2018. december 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON - Cikkeink kapcsán >> NÉMETORSZÁG: A lila tehén magyar kapcsolata
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-11 16:21   
Kedves Mindenki,

azért kattintottam pont a Milkára, mert mostani hazám, és azon belül lakóhelyem földrajzi helyzete miatt, ez áll hozzám a legközelebb térben és érzelmileg is. Örömmel vettem tudomásul, hogy egy ilyen közismert márkaszimbólumot magyar ember tervezett, úgy is mondhatnám, talált ki.

Amit általában a cikkekkről gondolok, azok a következők:

- a cikkek elolvasása után jöttem rá, milyen magas a MagyarOnline.net a mércéje, mármint összefogni a Kárpát-medencén kívül élő magyarságot. Hiszen ez a magyarság annyira heterogén, hogy az megdöbbentő.
Ez különben a Forumban megjelenő írásokból is kiderül. Mások a szokásaink, érdeklődésünk, hagyományaink, de még a nyelvünk is - én például az ausztrálokat, jobban mondva az ottani magyarokat alig értem, annyi idegen szót használnak a topikokban (ez a megnevezés sem igazán tetszik).
- A cikkek jók, de gyakrabban kéne cserélődjenek.
- Örvendetesnek tartom, hogy aránylag sok a kép, de ezek is elévülnek a cikkekkel együtt.

Kívánok sok-sok cikkíró, képküldő munkatársat, további sok érdekes olvasnivalót.

Erdélyi üdvözlettel a MagyarOnline.net atyjának Hunornak és minden aktív résztvevőnek Tündétől George-ig mindenkinek, külön kiemelve Pompéry Juditot, akinek írásai nagyon értelmesek, tanulságosak.

Frédi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-10 17:05   
Utánajártunk a Milka csokoládé világhírű lila tehene magyar kapcsolatának. Szabó Sándor az a Frankfurtban élő magyar reklámgrafikus, aki kitalálta és megalkotta a szakma egyik legendás állatfiguráját.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó