2021. január 27. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Házasság új-zélandi módra
Új topik indítása   Üzenet küldése
 benyo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-03 22:18   
Persze Le Jeur. Ő Auckland-i (nyugat-Auckland, Waitekere) (Nem szeretiii..). Wellingtonban gondolkodunk erőteljesen..

les_jours_de_pluie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-03 21:50   
És megkérdezhetem, merre él az a lány?:)

Én Christchurch-re kondicionálom magam...

benyo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-03 18:26   
Hey Peti!
Én nem így fogalmaznék, bár tény hogy sok a magyar szép lány.. (akaod köztük olyan is aki nem csak külsőleg szép..) A fejlett országok lányai azonban egyáltalán nem butábbak az ittenieknél, vagy csúnyábbak, szerintem sem arányokat, sem általános képleteket nem érdemes alkotni erről a kérdéskörről.. (tudod mennyi itt a HÜPI*?) Ők gyakorlatiasak, mi itthon elméletiesek vagyunk, erre mintapélda, hogy amikor Au-ban második osztályban hurkapálcákat kötögettünk össze tizesével, akkor itthon már írtak, és szorzótáblát tanultak a tinók.. Itt egy orvos minden rohadt latin nevet tud, ott meg vagy ötvenszer csinált vérvételt próbabábukon, még diploma előtt..

Szépség tekintetében meg nem ismerem a teljes skálát, de én olyasféle lányt találtam aki szép is, és rém intelligens is.. Meg Kiwi is.. meg nem akarok itt oldalakat írni:)

(*hülye p***a.)

peti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-03 07:42   
hey benyo
hat a kiwi csajok a nyomukba sem ernek a magyar lanyoknak!!! mind mentalitas mint kulalak...bar mostansag egyre tobb csinos kiwi lanyt lehet latni

benyo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-02 15:16   
Szia Le Jour.
Nem tudom miért nem írnek ebbe e topic-ba, mert szerintem szép lenne látni azoknak a véleményét akik megtették. Én ugyen férfi vagyok, de NZ-re való közeli immigrálásom első, és azt hiszem tudat alatt legnyomósabb oka egy leányzó. És ha letelepedésiig eljuk, jó lenne már most látni hogy hogy fogom látni a dolgot áldozatok, és előnyök tekintetében..

les_jours_de_pluie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-22 12:59   
Én olyan lányokat, asszonyokat keresek, akiknek új-zélandi férjük vagy vőlegényük van. Érdekelne, hogy mások hogyan vették rá magukat, hogy elköltözzenek a világ másik végére egy férfi miatt, és mi maradt meg a szerelemből, ahogy múltak az évek. Megbántátok-e, vagy még mindig jó döntésnek tűnik? Mit kellett feladnotok, és mit nyertetek? És végül, de nem utolsósorban, hogyan sikerült beilleszkednetek?

Jó lenne tisztábban látni, és talán mások tapasztalatai segíthetnek ebben. Előre is köszönöm.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó