2018. október 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Levelezzünk
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 Vicca  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-02-08 13:41   
Sziasztok!

Én szeretnék freiburgi és környéki magyarokkal levezni. Én még jelenleg Magyarországon vagyok, de, egy évre megyek ki tanulni, és dolgozni. Bárkivel szívesen leveleznék erről a környékről. Email: takacseva87@freemail. hu

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-02-05 05:03   
Kedves Japán cica, itt a Fórumban sok olyan magyart találsz, aki nem él Magyarországon és nem agresszív és nagyon szimpatikus.
Sót elmondhatom, hogy az általam ismert fórumok közül ez a legkevésbé agresszív. Aki szélsőséges vagy támadó, az innen repül.
Én rögtön kérdeznék tőled valamit. Megnéztem egy internetes magyar-japán szótárban, hogy mondják azt japánul, hogy EGY. Ezt a választ kaptam:
#ato
# bou
# hitotsu
# ichi
# ichiban
# ichigou
# ikko
# issun
# nanba-wan
# wan
Ennyi sok szót lehet használni annak kifejezésére, hogy 1?

Annelise  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-10 13:22   
Kedves Hunor,

koszonom a segitseget.

Annelise

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-09 18:19   
2008-12-09 16:04, Annelise:
-

Kedves Annelise,

kattintás a Németország témakörre (is):
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=4&35138

Hunor

Annelise  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-09 16:04   
Sziasztok,

mi egy eve koltoztunk ki Nemetorszagba a 14 eves lanyommal, a svajci hatar mellett, Stuhlingen-Weizenben lakunk. Szeretnenk kornyekbeli (de nem csak kornyekbeli) magyarokkal ismerkedni, baratkozni.

Tóth Enikő  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-08-04 16:40   
2008-05-15 21:22, hunor:
-
LIBIBOKA44 ÜZENETE:

-
Szevasz. Teljesen véletlenül találtam rá erre az oldalra, mivel kezdő netező vagyok. A Felvidéken élek. Gyermekeim 21 és 13 évesek. vagyunk. Ha méltónak találsz rá és megtisztelsz leveleddel, örömmel veszem. Minden érdekel.

Tisztelettel,
Enikő

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-11 08:43   
2008-07-11 06:31, hunor:

Te kis tapasztalatlan, hát jegygyűrűvel

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-11 06:31   
2008-07-10 15:31, cserkeszke:
-

Hogyan kell tisztességes szándékkel közeledni?

Hunor

cserkeszke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-10 15:31   
Sziasztok!

Mi egy 40-es, 3 gyerekes, Tisza partján élö család vagyunk, szivesen megismerkednénk, leveleznénk Németországban élö családdal, de persze szivesen fogadjuk bárki közeledését is tisztességes szándékkal. Cimünk msn is: vanga@freemail.hu

cserkeszke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-10 15:29   
Sziasztok!
Mi egy 40-es 3 gyerekes tisza partján élö család vagyunk, szivesen megismerkednénk leveleznénk németországban élö családdal persze szivesen fogadjuk bárki közeledését tisztességes szándékkal

vergona5  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-02 10:02   
Tavaly aprilisban telepedtunk at Kanadaba 10 eves fiammal, es szeretnek itteni magyarokkal levelezni, baratkozni.
Melinda

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-05-15 21:22   
LIBIBOKA44 ÜZENETE:

Ez az első alkalom, hogy próbálok kapcsolatba lépni külföldön élő magyarokkal. Vajdaságból jelentkezem, Szabadkától 30 km-re lakom egy faluban.
Két gyermekem van, 19 és 13 évesek. Óvónő vagyok. Munkám, hivatásom, hobbim, foglalkozásom egyben.
Szívesen beszélgetnék pedagógusokkal gyermekneveléssel kapcsolatban, vagy bármiről.
A határ elválaszt országokat, de a nagy folyók összekötnek embereket és országokat, mint partokat a hidak... Nyúljunk vissza
a gyökerekhez, mert csak a gyökerekkel rendelkező nép éli túl a történelem viharait. Várom a leveleket.

szandail63  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-05-04 16:48   
Engem Svédországról minden érdekelne, még a nyugdíjrendszer is.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-29 14:01   
levelezzunk! De miröl irjak, a sved nyugdijrendszer érdekel-e?

s-viky  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-29 13:42   
Sziasztok!

Én egy Budapesten élő lány vagyok, és szeretnék megismerkedni külföldön élő magyarokkal. Ha szeretnétek megismerni, az e-mail címem: pigeonhole@citromail.hu
Szeretettel várom a válaszokat!

nrituska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-11 02:59   
2007-07-08 21:14, hunor:

-

Szerbusz Tibor,

most olvastam "csak" az üzenetedet a forumban, de ha még aktuális, akkor szivesen felvenném Veled a kapcsolatot. Én jelenleg Svájcban élek, dolgozom és francia nyelvsuliba járok közben.
Az email cimem: nrituska kukac citromail pont hu

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-10 05:22   
Kedves druszám, azért nem nagy része, hanem inkább egy része...

zsu.24  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-09 21:45   
Utolag megtudtam, hogy a forumozoknak nagy resze erdelyi. Koszi, hogy azert valaszoltal a kerdesemre.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-09 15:53   
2008-03-09 12:12, zsu.24:
-
Esetleg van itt valaki Erdelybol is?
-

Van.

zsu.24  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-09 12:12   
Kulfoldon elo magyarokkal szeretnem felvenni a kapcsolatot (foleg akik Olaszorszagban laknak). Esetleg van itt valaki Erdelybol is?

Imo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-07 22:25   
Üdv.

Szívesen leveleznénk Cattolica (I), vagy környékén élő magyarokkal. 35-31 éves pár vagyunk.

Köszi, Imo

vincellersanyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-07 20:43   
Gyulafehervari 50 eves foldrajztanar vagyok, szivesen leveleznek termeszetbaratokkal, utazasrol, zene, horgaszat stb. Uzenetet az alabbi cimre varok: alexe_vinceller@yahoo.com.

Minden jot kivanok, Sanyi.

nrituska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-23 15:43   
2007-01-23 22:03, zegi:
-

Szia,
én Svájcban élek, már 7 éve folyamatosan külföldön, ha gondolod/ hasonlo koru vagyok/ akkor váltsunk levelet.
Üdvözletem: Rita
Elérhetöségem:nrituska kukac citromail pont hu

Babika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-14 19:20   
Sziasztok Duisburg környéki magyarok! Fél éve költöztem Németországba a barátomhoz, magyarokkal ismerkednék, 33 éves vagyok, még gyermektelen.
Irjatok!

paige  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-26 18:00   
sziasztok!
Magyarországról keressük olyan torinoi magyarokkal a kapcsolatot, akikkel odautazásunk (1 hétre)előtt pár emailt válthatunk. emailben információt kérhetünk, hogy bizonyos helyről bizonyos helyre milyen tömegközlekedési eszközzel érdemes mennünk(szállás, vasútállomás, olimpiai csarnok).
korcsolyakedvelők, újságíró és lánya

Charlie61  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-23 20:49   
2006-09-10 23:33, Blanche:
-

Szia!

Üdvözöllek. Én egy magyar ápoló vagyok, aki véletlenül találtam meg ezt az oldalt és szívesen leveleznék Veled bármilyen közös témában. Szia Karcsi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-04 12:12   
2007-09-03 21:19, pablomirizzi:
-

"Meg lehetne oldani, hogy sürgösen töröld az hozzászólásomat, amit Te jelentettél meg a nevemben ezért nem tudom magam törölni.
Mivel a beleegyezésem és tudtom nélkül jelentetted meg a nevemben, az a legkevesebb, hogy ha kérlek rá letörlöd."

Kedves Ádám,

természetesen meg tudom tenni, és meg is teszem, azonban engedd meg, hogy a fenti soraidat kiegészítsem: Te levelezés címmel nyitottál új topikot, és csak átköltöztettem ide, hiszen ugyanez a téma volt (levelezőpartner keresése). Ugyanakkor, a költöztetéssel egyidőben küldtem erről egy e-mailt is, melyben tájékoztattalak, hogy hol találod meg az üzeneted, erre nem kaptam választ. Így nem érzem jogosnak, és félreértelmezhetőnek tartom a fent idézett soraid.

Hunor

PS: sokszor leírtam a fórumban, és már számtalan forrás található az internetes is erről: nyilvanosan e-mail címet nem érdemes megadni, mert a weboldalakat címkereső robotok fésülik át, így egyenes út vezet, hogy spamlistákra, és onnantól kezdve megállíthatatlanok a kéretlen levelek.

pablomirizzi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-03 21:19   
Kedves Hunor!

Meg lehetne oldani, hogy sürgösen töröld az hozzászólásomat, amit Te jelentettél meg a nevemben ezért nem tudom magam törölni.
Mivel a beleegyezésem és tudtom nélkül jelentetted meg a nevemben, az a legkevesebb, hogy ha kérlek rá letörlöd.
Ugyan elolvastam, de nem tudatosult bennem, hogy a valódi szerzö helyett (én) a te neved áll mögötte, ezért nem tudom sem módosítani, sem törölni.
Most ezt nem azért kérem, mert csak egyetlen egy normális választ kaptam rá (Andrea köszönöm!), hanem mert naponta százával kell a tolakodó e-maileket törölnöm, ha kinyitom az internetet.

Hónapokig tartott, amíg rájöttem, hogy itt jelent meg az e-mail címem, itt van a dögvész forrása.

Köszönöm:

Dr. Adam Balogh
Deutschland

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-29 18:38   
AMADEUS ÜZENETE:

2007-08-29 16:36, Uránusz:

Mónika, elég ha egy helyre írod be, itt mindenki olvas mindent.

bobo.2006  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-29 18:23   
Nemet nyelvtanar? Nemet nyelvvizsgara elokeszito tanfolyam? A helyi telefonykonyvet megnezni?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó