2018. január 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Chat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 Híúz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-01 10:09   
Csakhogy az internet kávézóban vagy az irodában nem lehet csak úgy programokat letöltögetni...
Így maradok továbbra is a szászok chatjében, az egész nap nyitott és egyszerübben megy. Három nyelven írogatunk ott egymásnak, igazi erdély.
Itt pedig csak a fórum marad nekem.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-01 10:06   
2006-01-31 13:40, Híúz:
-

Vagy tippek itt, kozeptajt:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?mode=viewtopic&topic=116&forum=29&start=60

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-01 05:41   
Kedves Hiúz, olvass vissza, a Computer topikban. Magam is csak azóta tudok könnyen bemenni, mióta letöltöttem egy kisebb Java-programot.

Híúz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-31 13:40   
Próbáltam szombat este a chatet bekapcsolni, nem ment. Amúgy is elég baj, hogy délelött - kora délután lenne idöm és lehetöségem, de ha még este sem megy.... eleinte azt hittem, hogy az én gépem a hülye, de az internet kávézóban sem sikerült. Pedig igazán mindenhova máshova beléphettem, kivéve erre az egy chatre.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-31 13:30   
A chaten jelenleg a kovetkezo szemelyek tudnak moderalni:
Boots
domos
gaborm
Ubuge

Hunor*

*a nevem alairas, en nem tovabbra sem moderalok ott.

novikati  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-20 12:34   
Helloo Hunor!

Igen, domos Münchenben van, ha minden igaz ezen a héten hazajön.

Bár azt mondta, be fog majd nézni internet kávézóba...

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-20 11:54   
2006-01-20 10:23, hunor:
Domos bá, Münchenben van!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-20 10:23   
2006-01-14 14:32, novikati:
-

Kedves Kati,

lattad Domost mostanaban? Ha igen, kerlek, jelezz, hogy irtam neki emailt.

Mas: a napokban beallitom a moderatorok jogait (boots, degur, gaborm - Domos, ha jelentkezik, es megteszi, amit meg kell technikailag, valamint Ubuge, stb.), tehat ez megoldodik.

Hunor

novikati  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 14:32   
Igen, ő az!

Gyere sűrűbben!!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 14:30   
2006-01-14 14:27, novikati:
-

Kb. fél éve "törzstag".
-

Ezert kene gyakrabban jarnom a chatre.
USAban el, nem? Legalabbis gaborm nevu uj forumos MONtag irt a napokban USA alatt.

Hunor

novikati  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 14:27   
Ok, szólok mindenképp!

Gábor informatikus, a munkahelyéről egész nap fent van a chaten.
Kb. fél éve "törzstag".

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 14:24   
2006-01-14 13:53, novikati:
-

En is rajuk gondoltam, pontosabban Boots, Domos, Degur jutott eszembe, Gaborral meg nem talalkoztam (ez nem jelent mondjuk semmit ebbol a szempontbol), valamint meg jogot adni Ubuge, Poe, Bobe szamara - ha fognak jarni, es szeretnek is ezt a jogot.
Ok, akik mind MIRC programmal lepnek be (ez kotelezo ehhez), gyakorlatuk is van benne (lasd pl. Boots, Domos, stb.).

Kerlek, szoljal a chaten, hogy miert szunt meg a kukac kapasanak eddigi gyakorlata - ezt tobben is kerdeztek, es mast gondoltak, mint ami a tenyleges ok (ez az atallas a kinevezett moderatorokra, valamint veszelyes volt az eddigi automatikus gyakorlat is, hiszen ha valaki rossz szandekkal elsokent lepett be, megkapta a kukacot, igy mondjuk szorakozasbol moderalhatott volna - szerencse, hogy ilyen soha nem fordult elo, de mostantol mar a technikai lehetosege sem all fenn).

Hunor

novikati  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 13:53   
Szerintem, akik alkalmasak lennének: boots, degur, domos, gaborm.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 12:13   
Megtortent az elso lepes a Chat moderalasanak megoldasahoz - mostantol megvan a lehetosegem allando moderator kinevezesere, valamint megszunt az automatikus moderatori jog megkapasa - aki eddig elsokent lepett be, kukacot kapott, vagyis moderalhatott (MIRC eseten).

Kerdes: kiket javasoltok?
MIRC program meglete szukseges, es hogy szemelyeben mindenki egyetertsen.

Hunor

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-16 22:31   
találkoztunk, mindketten ott voltunk + még 11 pletykázó dumapartner!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-16 22:18   
Na, akkor ezt én is megnézem

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-16 22:14   
Nálam szakemberi segítséggel, de érdekes módon megoldótott a probléma. Fel kellett telepiteni egy régebbi Mozillát, és azon keresztül tudok bemenni a Chat-be. Tegnap már ott is voltam.

Várady  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-13 09:30   
Elnézést kérek utólag kiderült nálam volt a hiba a gépemben. Soryyyyyyyy!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 21:38   
2005-12-12 19:22, poe:
-

Mrs. Wasorr megbabonazta, mert nekem is sikerult.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 19:22   
Megpróbáltam bemenni, egyböl sikerült...

Várady  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 18:46   
Az elöző irásom óta nem tudok rácsatlakozni a chat-re. Programmhibát jelez ki már hatodszorra. Lehetséges?

Várady  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 09:11   
Én a csetinek vagyok hive, mert rendszeresen belépek több kevesebb időre. Bevallom ott szereztem sok barátot. Ott értem el, hogy george is irt az 5o+ oldalban mostanában. Van ott sok sok nagyon rendes chatelő. Néha előfordul, hogy betéved olyan személy aki kilóg a sorból, de ezeket - már amikor én is ott vagyok - közösen szereljük le. Ezek csak egyedi esetek nem szabad általánositani!Inkább arra kellene felhivni a figyelmet a fórumokon, hogy a chaten betévedő szélsőséges egyéneket szereljük le közösen. Akkor talán elmegy a kedve a későbbi próbálkozásoktól. A chatnek megvan az a varázsa, hogy egy időben egyszerre lehet dumcsizni mindenkinek minden érdekes témáról. Aztán akinek napközben van egy kis ideje bekukkant egy kis tracspartira. Szóval kérésem, hogy maradjon a chat de a link alakok ellen együtt fogjunk össze és ne engedjük a szélsőségeket. Bevallom én többször azért szóltam rá egyesekre, hogy ne idegen nyelven beszéljenek néha hanem magyarul! Ebben mások is partnerek voltak többször. Egységben az erő, ami mindig velünk van!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 05:33   
Kedves Ila,
azt hiszem, annyira megrettentél, hogy nem olvastad el elég figyelmesen, amiket Hunor ide beírt.
Esze ágába sincs megszüntetni a csetit, csupán azt akarja,
hogy még jobb legyen: ki akarja szürni a turbulens elemeket.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 21:27   
Jelentem, bent vagyok rovid ideje a chaten, vagyunk 13-an, tobb regi ismeros is, kellemes beszelgetes van, semmi gond most, de a lent jelzett megoldasokkal foglalkozom.

Hunor

ila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 18:52   
Kerlek benneteket ne jarjatok le annyira a chat-et. Igenis kell nekünk a chat. Elismerem, nem folyik mindig szinvonalas tarsalgas, de van mar egy mag, egy kis csaladias barati közösseg, ami a kellemetlensegek ellenere is vonzova teszi a chat-et. En meg csak majus ota jarok be, de sok kedves emberrel talalkoztam, söt, mondhatom azt is, hogy baratokra talaltam. Abbol, hogy egyszer-ketszer bekkukkant valaki, nem lehet messzemenö következteteseket levonni. Nincs altalanos es mindennapos tragar szöveg, nincs mindig politika. Velem is elöfordult mar, hogy visszaeltek a nevemmel, en is reszese voltam mar vegletekig elfajult zsidozasnak, gyülölködesnek. Megfigyeltem viszont, hogy ez mindig bizonyos emberekkel függ össze. Ezert az a keresem, ne altalanositsatok. A chat nem ezekböl az emberekböl all. Ezek odatevednek, felborzoljak a kedelyeket es tavoznak. Vagy: ott vannak napokig benn, meg sem szolalnak, senkivel nem beszelnek, ugymond varjak a kiszemelt aldozatot, s ha megjelenik, akkor lecsapnak ra. Ennek ellenere azt mondom, nem szabad hagynunk, hogy ilyen alakok szetzülesszek a chat-et.
üdvözlettel: ila

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 18:46   
2005-12-11 17:54, Várady:
-

Ooooo, annyira nem szamit a letszam/ eddigi, hogy a MON - szellemiseg, stb. topikba irasanal meg az is felmerult futolag bennem, hogy milyen lenne, ha az egesz forumot archivalnam*, mondjuk maradna 10 topik, az eddigi iro X taggal, es ennyi, onnan epulne ismet. Ez lenne am az igazi szellemi/ tartalmi megujulas is.
Ok, ez nem fog megtorteni, de a MON ertekeit tenyleg nem a regisztralt tagok szamaban/ temak szamaban latom, hanem inkabb a gondolkodasban, jelenlevokben, pezsgesben, stb. Es ilyen esetben, ujaszuletni lehet a multhoz ragaszkodas nelkul is - gondoltam, es gondolom most is.

Hunor

*nem fog megtorteni.

Várady  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 17:54   
Hunornak köszönöm a tagsági jelzőt mert nagyon jól esett, hogy nem a létszám hanem a tartalom a fontos. Nemes gesztusra vall!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 17:09   
2005-12-11 14:30, hunor:

Köszike

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 14:30   
2005-12-11 14:12, bovi:
-

"Azt gondoltam, ha több a résztvevö, az anyagi elönyt jelent a MON-nak.
Vagy tévedtem?"

Tevedtel. A MONon nincs olyan, hogy anyagi elony.

Komolyabbra forditva, ket hirdetonk van, kozuluk az egyik mar lassan a harmadik eve hirdet, vagyis megfeleltunk neki az akkori letszammal is, masreszrol meg a nem is annyira a regisztralt tagok szama szamit, hanem az olvasottsag - ami nem egyenesen aranyos ezzel. Maskeppen: ha van egy-ket jo vita, topik, akkor olvasnak sokan, ha nincs, akkor kevesebben. De ez mukodik a forumban is, amikor nincs igazi eszmecsere, akkor szinte jelez a forumtagok kozul, hogy pangas van, ha van igazi vita/ erdekes beszelgetes, akkor mindenki orul.

Es ismet maskeppen: "sok tag" elve mar regen nem mukodik, a letszam nem erdekel, sokkal inkabb a tartalom szamit, es egy kozosseg - ertsd, jobban szamit nekem egy kisebb, aktiv barati kozosseg, jo vitatemak, mintha ezresevel regisztralnanak.

Hunor

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 14:12   
2005-12-11 14:00, hunor:

Kedves Bovi,

mire gondolsz a fenti mondattal, bevetellel, stb.

-

Kedves Hunor!
Azt gondoltam, ha több a résztvevö, az anyagi elönyt jelent a MON-nak.
Vagy tévedtem?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó