2020. január 27. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Műszaki témák, tippek, infók...
Új topik indítása   Üzenet küldése
 espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-24 07:06   
El kell meséljem, pedig sajnos itt-ott hiányos az információm, de remélem valaki kijavit, mert a hir kellemes.

valami nemzetközi fórumon bemutatta találmányát egy 19 éves magyar fiú, aki kitalálta a levegőben történő 3 dimenziós rajzolást. Na most a találmánya annyira érdekes, hogy ennek a kiállitásnak a zsűrije csapatostul járultak a pavilonjába többször, valamint nagyon neves emberek, külön elmentek hozzá megnézni találmányát. Ahogy a TV-ben mesélte "szétszedték" őt is és a találmányát is. Erről a kiállitásról ő ezzel a ketyerével 6 ketóriában hozta el a fődijat!
Találmánya elsősorban és többek között az orvosi diagnosztikában lehet jelentős.
Ha valaki pontosabban és többet tud róla kérem seitsen.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-19 19:34   
2005-03-18 13:20, espa:
-
Az én uj Canon Pixma3000-es printerem nem beszél és örülök, hogy csendesebb mint az elötte valo i560-os volt.

Viszont a mobil férfi hanggal jelenti ha jön egy hivás lányomtol de nehezen ejti ki a "Cslla" nevet amin mindig mosolygom. Lányom programmirozta be igy, nem tudom miért nem Alexandrát irt be.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-18 13:20   
Gyerekek ez nem semmi!
Vettunk egy printert (all in one) es kepzeljetek beszel!
Komolyan! Lehet, hogy ez persze mar csak nekem ujsag, es jol kinevettek, de mikor megszolalt en majdnem eldobtam magam !

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-27 19:03   
Folytatás innen: http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=762&forum=26&126

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó