2018. január 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Egykori iskolam neve...
Új topik indítása   Üzenet küldése
 frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-04 07:03   
2004-02-04 06:51, frimi:
-
Helyesbitek: ketto van es talan a XXII. keruleti szakkozepiskolat celszerubb megkeresni.
Frimi

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-04 06:51   
2004-02-03 01:48, nyanyabandi:

Kedves Zsuzsanna!

A http://www.kozepiskola.lap.hu -n megtalalhatod - ha jol lattam - az egyetlen budapesti egeszsegugyi szakkozepiskola linkjet. Azt javasolom, hogy probalj irni ennek az iskolanak egy e-mailt, mert talan a "szakmabeliek" segiteni tudnak.
Frimi

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-03 01:48   
nevem Furedi zsuzsanna 54 eves vagyok az USA ban elek. Elfelejtettem hogy milyen nevu iskolaban vegeztem az apolono kepzot gyerekszakon budapesten 1969 ben.Az iskola valahol a 8 keruletben volt, legalabbis a Heim Pal gyerekkorhazban jartunk gyakorlatra.Nagyon nagy szuksegem lenne az iskola nevere ami azota mar megszunt a hivatalos szervek csak ugy tudjak elokeresni a papirjaimat ha az iskola nevet es a cimet/ha lehet/,es az evet pontosan tudom. Tudna e nekem valaki segiteni,talan egy valahai osztalytars vagy tanar,vagyvalaki aki abban a hivatalban dolgozik.Nagyon nagyon megkoszonnem. A compjuter cimem,nyanyabandi@yahoo.com koszonom,zsuzsa.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó