2018. szeptember 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Érdekességek a világból...
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-26 20:46   
2007-01-26 20:42, Tihi:

Ilyen buta nem hajlandó vagyok lenni.

Persze, de az mar nem kerdes, hogy lehet-e, mert megtortent. Annak az iskolanak az adminisztratorait, tanarait, sot diakjait is sikerult ennek a ferfinak megtevesztenie.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-26 20:42   
2007-01-26 19:21, rigojanos:
-
Valahogy furcsa, de hogy lehetett igy, hogy egy felnött pedofil gyerek álcázni tudja magát azt nehéz elhinni. Ilyen buta nem hajlandó vagyok lenni.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-26 19:21   
Azok allitolag hamisak voltak, es nem ellenorizte le senki. Valahol meg azt is megertem, hogy eszebe sem jutott senkinek soha annak a lehetosege, hogy egy felnott pedofil kepes lenne gyereknek alcazni magat es beiratkozni egy altalanos iskolaba.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-26 19:18   
Igen, ez az. Hat vannak akik koran maturizalodnak, deeee.. Meg a papirok, ID-k?!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-26 19:08   
2007-01-26 19:06, SOM:

En csak egy arckepet lattam rola, de allitolag egy erettebb tizenket evesnek elmegy. Nekem is furcsa egyebkent az egesz.

O volna a jomadar:

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-26 19:06   
De ki az a "hüle" naiv, aki egy 29 éveset 12 évesnek kepes nézni, elfogadni?
Merthogy én azt hallottam, hogy annyinak adta ki magát ez a pasi. Már ha egyazon esetre gondolunk. Szóval valami nemigen stimmel..

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-26 17:17   
Egy 29 eves ferfi hamis papirokkal es "fiatalos" kulsovel sikeresen felvetette magat egy amerikai altalanos iskolaba, es ott 6 hetig ult a padban a 7-ik osztalyosokkal. Leadta a hazi feladatokat, stb. De mivel sokat hianyzott, kitettek onnan.

Akkor derult ki az egesz, amikor egy 61 eves ferfi (akivel egyutt elt a 29 eves, par masik idosebb ferfi tarsasagaban), nagypapanak kiadva magat, megprobalta felvetetni egy masik altalanos iskolaba az "unokajat." Egyebkent a 61 evessel is elhitette a 29 eves, hogy csak egy tini.

Gondolom mennyire orulhetnek a szulok abban az altalanos iskolaban, ahol 6 hetig ult a gyerekuk mellett egy felnott pedofil.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-26 16:11   
2007-01-21 16:08, Fredi:

Sajnos a dillema ma az, hogy hol végződik a sport és hol kezdődik az üzlet, a lelkiismeretlen, becstelen és exkluziv, holttesteken (ez tekintettel főleg a doppingra szószerint értendő) át is profitorientált üzlet. Lehet kicsit sötéten látom a dolgokat, de ma egész sportágakat lehet ebben az értelemben a sport fogalmábók kizárni: labdarugás, autóverseny, tenisz, stb.

Es mit gombolsz David Beckham $250 millio / 5 ev-es szerzodeserol a Los Angeles Galaxy-val?

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-21 16:08   
Kedves Zsuzsa,

nagyon nehéz igennel, vagy nemmel válaszolnom. Elvileg minden sportot szeretek és tisztelek. Sajnos a dillema ma az, hogy hol végződik a sport és hol kezdődik az üzlet, a lelkiismeretlen, becstelen és exkluziv, holttesteken (ez tekintettel főleg a doppingra szószerint értendő) át is profitorientált üzlet. Lehet kicsit sötéten látom a dolgokat, de ma egész sportágakat lehet ebben az értelemben a sport fogalmábók kizárni: labdarugás, autóverseny, tenisz, stb. Persze rokonszenves sport volt annakidején számomra az 5 tusa, de azóta az akkor szinte félistenként tisztelt bajnokok, mint emberek nem mind maradtak rokonszenvesek, de ez már offolás.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-21 14:26   
Frédi, az öttusát persze szereted, nem?

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-21 11:13   
Viszont van olyan maratoni futó, akit pedig börtönbe kellene zárni.

http://www.delmagyar.hu/cikk.php?id=86&cid=140931

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-21 00:22   
2007-01-19 22:19, Fredi:

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-19 22:27   
2007-01-19 22:19, Fredi:
hm ... micsoda atléta szellem!

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-19 22:19   
Hát igen. Aki viszont 40km-t akar futni, annak ezek közül egyik sem kell, annak a zárt osztály dukál kényszerzubbonnyal és erős nyugtatókkal.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-19 21:17   
2007-01-19 20:50, Fredi:

Igen, a jozan esz felett neha elhatalmasodik az uzleti erzek.

Bar hozzateszem, hogy konnyebb ezzel futni 40 kilometert

mint ezekkel:

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-19 20:50   
Tisztelt Dr.med.Rigó,

nagyjenetőségű disszertációjához hadd tegyem hozzá, hogy amikor az electrolyte nem létezett, megtette az egyszerű konyhasó is azt a szolgálatot, lényegesen olcsobban.

Tiszttelettel olvasója és paciense

Frédi

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-19 18:23   
A "vizmergezes" tulajdonkeppen az, amikor sokkal tobb viz kerul a szervezetbe, es sokkal gyorsabban, mint azt a testunk el tudja tavolitani, es a sejteken kivul levo folyadek elkezd ozmozis utjan a sejtfalon keresztul behatolni. A sejtek elkezdenek noni, a sejtfalak szetszakadnak es leall a mukodesuk. A halal akkor kovetkezik be, amikor az agysejtekkel illetve az idegrendszerrel tortenik ez, es azok a funkciok leallnak.

A maratont futok peldaul ezert isznak nem csak vizet, hanem electrolyte-ot tartalmazo italokat is (pl. Gatorade), kulonben a sodium szint olyan alacsonyra csokkene a sok viztol, hogy naluk is vizmergezes lepne fel.

Dr. Rigo

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-19 18:01   
Perec,
Vízmérgezésről most hallottam először
Tudományos alapon még én sem hallottam róla eddig, ellenben intuitív alapon a következő versemben már rég ráéreztem:

Víz

A májam egy néhány szabadnapot kapott,
nem ittam ez alatt vodkát, sem konyakot.
Más finomságot sem ízlelt meg a nyelvem,
a nagy melegben csak csapvizet vedeltem.
Lassan most már súlyos vízmérgezést kapok,
nem ihatnak vizet igazi magyarok!
Borban az igazság, sörben pedig komló,
ha szomjas az ember mind a kettő oly jó!
Egy pohár pálinka gyomorrontás ellen,
ha ez mind bennem van jobb lesz már a kedvem.
Barátságossá lesz utca, ház és város,
belátom azért: a víz sem mindig káros.

 Schneider Alfréd

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-19 12:45   
2007-01-18 20:55, rigojanos:
-
Vízmérgezésről most hallottam először. A rádióállomást viszont aligha menti ki a pácból bármilyen papírt is írattak alá.

Itt nem olyan régen (kétségtelen, nem 2007-ben ) volt egy hasonló rádiós játék, az nyert valamit aki a legtovább képes volt szárazjégen ülni. Úgy emlékszem, volt elég komoly sérültje a dolognak, bár szerencsére senki nem halt meg. A rádiósok semmit nem tudtak a veszélyről.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-18 20:55   
Egy California-i radioallomas par nappal ezelotti reggeli musoraban egy Nintendo Wii jatekot nyerhetett az, aki a studioban a legtobb vizet tudta meginni ugy, hogy nem ment wc-re. A masodik helyezett kb. 6 liter vizet ivott meg, amikor eros fejfajasra panaszkodott, aztan holtan talaltak ra a lakasaban, vizmergezes miatt.

A csaladja most perelni keszul a radioallomast, ahonnan egyebkent mindenkit kirugtak, akinek koze volt a musorhoz, es magat a musort is beszuntettek.

Az adas kozben par betelefonalo emlitette, hogy a vetelkedo veszelyesebb, mint gondolnak a kitalaloi, de azok azt valaszoltak, hogy a versenyzok alairtak valamit, hogy barmi tortenik, a radio nem felelos, tehat nem lehet gond.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-29 09:28   
A Time-évembere: a számítógép

Idén a befolyásos amerikai hetilap Önt, vagyis a felhasználót választotta az év emberének, jelezvén, hogy a klasszikus sztárok kora lejárt, az internet révén mindenki saját kezébe veheti saját sorsát, és a közösség részeként vehet részt jövőjének alakításában. Ezt felülmúlni csak egyféleképpen lehet: ha a Time 2007-ben - huszonöt év után ismét - a számítógépet nevezi ki az év emberének, és ezzel mutat fityiszt a titokban reménykedő többi kandidátusnak, George Bushnak, Michael Jacksonnak és Szekeres Imrének.
Már csak az a kérdés, hogy pc vagy Mac.

/index.hu/

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-03 15:45   
Kedves Xavier, titkos társaság... érdemes utánaolvasni.
Kedves Poe, nem a gép hibás, hanem én... ma különben sokat ütöttem félre

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-03 14:27   
2006-12-03 14:22, xavier:

Többek között itt olvashatsz róluk mindenfélét.

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-03 14:22   
Oszt akkòr kik azok a szabadkòmùvesek? Feketèn dolgozò kòmùvesek?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-03 14:11   
2006-12-03 13:34, Ferencz Zsuzsanna:

De kétszer ugyanazt a szót? Én is azt hittem, hogy a fórummotor a ludas, tudod, amelyik miatt régebben nem lehetett leírni a szardinia szót

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-03 13:34   
Igen, Xavier Néha én is melléütök...

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-03 12:04   
Szabadkòmùvest akartàl mondani?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-03 06:36   
Időnként sokat beszélnek a szbadkőművesekről, máskor hónapokig semmit sem hallani felőlük.
Nektek mi a véleményetek róla?
... Ha jól meggondolom, esetleg még a MON-on is lehet szbadkőműves...

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-30 21:25   
2006-11-30 19:52, rigojanos:
-

Komoly társaság.

Exfórumtag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-30 20:43   
Akkò màr inkàbb azt vàlasztanàm, aki nem fùrdòtt. Aki meg nem mosott fogat màr pàr napja, csak ne akarjon pont velem tàrsalogni.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó