2020. január 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Costa Rica
Új topik indítása   Üzenet küldése
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-04 09:03   
szia!

Ime, az ottani magyarokrol szolo cikk honlapunkon: http://www.magyaronline.net/ismertetok.php?iid=45

Remelem, sikeres lesz a kapcsolatfelvetel.

Udv,

Hunor

reimin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-04 05:00   
fél éve élek costa rica-ban,és még egyetlen magyarral nem találkoztam.pedig kíváncsi lennék ki mit csinál itt...

ha valaki itt él,írjon!

whitecat  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-29 18:19   
Sziasztok!
Costa-ricai magyar kozossegekkel szeretnem felvenni a kapcsolatot. Kerem aki ott el vagy van ismerose valaszoljon.

beatiful_life  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-11 08:21   
Kedves kollegak

Nemreg csatlakoztam a MON-hoz es erdekelnek a Del-Amerikaban es az USA-ban elo magyar kozossegek mai elete (mar olvastam roluk konyvekbol). Tudom, hogy nagy feladat, de most raszantam magam Most vagy soha... En sokaig eltem Bulgariaban kulonben...

Mindenkit kicsattano szeretettel udvozlok, legyen szep a napotok!

Anthony Kamasz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-09 06:16   
Kedes Magyar Testverem, Jozsef (vagy Dodi?)

Udvozollek Portland, Oregonbol (USA). Magyar kozossegek erdekelnek, mint irtad. Itt nincs nagyon sok magyar, de van egy website, ami erdekelni fog: www.mbk.org/php/index/php
Nem vagyok ugyan nagyon active a csoportban, de Elteto Lajos, a vezetoje a csoportnak jo baratom.
Miota vagy Costa Ricaban? 2-3 evvel ezelott a felesegemmel lementunk egy kis decemberi nyarat elvezni es jo is volt. Jartal-e mar Oregonban, itt is szep a tavasz, nyar es osz. A tel huvos, esos.
Lett-e valami eredmenye a cubai magyarok felkutatasaban? A Forum olvasasabol tudok rola. Irjal, ha gondolod. Kamaszantho1@Juno.com.

Szivelyes udv.: Anthony Kamasz.

sarfi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-25 17:02   
Szerbusz Kallay!
Te vagy egyedul Magyar Costa Rica-ban?
Irjal nehany sort ha ra ersz!
Kosz Toldi

kallayjoseph  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-23 02:15   
Valami csoda orszag, ha van Magyar kozosseg ott szeretnek hallani feloletek! Dodi.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó