2018. szeptember 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Hogyan telt a hétvége?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-17 01:15   
Geilenkirchen

Tegnap olvastam a kölni topikban SK fórumtárs programajánlatát, hogy Geilenkirchenben nyílt nap lesz a Nato repülőtéren. Mivel a kedves nyaranta hobbipilóta, így nekünk a repterek látogatása rendszeresen visszatérő program. Ide pedig különösen kíváncsian mentünk, hiszen a fejünk felett gyakran húznak el a Nato AVACS típusú gépei, tetejükön a gombaforma óriásradarral. És mivel a programajánló magyar vonatkozásról, sőt gulyásról tett említést, az ebéd gondja is megoldódni látszott. Csak az időjárás...hát már kora délelőtt volt egy kiadós zápor, míg vacilláltunk, induljunk-e egyáltalán. Elmentünk, és nem bántuk meg. Rengetegen voltak a kíváncsiak, a repteret körülvevő legelők-kaszálók zöld füvén 15 parkolóban ezrével álltak az autók. Leszurkoltuk a 2 eurót a parkolásra, némi gyaloglás után a kifutópálya végében csuklós buszok várták a látogatókat, és szállították a bejárathoz. Itt reptérhez illően szigorú ellenőrzésen vettünk részt, táskavizsgálat, műszeres és kézi tapogatás is volt. Sajnos a csinos, szöszke katonafiú kizárólag a férfiakat fogdosta végig, nekem egy nevetős katonalány jutott, aki csak a fényképezőgépemre volt kíváncsi. Ezután belépőjegyet vettünk 5 euróért és már mehettünk is bámészkodni. A szervezők valóban mindenkire gondoltak. A gyerekeknek arcfestés, játszóterek, céllövölde, léggömbárus, az éheseknek a Nato országainak konyhasátrai, perecárusok, a szomjasaknak sörsátrak, a kultúrára áhítozóknak népitánccsoportok és zenekarok, és a sok tarka, vásári látnivaló között ott álldogáltak a repülőgépek.

Az irányítótorony sötétzöld színével szigorúan magasodott fölénk, de lábán ott tarkállottak a tagországok színes zászlai, és tükrös ablakában lefényképezhettem magamat is.

Vidám színfolt volt a Haribo standja, mindjárt a bejáratnál.
Erről a Boingról meg Bobo fórumtársunk jutott az eszembe. Vajon csak névrokonok?

A repülőgépek kedvelőinek igazi csemege volt ez a második világháborúban hírhedtté vált német vadászgép, a Messerschmitt1935-ból. A másik történelmi érdeklődésre számot tartó masina ez a csúf sötétszürke monstrum, egy legendás Boing, a B 52 bombázó.
A gombaradaros AVACS>ok előtt hosszú sorok álltak, mindenki kíváncsi volt ezekre a modern, Európa felett járőröző gépekre. Ezek is Boingok, 707-esek.
Betértünk a hangárokba is, ahol most nem voltak gépek. As elsőben színpad volt, ahol lenge öltözékű lányok táncoltak, szólt a zene, folyt a sör és fényes acéledényekből sülteket kínáltak. Itt nagy volt a jókedv. A második hangárban afféle workshopot találtunk, sok szép prospektust lehetett begyűjteni, képeslapokat, szóróanyagot, reklámszatyrot, az évfordulóra készült kis szőrös figurát. Megtaláltuk a magyar standot is, ahol nagyon megörültek nekünk. “Végre magyar szót is hallunk!” - mondták. Vettünk náluk egy üveg bort meg a magyar pilóták jelvényét.

Kicsit odébb belebotlottunk a hollandok Nato-s facipőjébe. is. Népviseletbe öltözött mosolygós hölgyek árulták a rémes, plüss “fapapucsokat”. Persze volt ott igazi is, fából.

Mire elfáradtunk és megéheztünk, megtaláltuk a gulyáságyút is. A sok pizzás, giroszos, kebabos, hamburgeres sátor között araszoltunk az illat iránt, és nem tévedtünk. A nemzeti zászlócskákkal, paprikafüzérekkel díszített szerény sátorban kedves házaspár kínálta szíves szóval a finom levest. Sajnos a pörkölt már elfogyott, de ez is nagyon jó volt, friss kenyérrel, kis Erős Pistával. És mit ád a véletlen? Az alkalmi szakácsok Hollandiában laknak, tőlünk nem messze. Meg is beszéltük rögtön, hogy alkalmasabb körülmények között folytatjuk majd az ismerkedést.

Az idő közben jól elszaladt, és nyugat felől sötét fellegek tornyosultak a gondtalan bámészkodók feje fölé. Szaporáztuk hát visszafélé a lépést, és a kiadós zápor támadásával egy időben sikerült beugrani az autóba. Legalább a kocsimosás is megvolt.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-11 15:42   
Ehhez én is hozzátudok szólni, mert nagyon jó hétvégem volt
Szombaton kirándulás a tornásztársnökkel Wors városba.
Kultura szippantás után tovább a borvidékre, ahol már teritett asztal várt bennünket
A poén az egészben, hogy vonattal tettük az utat, 3x szálltunk át, volt nagy vihánc!!!
23 érett nö is fel tud tünni, nemcsak a fiatalok

Krisz11  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-11 12:53   
Hetvege az osztrak Alpokban (Silbertal).
Sok kirandulas, wellnes, csodalatos környek es fantasztikus kaja.
Meg ma is egesz nap mosolygok, ugy feltöltödtem.

Krisz11  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-29 13:10   
Zuhogott az esö a 3 napos ünnep alatt vegig.
Itthon lestünk ki a fejünkböl...
Programnak kitalaltuk, hogy lefoglalunk egy szobat par napra nyaron a Balatonnal.

Hogy lehet az, hogy egy minösegi hotel Siofokon dragabb mint a Bodensee mellett?

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-27 13:43   
Aradszky Lászlót is ajánlom a hölgyeknek, nem csak a 20 éveseknek... Őt egy augusztus 20-i fellépésen sikerült elcsípni Csepelen. Szórakoztatott, a színpadon csak közönségnek élt.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-27 13:39   
Itthon Budapest parádé volt, hatalmas buli fiataloknak. Este Fenyõ Miklós koncerten voltam, szuper hangulat bonbonnal és Dollyval. Jaj de nem bánom, hogy elfogadtam ismerõsöm meghívását... Ajánlom mindenkinek.

blog  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-27 11:42   
Hogyan telt ez a hèt?

Tomnak ès Jerrynek rosszul sikerült ez a hèt. Tàmadàs èrte a pàrost amièrt reklàmozzàk a dohànyzàst.
1700 Hanna-Barbera rajzfilmböl töröltèk azokat a jeleneteket ahol a szereplök dohànyoznak.Retusàlàs alà kerül Scooby Doo ès Flintstones is.

Victoria Beckhamnek sem zàrult nagy sikerrel ez a hèt. Uj parfumje irànt nem mutattak tul nagy èrdeklödèst,annàl nagyobb figyelmet kapot a reklàmfotokon kivillano szilikonos hàtsoja...nekem Beckham keze jobban tetszik...)

Whitney Houston mèg nem nyilatkozott arrol hogy jo e vagy rossz hir szàmàra Osama Bin Laden külônôs figyelme.Hirek szerint a vilàg legkeresettebb fickojànak hevesen dobog a szive Whitney-èrt. Oszama meggyôzôdèse hogy az ènekesnö elkötelezett "Islamic" akit a fèrje megrontott, ezèrt Bobby Brown fejèt követeli...

Az èn hetem arànylag jol sikerült.A hèt eleje kicsit zsufolt volt, ugyanis a napokban èrkeztünk vissza èves szabadsàgunkrol ès a hosszu tàvollèt utàn bevàsàrlàs,takaritàs stb vàrt ràm. Ma pihenèskènt csalàdlàtogatàs ...jövôhèten pedig kezdödik a suli ès a munka...

Mindenkinek szèp hetet kivànok!

Blog

ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-17 18:22   
A mult hetvegen Harper's Ferry-nel voltunk, a Potomac es Shenandoah talalkozasanal. Egy kis turazas is belefert: a Maryland Heights magaslatra mentunk fel, tajat csodalni. Gyonyoru volt: http://www.nps.gov/hafe/aerial.htm

Jovo hetvegen Great Falls lesz: http://home.retropolis.net/falls/

A kepekre kell klikkelni hogy megnagyobbodjanak - igy picin nem lathato hogy milyen felseges a vizeses.

Mindenkinek kellemes hetveget!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 15:07   
2005-08-02 13:01, bovi:
-
A szavakat értem, de az értemét nem,

Ez az egyuttes neve Ertelme nem sok van

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 13:01   
2005-08-01 16:50, shannara:

volt irigy honaljmirigy koncert -

Ez most új magyar kifejezés
A szavakat értem, de az értemét nem, légyszi egy kicsit nekem lefodditani, lehetöleg olyan nyelven, amit egy 70 éves is megért
Köszi elöre

shannara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 16:50   
otthon voltam...lent voltunk abadszalokon, epp valami danubius radio rendezveny volt es akartunk szamot kerni a garami gabitol, de aztan valahogy megse.
volt irigy honaljmirigy koncert (is), nagyon jo volt, de csak 30 percet tartott. amugy meg dög meleg, sok ember es a tisza to!

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 16:14   
2005-08-01 14:49, rigojanos:
-
Ugyan! Igyekeztem angol arisztokrataként viselkedni. (Ehhez passzolt undersatement ruházatom és sminktelen képes ábrázatom. Ilyen állapotban amúgy sem szeretem "autolni magam" - hogy divatos újmagyar kifejezéssel éljek.)

Elmélyültem a kulináris élvezetekben és nem közelítettem senkihez. Megjegyzem, a szűk helyen erre nem is lett volna szükség. A fizikai közelség viszont másodlagos belső örömmel töltött el. Édesanyám jutott eszembe: "Hálistennek mások is öregszenek!" - szokta volt mondogatni. Ez alól a prominencia sem kivétel. Hiába, no, a legszebb öröm a káröröm.

Hogy konkrétan válaszoljak indirekt kérdésedre: változatlanul tudok mosakodni - bármely testrészemen.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 14:49   
2005-08-01 10:05, Pompéry Berlin:
-
Már a kávémat szürcsöltem, mikor bejött fizetni: Mit tesz Isten, valóban Kóbor Laci volt, csak szőkesége közben kifehéredett.

Kertel autogramot valamelyik ruhafedte testreszedre?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 10:05   
2005-07-31 05:53, fellegvar:
-
Legutóbbi m.o.-i utunk során megálltunk reggelizni az utolsó német benzinkútnál Altenbergben. Előttünk néhány magyar rendszámú kocsi, az egyik csomagtartójában matatottegy magas sovány férfi lobogó szalmakazal-hajjal. A viharos szél fokozta a lobogást. Olyan ismerős emlékeket keltett bennem, de elhesegettem a gondolatot.

Már a kávémat szürcsöltem, mikor bejött fizetni: Mit tesz Isten, valóban Kóbor Laci volt, csak szőkesége közben kifehéredett. Majd egyre több Omega került elő, hosszasan megtárgyalták, hogy mit vegyenek, egyenek még. Semmilyen feltűnést nem keltettek a benzinkút alkalmazottai, ügyfelei körében.

Utóbb az újságból tudtam meg, hogy koncertjük volt Szászországban valahol, onnan mehettek éppen haza.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 05:42   
Lányok és fiúk,
jó sokat írtatok, míg a homoródszentpéteri teheneket nézegettem.
Mintha a Mon-ban nem lenne uborkaszezon.
A hét végén titeket olvasgattalak.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-31 05:53   
El kell dicsekedjem nektek , hogy ma a Duna TV jovoltabol az Omega egyuttes Erdelyi szabadteri koncertjet lattam . Az az ironia benne , hogy az Omegat most "lattam" eloszor eletemben . Hallani hallottam , hiszen veluk egyutt oregedtem en is . Akkor nem lehetett szo arrol , hogy egy ilyen egyuttest beengedjenek es foleg Magyarorszagrol Romaniaba . De kozben eljottunk a tengeren tulra es meg TV-ben sem lathattam oket . Ma viszont lattam es hallottam oket . . . Nagy sikeruk volt . Hat nemcsak en oregszem . . . De a zene az orokifju marad . Lehet rock , lehet komoly zene , nepzene . . . sohasem oregszik es mindig szivhez szol .

ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-09 17:38   
Az egyik fele jol, a masik fele eredmenyesen. Az elso fele csak azert nem nagyon jol mert sem edesanyam sem a fiam nem volt velem, anyak napjan. Anyu az operencias tengeren is tul, a fiam a nyugati parton.... A masik fele azert volt eredmenyes mert bejottem az irodaba es vegre befelyeztem valamit amivel mar egy par napja kuszkodok. Hogy telt a ti hetvegetek?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-29 20:08   
Ezt el kell mesélnem: (húsvét) vasárnap a szomszédba voltunk meghivva vacsorára.
"Nyugdijas" helyen lakunk (www.solivita.com), de ahhoz képest ez egy nagyon fiatal közösség - sok házaspárból csak egyik érte el még a beköltözéshez szükséges alsó korhatárt - az 55-öt. Szóval igen fürgék és mozgékonyak.
Azonban gyerekek nincsenek, csak ha látogatni jönnek. Legtöbbünknek a családja másutt él, nem mindig tud mindenki utazni, igy az ünnepeken egymás családja vagyunk.

Szóval a szomszédban tiz személyre volt vacsora, és utána desszertre, kávéra még jöttek vagy öten, akik nem értek haza munkából előbb. (Több Disney-park dolgozónk van - ott nagyon szeretik az idősebb generációt alkalmazni.)

Úgy szoktuk csinálni az ilyen nagy vendégségeket, hogy akik szivesen főznek, sütnek, azok hoznak valami saját készitményt. Teljesen önkéntes alapon megy a dolog, és kiválóan müködik.
Én önkénteskedtem egy magyar recept szerinti tavaszi zöldborsólevest - senki se ismerte! de imádták, mindmegették -és, mivel nem gondolkodtam, mielőtt kinyitottam a nagy szám a felajánlásaimmal, rántott gombafejeket, barna rizzsel és majonézes öntettel.
Kiolvastam a szakácskönyvből, hogy fejenkét 3 gomba illik előételnek. Sose lehet tudni, nem esik-e be valaki az ajtón, vagy kér ráadást, szóval - sürü csendes káromkodások közepette- csináltam 5o darabot.
Ennek is frenetikus sikere volt.
Az egész parti nagyon jól sikerült és utána néhányan, akik elég közel laktak, hogy hazaszaladjanak a fürdőruháért, beugrottak nálunk a jacuzziba kipihenni a fáradalmaikat.
Én már nem fértem be és nem volt képem kizavarni senkit, igy azt hantáztam, hogy nem kivánok jacuzzizni elhitték.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-16 21:33   
Miután költözködést vettünk a fejünkbe, ezen a kellemes ôszies télen még egyszer állványra pakoltuk a bográcsot, telefôztük eszméletlenül egészségtelen babgulyással és vendégül láttuk a 80 km-es körzetben lakó magyar barátainkat.
Unokám mondaná: TÖK jó volt. Rengeteget beszélgettünk, kicseréltük nyári utazási és nyaralási élményünket, kis vigaszt nyujtottunk egyiküknek, aki elvesztette az édesapját.... Szóval, mi így töltöttük a hétvégét.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 05:22   
2004-07-26 04:10, rigojanos:
-
Mondtam mar, hogy van "erotikus novellak" c. topik?
-
Szerintem az egy exhibitionista volt, hisz tudta, hogy közös a fürdöszoba..

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 04:10   
2004-07-26 03:15, nyanyabandi:
-
este ott aludtunk a 6 vendegszoba egyikeben amihez sajnos csak egyetlen furdoszoba tartozott. Amikor koran reggel kileptem a szobabol hogy furodni menjek,-osszetalalkoztam egy /a furdoszobabol kilepo/ meztelen ferfival aki lerantotta a vallarol a torolkozojet amikor meglatott es sietve elnezest kert,- mint mondta nem gondolta hogy valakio ilyen koran felkel..............

Mondtam mar, hogy van "erotikus novellak" c. topik?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 03:48   
Szombat délután Quality thrift ahol vettem a férjem által elvesztett kertiszék helyett egy hasonlot de zöldet, amit sikeresen hazaszállitottam és itthon lemostam jol, este meghivott lányom uszni és kérte hozzam el a széket (pedig az ö kocsijába könnyen passzolt volna s vasárnap ugyis jött, de megértettem. Ültünk a jacuzziban elöbb csevegve, késöbb akartunk uszni, de aztán jött egy zajos vad társaság labdázni a poolba és igy elmaradt az uszás. Mi ültünkaztán a felsö balkonon, én az uj széken amihez vittem itthonrol egy párnát egyenlöre, ma a Big Lotsban akartam rá ujat venni, de sajnos nem volt több! Ma clubban találkoztunk ahol ö tornászott a gépeken én pedig addig usztam. hárman voltunk csak s ott nincs semmi leláncolva mint a condoknál. Utána haza és szedtünk neki még össze pár holmit amit vitt megával meg amit ma én pakoltam össze neki elöre. Ö este ment Lizzel találkozni hogy megvegyék a Cost Plusban az asztalt a székekkel. Azt mondta a konyhába teszi a mosogép elé! Ebben is apjára hasonlit, ott nem fog elférni, én javasoltam az ebédlöt ahol hosszában van még hely rá..
Kezdtem varrni a kispárnákat is a maradék himzett hindu anyagbol, fekete bársony peremet varrok körbe mert az anyag nem elég már a párnatöltelékhez, de helyes lessz.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 03:15   
Ezen a hetvegen Pennsylvaniaba mentunk az evenkent megrendezett magyar fesztivalra......Nagyon habozva indultunk utnak tobb okbol...... Az elso hogy szakadt az eso, a masodik az hogy a meghivolevel nem az a megszokott kedves invitalas volt hanem inkabb fenyegeto......joforman csak azt ismertette hogy mit nem szabad......tavaly meghalt a vezetoje es azota felborult minden....Szoval omlo esoben szitkozodva botorkaltunk odafele, a nagy kamionok duhosen dudaltak mert nem voltunk hajlandok ugy repulni az utakon, a viharban mint ok....Pennsylvaniaban mar nem esett de hideg volt es borus....a bajaratnal felemeltek a belepojegyet 5 dollarrol 10 dollarra fejenkent....nem engedtek bevinni senkinek hutotaskat vagy italt hogy fogyassza azt amit ott arulnak....Ez egy 200 eves nagy kohaz 6 vendegszobaval, 40 acre-en fekszik, van rajta sebesen folyo patakocska, halas,csonakazo to, oriasi uszomedence, fedett asztalok padokkal, hely a zenekarnak, az emberek tancolhatnak hajnalig az uszomedence melletti tanchelyen. tabortuz es halaszle bogracsban, este rendes vacsora, ebedre satrakban lehet venni a magyaros eteleket, van sorkert,........van ott minden. Vagyis volt......De nem iden........Az idojaras es a sok "NEM SZABAD" miatt a szokasos 1200 ember helyett jo ha volt 300....a medence vize jeghideg volt, nap sehol....a satrak nem pakoltak ki, sot a legtobb el sem jott......aki eljott pl. a konyvarus a magyar konyvekert kert 20 dollart, vekony vacak "maris kiesik a lapja" konyvekert........minek nezik ezek az embert......Az arult sutemenyekhez nagyitot is kellett volna mellekelni, egy palacsinta 1.50, egy langoska 2 dollar....a tobbi is eszerint.....a toportyus pogacsa 2 dollar volt darabja es olyan fureszporszeru, minimum 2 hetes.....hogy az en antialkoholista ferjem maris indult sorert/20 eve nem lattam alkoholt inni/ mert ugy erezte hogy megfullad.....delutanra a zenesz hazament aki a sorkertben jatszott,-a tanchoz egyszeruen cd-t tettek fel a meghokkent es ezekutan tancolni sem akaro kozonsegnek.............a keves vendegre valo tekintettel meg vacsorat sem foztek, azt kellett enni amit a satrakban arultak......este 10 utan a maskor hajnalig mulato vendegeket kitessekeltek.......mindenki karomkodva es fogadkozasokkal ment haza hogy ide se jon tobbet.....nekunk a nap eppen nem telt rosszul,-fel delelott malnara vadasztam az erdoben, egy oriasi dobozzal hoztam a lanyomnak, csupa kosz lettem meg a cipom is atazott, teljesen at kellett oltoznom,-furodni ugyan nem mertem de sok jo barattal talalkoztam, informaciokat csereltunk reg nem latott ismerosokrol.....sokat barangoltam az erdoben a ferjjel es ez mindkettonket feldobott............este ott aludtunk a 6 vendegszoba egyikeben amihez sajnos csak egyetlen furdoszoba tartozott. Amikor koran reggel kileptem a szobabol hogy furodni menjek,-osszetalalkoztam egy /a furdoszobabol kilepo/ meztelen ferfival aki lerantotta a vallarol a torolkozojet amikor meglatott es sietve elnezest kert,- mint mondta nem gondolta hogy valakio ilyen koran felkel..............Arrol hogy reggelit is szolgalnak fel /mint minden evben/ megcsak szo sem volt.......azert a bosszusagokon mi tultesszuk magunkat, jol ereztuk azert magunkat mert nagyon szep hely, 15 eve jarunk oda......jovore viszont menjen oda mas aki akar................

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-12 22:25   
Péntek
1.) Dolgoztam
2.) Férjem vett (ismét) egy evezős egyest az e-bay-n. A nap további részében neki drukkoltam.
3.) Voltunk egy fogadással egybekötött vernisszázson az ügyvédünk új irodájának megnyitója alkalmából
4.) Elmentünk az evezős egyesületbe - főleg elmesélni az új hajót.

Szombat
1.) Bevásárálás, főzés
2.) Magyar protestáns istentisztelet: szezonvégi búcsúzás, honorok kifizetése, kávézás.
3.) Folytattam A cigányság a XXI. sz-ban c. konferencia anyagának az olvasását: Hallatlanul izgalmas, minden másképp van, mint azt eddig hittük/tudtuk.
4.) Irtam egy cikket németül az evezés, a francia konyha, a Country Style lapban megjelent fotoriport hülyeségei kapcsán.

Vasárnap
1.) Hajszárítás közben meghallgattam Zsófi tegnapi élménybeszámolóját. (Fáziskülönbséggel élünk. Ő 10-11-kor kel, 2-3-kor megy el hazulról és éjjel 1-3 között jön haza. Kevés olyan párhuzamos alkalom van, amikor mindketten
a.) itthon vagyunk
b.) egyszerre ébren)
2.) Wittenbergben lakó barátainkhoz mentünk ebédre, maradtunk kávéra, majd velük hangversenyre mentünk a Stadtkirche templomba. Nagyon jó volt. Vonatkozó kulináris részletek Elcky Toszkánai Kifőzdéjében olvashatók.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-12 14:37   
Ez nem a mi hetvegenk volt....A lanyom es barati tarsasaga a tengerpartra lett meghiva nyaralni az egyik barat nagynenijenek ott van motelje es a foszezonban adott a gyerekeknek /mint mondta mert olyan jok/ 2 szobat egy hetre, egyik a fiuke/ ketto van beloluk/ a masik a lanyoke /6/.....persze a lanyok nemelyikenek halozsakon kell hogy aludjon mert nincs annyi agy...de igy is elvezik.....fiatal kolykok alig 20-on tul mi mas kell nekik....2 haznyira van az oceantol, majd mennek hajos horgaszutra is meg mindenfele, nagyot strandolnak minden nap....ejfelig korzoznak, koltik a penzuket es ugy kepzelik hogy az elet majd mindig ilyen kellemes lesz....Hat csak had higgyek...en is azt hittem annakidejen....Szoval mi vittunk le 3 gyereket, 4 oras autout, azt hittem sosem erunk oda.....a helyet lattam mar 15 evvel ezelott /Wildwood/ de akkoriban nem volt ilyen nagyvilagian kiepitve,-orult jol nez ki, nehany napra meg mi is tervezzuk ezen a nyaron hogy lemegyunk....szoval elrendeztuk a jokedvtol robbano kolykoket, bucsuzoul a kezukbe nyomtunk egy papirpenzt hogy menjenek rajta ebedelni es eljottunk....utkozben mi is megalltunk valahol enni utana aludtam is vagy fel orat a kocsiban,de mondom igen messze van.....osszesen majdnem 9 oras vezetes....Mehettunk volna a parkway-on is de ott 80-90-miles-os sebesseggel sopornek el a kocsik, ez az az ut ahol ha az egyik baratnom ment amikor muszaj volt mielott beszallt volna az autoba mindig megcsokolta a 2 eves kisfiat es azt mondta neki hogy szeretlek....ugye tudod hogy szeretlek....folyton azt hitte hogy ottmaradnak az uton....mi a lassubb, biztonsagosabb utat valasztottuk, igy lett belole ennyi ido. Este ugy rogytunk az agyba....furcsa hogyha Floridaba utazunk az tobb vezetes es megsem vagyunk faradtak....csakhogy akkor mi is nyaralunk nemcsak hazajovunk a nap utan...szoval nem volt valami felemelo hetvege de ha a gyerekek boldog neveto kepere gondolok akkor ugy erzem hogy dehogyisnem.....sajnos egy het mulva ertuk kell menni.......mar mondtam a ferjemnek hogy gondolod hogy nekem is kell menni....? Minek? De olyan banatos beteg hangon mondta hogy ha nem akarsz nem kell...majd akkor egyedul unatkozom vegig az utat hogy mar latom hogy nincs menekves.....mennem kell...........

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-03 20:02   
En sem viccelek, ha nyernek mindenki egyforman kapna aki valaha valamilyen topikhoz barmit is beirt.....igy lenne tisztesseges nem? Aki csak tag de sosem irt be annak nem jar semmi......

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-03 19:16   
Folytasd csak,Szuzi..kinek is adnál?Mi nem viccelünk,csak írunk és csevegünk! :)

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-03 18:01   
Mindig az egyenloseg hive voltam.......na ne vicceljetek ennyi penzbol/ a 280 milliobol csak 145 van tisztan a tobbi elmegy adoba/,-na nehogy mar ne tudjak bosegesen juttatni itt minden tagnak aki valaha is beirt....de megmondom oszinten,-csak azoknak adnek......

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-03 17:50   
Mindenki egyformán kap?

Azért hadd legyek a negyedik.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-03 14:26   
Hunor után én következek.:)

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó