani oda.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-29 20:34   
Nagy reményekkel tekintek a jövő elébe. Rátaláltam az Adamo őrültek honlapjára, és talán közülük valaki meg tudja nekem mondani, hogy a kedvenc számomat CDn megtalálom-e és hol. Izguljatok ti is velem

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 20:13   
Köszönöm, majd megnézem a telefon könyvben. Itt a Ross és a TJ Maxx árul szép holmikat sokkal olcsobban. A Ross-nál vettem tavaly szép lengyel olom kristály magas vizes poharakat, többet, ha férjem tör, legyen utánpotlás.

Lefényképeztem az olloimat, a pirost most vettem a Big Lotsban 88 Centért, nagyon jo éles ollo csak sajnos hiányzik rola az a nyito rész és a belsö zakknik is kisebbek.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 19:27   
2004-04-27 19:12, andi_usa:
Ramco nem mall-tipusú üzlet. Olyan, mint egy glorified Dollar Store, van, ami olcsóbb, van, ami sokkal drágább, és ezerszer nagyobb a választéka.
Fantasztikus dolgokat szoktak árulni.
A minap azt hittem, a Versailles-i kastélyban vagyok, mert a kinaiak lemásolták a porcelánokat. Még elég közelről is valódinak látszanak, csak persze nem azok! Az ott vásárlók 9o%a szerintem nem is tudta, minek az olcsó kópiáját vásárolja.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 19:12   
2004-04-27 19:06, kaytee:
-
Amit ez a kettő nem nyit ki - meg a sörnyitó, az nem érdemli meg, hogy kinyissák

U.I. Nálatok van Ramco Trading nevü bolt?
-
Nekem a végsö megoldásom az hogy hivom a páromat, nyissa ki! Nálunk nincs Ramco Trading nevü bolt, igaz rég nem voltam a Mills Mall-ban kint, lányom mesélte hogy ott nyilt egy uj háztartási bolt ahol vett egy szép BBQ set-et barátjának szülinapjára, de annak más a neve. A Mills Mall olyan nagy hogy fél nap bejárni, de talán rászánom magam az ollo miatt.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 19:06   
2004-04-27 18:59, andi_usa:
Recés nekem is van, szintén sose veszem elő. A befőttesgumi mellett valahonnét került a fiókba egy kerek gumilap is. Amit ez a kettő nem nyit ki - meg a sörnyitó, az nem érdemli meg, hogy kinyissák

U.I. Nálatok van Ramco Trading nevü bolt?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 18:59   
2004-04-27 18:38, kaytee:
-
Én is erre használom a sörnyitót!
Andi, próbáld utána egy szélesebb befőttesgumival kinyitni az üveget. Nagyon könnyü.
-
Köszönöm a tippet, lenne egy olyan keménygumibol kiállo recékkel ellátott nyito is de azt külön kellene a fiokbol kiszedni, az a német Quelle ollo praktikus mert minden rajta van egyszerre csak az egyik fogoja tört le. Nem adtam fel a reményt hogy találok helyette másikat. Tegnap végig kerestem a webet de semmi. Talán az Ebayn akad majd egy vagy az egyik thrift storeban.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 18:38   
Én is erre használom a sörnyitót!
Andi, próbáld utána egy szélesebb befőttesgumival kinyitni az üveget. Nagyon könnyü.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 18:22   
Kedves Bovi,

talán rosszul magyaráztam hogy az a kiállo sörnyito is, de föleg arra van hogy konzerv juice tetejét kilukasztani vele, beékelni, a vége hegyes és van egy beakasztoja. Nekem az arra ideális hogy azzal megemelem a hermetikusan lezárt beföttes üvegek tetejét és az ollo belsö fogas betétjével kicsavarom. Vettünk már külömbözö tetönyito csodát az utolsot vissza is vittem vissza kérni a pénzt. Tudod akinek inroncsolt keze van, az nehezen nyitogat ilyesmit csak puszta erövel.

Sör külömben nem sok fogy nálunk, mi borivok vagyunk.

Tegnap férjem kissé csalodva kérdezte hogy miért nem használom az uj lukacsos tetöt, mondtam mert a nyeles szürö jobb pláne hogy egy kissebb nyeles fazékban föztem, egyik kezemmel a fazék nyelét fogtam, a másikkal a szürö nyelét és szépen öntöttem le a vizet a megfött tésztárol, káposztás tészta volt vacsorára.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 17:48   
2004-04-27 10:36, elckerlyck:
-
Hol vetted ezt a cooler szüröt?

Egy vas és edény boltnak megfelelö üzletben, de már sok-sok évvel ezelött.
Szerintem lehet kapni minden nagyobb helyen.
Igazán nagyon praktikus.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 10:36   
2004-04-27 10:33, bovi:
-
Sörnyitó nem kell fözés közben
-

Nekem se. Vodka van infúzióba kötve Hol vetted ezt a cooler szüröt?

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-27 10:33   
Jók a fazekaid Andi, de...
Mint háziasszony ezek a tésztafözö fazekek a velejáró fedövel nem jók. A lukacsos fedö szürésre jó, de mennyi hö veszik el, mig a viz felforr? Szerintem okosabb a külön szürö, ami nemcsak egy edényre használható.
Nekem egy normál nagy olló lóg a szekrényoldalán kéznél. Sörnyitó nem kell fözés közben

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-26 19:08   
Jo ideje keresek egy konyhai ollot aminek a nyelén van sörnyito s még egy kiakaszto. Az enyémet a Quelle-nél rendeltem sajnos eltörött a müanyag fogantyuja.

Nem értem miért szüntetnek be mindent ami jo és praktikus?!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-26 18:18   
Kerestem az én forgo konyhai kanalak tartoját és olvastam az Interneten hogy a Garden Way cég amely gyártotta 20 éve megszünt! De kár, mások is keresik mert ekkora nagyságban nincs. A Farberware készit egy kissebbet de más beosztásu is. Az enyémen 2 sor kanáltarto rés van s a tetején a késtarto, sokkal több fér bele szerencsére.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-26 17:16   
Bovi, tegnap láttam keresés közben a Home Shopping Networkon ezt amire gondoltam, hogy miért nincs beakaszthato tartoja, hogy ne essen le a szürös teteje, van olyan is: csak persze egy ilyen $ 31.49!

Nem találtam az enyémet a weben, igy lefényképeztem. Mindkettö több mint 20 éves, a felsö szürö kanalat Svájcban vettem, (nokedli kiszedéshez vagy gombochoz ideális) sose láttam itt ilyet, csak a másik fajta van, lukakkal benne.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-26 09:36   
Andi, csak azokra gondoltam, akinek nincs, mert tényleg nem kell nagy edény külön, ezzel minden lelehet szürni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-26 05:46   
Köszönöm Bovi, én voltam aki vette azt az edényt amit férjem ajánlott (pedig az ritkaság nála!). Mikor thrift storeban láttam megvettem, gondolva ha a teteje talán nem válik be a teflonos alja még mindig jo lessz tésztanemüt fözni benne.

Most kerestem ami nekem van, de még nem találtam, csak a Tiedet, ez itt $ 2.49:

Tudod, nekem évek ota van egy fémböl lévö hasonlo lukacsos Edelstahl mint a Tiéd, az egyik oldalán müanyag nyél van, hogy ne legyen forro, a másik oldalán fogni lehet az edényhez, van egy beakaszto széle amivel oda tartja az ember a fazék pereméhez, és azzal sose volt semmi bajom. Kéznél van, a forgo fakanál s hasonlo tartoban.

Tetökböl a kedvencem egy svájci találmány melyeket itt találtam szintén az ocskásnál, (anyámnál láttam) a közepe jénai üveg, s van rajta több barázda igy külömbözö méretü lábasra passzol, van 2-3 nagyság. Az egy praktikus valami, szeretem öket. Külömben sok konyhai segitöm német, praktikus ötleteik vannak.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 23:03   
Már nem tudom hol láttam, valaki vett egy pasta edényt szürös fedövel. Itt bemutatom a német, nagyon praktikus fedöszüröt. Minden edényre jó 15-26 cm átméröig.
Már a harmadikat vettem, aki nálam látta, elkunyerálta.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-24 01:04   
Még egy uj Big Lots szer amit kiprobáltam ma: Nathan's concentrated Car Wash, $ 1.49 és csak 3 tetömennyiség kell egy gallon vizhez. Nagyon szép tiszta és csillogo lett töle a fehér kocsim, holnap kiprobálom a Buickon is.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-23 19:27   
Big Lots vételek: a Robosweep feltöltve jobban müködött de olyan lassan törli végig a padlot hogy az ember megunja! Férjem kezdte lökködni lábával hogy irányt változtasson.

Viszont nagyon jol bevált a wipe amit arra árulnak hogy festék spricceket töröljön le vele az ember, a multkori ajtofestéseimböl voltak még nyomok a kilincseknél s szépen el tudtam vele távolitani. Kellemesebb egy ilyen kémiai szerrel itatott törlöt használni mint behozni a nagy kanna festékoldot ami amelett büdös is. A neve Krud Kutter, $ 1.99 s van benne 30 törlö. Nem csak festékre jo, de olajos, ragasztos flekkekre is. A kis kerti katica bogár solar lámpa szépen feltöltödött és müködik.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-23 13:26   
2004-04-19 11:50, andi_usa:
-
Valikám,

itt a kép:

Latom mar Andikam, de azert varom a kinyomtatott kepeket is.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó