2018. szeptember 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Mánia
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-06 16:55   
2006-01-05 19:51, Fredi:

A hetvegebe a vasarnap is beletartozik, tehat ilyen felreerteseknel masnap is illik inni.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 19:51   
Nálam fordítva történt. Csak hétvégén szoktam inni, ma azt hittem szombat és ittam.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 19:42   
Tegnap azt hittem kedd van, es igy elfelejtettem biciklizni

De ma nem hagyom ki, mert mostmar nyarra kell gyurni

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-02 21:59   
2005-12-02 00:11, boots:

Rigojanos, nalatok mit neveznek spinningnek? Van fekvotamasz?

Az nincs, csak megallas nelkuli tekeres. De jol idozitettel a kerdessel, mert eppen a tegnap esti ora kozben jutott eszembe a fekvotamasz. A dugoba kerult diszkos edzot helyettesitette egy baratja, aki mar az ora kezdete elott ket perccel felpattant a biciklijere, es orult modon elkezdett tekerni Olyan sebesseggel nyomta vegig valami metal zenere, a sajat izzadtsagaban fuldokolva, mikozben szinte ugralt a biciklin, hogy szamitottam ra, hogy az csavaronkent fog minden iranyba repulni alola. Vagy elindul

Ekozben gondoltam arra, hogy ha ez megtortenne, akkor o szerintem szunet nelkul atvaltana 150/perc fekvotamaszra, es minket is leutasitana a foldre, hogy ugyanezt tegyuk

(egyebkent 15 percenkent leugrott a biciklirol, hogy kifujja az orrat, ami csak azert volt jo, mert kevesebbet volt kedvem vacsorazni)

Mikozben probaltam valahogy lepest tartani vele, azon gondolkodtam, hogy mit szedhet. Es amikor mar azt hittem, hogy nem lehet idegesitobb az egesz, akkor az altala keszitett CD-n Eminem kovetkezett.

Utana meg is kerdeztem a biztonsag kedveert az egyik ott dolgozotol, hogy ez az uriember ugye nem tart orat tobbet

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-02 00:11   
Rigo: Az nem, de az edzo sokszor leszall a biciklirol, es olyankor teljes beleelessel tancol es csukott szemmel enekel Dirty Dancing es Grease szamokra

Már tudom mi az a spinning. A kollegam, mellettem ul, panaszkodott a minap, es jutott eszembe Rigojanos testgyakorlasa...

A panasz oka a kovetkezo: Fehervaron spinningelt a kollegam, de Budapestrol lejarni meg ceges autoval is idoigenyes. Ott szerette meg a spinning - mint kiderult - eleg sajatos modjat, a tekeres mellett fekvotamaszt es mas extrem gyakorlatot vegeznek, mig az edzo enekel es iranyit...

Kollegam keresett egy kozelebbi helyet, talalt is Budaorson, es Budapesten is, de mindenhol sima tekeres volt, akrobatikus gyakorlatok nelkul, es ez neki nem volt eleg faraszto, nem okozott feludulest. Ezert dupla orat vett, es csinalta a sajat megszokott extra gyakorlatait, ami miatt kineztek a spinning termekbol...

Mint kiderult, az o kedvenc spinningje spinracing, plusz freestyle akrobatika. Mivel ilyen, neki megfelelo edzotermet nem talalt a kozelben, most a fejebe vette, hogy spinning edzo lesz. Talan megszuletett az uj Norbi? Egyebkent a fehervariak imadjak az akrobatikus tekerest...

Rigojanos, nalatok mit neveznek spinningnek? Van fekvotamasz?

Boots

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-28 20:26   
2005-11-25 11:12, Zuloaga:

(van pl. pántos biciglis nadrág ... olyan múlt század eleji fürdőnadrághoz hasonló ...

A szombati edzolanyon ilyen volt

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 17:48   
2005-11-25 17:45, Valeria:
-
John Travolta nem volt a falra vetitve? "Ha ha ha ha Stayin' aliveeeee!!!!"

Az nem, de az edzo sokszor leszall a biciklirol, es olyankor teljes beleelessel tancol es csukott szemmel enekel Dirty Dancing es Grease szamokra

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 17:45   
2005-11-15 13:09, rigojanos:

A tegnapi ujitas egy diszkofeny-gepezet volt, ami a falra szines, mozgo koroket vetit.

-

John Travolta nem volt a falra vetitve? "Ha ha ha ha Stayin' aliveeeee!!!!"

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 17:30   
2005-11-25 11:12, Zuloaga:

A "ruhadarab" lecsúszogatást nem értem. Mondtam már valahol máshol, hogy megfelelő öltözet! Az nem csúszik le! (van pl. pántos biciglis nadrág ... olyan múlt század eleji fürdőnadrághoz hasonló ... próbállak elképzelni benne )

En csak egy mackonadragban es poloban tudok kenyelmesen tekerni En altalaban csipoig ero nadragokat veszek (macko, farmer, stb.), azert is fordul elo a fent emlitett eset.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 11:12   
2005-11-25 00:51, rigojanos:
Feloraval elobb ott kell lenni egyebkent, mert akkor teszik ki a listat, amire rairjak a nevuket a felsorakozott egyenek, hogy a 14 bicikli kozul valamelyikre raulhessenek

Ez nálunk is így van ráadásul a telefonos bejelentkezés sem ér és az sem, hogy a haver felírja a neved ...

A "ruhadarab" lecsúszogatást nem értem. Mondtam már valahol máshol, hogy megfelelő öltözet! Az nem csúszik le! (van pl. pántos biciglis nadrág ... olyan múlt század eleji fürdőnadrághoz hasonló ... próbállak elképzelni benne )

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 11:07   
2005-11-15 15:17, rigojanos:

Negativ?

- igen, "szerencsére" negatív ... ha érdekel, megmutatom (privátban )

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-25 00:51   
A mai pulyka es egyebek nagymennyisegu elfogyasztasara szamitva tegnap is mentem biciklizni. Feloraval elobb ott kell lenni egyebkent, mert akkor teszik ki a listat, amire rairjak a nevuket a felsorakozott egyenek, hogy a 14 bicikli kozul valamelyikre raulhessenek

En egyszer igy lemaradtam, de azota az elso feliratkozo szoktam lenni Nem bizom a veletlenre, foleg, hogy van kedven biciklim is, az elso sorban kozepen. (Kozben rajottem, hogy neha elegge lecsuszik a nadrag ahhoz tekeres kozben, hogy a mogottem levok idonkent pillanatnyi betekintest nyerhessenek Azota hosszabb poloban jarok, bar kozben lattam, hogy nem en vagyok az egyetlen, aki ezzel a problemaval kuzd )

Szoval tegnap is ott alltam feloraval kezdes elott feliratkozni, elolvastam az ujsagot a biciklin ulve, es vartam a tobbieket. Gomboltam, hogy mindenki elore le akarja dolgozni a pulykat. Az lett a vege, hogy az edzo lannyal ketten tekertunk egymassal szemben

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 15:17   
2005-11-14 12:14, Zuloaga:

...hm ... én más papírt kaptam ...

Negativ?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 13:09   
A tegnapi spinning edzo nagyon lelkes uriember, ha tul sokan vagyunk, meg a sajat bicikliet is odaadja, es o a porondon allva tancol mikrofonnal a fejen. Ekozben annyira le is tud izzadni, mint mi. Kozben ha eppen egy altala kedvelt szam van, akkor olyan beleelessel mozog, enekelve, mintha o adna koncertet.

A tegnapi ujitas egy diszkofeny-gepezet volt, ami a falra szines, mozgo koroket vetit.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 02:23   
Ilyen ködös, nyirkos napon akár 80 is lehetek

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 02:12   
2005-11-14 19:14, poe:
-
Beveszunk, de biztos, hogy Te benne vagy a korban? Csak 70-n feluliek johetnek

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 19:24   
Gyere te is

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 19:14   
és legalább friss levegőn vagytok Bevesztek a csapatba?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 18:58   
2005-11-14 17:48, bobe:
-
Ez legalabb nem megerolteto

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 17:48   
Gyere Vali dolgozzunk !

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 15:33   
Bobe es Valika,

Ti ezzel probaljatok meg.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 13:56   
2005-11-14 13:40, rigojanos:

Jobb ha befújod a tükröt borotvahabbal, nem annyira megfordíthatatlan a dolog

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 13:46   
2005-11-14 12:26, Valeria:

Az en fenekem annyira fajt az elso par ora utan (meg azutan is, hogy vettem kiparnazott ulest), mintha egy lo rugott volna belem

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 13:42   
2005-11-14 11:34, Zuloaga:

Nekem nem unalmas egyedül. A zene tökéletes társ. (külön válogatásom van direkt spinningre) És egyébként is tesitagozatos voltam, tudom, magam edzeni

En keptelen lennek egyedul csinalni. Raadasul olyan szinten kell tekerni, hogy ha a korulottem nyugisan sulyzozgatok kozott tennem, (nem teremben, hasonszoruekkel korulveve), csak egy izzado orult madarnak tunnek

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 13:40   
2005-11-14 11:15, Zuloaga:

A madár esete még jó, mert nem ismeri fel magát a tükörben, rosszabb az, amikor az ember keresi magát, mert eltünt. Nem szabad idáig jutni.

De ha csak az a cel, hogy az ember ne ismerjen magara a tukorben, eleg ha leborotvalja a szemoldoket.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 12:31   
2005-11-14 12:14, Ferencz Zsuzsanna:
-

Nekem ez egy szerencses megoldas. Termeszetesen nem ugrandozok örömömben de megnyugodtam. Vegre masfelevig tudom mi a helyzet velem. Hiszen a dokik megmondtak sokkal jobban nem leszek .

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 12:26   
2005-11-14 11:29, Zuloaga:
-
Ezt most vegyem sertesnek?

Nagyon tevedsz, nem az elso 20 percben, hanem mar az elso tizben mondtam a magamet. Nem az en mufajom, az ules feltorte a sejhajomat, visszamentem a regen megszokott vizitornahoz es az edzogepekhez.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 12:14   
Böbe, ennek most örvendenünk kell?
Nem ismerem a hozzáállásodat...

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 12:14   
2005-11-14 12:05, bobe:
-
...hm ... én más papírt kaptam ... először kiakartam dobni, aztán eszembe jutott a papírmániám ---> a hátuljára még írhatok valamit ....

ez van, c'est la vie

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 12:05   
Ma kaptam meg a hatarozatot miszerint betegnyugdijas lettem, most mar mehetek spinningelni.

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó