2020. január 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Kisgyermekes családosok
Új topik indítása   Üzenet küldése
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-05 09:45   
Kedves Anita,

en meg nem vagyok ugyan kisgyermekes, sem csalados, Nagy-Britanniaban sem elek, de azert koszontelek en is a MON fedelzeten.

Nezz be fent a Torzsasztal alatti rovatokba is, ott is elenk cseveges folyik. Ime egy tipp, itt talalsz pl. Bemutatkozas c. topikot is:

http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=29&3238

Udv,

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-04 11:50   
Mi Stockholmtol 200 km-re nyugatra egy kis varosban elunk.Kumlanak hivjak a terkepen Örebro alatt talalod meg. Igazad van tejtermek szempontjabol itt a mennyorszag no meg a gyeremekeknek is jo itt. Csodalatos dolgokat es segedeszközöket lehet kapni. Nekem elmeny volt latni tapasztalni ezeket a kis unokam növekedese közben. A ruhakkal kapcsolatban H&M nem rossz am en a LIndexben szoktam vasarolni . Termeszetsen van meg rengeteg mas uzlet is de a Lindex minösege es arai megfelelöek. Ti ott eltek Angliaban miota? Es hol?

ancsiestorzsUK  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-04 11:27   
En imadom Svedet. Foleg Stockholmot ! A ferjem ott dolgozott masfel evig. Imadom a H&M boltokat ... annyi okos cuccaik vannak, foleg babak reszere ... mar kinottek az ott vett ruhakat. Nagy sajna ! Hol eltek ? Nagyon tetszik a gondolat, hogy lehet kefirt venni ... kedvencem ! Angliaban semmi ilyen nincs : kefir, tejfol ... stb.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-04 10:09   
A MOnt a tavaly fedeztem fel es az identöl kezdtem aktivan resztvenni benne. Svedorszagban pedig 1990 aprilisatol elunk. Azert irom elunk mert ferjem gyerekeim is itt elnek. Van egy kis unokam Robert aki 3 es fel eves es aki a csillagszemu örömunk.

ancsiestorzsUK  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-04 09:45   
Mindakettore vonadkozik a kerdes ? Milyen Svedben ?
Anita

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-03 19:16   
Termeszetesen itt mindenki tegezödik es arra a kerdesedre miota vagyok itt HOL? aMON-on vagy Svedorszagban ?

ancsiestorzsUK  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-02 18:17   
Nem akartam kulonbseget tenni, csak ha valaki ugyanolyan helyzetben van akkor egyszerre eljuk meg a dolgokat is (konnyebb kerdezni). De persze, hogy orulnek a nagyiknak is. Az mar megint egy masik szemszog ! Miota vagy itt ? Tegezhetlek ?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-02 12:26   
Nagyik nem jok?

ancsiestorzsUK  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-02 11:57   
Keresek kisgyermekes csaladosokat chattelni.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó