2020. január 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Happy Thanksgiving!
Új topik indítása   Üzenet küldése
 Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-22 19:07   
Az iden is Boldog Halaadasi Unnepet kivanok minden USA-ban elo MON tarsnak.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 01:11   
Boldog Halaadasi unnepet kivanok minden kedves MON tarsnak!
Image hosted by Photobucket.com

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-28 13:04   
Kedves Picasso,

huha.
A karacsonyi ajandekozas mar zajlik, a tavalyi topikban, ime:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1125&forum=29&400

Kiment a forumtagok reszere hirlevelben is, nem kaptad meg?

Es hogy most mit lehet tenni? ... hm, nemtom, de kerdezd meg esetleg Cassiopeat, iden o felugyelt a topikra. A lista lezarult, mar tobben is elkuldtek/ megkaptak az ajandekokat, igy elkepzelheto, hogy a jovore marad mar csak lehetoseged.

Es orulok, hogy ismet latlak, nezz errefele gyakrabban.

Hunor

picassojr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-28 12:49   
Csatlakozom!

Áldott ünnepet Mindenkinek!

Idén is lesz ajándékküldés? Megpróbálok gyorsabb lenni most.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-26 18:23   
2004-11-26 16:25, optimista:
- Hu de csunya ez a kelkaposzta !!! Vagy nem az? Hm, szemuveg kell nekem talan.
_________
- A Mit foztunk topikban szemuveg nelkul is szebbet talalsz

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-26 16:31   
Boldog Háladást minden Montagnak ezt meg kulon Optimistanak

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-26 16:25   
2004-11-25 03:09, fellegvar:
-

NEKED IS !!!!Hu de csunya ez a kelkaposzta !!! Vagy nem az? Hm, szemuveg kell nekem talan.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-25 03:09   
Boldog Halaadasi Unnepeket kivanok minden amerikai MON tagnak !

Tancsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-21 20:03   
2003-11-28 00:38, hunor:

-
Viszont Neked is minden jót!
Tancsi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-28 10:05   
Kedves Anri és Hunor,

köszönöm szépen, nagyon kellemes, szép és meghato volt! Ez volt az elsö igazi amerikaiakkal töltött ilyen ünnep, ugy értem hogy nem elsö generáciosok. Lányunk barátja rokonsága hivott meg, 14-en voltunk, ott voltak az egyik lány aposa és anyosa is. Érdekes volt hogy mindenki hozott valami ennivalot, az anyos házi cranberry sauce-t és marshmellow-mandarin salátát, a legidösebb lány aki hajadon, de a legsikeresebb, (ö a company president, öccse assistant manager) egy kelbimbo casserole-t parmesannal, a második lány saját készitésü három pie-t cseresznye, alma és pumpkin. Én a magyar rumos meggyet vittem amit nem én készitettem, hanem product of Hungary. Elöételnek volt kétféle töltött tojás, sonkatekercsek spárgával benne és cracker sonka és cheddar sajtal átsütve. Föételnek volt a pulyka, töltelék, krumpli püré, zöldbab szalonnával, gravy, kétféle zsemle. Mi vittünk 2 üveg kaliforniai Rosét is, mivel azt hallottuk lányunktol hogy a család nem iszik. Talán nem jol figyelte meg, mikor megérkeztünk a hölgyek a konyhában részben vörösbort ittak, az egyik lány akinek a 2 gyereke van, Baileys-t jéggel. Mikor az anyosa látta az ujonnan hozott bort, rögtön váltott.

Az asztal szépen volt teritve, fehér abrosz, narancssárga szalvéták amikben müvirágdiszek voltak napraforgo s hasonlo, szinben passzolo, tetszettek az üvegtartályok vizzel s friss cranberryvel benne s közepén égö gyertya uszott, végig az asztal közepén. Kelly, a 9 éves kislány Thanksgiving verset szavalt, utána mindenki egymás kezét fogva mondta el közösen az imát vacsora elött.

Vacsora után meséltünk nekik a mi Mikulás ünnepünkröl s hogy nekünk karácsonykor a Jézuska jön, mire a nagymama mondta Kellynek, mondja el az iskolában, mit hallott, férje pedig mondta igen, igy megmarad a karácsony igazi jelentösége de ujabban a secular áramlat itt nagyon támadja a keresztényeket.

Külömben mi voltunk az egyedüli dohányzok s vacsora után férjemmel kivonultunk a kertbe cigizni. Ott volt a közelben a szemetes s oda dobtuk a csikkeket, elötte kioltottuk a kinti vizcsapnál.

Hazajövet viszont megittam egy Jägermeistert mert a szokatlan koszt kissé megfeküdte a gyomromat. Férjemnek semmi baja, mondta is, kellett nekem udvariasan enni abbol a marshmellow salad-bol!

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-28 09:49   
Hozzon a Hálaadás Ünnepe megnyugvást, örömöt
mindenkinek.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-28 00:38   
Kedves Andi, es mas ottani tagjaink!

En is Boldog Halaadasi Unnepet kivanok, es varom a beszamolokat!

Udv,

Hunor

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-27 19:31   
Draga Andi, neked csaladodnak es mindenkinek aki ide teved egy nagyon szep ünnepnapot kivanok.

anri

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-27 09:38   

Happy Thanksgiving to all!

Illetve boldog hálaadási ünnepet kivánok mindenkinek.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó