2020. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Ki mit gyűjt?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 20:14   
De miert nem? Csak probald meg kulturaltan korulirni, vagy ha nem megy, akkor tudod melyik topikot ajanlanam.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 20:13   
Arra gondoltam vagy a masikat amivel ....? nem mondom tovabb

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 20:11   
Amelyikkel a szomszedot figyeled?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 20:10   
Es vegyem elö a gukkeremet is?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 20:09   
Tedd fel mindig a radiohallgato szemuvegedet, mikor szamitogepezel.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 20:07   
Most lattam . Ki gyujt itt bugyit?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 19:57   
2005-12-15 19:55, elckerlyck:

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 19:55   
En tapasztalatot gyujtök

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 19:55   
Fogadjunk, hogy tudom, mi lesz a következö kérdésed!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 19:51   
2005-12-15 19:44, Várady:

A szappangyüjtés sem külömb mint pld.söröspohár alátéteket,vagy uram bocsá.női fehérnemüt.Mert ilyen is van itthon egy tv-s személyiség alakjában.

Kirol van szo?

Várady  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 19:44   
Régebben én bélyeget gyüjtöttem éveken keresztül, de ma már nem. A szappangyüjtés sem különb mint pld. söröspohár alátéteket, vagy uram bocsá. női fehérnemüt. Mert ilyen is van itthon egy tv-s személyiség alakjában. Mindenkinek van valami bogara kinek ez kinek az.

Híúz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 11:39   
"Nagyon "morbid" az ötletem?"

-

Egyáltalán nem morbid, a fiam is gyüjtötte eleinte, most már unalmas. Még mindig egyszerübb, mint szappanokat gyüjteni...

Várady  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 10:25   
A gyüjtőszenvedélyhez szeretnék hozzászólni. A feleségem kb. 3o éve kezdett szappant gyüjteni vagyis pipereszappant. Ahol jártunk Európában mindenhol szappant néztünk és ami neki megtetszett megvette. Jelenleg azt hiszem 72o db van neki de mindegyik más és más. Az erős illatok végett az egész egy nagy vitrines szekrényt foglal mely átlátszó pvc. lapokkal van lezárva. Érdekesek a különböző formátumú és csomagolású szappanok. Mai napokban is veszünk ujabbakat ha találunk útjaink során. De az itthoniakat sem vetjük meg azok is szépek és illatosak. Hiába mindenkinek van egy mániája!

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-14 22:08   
Lehet-é valakitôl EU-országbeli -használatban lévô- fémpénz-cserét kérni. Mit gondoltok? Az ellenértéket papírpénzben megküldeném.

Luxemburg, Írorszag, Monaco, SanMarino, és Vatikán pénzei errefelé szinte elérhetetlenek.
A többiekbôl már alakul a sor, -de igen lassan.
Szeretnék egy-egy garniturát összerakni. Unokám osztálytársaival nézegettük a finn pénzeket, de szeretném nekik a többit is megmutatni.

Nagyon "morbid" az ötletem?

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-02 18:50   
2005-08-23 21:10, tucipatch:
-
....... a honlapomra http://www.tucipatch.net

-

Megnéztem a honlapodat. Kár, hogy nem tudok olaszul.
Viszont a foltvarrásos mûvek szépek. Mindíg csodálom, aki tud ilyet csinálni.

rouletti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-26 18:31   
2004-10-19 09:02, n_csilla:
-
Sziasztok!

Még mindig várom magyar radírgyűjtők jelentkezését! Nem hiszem el, hogy egyedül lennék. Várom üzeneteiteket.
-
Sziasztok! én még új vagyok itt és nem tudom megállni hogy ne válaszoljak erre az üzenetre: N_Csilla nem vagy egyedül! én is gyűjtöm a radírokat!

tucipatch  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-23 21:10   
Engem erdekelnek a szep szines asvanyi kovek, atlatszo is meg nem, cukortartok feher porcelanbol van mar 119 kulombozo, ajandek csomagolo papir, pergamen kepeslapok es annak az elkeszitesehez minden ami lehetseges mert magam is keszitem oket, a foltfelvarrashoz vasznak amibol szivessen cserelnek. Fokeppen europai orszagok anyagjat gyujtom. Szivessen cserelek szalvetakat, telefonkartyakat es sok mas cuccot a fent emlitettekert. irene@tucipatch.net kerem az ajanlatokat vagy a honlapomra http://www.tucipatch.net

JUÁR  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-23 06:03   
Engem érdekelnének a képeslapok. Írjál bővebbet rőla, de ha lehet magánba.

kepeslap@dpg.hu

moliandika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-12 13:43   
Hogy miket gyűjtök?

Mindent, ami réginek számít. Főleg régi fényképeket, kisebb használati tárgyakat. Háborús dolgokat (levél, jelvény, igazolvány). A legrégibb (szerintem) egy 1918-as képeslap, amit a mai Szerbia-Montenegroban adott fel egy ott harcoló apuka a családjának. Érdekessége, hogy az illető nem tért haza.

Andi

JUÁR  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-05 21:29   
Szerbusz!

Nekem viszont van vagy 1500 kártyanaptáram, melyeket szívesen odadnék képeslpaokért.

Írj a kepeslap@dpg.hu címre!

Üdvözlettel: Árpi

Meske  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-24 19:51   
Sziasztok!

Én kártyanaptárokat gyűjtök, s már 790db van belőle. A legrégebbi darab egy 1968-as orosz kártyanaptár.

Akit érdekel, az nézzen el az oldalamra, ahol a Gyűjtők klubja is van: http://meske.gportal.hu

JUÁR  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-24 20:35   
Mit gyujtottem vagy gyujtok:belyegeket ,kepeslapokat,szalvetat, gyufasdobozokat es cimkeket,csokisboritekot,regi konyveket ,telefonkartyat stb
.. és ezekbôl még vannak most is??? Régiek?
A napokban finn netes bolhapiacon gyönyörködtem 50-es évekbeli magyar gyufacimkéken.
Néhány centért cseréltek gazdát!

Szerbusz!
Írj arról is konkrétan, hogy most mit gyűjtesz. Hátha tudunk cserélni.

Íde írj!
kepeslap@dpg.hu

vagy a Képeslap Múzeum fórum rovatba, mert arról kapok értesítést.

kepeslap@dpg.hu

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-22 09:36   
Most varrogépbe valo himzés mintákat gyüjtök, sajnos magyaros mintákkal még nem találkoztam. Tud valaki olyan web helyeket ahol árulnak olyat?

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-21 18:32   
2005-01-29 22:56, ethel:
-
Mit gyujtottem vagy gyujtok:belyegeket ,kepeslapokat,szalvetat, gyufasdobozokat es cimkeket,csokisboritekot,regi konyveket ,telefonkartyat stb
-
.. és ezekbôl még vannak most is??? Régiek?
A napokban finn netes bolhapiacon gyönyörködtem 50-es évekbeli magyar gyufacimkéken.
Néhány centért cseréltek gazdát!

Wágner Úr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-19 10:29   
Üdvözlet Magyarországról!

Olyan személyeket keresek, akiket érdekelnek a régi (1960. előtt gyártott csöves) rádiók ill. gramofonok.
Ha ilyen holmikat gyűjtesz, restaurálsz stb., írj.

Üdvözlettel:

Wágner Úr
wagner.ur@freemail.hu

JUÁR  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-07 06:25   
2005-01-29 22:56, ethel:
-
És mit gyűjtesz most? Hátha tudnánk cserélni.
Tudod engemet a képeslap érdekel.

kepeslap@dpg.hu

Szerbusz Árpi

JUÁR  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-07 06:23   
2005-02-16 21:04, manoka:

Szerbusz!

Jelentkezzél be a kepeslap@dpg.hu címre. Képeslap ügyileg biztosan, de feltehetőleg más területről is tudok angyalka témában segíteni.
Egyesületünkben sok gyűjtési területről vannak gyűjtők.

Olvasd el a Képeslap Múzeum Hegyfalu címen szerplő fórum rovatot. Ott többett megtudhatsz az egyesületről és a múzeumról.

Szerbusz Árpi

manoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-16 21:04   
Sziasztok kedves Gyüjtök! Èn az angyalokat gyüjtöm, minden formában. Ez azt jelenti, hogy van képeslapom, szalvétám, kicsi szobrom stb. Jelenleg az angyalszobor gyüjteményem kb. 100 db-ból áll. Van még valakinek ilyen hóbortja?

Guzappum  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-16 17:57   
Én Transformers figurákat (Játék robotok, amelyek járművekké, állatokká alakíthatók) gyűjtök.

Már elég sok összegyűlt (kb 170db).

Kérek mindenkit akinek van ilyen és meg kíván tőle szabadulni az lépjen velem kapcsolatba a guzappum@freemail.hu címen!

Megvásárolnám őket szívesen illetve ha valaki gyűjt valamit szívesen megpróbálok olyat szerezni, hogy cserélhessünk..

ethel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-29 22:56   

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó