2018. december 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Velünk történt félreértések
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 23:56   
2004-04-03 21:09, Valeria:
-

Milyen nyelven karomkodtal?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 23:22   
2004-04-02 16:48, nyanyabandi:
-
o meg neman huzta tartotta amig tudta.

Errol jut eszembe, mit kell mondani ilyen esetben? "Foglalt" ? Vagy csak kohogni kell?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 21:09   
Izlandba keszultem tarsas utazassal. Az indulasi repter tolem harom orai jarasra volt, baratnommel mentunk, en vezettem. Megerkeztunk a repterre, ott vart a csoport, mindenki bejelentkezett, en is, utanam jon a baratnom, adja az utlevelet, es a tiszviselo kozli vele, hogy sajnos, nem engedheti fel a gepre, mert az utlevele ervenytelenitve van, ket oriasi lyuk ektelenkedik a fedelen es az elso lapon egy nagy plecsni, ami szinten ervenyteleniti. A baratnom uj utlevelet kert, a regit visszakuldtek, de mivel (szerinte) meg augusztusig ervenyes volt, hat azt hozta magaval Nem vette eszre a ket oriasi lyukat a fedo lapon. Az emigracioban azt mondtak, hogy vissza johet az utlevellel, de az Izlandiak, akiket felhivtak, mondtak, hogy nem engedhetik be az orszagba. Mit lehetett tenni, nem hagyhattam ott a repteren egyedul, en is lemondtam az utat es hazajottunk.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 20:00   
nyanyabandi,

Vegre 4 oras ketsegbeesett keresgeles utan mondtak neki hogy igen itt lakik...

Erröl eszembe jut az a német turistám, aki elfelejetette a mi cimünket magával hozni s mikor megérkeztek barátjával a Los Angelesi repülötérre, fel kellett hivni anyját, kirázni az álmaibol hogy keresse meg otthon s betüzze le neki a cimet telefonon! Külömben nem az egyedüli volt akivel ez történt! Néha csodálkozom az embereken pláne ha tengeren tulra utaznak hogy nem jut eszükbe magukkal vinni a cimet!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 19:51   
2004-04-03 18:25, espa:
-
mostanaig volt Sztalin Budapest diszpolgara. Meg jo hogy megtalaltak az iromanyt!! Nem tudtam ,miert alszom olyan orosszul

-

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 18:25   
Keresgettem hova irhatnam be,mert olyan erdekes. (nekem nagyon!)
Szoval mondja a ferjem az este hallotta a (norveg!!!!) TV hiradoban, hogy a napokban szuntettek meg Sztalin diszpolgarsagat Budapesten!! Kepzeljetek el, mostanaig volt Sztalin Budapest diszpolgara. Meg jo hogy megtalaltak az iromanyt!! Nem tudtam ,miert alszom olyan orosszul

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-03 06:03   
Amorol most irok az nem felreertes hanem feledekenyseg.Egy barati hazasparral egyutt regebben Floridaba utaztunk.A baratainknak egy oreg de nagyon jol futo van-je volt hatul lekurblizhato ablakkal ami valahogyan elromlott es nem lehetett felhuzni.A barat igen ideges lett mert minden cuccuk bent volt a kocsiban es nem mertek egy pillanatra sem magara hagyni igy amikor delelott 10 ora tajban beertunk Miami Beachre azonnal hotelt foglaltunk, fel sem jott a holmikkal hanem azonnal a szerelohoz rohant. Eltelt az ebedido vartunk majd megis megebedeltunk es az ablaknal acsorogva kisse idegesen vartunk akkor mar lehetett fel negy amikor a feleseg azt mondta hogy mintha a ferjet latta volna elhuzni az utcan. Ujabb fel ora mulva a barat vegre megjelent, szo szerint esett be az ajton tiszta viz volt, alig volt kepes eldadogni jhogy mi tortent; az autouveg feletti izgalmaban ugyanis elfelejtette hogy hol bereltunk hotelt es elfelejtette megnezni a hotel nevet.Akkoriban, ez 25 eve tortent nem volt penzunk tengerparti hotelekre mint manapsag bennt bereltunk a varosban ahol minden hotel szinte egyforma kinezetu.Szerencsetlen ficko minden ele kerulo hotelbe bement es megkerdezte hogy itt lakik-e............es nagyon nagyon sok apro hotel van Miami Beachen.Vegre 4 oras ketsegbeesett keresgeles utan mondtak neki hogy igen itt lakik...Azonnal lefekudt es masnap reggelig ki sem kelt az agybol.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-02 23:08   
talán az olasz KöJÁL ellenőrét képzelte oda

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-02 16:48   
Vegezze csak ott ahol vegezni kell, de miert nem szolt hogy van a wc-n valaki, en csak rangattam, o meg neman huzta tartotta amig tudta.Mit kepzelt ki van kinnt, a Maffia?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-02 15:56   
Dehat hol vegezze szegeny pek a dolgat?

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-02 15:48   
Nem nem vettem peksutemenyt de mast sem de mely benyomast tett ram mert a mai napig emlegetem.Azota is gyanakvassal szemlelem a kis helyeket.

Toeby  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-02 09:54   
Juj de kényesek vagytok! 200 valahány fokon semmi sem marad életben!

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-02 08:45   
2004-04-01 19:52, nyanyabandi:
-
Remélem nem vettél a péksüteményéböl! Mert ha neked nem volt mozsdo lehet ö sem mosot kezet! Brrr!

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-02 03:48   
Hogy mondhatsz ilyet Zsuzsa? Meg viccnek is rossz.Akkor kinek a cikkeiben gyonyorkodnenk?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-02 03:45   
kedves Nyanyabandi, velem az volt a legnagyobb félreértés, hogy megszülettem.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 19:52   
Olaszorszagban Napolyban voltunk varosnezoben amikor ugy erzetem hogy ideje wc-t keresnem. Nem tudom most hogy van de akkoriban nemigen voltak nyilvanos wc-k igy a turistat beengedtek akarhova. Bementunk egy pekuzletbe es mondtam nagyon hianyos nyelvtudassal hogy mit keresek,- a pek bolintott es mutatta az ujjaval hogy arra felfele a padlason. Megindultam a ferjem lennt maradt.A hosszu lepcso vegen talaltam egy piszkos homalyos padlast, a kozepen egy oriasi asztal rajta egy hatalmas nyers kenyertesztadarab de sehol senki. Korulneztem es vegre meglattam egy ajtot ami a wc lehetett, fogtam a kilincset es ki akartam nyitni de be volt akadva, valahogy . Huztam, valamit engedett de nem igazan,elkezdtem rangatni olyan erovel ahogy csak birtam, vegul teljes sikerrel mert az ajto kivagodott es a wc-n ott ult a pek nadragja a bokajanal....... Ravagtam az ajtot, megvartam mig kijon es bementem. Amikor kijottem a pek szotlanul neman gyurta a tesztat, a koszonesemre nem is valaszolt. Kerestem mosdot de sehol nem lattam a peket meg sem mertem kerdezni.Tortentek veletek hasonlo tortenetek?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó