2018. január 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Hogyan lehet alapitványt, ösztöndíjat létrehozni tudományos célra?
Új topik indítása   Üzenet küldése
 modigliani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-06 11:47   
Kedves Juci!

Elfelejtettem az előbb leírni, hogy azért amatőr megfigyeléseket - csupán szórakozásból - végzek néha. Például azt, hogy a magyar egyetemisták többsége napi 2-3 üveg sört iszik meg az órák közötti szünetekben. S azt mondják (és szentül hiszik), hogy mindezt csak addig teszik majd, amíg tanulnak. Sajnos elég sok ismerősöm, aki már végzett az egyetemen s most dolgozik, folytatja az ivást, mondván: "csak még ma, mert nehéz napom van, feszült vagyok". Aztán ennek a körnek sosem lesz vége...
S a hangulatjavító tablettákkal is hasonló a helyzet: "csak néha, hétvégén, vagy ha buli van, beveszek egyet-kettőt".

modigliani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-06 11:39   
Kedves Juci!

Szívesen folytatnám a kutatást. Parázs Johannának hívnak és bölcsészhallgató vagyok (magyar szakos) Miskolcon. Mostanában kezdtem el készülni a pszichológia felvételire. Szeretnék ugyanis azt is tanulni, nagyon vonz. Részletes bemutatkozásomat megtalálod a Fórumon. Szívesen látnám leveledet a postáim között, e-mailem: modiliani@freemail.hu (g nélkül, mert az már foglalt volt!)
Köszönöm. Minden jót!

spurca  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-27 09:14   
Képeskönyveim kiadásához elsősorban alapítványok, magánszemélyek támogatására számítok. Olyan Erdélyből vagy az anyaországból elszármazott magyarokéra, akik számára fontos ezeknek a magyar történelem részét képező, nemzeti kulturális értékeknek a bemutatása.

levif  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-08 03:30   
Hello,

Az interneten torteno publikalas nem erdekel? Szivesen felajanlom, ingyenesen a Transylvania.info weblap nyujtotta lehetosegeket az internetes publikalasra. Ha erdekel az ajanlat legyszi kuldj egy emailt a levi@levif.net-re.

Udv,

Ferencz Levente
http://www.transylvania.info

spurca  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-04 11:47   
Erdély - még létező - építészeti emlékeit bemutató két képeskönyvemhez keresek kiadót és támogatókat. Négy éve kezdett "leltárom" során több mint 160 helyszínen jártam. A megörökített épületek: várak, várkastélyok, templomok, erődtemplomok közül tucatnyi eddig egyetlen könyvben, kiadványban sem szerepelt. A 250 nagyméretű (25x38 cm) és 2000-nél több képeslapméretű színes fotó mellé, különböző források alapján, magam írtam a szöveget. A könyv szövege angolra is lefordítható. Bármilyen megoldás érdekel. Honoráriumra nem tartok igényt.

feherhaj  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-10 18:29   
Kedves Juci!

Szívesen segítek neked, illetve engem is érdekel a lehetőség. Kérlek írj egy e-mailt a feherhaj@freemail.hu címre vagy keress az ICQ-n (nick:feherhaj), hogy részletesen megbeszéljük...

Fehér Hajni
(civil szervezet manager, egészségnevelő, tanító - Budapest)

juci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-10 00:26   
Drog es alcohol kutatassal foglalkoztam az egyetemen. Magyarorszagon mertunk fel teenagereket, Gyoron, egy amerikai egyetem (Colorado State University) segitsegevel 1993-ban. Szeretnem ha valaki Magyarorszagrol folytatna a kutatast. Egy pszihologus novendekre gondolok aki kapna osztondijat hogy Amerikaban tanuljon 4 evet es ledoktoraljon. Lehet, hogy nem alapitvanyt hanem csak osztondijat kell letesiteni. De fogalmam sincs hogyan. Barmilyen otlet, kapcsolat segitene.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó