2020. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Vásárlás topik
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-23 03:18   
Kedves Kaytee,
sajnos a mi Big Lotsunkban nem volt egres, de magyar csalamádét vettem, szerintem olcso is volt $ 1.59 azért a nagy üvegért. Találtam egy lengyel kevert savanyuságot is kisebb üvegben jött. Eltett gyümölcsben csak a török sárga barack volt, nagy hasas üveg $ 4.99. Nem vettem, tul nagy adag. A kisebb üveg ami volt az kevert gyümölcs, made in Spain.

De tudod mit vettem magamnak ott? A Te Roomba-d utánzata, csak feltörlö! $ 9.99 as seen on TV (sose láttam) mondom már csak a lelkivilágomnak is kell hogy lássak mást is már pucolni ebben a házban! LOL! Elöbb beraktam a 4 AA battériát amivel jött de az elég gyenge viszont nevettem mert Seymore még itt van s nem szaladt el elöle (rögtön rohan ha elöveszem a porszivot be se kell inditani) de nem mert egész közel se menni, amig mozgott. Olyan wiperrel jön mint a Swifferek, jött nagy csomag benne. Most bedugtam 6 orai töltésre majd meglátom azzal hogy müködik. Ha más nem legalább a reggelizöben feltörli a parafa padlot ott nincs szönyeg.

Irigylem Bill barátomat ö ma már megkapta a Plextort mert az Ebay elado Marylandben van, ö pedig Virginia-ban. Nekem még 5 nap várakozás, (UPS Ground) pedig ÉN találtam és én vettem meg az elsöt. Bill belelkesedett, már ki is probálta. Föleg amiatt is hogy a Panasonic DVD lejátszojának ezek szerint semmi baja nincs ami akadozott az olyan CD-kel amiket a Sonyjával készitett viszont hibátlanul játszotta le azt amit a Plextorral készitett ma!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 18:47   
Kedves Kaytee,

azt a csipeszt használtam eddig másra és eddig nem esett szét. Husokat emelni jo. Köszönöma tippeket, én is elmegyek ma a Big Lotba mert férjem ment a villanydrotot megvenni és a szereléshez le kell állitania a villanyt ha uj 220-as drotot huz (viszont lehet hogy nekem ott kell görnyedve állni és tartani az elemes lámpát!) Mikor a bokornyirojával kicsapta a villanyt dirigált hozzam és tartsam a lámpát, mondtam azért vettem neki a Big Lotsban azt a nyakba akaszthato beállithatot hogy ne kelljen tartanom!!

A legjobb vicc mindig az ha az ember külföldön vesz valamit amiröl kisül hogy otthoni!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 18:35   
2004-04-22 18:12, andi_usa:
Nahát, tegnapelőtt vettem én is olyan rugós-habverős-keverő izét 99 centért a Big Lotsban. Úgy örültem neki. Lehet, hogy szintén selejt.
De a Big Lotsba kirándulás akkor is megérte: volt egyetlen üveg magyar import egresbefőttjük, és egy csalamádé. 1.99 és 1.49 volt az áruk, mentem megvásároltam őket.
MIndig arra gondolok, ha gyorsan fogynak a magyar termékek, növekedni fog a magyar export. A magam módján igyekszem ehhez segitséget nyújtani.
Már majdnem időszámitás előttinek tünik az az idő, amikor épp az ellenkezőjére hajtottam: semmi szoc. országbeli importot nem vettem, hogy ne támogassam azokat a rezsimeket.
Egy ilyen évben vendégségben voltak nálunk Torontóban ex-férjem szülei, és a papának volt néhány dugi dollárja. amiből ajándékot akart venni a fiának. Együtt mentek el kinézni a szóbajöhető holmikat. A papának nagyon fájt, hogy csak látogató útlevéllel jöhetett, nem fizethette a saját repjegyét. Ezért ragaszkodott az ajándékvásárláshoz. A több kinézett tárgy közül szegényke a legdrágábbat választotta, mikor másnap egyedül visszament a boltba. Azt a fia közelről nem is nézte meg. Gyönyörü, bőr és gyékény aktatáska volt. A kisöreg megvette, becsomagoltatta, és igy csak az ünnepélyes ajándékosztás után derült ki, hogy magyar import volt!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 18:12   
Minöség; tegnap elöször probáltam ki a csoda pasta cooker-t mikor öntöttem le a vizet szépen elöirás szerint beakasztottam a fedelét, de valahogy a suj elforditotta s leesett a tetö! Szerintem rákapcsolhato abroncs kellett volna arra, igy viszont jobb ha az ember fogja kétoldalon kézzel hogy ne essen le a teteje! Még jo hogy thrift storeban vettem olcsobban külömben mérgelödnék! A másik "seen on TV" holmi amit tegnap használtam mikor a fedélböl a tésztát vissza akartam emelni a lábasba, a rugos csipesz volt ami a tészta suja miatt szétesett! Azt is csak a 99 Cent üzletben vettem igy nem mérgelödtem, vissza tudtam tenni rugostul.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 17:26   
Valikám,

lejjebb az eredeti üzenetben látszik, de nem abban amit idéztél, érdekes. Tegnap feladtam repülöpostán.

Puszillak, Andrea

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 14:32   
2004-04-19 11:50, andi_usa:
-
Valikám,

itt a kép: -
Andikam:

Sajnos nem jelent meg kep csak egy x a helyen. Kuldd el postan legyszives. Koszonom. Puszillak en is. Valeria

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-19 19:37   
Kedves Etelka,

nagymamám kedvenc szolása szintén az volt. Ebben ez esetben nem egészen lehet ezt mondani, ad egy mikor a Sonyt vettem már tünödtem Plextoron de az drágább volt, lehet hogy még tartana, de az amit tegnap tudtam elkapni, az gyorsabb, ujabb. A Sony viszont sose volt olcso márka. Néztem a weben, 2 év garancia van a Plextorokon a Sony csak 1 évet adott. Mivel mindenki DVD irokat vesz, igy a CD irok árai estek. A computer iparban nagyon zuhantak az árak mindenben, emlékszem arra mikor 4MB memory-ért fizettünk $ 90.-et, tegnap vettem lányom computerébe 2 darab 128MB-t $ 39.-ért az Ebayn. Én az elsö 256MB memory-ért a Sam Clubban fizettem egy százast egy éve, nem rég vettem egy másodikat az Ebayn ami $ 40.- volt, ugyanaz a márka, SimpleTech.

Mikor a Cuisinart konyhagépemet vettem még életfogytiglani garanciát adtak rá, manapság csak 3 év van, az enyém még japán gyártmány, az ujak kinai. Sokan szintén realizálták ezt azért lehet a régebbi dolgokat is eladni az Ebayn, jobb minöség volt.

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-19 19:21   
"Szerintem ahogy zuhannak az árak ugy zuhan a minöség is! "

Andi, tudod mit, erröl a Nagymamám jutott az eszembe. Okos asszony volt, több mondása maradt meg az emlékezetemben. Ezek közül az egyik igy hangzik:" Fiam, ne felejtsdd el, hogy az olcsó húsnak híg a leve". Hát igy

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-19 19:14   
Emlitettem más helyen hogy kimult a Sony CD irom. Megnéztem s megtaláltam a papirjait, 2002 február 10-én vettem a Staplesnél $ 119.98-ért, 24x 10x 40x. 1 év garancia volt rajta.

Van a régebbi Hewlett Packard ami jo lassan ir, drágább volt, talán 2 évvel elötte vettem, az még mindig müködik. Hogy zuhannak az árak; most kaptam egy 52x 24x 52x-es Plextor-t $ 40.-ért az Ebayn, uj, dobozban jön! Szerintem ahogy zuhannak az árak ugy zuhan a minöség is! De remélem azért hogy a Plextor tovább tart majd mint a Sony.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-19 11:50   
Valikám,

itt a kép:

Puszillak, Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 18:18   
Miután az üzenetem át lett téve ide és nem tudok ahhoz hozzátenni, külön irom azt, hogy itt meg van engedve, hogy az ember kiprobálja a gépet, és ha nem tetszik valami rajta, visszavigye. Nem muszály másra cserélni, vissza adják a pénzt.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 18:05   
andi_usa uzenete - folytatas az ELET EUropa forumbol:

Kedves Lisa,

nem feltételeztem, hogy lányod használta a ruhanemüt, néha fel se kell probálni hogy tudjad nem tetszik, a szine vagy szabása. Van olyan, hogy csak otthon veszi észre hogy mégse jo, ha valamihez passzoltatni akarta.

Én több gépet vittem már vissza, emlékszem a kis szönyegpucolo gépre Dirt Devil márka volt amit elsönek vettem a Targetnél, mindenütt jött belöle a viz csak onnan nem, ahol kellett volna, kicseréltem egy Bissel Little Green-re amit még férjem is használ egyik autojára amibe beszivárog az esö mivel kint áll, azt szokta vele kiszivattyuzni.

A másik amit helyben vettem és visszavittem egy gözpucolo gép volt, nem volt rajta lekapcsolo csak ki lehetett huzni. Ahelyett rendeltem a Costco-nál online egy Eureka-t amit lelkesen használok, még a tapéta leszedésre is alkalmas volt.

Andrea

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 23:30   
Mivel a kedvenc tusarku csizmamnak kettetort az egyik sarka (rendeltetesszeru hasznalat kozben), igy egyszeruen nem volt mas valasztasom, mint venni egy ujat.

Talaltam viszont egy meg hegyesebb orrut, es meg magasabb sarkut, ami egy kicsit S&M-nek nez ki, de olyan szep

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-10 23:55   
2004-03-10 23:15, rigojanos:
-
Itt az ideje, hogy tavaszi cipoket vegyek
-
Mikor számoltad utoljára öket? Én is elkezdtem nyári papucsot keresni, van egy kedvencem, olasz, könnyü parafa talpu, felül szarvasbör lukasztott mintával. Az üzlet ahol vettük már megszünt s a kis discount plaza helyett iskola van. A talpa még ép, de belül a párnázott talprész ment szét a saroknál. Amiatt mentem tegnap is de csak lányom vett nyári papucsot magának, magas sarokkal és szines kigyobör felsövel.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-10 23:15   
Itt az ideje, hogy tavaszi cipoket vegyek

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-10 18:31   
Nem tudtam tegnap mit veszek majd magamra, mikor javasoltam lányomnak menjük el kettesbe a Quality Thrifthez! Elég késö lett mire elindultunk, mire ö ajánlotta hogy megveszi a vacsorát nekünk mert mondtam nem érek vissza fözni! Mit talált lányom? Egy fekete 3 üléses börszofát két passzolo fotellal! Moden fazon, szép! Mondtam kell a papa mert ö kedden 20% senior discountot kap amelett kell a kisteherautoja is haza szállitani. Ök is szállitanak, de pénzért. Igy fel lett hivva férjem és ö fizetett, még egyszer megkérdeztem tegnap de nekem még nem adnak senior discountot mire egy idösebb nö mellettem aki hallotta mit kérdezek, megjegyezte, ö szeretne még olyan fiatal lenni! A három börbutor ára $ 399.99 volt, abbol levonva a százalék de hozzá adva a sales tax kb. $ 344.- re jött ki. Lányom hozott egy fotelt elöbb hátul a kisbusz kocsijában, férjem a szofát, s lányunk még egyszer lement a második fotelért.

Most minden itt áll a garázs elött mert persze elöbb fent a szobában el kell távolitani az ágyat amit eddig használtak ülökének a nappali szobájukban hogy ahelyett oda lehessen tenni a börgarniturát. Hogy fog még egy ágy a padlás lukba férni még nem tudom, de elöbb ki kell vennem onnan a régi coffee table-t amit el kell adnom, mert nem akarja többet használni. Azt a helybeli ujságban fogom meghirdetni. Láttunk a multban kb. 2 éve mikor még lent lakott egy-egy börszofát a Quality Thriftben, de csak magában, sose passzolo fotellel.

Én is találtam pár holmit, vettem egy nagy állo ventillátort nekik amit minden szobában tudnak használni ($ 10.99) és 2 shortot magamnak az uj szezonra, itt még mindig nyári meleg van. Vacsora után este 1/2 9-kor indultunk a spaba uszni s ültünk a jacuzziban is kipihenni az emelgetést.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 16:59   
Itt mindig vannak árleszállitások a könyves boltokban, de amelett ott az Internet is s össze lehet hasonlitani, Amazon, Barnes & Noble vagy Ebay-n is.

Férjem a thrift storeban veszi magának a könyveket, néha 10 Centekért, s sokszor ha kiolvasta kidobja (nem fér már hova). Én most egy Dr. Laura Schlesinger könyvet olvasok amit lányomnak vettem (a tiz butaság amit egy nö cselekedhet) az Ebayn. Ez egy régebbi kiadás, de a mai napig is nagy sikere van tanácsadásaival a rádioban. TV-ben már láttam többször.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 16:58   
Az arleszallitas az azt jelenti hogy en ma egy olyan könyvet ami 533 svedkorona (körulbelul 50 euro) ma megvettem 130 koronaert (ami 13 euro) ezt nevezem arleszallitasnak

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 16:46   
2004-02-24 16:29, bobe:
Feletek van-e könyvvasar? Dragak-e a könyvek ?

Van könyvvásár minden év őszén. Ilyenkor megyek el kibőgni magam úgy igazából az adott évre. Azt hiszem, írnom kell egy könyvet, s utána röhögve néznem, hogyan is kívánják azt az emberek.
Árleszállítás? Az mi?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 16:29   
Svedorszagban minden evben februar 24-en ejjel 12 orakor kezdödik a nagy könyvvasar ,amikor nagyon olcson gyönyöru könyvekhez juthat az ember. Mi is voltunk ma vadaszaton , sikeres volt. MOst megint van mit olvassunk egy darabig . Feletek van-e könyvvasar? Dragak-e a könyvek ?
Itt eleg dragak a könyvek, epp ezert ilyenkor vesszuk meg azokat a könyveket amikre szemet vetettunk.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-20 02:56   
Ma megjött a Bucherer orám és nagyon szép lapos ora, a szija is szép s jo is, igy azota hordom.

Megjött a sok Lindenwold kö is, 23 darab, most lessz elég kavics ujabb projektekre.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 00:15   
Valoszinuleg azert nem vette felesegul a Ben, mert felt, hogy tul sok penzt kell majd ruha anyagra kolteni.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 23:08   
es ilyen ruhakat fogunk hordani az iden
erdekes legalabb nem kell sok anyag hozza

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-18 23:04   
itt egy szep csizma amit nalunk lehet kapni az idei slager fekete es beige szinben mit szoltok?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-17 03:22   
Valikám,

én is jobban szeretem a canister porszivot, nekem könnyebb huzogatni s amelett azokhoz is van elektromos forgokefe ha kell, söt a Hoover Windtunnelhez van kicsiben is olyan, ami jo lépcsö szönyeget pucolni vagy párnázott butort is.

A Hoover Windtunnelen is le lehet állitani a forgokefét s akkor csak sziv vagy az ember átrakja a csöre a nem forgo kefés rátétet, de lehet a szivo erösséget is állitani, csak akarni kell a házitündérnek.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-17 03:17   
Kész lett a gyöngyös gyürüm ma, szép munkát végzett rajta a guatemalai ékszerészünk!
2cm hosszu lett a gyürü teteje, a gyöngyök 6-7mm nagyságuak. Szerencsésen találtam a hozzávalokat!
Szépen passzol a Tahiti pearl pendanthez amit évekkel elötte a Jolánnál vettük az Azusa swap meeten.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-17 00:05   
2004-02-16 23:05, andi_usa:
-
Andikam:

Nekem most Kenmore canister tipus van, jobban szeretem mint az upright-ot, remelem ez kitart egy par evet. Amint mondtam, ezt be lehet allitani, hogy ne tepkedje a rojtokat es szedje szet a perzsa szonyegeket.

Valeria

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-16 23:05   
Valikám,

nálunk az Electrolux sem élte tul párom kezelését, ö egyedül használta kint amig müködött, utána kidobta.

Nekem sose volt Electrolux porszivom. Zürichben anyámnak volt egy Hooverja ami még nehéz fémböl volt, hasonlo volt mint a Kirby-k itt, mikor elköltözött s egyedül maradtam a lakásban, vettem egy svájci canistert de nem emlékszem a márkára. Ott maradt a berendezéssel, mikor eljöttem. Anyám a mai napig is Hoovereket vesz, most neki is uj van ami plasztik.

Neked most milyen márkáju porszivod van? Az én Hooverem több mint 2 éve van meg, de nincs semmi baja kivéve hogy a gombok beakasztoja törött le s a toolbox teteje beakaszto plasztikja. Apro kis kiállo holmik amik letörtek!

A Cuisinart kiadást sose bántam meg mert legalább 10 éves vagy még több s én még lifetime warranty-t kaptam vele, ujabban csak 3 évet adnak azokra amik made in China, a miénk made in Japan. Késöbb a mi modellunkra is "csak" 30 évet adtak, az akkor volt mielött a kinaiak vették át. De a japán Cuisinart motorházak nem igen rongálodnak, még az Ebayn se lehet eladni öket, probáltam. A lever switch jobban tart mint a kinai electronic touch switch.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-16 22:08   
2004-02-16 17:09, andi_usa:
-
Andikam:

Venezuelaban a regi szep idokben volt Electrolux porszivonk, de amikor emigraltunk eladtuk, sajnos. Madridban is volt Electrolux gepunk, de mivel Europaban 220 v. aram van es Amerikaba koltoztunk, ott eladtuk. Azutan itt Virginiaban egy evig bereltem egy butorozott hazat es a hazban volt egy regi Electrolux proszivo, amelyik csodalatosan mukodott. Sajnos az a gyakorlatom porszivo teren, hogy az amerikai porszivok nem nagyon jok. A mostani igaz, hogy nem rangatja a rojtokat, de nem vagyok nagyon megelegedve vele. Foleg azert, mert nagyon gyeren van osszeallitva, mindene rezeg, mozog, barmelyik pillanatban szeteshet, pedig csak masfel eves.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-16 21:52   
2004-02-16 18:19, rigojanos:
-
Szerintem arra gondol bobe, hogy utolag atirtad a hozzaszolasodat
-
Ja értem, igen, beillesztettem utolag amit az egyik Ebay ékszer szakember irt a gyürüröl.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó