2018. november 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Zsizelnek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
 bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-14 23:31   
Most látom Zsizel topik is van ))
Hát akkor Kedves Zsizel, innen üzenem Neked, hogy kb. fél hónapja nem kaptam tôled levelet. Kérlek jelentkezz! Remélem jól indult az uj éved! Sokat gondolok Rád!

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-20 14:59   
Zsizel! Örülök hogy láttatod magadat, nagyon boldog Karácsonyt és Újévet kívánok neked! És természetesen jó Egészséget -igen, így nagybetûvel!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-20 04:14   
Kedves Zsizel,
elhiszem, hogy sok a dolgod, de mégis: illene már visszatérned hozzánk.
Kellemes Karácsonyt és nagyon boldog monos újévet kívánok neked.

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-19 19:30   
Aranyos Omgi, bovi, Zsuzsa, fellegvár és Mindannyian,

köszönöm érdeklödéseteket és jókivánságaitokat, jól vagyok, sokat dolgozom, stb.
Sok ujabb cikk megjelent a Hopparesimi-röl, amelynek elérése ugye sok munka ... meg most adja ki Sandra a 4. tudományos könyvet ... na, és egész nap dolgozom, de sokat gondolok rátok és kellemes ünnepeket kivánok, minden elképzelhetö jót az uj évben, föleg egészséget!
Most megyek kicsit böngészni a MON-on ... hogy lássam, mi minden történt az elmult hónapok alatt ...
Szerbusztok ...

Zsizel

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-26 11:54   
Zsizel?

Hol vagy? ????
Mi van Veled? ????

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-31 08:30   
2005-07-29 12:22, Zsizel:

Örömmel olvastam soraid, remélem ezentúl többször látunk itt
További minden jót kivánok!!!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-31 04:36   
Kedves Zsizel,
nagyon örvendek a jó hireknek, és további javulást kívánok, szeretettel.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-29 20:03   
Zsizel!

Örülök, hogy elôcsaltalak, jó volt olvasni a soraidat! Tényleg sokat gondoltam Rád az elmúlt 3 hónapban.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-29 15:36   
2005-07-29 12:22, Zsizel:
Igaz, jól meghiztam, na de ha csak ez a baj ...
________
Kedves Zsizel !
Nagyon orulok annak , hogy ilyen szepen javulsz . Az is jo jel , hogy dolgozol , de azert ne hajtsd nagyon magad .
Minden jot kivanok , szeretettel
fellegvar

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-29 12:22   
Sziasztok kedves Mindannyian,
köszönöm, hogy gondoltok rám. Még sok kezelésem van meg kontroll-vizsgálat, de egyre jobban vagyok, és egész nap dolgozom!

Minden érintett személynek ajánlom az "avemar"-t, még most is szedem hetente 2-szer, a kemo és sugárzás alatt naponta szedtem.
Eddig minden OK nálam, nagyon jó a vérképem, és ragyogó a hangulatom, persze azért még fáradékony vagyok. Itt minden orvos az avemar-nak gyanitja, mert a "beteg-csoport" tagjai közül (akikkel együtt kaptam a kemo-t) nekem - az avermar szedésének feltehetöen - a kemo-kezelés után ca. egy héttel már majdnem optimális volt a vérképem, sokkal lassabban hullt ki a hajam (csak a 3. kemo után - persze ez lényegtelen), és semmiféle csontfájdalom nem mutatkozott, és semmiféle más mellékhatás sem. Az egyetlen a hányinger volt. A beteg csoport tagjai közül majdnem mindenkinek kellett külön infuziós kezelés a csontájdalmak miatt, a rossz vérkép miatt, stb. miatt.
Igaz, jól meghiztam, na de ha csak ez a baj ...

Szeretettel köszöntelek benneteket
Zsizel

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-28 22:38   
Zsizel!
Soká távol voltam, de látom nem gyakran jártál itt Te sem. Remélem egyre jobban vagy !

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-24 19:01   
Sziasztok, aranyosak vagytok: én az avemar-t szedem.
Jól vagyok aránylag - Zsuzsa aranyos, nagyon szépen köszönöm a szép képet!
Puszillak!

Minden jót a legközelebbi "találkozásig" mindannyiotoknak!
Zsizel

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-08 13:33   
2005-05-08 10:18, amazonasz:

Kedves Amazonasz szervusz
régen láttalak...

Meg kell jegyeznem, hogy az emlitett csodaszer, azért nem csodaszer....

Sajnos a családunk érintve van, egy 44 éves petefészekrákos unokahugom révén. A Culevit-et a műtétje óta szedi ÓRÁNKÉNT. Majdnem egy éve.
Még nem mondhatok semmit. azt sem, hogy használ, azt sem, hogy nem.
Az unokahugom nincs jól. CT szerint nincs benne daganat, de nagyon nincs jól.
A tumormarkerje magas.
És nem megy le.

Azzal együtt mindenkit biztatok rá, hogy ezt is próbálja meg. Veszteni való nincs.

amazonasz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-08 10:18   
Kedves Zsizel, és minden kedves MON tag.

Nem tudom, hallottatok e róla, de született egy szenzációs magyar találmány a rákkutatásban. a TV2 napló című műsorában adták le Kulcsár doktor felfedezését, mellyel már nagyon sok ember életét mentette meg. A legtöbb esetben a daganat teljesen eltűnik, és a beteg meggyógyul. ezt a szert a szabadalmaztatásig, mint étrend kiegészítőt lehet megvásárolni, de akinek komoly problémája van, az személyesen kell, hogy jelentkezzen, mert infúzióban is megkaphatja sokkal nagyobb dózisban. Mindenkinek ajánlom figyelmébe, mert ezzel sok szenvedéstől lehet megkimélni a betegeket. Ha felmentek a tv2 honlapjára, akkor balra a napló-ra kell kattintani. Ezután a műsorok között keresd meg, a "szenzációs felfedezés a rákkutatásban" címet. Elküldöm a linkeket, a műsorét, és a cégét is, ahol lehet kezelésre jelentkezni. Ezek igazi reménytkeltő nagyszerű eredmények.
Baráti üdvözlettel Sándor Gyula

www.tv2.hu www.culevit.hu

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-09 11:33   
Nagyon drágák vagytok! Köszönök Nektek mindent! Igyekezni fogok gyakrabban jönni.
Puszi Nektek,
Zsizel

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-09 10:33   
Zsizel!

Ez a topik Nekeed lett nyitva. Elfelejtettél minket? Tudod, hogy többen is vagyunk, akik gyakran gondolunk Rád!
Kukkants néha ide, és adj hírt magadról!
Minden jót kívánva: OMGI

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-22 03:59   
Kedves Zsizel,
te akartál dolgozni, vagy muszáj volt?
Azt hiszem, mindenképpen jót tesz, mégha nagyon fárasztó is. Puszillak.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-21 18:42   
2005-01-21 16:56, OMGI:
-
Zsizel! Nagyon régen láttalak, hogy vagy? Mi újság van? Ugye tudod, hogy mi itt vagyunk?

Tegnapelött láttam öt, de nagyon röviden egy másik topikban.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-21 16:56   
Zsizel! Nagyon régen láttalak, hogy vagy? Mi újság van? Ugye tudod, hogy mi itt vagyunk?

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 18:30   
Kedves Gyula,
nagyon köszönöm ezt a csoda-történetet - igazad van, ez egy a sok csoda-élmény között. De nagy öröm az ilyen hir. Nagyon köszönök minden imát, nagyon segitett mind.

Aranyos Etelka,
köszönöm jókivánságaidat, és hogy olyan sokat gondolsz rám! Én is RÁD!

Édes zitazita!
Büszke lehetsz magadra, ha élvezettel tudod olvasni a német nyelvü forditást! Gratulálok Neked, ne is szerénykedj a német nyelvudásoddal!

MINDANNYIOTOKNAK minden elképzelhetö jót az uj évben, és hogy közösen sok élményünk legyen! Nagyon köszönök minden vigaszt, felépitést, imát, gondolatot, minden jóságotokat, ez mind, mind hozzájárult a gyógyulásomhoz! Próbálok gyakrabban jönni, böngészgetem, hogy mi minden történt is az elmult év alatt, milyen témákról csevegtetek ...
Sok szeretettel
Zsizel

amazonasz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-04 23:31   
Kedves Zsizel.

Szívből kívánok neked, és kislányodnak nagyon boldog, és sikeres újesztendőt. Sajnos mostanában nem volt lehetőségem a fórumot látogatni, de nagyon sokat gondoltam rád, és imádkoztam a gyógyulásodért. Amennyiben ma is érdekel az, amit a magánüzenetben írtál nekem, bármilyen kérdésedre szivesen válaszolok.
Engedj meg egy rövid, de nagyon kedves történetet. A nem hívő tagoktól előre is elnézést kérek, de mint látni fogjátok,ez valóban csak egy egyszerű, de számomra nagyon megható történet.
December elején gyülekezetünkben előre jött egy tizenéves kislány. Elmondta hogy kórházba készül, mert meg kell műteni az agydaganatát, mert már a látását is veszélyezteti. Kérte, hogy imádkozzunk érte, mert ez egy nagyon veszélyes műtét.2005 első vasárnapján a kislány édesapja, az egész gyülekezet előtt hálát adott Istennek, és a következöket mondta el.Kislányát bevitték a kórházba a megbeszélt időre, ám a műtétet megelőző vizsgálatok után, az orvosok közölték, sehol sem találják a nemrégen diagnosztizált daganatot. Nem értik mi történhetett, mert egy ekkora tumor nem tünhet el csak úgy, egyik napról a másikra. A gyereket még néhány napig bent tartották, majd gyógyultnak nyilvánítva haza engedték.
Számunkra minden ilyen pillanat újra és újra nagyszerű érzést jelent, pedig hála az Úrnak, már nagyon sokszor részesei lehettünk hasonsó csodáknak.
Baráti üdvözlettel Sándor Gyula

zitazita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-04 14:12   
Zsizel!

Boldog Új Évet kívánok szeretettel.
Képzeld el megtartottam a könyvet,úgy döntöttem,hogy nem adom senkinek.
Csodálatos,még a hiányos német nyelvtudásomat is pellengérezem.
puszillak

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-01 16:20   
Hallo Zsizel!
Uj, az elözönél sokkal boldogabb évet kívánva szeretettel üdvözöl:
Etelka

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 17:42   
Jaj, de aranyosak vagytok! Hál' Isten, nincs rossz hir, csak nem tudtam elöre, hogy mennyi utóhatása van a kezeléseknek, ami föleg fáradtságot jelent. Emellett naponta van még kezelésem (gyógytorna, Lymph-drainage, Massage és orvosi kontroll-vizsgálatok), na és egész nap dolgozom ujra, ennek ugye az az eredménye, hogy estére beszélni sem tudok a fáradtságtól. Azt mondják az orvosok, hogy mivel dolgozom, és emiatt nem pihenek nap közben, el fog tartani ez az állapot még egy évig. Ezért nincs eröm gyakrabban bejönni, de nagyon sokat gondolok rátok és köszönök minden figyelmességet!

Sok puszi, ölelés
Zsizel

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-03 10:45   
Zsizel!!

Napok óta lesem, hogy csak reagálsz a keresésre!

Hol vagy hát? Mi van Veled? Hát nem érzed, hogy hiányzol nekünk??

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-01 16:44   
2004-12-01 16:25, etelka:

- Etelka! Úgy is lehet értelmezni!

Csók Zsizel!

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-01 16:25   
Zsizel!
Két hete semmi hír Rólad. Ezt úgy értelmezem, hogy ha nincs hír az jó hír.
szeretettel:
Etelka

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 08:30   
Hallo Zsizel!
Új hét elején új eröt kívánva üdvözöl:
Etelka

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-09 08:34   
Zsizel, nagyon örültem, hogy itt látlak!!!
Továbbra is minden jót kivánok:
Bovi

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-08 18:17   
2004-11-08 18:00, Zsizel:

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó