2018. június 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Mindenkinek, aki volt már valaha totózóban, és aki nem! Segítség!
Új topik indítása   Üzenet küldése
 dien  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 12:16   
2004-04-09 11:29, espa:
-
Kedves Espa,
Nagyon megköszönném, ha hoznál/küldenél Norvégiából totószelvényeket. Rendes tőled, köszi, várom: Dien

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 11:29   
Szervusz Dien,

Ugyan Norvégia nem tag, de Eu konform. Megyek ki pár napra most április végén. Érdekel?

dien  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-01 08:22   
Kedves anri,
Nagyon kedves vagy, köszönöm. Lenne még egy egészen aprócska kérésem. Megírnád, hogy honnan küldöd a szelvényeket? (Ország, ill. tartomány)
Köszönettel üdvözöl: Adrienn

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-29 14:01   
Judit menni fognal a toto cedulak habar meg soha nem totoztam söt nem is lottoztam de hogyan lehetne egy ilyen keresnek ellentallni

Üdv. anri

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 13:00   
2004-02-24 09:04, dien:
-
Drága MON-os barátaim,
a berlini bíztató én volnék és tegnap elküldtem a magam "szeretetcsomagját".

Talán annyit tennék hozzá a kéréshez, hogy Adriennt az ALF-ról (Autista Levelező Fórum) ismerem. Oda magam kb. másfél éve úgy kerültem, hogy ebben a Segítség rovatban nyitottam autizmus ügyben témát és ezáltal sok segítőszándékú emberrel hozott össze a sors. Valamelyik az ALF-hoz vezetett. Az ALF azóta állandó olvasmányom, ahonnan lelkileg rengeteget kapok. Úgy autizmus ügyben mint emberségben.

Nagyon örülnék neki, ha magam direkt vagy a MON segítségével = a Ti segítségetekkel közvetve akár csak törtrészét viszonozni tudnám mindannak, amit az ALF-tól eddig kaptam. Ezért kérlek Benneteket, németországi barátaim, hogy segítsetek.

Köszönettel és barátsággal

Judit

dien  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 09:04   
Kedves Mindenki,
Magyarországról írok nektek, egy nagyon kedves berlini ismerősöm bátorítására.
Egy nagyon fura kérésem lenne minden olyan fórumolvasóhóz, aki Németországból, ill. Franciaországból olvassa ezt.
Egy nagyon jó barátom létrehozott egy eddig egyedülálló és fantasztikus programot, ami különböző bonyolult számításokkal, esélyeket figyelembe véve totószelvényeket tud tölteni.
Egy svájci cégnek nagyon megtetszett a program és szeretnék megvenni, de az volt a kérés, hogy az unio országaiban minél több helyen legyen univerzális az ott kapható szelvényekre.
Hogy ez megvalósítható legyen, ottani szelvénymintákra lenne szükség Franciaországból, és Németország különböző tartományaiból (Berlint és Münchent kivéve).
Azt szeretném kérni tőletek, hogy aki tud ebben segíteni, az menjen be egy totózóba, markoljon fel 100-150db 12 hasábos NORMÁL totoszelvényt (fontos, hogy normál legyen és ne kombinációs) és utánvéttel küldje el nekem az alábbi címre.
Végh Adrienn
Magyarország
Győr 9019
Ménfői út 84.

Nagyon köszönöm, hogy elolvastátok, és hálásan köszönöm, ha segítetek is.
Üdvözlettel: Dien

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó